Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 2898,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Aby umożliwić klientom pełną kontrolę nad jakością powietrza w ich domach, stworzyliśmy specjalną promocję - oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUW dostępny jest teraz w zestawie z czujnikiem powietrza Ecolife Air Sensor. Najbardziej optymalna powierzchnia pracy dla tego modelu oczyszczacza to 38 m2 przy wydajności 306 m3/h. Dzięki niezwykle cichej pracy (19 dB) i energooszczędności (5W) w trybie nocnym, doskonale sprawdzi się w pokoju sypialnianym. Urządzenie to pełni również funkcję nawilżacza, a jego wydajność w tej kwestii wynosi 450 ml/h. Skuteczność jego pracy sprawdzić można dzięki stacji pomiarowej Ecolife Air Sensor, która na bieżąco bada jakość powietrza i przedstawia nam informacje w czytelny sposób poprzez aplikację mobilną. Niewielkie rozmiary umożliwiają zabranie jej w dowolne miejsce.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Odylia,
   12.05.2022 napisał:
   Świetny designe urządzenia. Bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem powietrza z pyłków czy kurzu i innych rzeczy jak nieprzyjemne zapachy. Dzięki niemu nie mam nocnego kaszlu. Można spokojnie spać przy tym oczyszczaczu. Jest bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ada,
   15.02.2022 napisał:
   Bez problemu oczyszcza moje mieszkanie 60m2. Poziom wilgotności przed zakupem oscylowała w granicach 30 %. Przy oczyszczaczu jest 45-60 %. Poza tym sklep bardzo polecam ze względu na fachową i profesjonalną pomoc.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sandra,
   04.02.2022 napisał:
   Urządzenie inteligentne i mega intuicyjne. Bardzo dobrze wyłapuje kurz czy inne zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marta,
   23.12.2021 napisał:
   Urządzenie jest wydajne, ciche, energooszczędne. Jakość oczyszczonego powietrza uważam za dobrą. Cena okay.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   21.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz daje radę bez problemu z trudniejszymi zanieczyszczeniami. Dobrze neutralizuje zapachy. Powietrze jest dobrze oczyszczone. Urządzenie bardzo pomocne przy infekcjach dróg oddechowych.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Monika,
   23.11.2021 napisał:
   Świetne oczyszczanie oraz nawilżanie ze strony oczyszczacza. Prosta obsługa a także konserwacja. Fajnie, ze jest blokada rodzicielska, przynajmniej dzieci nic mi tu nie zepsują. W trybie sleep bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aneczka,
   03.11.2021 napisał:
   Jako oczyszczacz powietrza bardzo dobry i tak samo jako nawilżacz powietrza również spełnia swoją rolę. Bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Magnum,
   20.08.2021 napisał:
   Bardzo dobre instuicyjne urządzenie. Korzystam z niego nie tylko zimą ale również wiosna i latem. dobrze oczyszcza nie tylko powietrze ale równie je nawilża. W obsłudze bardzo prosty ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Małgosia,
   17.06.2021 napisał:
   gabarytowo dobrze pasuje do salonu i gdzieś tam się wtapia w reszte wnętrza., Najważniejsze, że oczyszcza powietrze, pracuje cicho, fajnie nawilża. Zwykle chodzi w trybie Auto, choć czasem przełączam go na wysokie obroty ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jakub,
   16.02.2021 napisał:
   Mieszkam w zatłoczonym mieście w kawalerce i super oczyszcza całe mieszkanie ;) A także nawilża zwłaszcza w takim okresie zimowym jak teraz ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jasminka,
   14.04.2020 napisał:
   Sharp kc g50 euw . jest bardzo czułym oczyszczaczem, bardzo łatwym w obsłudze. Dobrze tez pochłania zapachy z tkanin i otoczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   10.02.2020 napisał:
   odejmuje gwiazdkę tylko za 2,5 litrowy zbiornik jak dla mnie troche za mały, Mógłby troszeczke większy. A tak poza tym to super urządzenie, sharp kcg 50 euw spisuje sie rewelacyjnie. Bardzo cichy, oczyszcza i nawilża dwa przechodnie pokoje ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Malgosia,
   02.02.2020 napisał:
   Przy używaniu Sharp kc g50 EUW, czuc zdecydowanie różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest już suche i o wiele przyjemniej się oddycha. Pomocny nie tylko w czasie alergii, ale też w czasie chorób.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   26.01.2020 napisał:
   Urządzenie Sharp Kc g50 euw zakupione na moją kawalerkę, gdzie mam mega suche powietrze. Poza tym mieszkanie w centrum Bytomia mówi samo za siebie. Smog itd. Także polecam wszystkim ten oczyszczacz powietrza. Co do czyszczenia to jest bardzo prosty zreszta jak i jego codzienne użytkowanie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Bartek,
   07.01.2020 napisał:
   Oczyszczacz SHARP KC-G50EUW zakupiony tez przede wszystkim ze względu na funkcję nawilżania. Mam bardzo suche powietrze w domu, więc ta funkcja dodatkowo dla mnie i dla reszty domowników mozna powiedzieć, ze jesy zbawienna wręcz. Bardzo przydaje sie w lecie. Jak się doda kilka kostek lodu do zimnej wody to obnizy sie o kilka stopni temperatura. oza tym prosty panel sterowania, ładny wygląd. Skutecznie oczyszcza dym z papierosów czy inne zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sebastian,
   05.01.2020 napisał:
   Sharp KC g50 euw sprawdza sie bardzo dobrze od pół roku, Dobrze oczyszcza z pyłków czy kurzu, fajnie, ze można spokojnie przy nim spać. Podoba mi się tez sygnalizacja o tym, ze trzeba wyczyścić filtry
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   17.11.2019 napisał:
   Produkt Sharp KC-G50EUW uważam za dobry. Czuć różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest suche i przyjemniej się oddycha. Tryb inteligentny hmm, i jest dobrze i jest źle.Tryb usuwania zapachów z ubrań przetestowany i jest dobrze.
   Zalety:
   wygląd, wydajne filtry,
   Wady:
   średnie działanie trybu inteligentnego
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rafał,
   06.10.2019 napisał:
   Zakupiony ze względu na zanieczyszczone powietrze w mojej Warszawie. Chciałem aby podczas mrozów czy intensywnego ogrzewania mieszkania powietrze było nawilżone. Bardzo cichy, zwłaszcza w trybie silence. Sharp KC-G50EUW spełnił wszystkie moje oczekiwania: Jest niemal bezgłośny, na trybie inteligentnym bezobsługowym, kurz w mieszkaniu odkurzam rzadziej niż raz na tydzień bo go nie ma. Do tego świetnie nawilża powietrze. Małym minusem jest czujnik oświetlenia, który zbyt często wyłącza wyświetlacz i nie bardzo wiadomo czy powietrze jest czyste czy nie. A tak to bardzo polecam.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   15.08.2019 napisał:
   Po roku czasu używaniu muszę stwierdzić, że urządzenie Sharp KC-G50EUW jest wydajne, używam w dwóch pokojach w mieszkaniu. Około 1 godziny w pomieszczeniu wystarcza na nawilżenie i poprawienie jakości powietrza, dzięki pracy urządzenia też mniej się kurzy, rzadziej trzeba zmiatać kurz z mebli i sprzętów. Jeśli chodzi o filtry, po roku nie ma wielkich osadów. Używam kupnej wody a nie kranówki. Włączam urządzenie codziennie na kilka godzin. No i w nocy- również urządzenie jest włączane na najmniejszy tryb
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   27.06.2019 napisał:
   Powietrze czyste, dobrze nawilżone. Używam urządzenie Sharp KC-G50EUW nie tylko zimą ale również latem, tym bardziej teraz w te upalne dni, kiedy powietrze znowu jest suche:/ Powietrze jest jakby troszkę chłodniejsze. Pomocny w walce z alergią.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paweł,
   22.05.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW super się sprawdza od kwietnia zeszłego roku ;) Idealnie oczyszcza i nawilża powietrze o każdej porze roku. Poza tym konserwacja jest bardzo prosta. Fajne jest to, że filtr nawilżacza usuwa osad i kamień z wody, tym bardziej, że ja np mam twardą wodę.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata,
   24.04.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam własciwie od zeszłego roku. Konserwacje u mnie tak przechodzi średnio co 2-3 miesiące. Ogólnie jakie jest powietrze przy tym urządzeniu- rzeźkie, zwłaszcza jak się na nowo wyczyści filtry :) Bardzo dobrze nawilżone powietrze. Nie ma problemu rano z suchotą gardła czy suchota w nosie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marek,
   22.03.2019 napisał:
   Chyba taka najnowsza generacja sharpa bym powiedział. Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze odświeża zapach w domu. Zwłaszcza po gościach, którzy czasem mi palą w domu:/ Fajnie że są tutaj te dodatkowe diody kurzu i zapachu ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Daria,
   19.03.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW nadaje sie do sypialni ze względu na jego nocny tryb prcy, który jest mega cichy. Bardzo dobrze likwiduje zapachy. Nawilżanie w pomieszczeniu również uważam za w porządku. Dzięki temu o wiele lepiej sie śpi a nie budzi się z przesuszonym gardłem czy wysuszona śluzówką nosa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nateczka82,
   19.02.2019 napisał:
   Jest to mój drugi oczyszczacz powietrza zamówiony w tym sklepie. Mam też jeszcze d50. Postanowiłam ten kupić, po by oczyścić dwa pomieszczenia od razu, kuchnie oraz salon. Jest nieco inny, ma bardziej taki unowoczesniony design. Jest oczywiście czuły na kurz, smog. Bardzo dobrze nawilża powietrza zwłaszcza w takim suchym mieszkaniu jak moje. Moim zdaniem oczyszczacz Sharp KC-G50EUW to świetna jakość, wykonanie w bardzo przystępnej cenie ;)
   Zalety:
   świetna jakość, czuły na pojawiające się zanieczyszczenia, solidne wykonanie, przystępna cena
   Wady:
   -
   Ocena opinii: 0
  • -
   Emilia,
   13.02.2019 napisał:
   Bardzo polecam oczyszczacz dla alergików . Z początku miałam kupić oczyszczacz tak do 26 m2 ale w końcu zdecydowałam się sie na ten model. W moim przypadku świetnie się sprawdza, bo mam pokoje przechodnie więc oczyszcza mi dwa pomieszczenie ;) Prosty w obsłudze oczyszczacz Sharp KC-G50EUW, z przejrzystym panelem sterowania. W nocy mega cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja Biedronska,
   16.01.2019 napisał:
   Bardzo dobrze oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze. Model Sharp KC-G50EUW dobrze sprawdza sie tez latem ,ze względu na to, ze obniżę lekko temperaturę otoczenia ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   paulinapaula22 ,
   20.12.2018 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G50EUW jest bardzo ładne i eleganckie.Pojemnik na wodę jest wystarczający. Po kilku godzinach podnosi się wilgotność powietrza w mieszkaniu. Bardzo fajną rzeczą jest to ,że może działać w nocy, tzn jest na tyle cichy,że bez problemu można przy nim spać. Jest czuły na kurz a nawet na dezodorant
   Ocena opinii: 0
  • -
   dziedzic_grazyna ,
   19.12.2018 napisał:
   Powietrze jest czyste.Na najniższych obrotach delikatnie szumi i trzeba się trochę wsłuchać by usłyszeć obroty wiatraka. Ogólnie jestem zadowolona. Jeżeli jest na najniższych obrotach to jest bardzo cichy.Dla mnie ogromnym plusem jest funkcja automatycznej pracy, tryb nocny, funkcja nawilżania powietrza, pochłania zapachy z tkanin i otoczenia, łatwy w montażu, łatwy w obsłudze. Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW jest godny polecenia.
   Ocena opinii: 1
  • -
   barbara_kowalczyk,
   18.12.2018 napisał:
   urządzenie Sharp KC-G50EUW bardzo polecam. W pokoju jest odpowiednia wilgotnosć powietrza. Zwiększa obroty jeśli tylko wykryje kurz czy zapach
   Ocena opinii: -1
  • -
   mrs.kosikmaria,
   17.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW z dobrym czujnikiem kurzu. Swietnie usuwa zapachy takie jak z dymu tytoniowego, zwierząt domowych czy gotowania.Poza tym od kiedy mam ten oczyszczacz powietrza czuje ogromną poprawę przy porannym wstawaniu.Poza tym jest to lepsza opcja od wolnostojaych klimatyzatorów.

   Ocena opinii: 0
  • -
   piotrlebork ,
   15.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW. Zdaje egzamin u mnie jako osoby chorej na astmę. Poza tym bardzo ładny wygląd
   Ocena opinii: 0
  • -
   damian,
   14.12.2018 napisał:
   Gabarytowo w porządku. Funkcja automatycznego oczyszczania, dobrze wykrywa kurz. Panel w obsłudze jest bardzo prosty. Czuły na kurz, dobrze pochłania zapachy, a powietrze dobrze nawilża. Produkt Sharp KC-G50EUW godny polecenia
   Ocena opinii: 0
  • -
   alunageorge,
   13.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW o zaawansowanych parametrach . Nie pobiera duzo prądu co wg mnie jest kolejna zaletą ;) Bardzo polecam do małego mieszkania ;) idealny do walki ze smogiem
   Ocena opinii: 0
  • -
   zitronelemonka22,
   12.12.2018 napisał:
   Cóż mogę powiedzieć. Sharp KC-G50EUW idealnie się sprawdza w mojej katowickiej kawalerce w centrum miasta. Powietrze jest oczyszczone co zresztą bardzo czuć. Teraz ocenie sklep : bardzo w porządku, szybka wysyłka, która jest darmowa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   olaf.radon,
   10.12.2018 napisał:
   Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze jonizuje powietrze oraz je oczyszcza.Z moich odczuć niezastąpiony zimą , wiosna i latem również .
   Ocena opinii: 0
  • -
   renata.zachilska,
   08.12.2018 napisał:
   Mam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW ze względu na wszelkie choroby, które ostatnio przeszłam ( mialam również mycoplasme). W związku z czym jak narazie zdaje egzamin, dobrze mi się oddycha w tym moim zasmogowanym Wrocławiu ;) Co do sklepu to musze powiedziec ,zę doradztwo jest profesjonalne
   Ocena opinii: 0
  • -
   honorata.janta,
   07.12.2018 napisał:
   Kupiłam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW do mojej kawalerki w centrum Warszawy. Jakie jest stężenie powietrza w warszawie, doskonale wszyscy wiedzą. Jest cięzkie. I zakup takiego urządzenia jest po prostu warunkiem koniecznym ( i jak dla mnie wystarczającym by mieć czyste powietrze w domu). Powietrze świetnie nawliżone, oczyszczone. W nocy zdecydowanie lepiej się śpi. Nie kaszlę i nie mam „wiecznego kataru”
   Ocena opinii: 0
  • -
   ogniewski.marek,
   06.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam już dwie doby, pierwsze spostrzeżenia : 1. cichy, 2. banalnie prosty w obsłudze, 3. bardzo czuły – użycie dezodorantu w łazience po paru chwilach powoduje zmianę koloru monitora powietrza. 4. pierwsze uruchomienie i ….. PM2.5, kurz, zapach, monitor powietrza czerwony, wilgotność 20%, wskaźnik PM2.5 zgasł po godzinie, powietrze zrobiło się „niebieskie” po ok. 3 godz., z suchym powietrzem dalej walczy – po dobie pracy non stop 30% „poszły” 4 zbiorniki wody. Nawilżacz to bajka – żadnej mgły czy odczucia parność a jakość powietrza zdecydowanie lepsza. W mojej okolicy aplikacja „Kanarek” pokazuje wszystko na czerwono, ja w domu mam „niebiesko” – po dwóch dniach, gdy wychodzę na dwór okazuje się że wrócił mi zmysł powonienia i niestety czuję smród smogu. W mojej miejscowości większość segreguje śmieci, na te co palą w dzień i na te co palą w nocy, zakup oczyszczacza był koniecznością. Polecam, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Sklep – obsługa i kontakt – znakomity – dziękuję. Marek Ogniewski
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-G50EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 450 ml/h
  Poziom hałasu: 19-52 dB
  Szacunkowy koszt energii 7 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 33 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019934969
  ECOLIFE AIRSENSOR - miernik jakości powietrza
  Lampa UV-C: nie
  Typ produktu: Czujnik powietrza
[Zestaw] Sharp KC-G50EUW - Nowość + ECOLIFE AIRSENSOR - CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2898,00zł
Dodaj do koszyka