Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 0,00zł

W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 3 dni robocze
Koszt dostawy: 15,00zł

Opis

ECOWATER eVolution 500 Power Ecomulti - zmiękczacz wody ze studni

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI to wielofunkcyjny zmiękczacz wody, który w całym domu zapewnia wodę miękką, smaczną i bezpieczną dla sprzętów. Dzięki specjalnej mieszaninie złóż, usuwa z wody wapń, magnez, mangan, żelazo, amoniak i związki organiczne. Uzdatniacz wody Ecowater  eVolution 500 Power ECOMULTI jest nie tylko skuteczny, ale również inteligentny - uczy się przyzwyczajeń domowników i przekazuje im informacje za pomocą aplikacji mobilnej. To najzdolniejszy na rynku zmiękczacz, odżelaziacz i odmanganiacz w jednym.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI zmiękczacz wody


Korzyści, które otrzymasz z eVolution 500 Power ECOMUTLI

Związki takie jak wapń, magnez, żelazo i mangan zwiększają twardość wody. Pogarsza to znacząco walory smakowe oraz barwę wody, a ponadto powoduje odkładanie się kamienia kotłowego na wszystkich sprzętach i instalacjach, z którymi woda ma kontakt. Kamień niszczy sprzęty AGD (szczególnie czajniki), brudzi armaturę, a każdy 1 mm osadu pogarsza efektywność instalacji grzewczej o nawet 10%! Ze względu na twardą wodę zużywamy większą ilość detergentów i środków myjących, a nasza skóra i włosy są wysuszone i szorstkie. Uzdatniacz wody Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI uwalnia nas od wszystkich wspomnianych problemów. Zasada działania tego uzdatniacza jest taka sama, jak w przypadku zmiękczaczy - urządzenie wyposażone jest w specjalną mieszaninę złóż, które usuwają obecne w wodzie żelazo, wapń, mangan, magnez, amoniak i substancje organiczne. Dzięki temu woda jest czysta, miękka, zdrowa i bezpieczna dla sprzętów w naszym domu!

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI dlaczego warto


Co zyskasz ze zmiękczaczem ECOWATER eVolution 500 Power ECOMULTI

Skala problemu twardej wody jest ogromna. Na szczęście zmiękczacz ECOWATER eVolution 500 Power ECOMULTI pozbędzie się wszystkich nieprzyjemnych skutków wynikających z wysokiego stopnia twardości wody.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI dom


Co wyróżnia model eVolution 500 Power ECOMULTI

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI pamięć absolutna

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

Zmiękczacz na bieżąco uczy się zachowań domowników. Zbiera i zapisuje dane, a następnie dostosowuje proces regeneracji tak, aby w szczytach zapotrzebowania na wodę zachować ciągłość w jej dostarczaniu. Bardzo przydatna funkcja w sytuacjach, gdy np. co weekend do domu przyjeżdżają dzieci.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI wifi

FUNKCJA WIFI

Idąc z duchem czasu, producent wyposażył model 500 Power ECOMULTI w łącze WiFi i możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Nie jest to tylko dodatkowy gadżet, ale realne ułatwienie w obsłudze urządzenia. Aplikacja przekazuje nam wszystkie informacje dotyczące pracy zmiękczacza, takie jak zużycie wody i soli, ilość wody możliwą do zmiękczenia do kolejnej regeneracji czy konieczność uzupełnienia zbiornika z solą regeneracyjną.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI pełna kontrola

PEŁNA KONTROLA

Bieżący dostęp do aktualizowanych danych urządzenia można sprawdzić czy nastąpił nagły wyciek wody lub za ile dni zabraknie soli w zbiorniku. Zdalnie jesteśmy w stanie uruchomić regenerację i zmienić ustawienia rządzenia z dowolnego miejsca.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI system ostrzegania

AUTOMATYCZNE OSTRZEGANIE

Inteligentny zmiękczacz poinformuje nas o sytuacjach awaryjnych np. przelana woda w wannie, awaria toalety lub niewidoczna awaria rur wodociągowych. Dzięki temu zaoszczędzimy na kosztownych awariach ale też będziemy mogli spać spokojnie.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI wygoda użytkownania

WYGODA UŻYTKOWANIA

Seria eVolution automatycznie wykrywa poziom soli .Urządzenie wykrywa ile jest soli w zbiorniku i zawiadamia nas o konieczności dosypania jej - niezwykle przydatna funkcja dla zabieganych.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI topowa głowica

SPECJALISTYCZNA GŁOWICA

Najwyższej klasy głowica jest sterowana elektronicznie. Wyposażona w czujniki, w przypadkach zwiększonego zapotrzebowania, zapewnia ciągły dostęp do najwyższej jakości wody. 

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI formula 1

FORMUŁA 1

Algorytm Formuły 1 oferuje możliwość dostosowania trybu pracy do zużycia wody. Profesjonalne oprogramowanie stale analizuje pracę urządzenia 100 Comfort, przez to dokładnie wie kiedy wykonać regenerację, aby zużyć jak najmniejszą ilość wody oraz soli.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI funkcjonalność

FUNKCJONALNOŚĆ URZĄDZENIA

Zgrabne gabaryty, solidna i mocna obudowa, wolnoopadająca pokrywa i automatyczne czujniki znacząco wpływają na komfort użytkowania

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI made in usa

MADE IN USA

Amerykańska marka Ecowater produkuje urządzenia poprawiające jakość wody od 1925 roku! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom posiada tytuł lidera branży, a produkty marki są wspierane przez wysoce wyszkoloną międzynarodową sieć specjalistów EcoWater Pro Water Specialists.


Regeneracja dopasowana do Twoich wymagań

Zmiękczacz uczy się zachowania domowników i dostosowuje swoją pracę do ich przyzwyczajeń, a ponadto przekazuje im wszystkie ważne informacje poprzez aplikację mobilną (posiada wbudowane łącze WiFi). Urządzenie jest zaprogramowane do uczenia się nawyków domowników i wybiera odpowiednie momenty na regenerację - aby zmiękczacz zawsze był zregenerowany i zużywał jak najmniej wody. Dla większości domów dobrą porą na rozpoczęcie regeneracji (trwa to około 2 godziny) jest godzina 2:00 w nocy, ponieważ woda nie jest używana. Kiedy urządzenie wykryje lepszą porę na rozpoczęcie regeneracji, np. ze względu na nocny tryb życia domowników to wybierze tę najkorzystniejszą, dostosowaną do indywidualnych preferencji. Cały proces jest niezwykle cichy i nie będzie zakłócał snu domowników.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI schemat działania urządzenia


Odpowiednie zużycie soli

Zmiękczacz informuje domowników o konieczności uzupełnienia soli oraz sam optymalizuje dawki soli potrzebne do regeneracji. Sam dostosowuje się do procesu zużycia wody i na tej podstawie dobiera optymalną ilość potrzebną do regeneracji. Zmiękczacz marki eVolution 500 Power ECOMULTI jest urządzeniem ekonomicznym i będzie służył przez lata. Na przestrzeni czasu, jest to spora oszczędność. Zmiękczacze Ecowater są zaprojektowane aby pomóc Ci w zaoszczędzeniu na eksploatacji, zużyciu mniejszej ilości energii oraz zmaksymalizowaniu żywotności i wydajności urządzenia.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI ekonomiczne zużycie soli


Automatyczne powiadomienia o przeglądzie

Urządzenie 500 Power ECOMULTI jest na tyle inteligentne, że można ustawić możliwość automatycznych powiadomień o konieczności corocznego przeglądu gwarancyjnego. Urządzenie może wysyłać powiadomienia mailowo, przez SMS lub na panelu sterowania.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI zbliżenie na urządzenie


Zawór by-pass

Zawór usprawnia instalację filtra oraz umożliwia odcięcie dopływu wody od urządzenia bez pozbywania się wody w budynku. Zawór pozwala także na regulację jakości wody. Dla przykładu - daje możliwość ustawienia dowolnej twardości wody w przypadku filtrów zmiękczających. Nie wszystkie marki zmiękczaczy dodają zawór by-pass do urządzenia, a ich koszt waha się pomiędzy 300-400 zł. Przy zakupie zmiękczacza w naszym sklepie, zawór by-pass otrzymasz w cenie.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI zawór by pass


Czujnik podczerwieni - automatyczne skanowanie poziomu soli

Model eVolution 500 Power ECOMULTI należy do urządzeń bardzo inteligentnych. Jego pracą kieruje zaawansowane oprogramowanie, które optymalizuje proces uzdatniania oraz regeneracji, dopasowując je do aktualnego zużycia wody. Parametry takie jak zużycie wody i soli możesz sprawdzić na wyświetlaczu oraz w aplikacji mobilnej - ECOMULTI zużywa średnio 75% mniej materiałów eksploatacyjnych od konkurencyjnych zmiękczaczy! Uzdatniacz posiada czujnik podczerwieni i na bieżąco mierzy poziom soli w zbiorniku, dzięki czemu poinformuje Cię sms-em lub e-mailem, kiedy trzeba będzie dosypać soli.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI klapa urządzenia z logo


Proces zmiękczania wody

Urządzenie multifunkcyjne Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI działa na takiej samej zasadzie jak zmiękczacze do wody tejże marki. W urządzeniu znajduje się specjalna mieszanina złóż; kiedy woda przepływa przez złoże, dochodzi do wymiany jonowej. Zatrzymywane są wszelkie niepożądane związki, takie jak mangan, magnez, wapń, żelazo, amoniak i substancje organiczne. Aby nie stracić swoich właściwości, złoże jest automatycznie regenerowane za pomocą mieszanki wody i soli regeneracyjnej.

Specjalny algorytm “Formuła 1” zapewnia niewielkie zużycie wody i soli na regenerację. Uzdatniacz należy do serii eVolution, która cechuje się bardzo inteligentną pracą. Urządzenie na bieżąco uczy się, jakie są przyzwyczajenia domowników w kwestii zużycia wody i dostosowuje do tego swoją pracę oraz regenerację złoża. Ponadto posiada wbudowane łącze WiFi, dzięki któremu łączy się z aplikacją w telefonie użytkownika i przekazuje mu wszystkie istotne informacje dotyczące swojego działania.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI kąpiel


Montaż urządzenia eVolution 500 Power ECOMULTI

W pierwszej kolejności należy przemyśleć miejsce montażu zmiękczacza. Trzeba podłączyć go do zasilania elektrycznego, zasilania wody i odpływu ścieków do kanalizacji. Samo podłączenie wszystkich elementów nie jest skomplikowane. Można zatrudnić do montażu swojego hydraulika lub naszych specjalistów. Chcąc mieć gwarancję, że zmiękczacz będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu. Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa.

Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa 2-4h. Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że wykorzystujemy najwyższej jakości części oraz materiały i zapewniamy estetyczne wykonanie. Przy montażu stosujemy giętkie rury instalacyjne, dzięki czemu ewentualny demontaż w przypadku awarii lub serwis urządzenia przebiegnie bez komplikacji. Aby dokładnie wycenić montaż możesz wysłać nam zdjęcie lub filmik przedstawiające wybrane miejsce montażu zmiękczacza. Specjalista wyceni usługę oraz ustali termin i szczegóły montażu. Jeśli jesteś zainteresowany montażem zmiękczacza wody, skontaktuj się z nami!

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI montaż


Akcesoria, które pomogą Ci w montażu:

1. Węże elastyczne gwint + klips, długość 1200 mm, gwint 1'' x clips, by-pass DN32

2. Syfon popłuczyn do zmiękczaczy wody

3. Filtr wstepny przed zmiękczaczem, do wyboru filtr mechaniczny z wymiennym wkładem lub profesjonalny filtr sznurkowy.

4. Opcjonalnie przyda się profesjonalny tester twardości wody dzięki niemu można sprawdzać twardość wody wejściowej oraz skuteczność działania zmiękczacza.


Specjalistyczny serwis

Przez cały okres użytkowania zmiękczacza wody Ecowater eVolution będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że zmiękczacz działa prawidłowo. Coroczny przegląd gwarancyjny trwa od 30 minut do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie prawidłowości ustawień sterownika, zgodność licznika przepływu wody, sprawdzenie inżektora odpowiedzialnego za prawidłowy przepływ wody, sprawdzenie zaworu solankowego, wszystkich uszczelek i obecność złogów solankowych. Serwisant wręcza klientowi protokół serwisowy potwierdzający wykonanie przeglądu gwarancyjnego.

GoodAIR napisz do nas


Konserwacja urządzenia - rozwiązanie na długie użytkowanie

Każdy posiadacz zmiękczacza wody Ecowater musi pamiętać o wykonywaniu poniższych czynności przez cały okres eksploatacji urządzenia:

1. Kontrolowanie zbiornika na sól - odpowiednia ilość soli jest warunkiem prawidłowego przejścia regeneracji przez złoże filtracyjne. Równie ważne jest sprawdzanie czy w urządzeniu nie powstały “mosty solne” często spotykane w zmiękczaczach. W momencie napotkania problemu związanego z pracą urządzenia lub z bieżącą konserwacją, najlepiej jest wezwać doświadczonego eksperta do pomocy.

2. Regularna wymiana wkładów w filtrze mechanicznym - wkłady filtrujące zawsze powinny być w odpowiednim stanie. Wiąże się z tym skuteczność oczyszczania wody. Brak wymiany filtrów może skutkować zepsuciem urządzenia. Regularność wymiany jest uzależniona od stopnia zanieczyszczenia wody w domu.


SÓL DO ZMIĘKCZACZA - GRATIS

Dodatkowo przy zakupie zmiękczacza wody EcoWater eVolution 500 Power ECOMULTI otrzymasz opakowanie 25kg tabletek solnych do urządzenia GRATIS!

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI sól gratis


Gwarancja na Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI

Urządzenie jest objęte określoną przez producenta gwarancją:

 1. Zewnętrzna obudowa - 5 lat
 2. Butla ze złożem - 5 lat
 3. Głowica sterująca - 3 lata
 4. Podzespoły elektroniczne - 2 lata

Podane powyżej okresy gwarancyjne są oficjalnymi terminami oferowanymi przez producenta. Dłuższy czas gwarancji to zwykłe obietnice sprzedawców. Urządzenia tej marki są najskuteczniejszymi zmiękczaczami wody dostępnymi na rynku, a ich awaryjność jest znikoma. Pomimo to, kupując zmiękczacz wody Ecowater, warto zapoznać się z warunkami gwarancji, udzielanej przez producenta. Aby utrzymać gwarancję, wymagane są regularne serwisy, których potwierdzeniem są protokoły serwisowe.

Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI logo ecowater

(9025)

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 47 kg
  Ciśnienie robocze: 1.4-8.6 bar
  Funkcje:
  • wybór godziny regeneracji
  • ekonomiczne zużycie soli
  • łącze WiFi
  Szerokość: 35.5 cm
  Głębokość: 51 cm
  Wysokość: 114 cm
  Typ produktu: Zmiękczacz wody
  Max natężenie przepływu: 36 l/min
  Max objętość wody do regeneracji: 136 l
  Zużycie soli na regenerację: 1.2-5.5 kg
  Zużycie wody na regenerację: 2% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami
  Rodzaj złoża: Żywica jonowymienna
  Pojemność zbiornika na sól: 90 kg
  Typ głowicy: 1" DDV
Ecowater eVolution 500 Power ECOMULTI zmiękczacz wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 0,00zł
Dodaj do koszyka