Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 07.12.2022

Opis

BWT Perla Silk S BIO Wifi - kompaktowy zmiękczacz wody do mieszkania

BWT Perla Silk BIO Wifi należy do grupy nowoczesnych zmiękczaczy wody, które wyróżniają się produkcją miękkiej wody bez dużego zużycia soli do regeneracji. Cyfrowy system sterowania zapewnia wydajną i optymalną pracę urządzenia. Zamontowanie zmiękczacza gwarantuje stały dostęp do idealnej wody blisko Ciebie. Z BWT Perla Silk BIO Wifi możesz powitać wodę wolną od kamienia, idealną do gotowania, prania czy kąpieli. Rozmiar i kompaktowość urządzenia pozwala na instalację niemal wszędzie bez potrzeby gospodarowania dodatkowego miejsca w domu.


Zmień swój komfort dzięki Perla Silk BIO

Nadmiar wapnia i magnezu w wodach wodociągowych skutkuje wysoką twardością wody, która generuje wiele problemów w środowisku domowym. Są to problemy nie tylko estetyczne, ale też fizyczne i techniczne. Zmiękczacz pozbędzie się z wody związków odpowiedzialnych za jej twardość - magnezu i wapnia.

problemy i korzyści


Co zyskasz z profesjonalnym zmiękczaczem do wody?

Mimo znaczącej skali problemu twardej wody zmiękczacz pozbędzie się wszystkich nieprzyjemnych skutków.


Czym wyróżnia się BWT Perla Silk BIO Wifi

2 warianty zmiękczania

2 WARIANTY ZMIĘKCZANIA - CAŁKOWITE LUB CZĘŚCIOWE

cyfrowy system sterowania

CYFROWY SYSTEM STEROWANIA

małe zuzycie soli

MAŁE ZUŻYCIE WODY I SOLI NA REGENERACJĘ

zawór

ZAWÓR PŁYWAKOWY ZAPOBIEGAJĄCY PRZEPEŁNIENIU ZBIORNIKA

nowoczesny wyświetlacz

NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ Z MIĘDZYNARODOWYMI PIKTOGRAMAMI

wifi

WIFI DO ŁATWIEJSZEJ INSTALACJI, REJESTRACJI PRODUKTU I ZARZĄDZANIA URZĄDZENIAMI


Proces zmiękczania wody

Najważniejszym elementem, dzięki któremu odbywa się zmiękczanie wody w urządzeniu jest złoże z żywicy jonowymiennej. Kiedy woda przepływa przez żywicę dochodzi do wymiany - sole wapnia i magnezu zastępowane są neutralnymi jonami sodu. Co kilka dni złoże jest odnawiane za pomocą soli regeneracyjnej i wody. Odbywa się to w sposób automatyczny, a my musimy tylko co jakiś czas uzupełnić zbiornik z solą. Atutem urządzenia jest oszczędne zużywanie soli i wody do regeneracji w odróżnieniu do innych zmiękczaczy. Żywotność złoża jonowymiennego producent przewiduje na 7-10 lat w zależności od eksploatacji.


Niezależne certyfikaty urządzenia Perla Silk BIO

Każdy model jest testowany i zgodny z Europejską Normą Jakości EN 14743. Dodatkowo materiały zastosowane w budowie urządzenia, które mają jakikolwiek kontakt z wodą są niezależnie badane i zatwierdzone przez WRAS w Wielkiej Brytanii.

10 lat gwarancji


wegiel jc

Aplikacja Best Water Home

Aplikacja mobilna, która jest Twoim osobistym konsultantem do spraw urządzenia BWT. Aplikacja umożliwia sterowanie urządzeniem przez telefon np. możesz ustawić funkcję automatycznej dezynfekcji żywicy podczas regeneracji. Aplikacja znacząco ułatwia korzystanie z urządzenia i podnosi Twój codzienny komfort. Odkryj świat funkcji i korzyści z aplikacją Best Water Home.


Inteligentna regeneracja

Filtr BWT Perla Silk zapewni Tobie nieprzerwalne dostawy zmiękczonej wody bez względu na rzeczywiste zużycie oraz styl życia domowników. Urządzenie wyróżnia się na tle innych swoją inteligentna regeneracją i działa wtedy kiedy jest to konieczne. Dzięki temu optymalizuje zużycie wody i soli na regenerację, a za tym idzie maksymalna wydajność i niskie koszty eksploatacji!

10 lat gwarancji


Podsumowanie

Najmniejszy model z serii Perla Silk BIO WIFI. Urządzenie jest kompaktowe, zapewnia maksymalną wydajność i niskie koszty eksploatacji. Zintegrowana z urządzeniem aplikacja Blue Water Home ułatwia sterowanie i jest Twoim osobistym konsultantem. Urządzenie może się pochwalić zgodnością z Europejską Normą Jakości WRAS. Sprawdzi się idealnie w mieszkaniu.


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

BWT Perla Silk S BIO Wifi zmiękczacz wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 5399,00zł 6749,00zł