Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i  darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 0,00zł

W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 3 dni robocze
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Opis

ECOWATER eVolution 300 BOOST - zmiękczacz do małego domu

Model eVolution 300 Boost marki Ecowater jest jednym z najbardziej polecanych zmiękczaczy wody do małego domu. Zawdzięcza to swojej wysokiej efektywności przy niewielkim rozmiarze. Mierzy 88 cm wysokości i 35,5 cm szerokości, dzięki czemu nie zajmuje cennego miejsca w domu. Spokojnie zmieści się pod wiszącym kotłem. Jego wydajność pozwala na zmiękczenie do 3500 litrów wody! To inteligentne urządzenie uczy się naszych zachowań i łączy się z aplikacją mobilną. Jednocześnie zapewnia wysoką jakość zmiękczania i dużą wydajność złoża jonowymiennego.

Ecowater eVolution 300 Boost zmiękczacz wody


Poczuj różnicę, postaw na eVolution!

Nadmiar wapnia i magnezu w wodach wodociągowych skutkuje wysoką twardością wody, która generuje wiele problemów w środowisku domowym. Są to problemy nie tylko estetyczne, ale też fizyczne i techniczne. Zmiękczacz wody Ecowater eVolution 300 BOOST w prosty i bezpieczny sposób pozbędzie się z wody związków odpowiedzialnych za jej twardość - magnezu i wapnia.

Ecowater eVolution 300 Boost dlaczego warto


Co zyskasz ze zmiękczaczem ECOWATER eVolution 300 BOOST

Mimo znaczącej skali problemu twardej wody zmiękczacz ECOWATER eVolution 300 BOOST pozbędzie się wszystkich nieprzyjemnych skutków.

Ecowater eVolution 300 Boost dom


Co wyróżnia model ECOWATER eVolution 300 BOOST

Ecowater eVolution 300 Boost pamięć absolutna

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

Zmiękczacz na bieżąco Uczy się zachowań domowników. Urządzenie na podstawie zbieranych i zapisanych danych dostosowuje proces regeneracji tak, aby w szczytach zapotrzebowania na wodę zachować ciągłość w jej dostarczaniu. Funkcja bardzo przydatna w sytuacji, gdy np. co weekend odwiedzają nas goście.

Ecowater eVolution 300 Boost wifi

KOMUNIKACJA WIFI

Wbudowany moduł WIFI oferuje możliwość bieżącego dostępu do informacji na temat urządzenia w każdym miejscu na świecie. Aplikacja jest dostępna na telefon, tablet i komputer.

Ecowater eVolution 300 Boost pełna kontrola

PEŁNA KONTROLA

Mając dostęp do aktualnych danych urządzenia możemy sprawdzić czy nastąpił nagły wyciek wody lub za ile dni zabraknie soli w zbiorniku. Zdalnie jesteśmy wstanie uruchomić regenerację i zmienić ustawienia z dowolnego miejsca na świecie!

Ecowater eVolution 300 Boost system ostrzegania

SYSTEM OSTRZEGANIA

Inteligentny zmiękczacz poinformuje nas o sytuacjach awaryjnych np. przelana woda w wannie, awaria toalety lub niewidoczna awaria rur wodociągowych. Dzięki temu zaoszczędzimy na kosztownych awariach ale też będziemy mogli spać spokojnie.

Ecowater eVolution 300 Boost wygoda użytkownania

WYGODA UŻYTKOWANIA

Seria eVolution automatyczne wykrywanie poziomu soli oraz oświetlenie zbiornika soli. Urządzenie wykrywa ile jest soli w zbiorniku i zawiadamia nas o konieczności dosypania jej - niezwykle przydatna funkcja dla zabieganych.

Ecowater eVolution 300 Boost topowa głowica

TOPOWA GŁOWICA

Najwyższej klasy głowica amerykańskiej produkcji jest sterowana elektronicznie. Wyposażona w czujniki, w przypadkach zwiększonego zapotrzebowania, zapewnia ciągły dostęp do najwyższej jakości wody. 

Ecowater eVolution 300 Boostformula 1

FORMUŁA 1

Algorytm Formuły 1 oferuje możliwość dostosowania trybu pracy do zużycia wody bez potrzeby analizowania kilku regeneracji. Specjalistyczne oprogramowanie w sposób ciągły analizuje pracę naszego urządzenia, dzięki czemu wie dokładnie kiedy wykonać regenerację, aby zużyć jak najmniej wody oraz soli. Wspaniała wiadomość dla miłośników życia w stylu EKO.

Ecowater eVolution 300 Boost funkcjonalność

FUNKCJONALNOŚĆ I KOMFORT

Zgrabne gabaryty, solidna i mocna obudowa, wolnoopadająca pokrywa, oświetlenie zbiornika na sól wpływa znacząco na komfort użytkowania zmiękczacza Ecowater, szczególnie w ciemnych miejscach.

Ecowater eVolution 300 Boost made in usa

MADE IN USA

Amerykańska marka Ecowater produkuje urządzenia poprawiające jakość wody od 1925 roku! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom posiada tytuł lidera branży, a produkty marki są wspierane przez wysoce wyszkoloną międzynarodową sieć specjalistów EcoWater Pro Water Specialists.


Regeneracja dopasowana do indywidualnych potrzeb

Dopasowanie pojemności jonowymiennej jest najbardziej zaawansowanym rodzajem regeneracji, dostępny tylko w urządzeniach Ecowater. Urządzenie jest zaprogramowane do uczenia się nawyków domowników i wybiera odpowiednie momenty na regenerację - aby zmiękczacz zawsze był zregenerowany i zużywał jak najmniej wody. Domyślny czas rozpoczęcia regeneracji zmiękczacza to 02:00 w nocy. Dla większości domów jest to dobra pora na rozpoczęcie regeneracji (trwa to około 2 godziny), ponieważ woda nie jest używana. Kiedy urządzenie wykryje lepszą porę na rozpoczęcie regeneracji, np. ze względu na nocny tryb życia domowników to wybierze tę najkorzystniejszą, dostosowaną do indywidualnych preferencji. Cały proces jest niezwykle cichy i nie będzie zakłócał snu domowników. Przy regularnym zużywaniu wody, koniecznym procesem jest regeneracja urządzenia, aby nie utraciło zdolności do zmiękczania wody. Urządzenie nie będzie się regenerowało, gdy woda nie jest zużywana lub gdy przebywamy poza domem przez dłuższy czas. Na przykład, w momencie wyjazdu na wakacje, zmiękczacz wykryje naszą dłuższą nieobecność i zaprzestanie procesu regeneracji z racji braku zużycia wody.

Ecowater eVolution 300 Boost schemat działania urządzenia


Ekonomiczne zużycie soli

Zmiękczacz jest zaprogramowany do informowania domowników o konieczności uzupełnienia soli oraz do samodzielnego optymalizowania dawek soli podczas regeneracji. Sam dostosowuje się do zmian w zużyciu wody i na tej podstawie dobiera optymalną ilość potrzebną do regeneracji. Zmiękczacze marki Ecowater są urządzeniami służącymi ekonomicznymi i służącymi przez wiele lat. . Z perspektywy czasu są to znaczące oszczędności. Systemy wody Ecowater są zaprojektowane aby pomóc Ci w zaoszczędzeniu na eksploatacji, zużyciu mniejszej ilości energii oraz zmaksymalizowaniu żywotności i wydajności urządzenia.

Ecowater eVolution 300 Boost ekonomiczne zużycie soli


Inteligentna praca - automatyczne powiadomienia o przeglądzie

W chwili montażu eVolution 300 BOOST można ustawić opcję przypominania o przeglądzie urządzenia za pomocą wiadomości mail, SMS lub wyłącznie na panelu sterowania. Producent zaleca coroczny przegląd serwisowy urządzenia w celu sprawdzenia czy wszystko należycie i sprawnie działa.

Ecowater eVolution 300 Boost zbliżenie na urządzenie


Zawór by-pass

Zawór usprawnia instalację filtra oraz umożliwia odcięcie dopływu wody od urządzenia bez pozbywania się wody w budynku. Zawór pozwala także na regulację jakości wody. Dla przykładu - daje możliwość ustawienia dowolnej twardości wody w przypadku filtrów zmiękczających. Nie wszystkie marki zmiękczaczy dodają zawór by-pass do urządzenia, a ich koszt waha się pomiędzy 300-400 zł. Przy zakupie zmiękczacza  w naszym sklepie, zawór by-pass otrzymasz w cenie.

Ecowater eVolution 300 Boost zawór by pass


Czujnik podczerwieni - zaawansowane skanowanie poziomu soli

Wbudowany w urządzenie czujnik podczerwieni marki SHARP mierzy poziom soli w zbiorniku. Dzięki niemu eVolution 300 BOOST informuje nas o potrzebie dosypania soli i sam ustala, jaka ilość będzie potrzebna do zaaplikowania. Należy pamiętać o ustawieniu poziomu soli za każdym razem, kiedy jest dodawana do zmiękczacza wody. Zintegrowana z urządzeniem aplikacja Hydrolink Plus informuje za pomocą maila lub SMSa o konieczności uzupełnienia soli i o jej ilości do wsypania.

Ecowater eVolution 300 Boost klapa urządzenia z logo


Na czym polega i co daje proces zmiękczania wody

Zmiękczanie wody to proces polegający na redukowaniu jonów wapnia i magnezu. Obecnie w wodzie w nadmiernej ilości powodują, że zyskuje ona miano twardej. Im jest więcej wapnia i magnezu, tym woda jest twardsza. Proces zmiękczania wody nie należy do skomplikowanych. W urządzeniu znajduje się złoże filtracyjne w postaci żywicy jonowymiennej oraz zbiornik na sól regeneracyjną. Woda przepływa przez to złoże i dochodzi do wymiany jonowej, w której wapń i magnez odpowiedzialne za twardość wody zastępowane są przez neutralne jony sodu. W ten sposób otrzymujemy miękką, bezpieczną dla armatury wodę. Sód nie wpływa na walory smakowe wody, dlatego po procesie zmiękczania jest ona w dalszym ciągu odpowiednia do spożycia.

Ecowater eVolution 300 Boost kąpiel


Montaż urządzenia eVolution 300 BOOST

Po zakupie zmiękczacza można zainstalować urządzenie samodzielnie z pomocą swojego hydraulika. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Chcąc mieć gwarancję, że zmiękczacz będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu. Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa. Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa 2-4h. Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że wykorzystujemy najwyższej jakości części oraz materiały i zapewniamy estetyczne wykonanie. Przy montażu stosujemy giętkie rury instalacyjne, dzięki czemu ewentualny demontaż w przypadku awarii lub serwis urządzenia przebiegnie bez komplikacji.

Szacunkowy koszt podstawowego montażu zmiękczacza wody zaczyna się od 500 zł. Osobno doliczany jest koszt materiałów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i narzędzia mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu. Urządzenie eVolution 300 BOOST jest dostosowane do montażu w różnych miejscach - kotłowni, wnęce, pomieszczeniach gospodarczych, czy nawet w łazience. Zawdzięcza to zgrabnym i niewielkim rozmiarom oraz giętkim wężom instalacyjnym. Aby dokładnie wycenić montaż możesz wysłać nam zdjęcie lub filmik przedstawiające wybrane miejsce montażu zmiękczacza. Specjalista wyceni usługę oraz ustali termin i szczegóły montażu. Jeśli jesteś zainteresowany montażem zmiękczacza wody, skontaktuj się z nami!

Ecowater eVolution 300 Boost montaż


Akcesoria, które pomogą Ci w montażu:

1. Węże elastyczne gwint + klips, długość 1200 mm, gwint 1'', by-pass DN32

2. Syfon popłuczyn do zmiękczaczy wody

3. Filtr wstepny przed zmiękczaczem, do wyboru filtr mechaniczny z wymiennym wkładem lub profesjonalny filtr sznurkowy.

4. Opcjonalnie przyda się profesjonalny tester twardości wody dzięki niemu można sprawdzać twardość wody wejściowej oraz skuteczność działania zmiękczacza.


Profesjonalny serwis

Przez cały okres użytkowania zmiękczaczy wody Ecowater eVolution i Comfort będziemy opiekunem serwisowym Twoich urządzeń. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że zmiękczacz działa prawidłowo. Coroczny przegląd gwarancyjny trwa od 30 minut do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie prawidłowości ustawień sterownika, zgodność licznika przepływu wody, sprawdzenie inżektora odpowiedzialnego za prawidłowy przepływ wody, sprawdzenie zaworu solankowego, wszystkich uszczelek i obecność złogów solankowych. Po przeglądzie, serwisant wręcza klientowi protokół serwisowy, który jest potwierdzeniem wykonania przeglądu gwarancyjnego. Na dokumencie znajdują się wszystkie parametry, które były sprawdzane przez serwisanta.

GoodAIR napisz do nas


Regularna konserwacja urządzenia - klucz do wieloletniego użytkowania

Każdy posiadacz zmiękczacza wody Ecowater musi pamiętać o wykonywaniu poniższych czynności przez cały okres eksploatacji urządzenia:

1. Kontrola zbiornika solankowego - regularne dosypywanie soli do zbiornika i kontrola jej poziomu są kluczowe w skutecznym funkcjonowaniu zmiękczacza. Odpowiednia ilość soli jest warunkiem prawidłowego przejścia regeneracji przez złoże filtracyjne. Równie ważne jest sprawdzanie czy w urządzeniu nie powstały “mosty solne” często spotykane w zmiękczaczach. W momencie napotkania problemu związanego z pracą urządzenia lub z bieżącą konserwacją, najlepiej jest wezwać doświadczonego eksperta do pomocy.

2. Wymiana wkładów w filtrze mechanicznym - wkłady filtrujące zawsze powinny być w odpowiednim stanie. Wiąże się z tym skuteczność oczyszczania wody. Brak wymiany filtrów może skutkować zepsuciem urządzenia. Regularność wymiany jest uzależniona od stopnia zanieczyszczenia wody w domu.


SÓL DO ZMIĘKCZACZA - GRATIS

Dodatkowo przy zakupie zmiękczacza wody EcoWater eVolution 300 BOOST otrzymasz opakowanie 25kg tabletek solnych do urządzenia GRATIS!

Ecowater eVolution 300 Boost sól gratis


Gwarancja na zmiękczacz EcoWater eVolution 300 BOOST

Urządzenie jest objęte określoną przez producenta gwarancją:

  1. Zewnętrzna obudowa - 5 lat
  2. Butla ze złożem - 5 lat
  3. Głowica sterująca - 3 lata
  4. Podzespoły elektroniczne - 2 lata

Podane powyżej okresy gwarancyjne są oficjalnymi terminami oferowanymi przez producenta oraz oficjalnego dystrybutora marki Ecowater. Dłuższy czas gwarancji to zwykłe obietnice sprzedawców. Urządzenia tej marki są najskuteczniejszymi zmiękczaczami wody dostępnymi na rynku, a ich awaryjność jest znikoma. Pomimo to, kupując zmiękczacz wody Ecowater, warto zapoznać się z warunkami gwarancji, udzielanej przez producenta. Aby utrzymać gwarancję, wymagane są regularne serwisy, których potwierdzeniem są protokoły serwisowe.

Ecowater eVolution 300 Boost logo ecowater

(7762)

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Ecowater eVolution 300 Boost zmiękczacz wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 0,00zł
Dodaj do koszyka