Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

BWT Perla Silk M BIO Wifi - skuteczny zmiękczacz dla zakamienionej wody

BWT Perla Silk M BIO Wifi jest wyjątkowym zmiękczaczem wody ze względu na swoją skuteczność i oszczędność. Świetnie się sprawdzi w Twoim domu jeśli masz problem z twardą i zakamienioną wodą. Dzięki niemu możesz zapomnieć o szorstkich ubraniach, suchej skórze i nieprzyjemnym smaku i zapachu napojów jak i potraw. Jego największą zaletą jest małe zużycie soli i wody do regeneracji co skutkuje tańszymi kosztami eksploatacji urządzenia.


Zmień swój komfort dzięki Perla Silk BIO

Nadmiar wapnia i magnezu w wodach wodociągowych skutkuje wysoką twardością wody, która generuje wiele problemów w środowisku domowym. Są to problemy nie tylko estetyczne, ale też fizyczne i techniczne. Zmiękczacz  w prosty i bezpieczny sposób pozbędzie się z wody związków odpowiedzialnych za jej twardość - magnezu i wapnia.

problemy i korzyści


Co zyskasz z profesjonalnym zmiękczaczem do wody?

Mimo znaczącej skali problemu twardej wody zmiękczacz pozbędzie się wszystkich nieprzyjemnych skutków.


Czym wyróżnia się BWT Perla Silk BIO Wifi

2 warianty zmiękczania

2 WARIANTY ZMIĘKCZANIA - CAŁKOWITE LUB CZĘŚCIOWE

cyfrowy system sterowania

CYFROWY SYSTEM STEROWANIA

małe zuzycie soli

MAŁE ZUŻYCIE WODY I SOLI NA REGENERACJĘ

zawór

ZAWÓR PŁYWAKOWY ZAPOBIEGAJĄCY PRZEPEŁNIENIU ZBIORNIKA

nowoczesny wyświetlacz

NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ Z MIĘDZYNARODOWYMI PIKTOGRAMAMI

wifi

WIFI DO ŁATWIEJSZEJ INSTALACJI, REJESTRACJI PRODUKTU I ZARZĄDZANIA URZĄDZENIAMI


Proces zmiękczania wody

Kluczowym elementem w zmiękczaniu jest złoże z żywicy jonowymiennej. Kiedy woda przepływa przez żywicę dochodzi do wymiany - sole wapnia i magnezu zastępowane są neutralnymi jonami sodu. Co kilka dni złoże jest odnawiane za pomocą soli regeneracyjnej i wody. Odbywa się to w sposób automatyczny, a my musimy tylko co jakiś czas uzupełnić zbiornik z solą. Atutem urządzenia jest oszczędne zużywanie soli i wody do regeneracji w odróżnieniu do innych zmiękczaczy. Żywotność złoża jonowymiennego producent przewiduje na 7-10 lat w zależności od eksploatacji.


Niezależne certyfikaty urządzenia Perla Silk BIO

Każdy model jest testowany i zgodny z Europejską Normą Jakości EN 14743. Dodatkowo materiały zastosowane w budowie urządzenia, które mają jakikolwiek kontakt z wodą są niezależnie badane i zatwierdzone przez WRAS w Wielkiej Brytanii.

10 lat gwarancji


wegiel jc

Aplikacja Best Water Home

Aplikacja mobilna, która jest Twoim osobistym konsultantem do spraw urządzenia BWT. Aplikacja umożliwia sterowanie urządzeniem przez telefon np. możesz ustawić funkcję automatycznej dezynfekcji żywicy podczas regeneracji. Aplikacja znacząco ułatwia korzystanie z urządzenia i podnosi Twój codzienny komfort. Odkryj świat funkcji i korzyści z aplikacją Best Water Home.


Inteligentna regeneracja

Filtr BWT Perla Silk zapewni Tobie nieprzerwalne dostawy zmiękczonej wody bez względu na rzeczywiste zużycie oraz styl życia domowników. Urządzenie wyróżnia się na tle innych swoją inteligentna regeneracją i działa wtedy kiedy jest to konieczne. Dzięki temu optymalizuje zużycie wody i soli na regenerację, a za tym idzie maksymalna wydajność i niskie koszty eksploatacji!

10 lat gwarancji


Podsumowanie

Urządzenie przeznaczone do walki z zakamienioną wodą. Ma za zadanie dostarczyć zmiękczoną wodę do instalacji wodnych w domu. Jego skuteczność, oszczędność i tryb pracy jest wyróżniony atestem WRAS- Europejską Normą Jakości. Dodatkowo zmiękczacz posiada zintegrowaną aplikację Best Water Home, która spełnia rolę osobistego konsultanta. Atutem urządzenia są dwa warianty zmiękczania - całkowite i częściowe.


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

BWT Perla Silk M BIO Wifi zmiękczacz wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 6490,00zł 8000,00zł