Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2148,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Oczyszczacz z nawilżaczem Sharp KC-D50EUW to drugi co do wydajności model w swojej linii. Przy oczyszczaniu 306 m3/h i nawilżaniu 600 ml/h najbardziej optymalna dla niego powierzchnia wynosi 38 m2. Emitowany dźwięk na poziomie 23 dB nie będzie stanowić żadnej przeszkody w zasypianiu, dlatego jest to urządzenie w sam raz do dużych sypialni. Przez większość czasu ilość zużywanej energii nie przekracza 5W. Teraz urządzenie to jest dostępne w zestawie z kompaktową stacją Ecolife Air Sensor. Jest to miernik jakości powietrza, który na bieżąco sprawdza poziom zanieczyszczeń takich jak pyły zawieszone i LZO i informuje nas o ich poziomie. Dokładne pomiary sprawdzić możemy w aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój oczyszczacz dobrze spełnia swoje zadanie, z czujnikiem Ecolife jest to możliwe.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Karolina,
   16.02.2022 napisał:
   Drugi oczyszczacz zakupiony do domu ;) Wcześniej również kupiony z tej serii KCD, z tym, że u dzieci w pokoju mam KCD 40, do salonu zakupiony KCD50. Polecam ten oczyszczacz ze względu na funkcje oczyszczania, prosty panel w obsłudze. jest również blokada rodzicielska, co niezmiernie mnie cieszyło. Prosty sposób przemieszczania oczyszczacza do sypialni dzięki kółkom, które ma.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Iwona,
   03.11.2021 napisał:
   Jest znakomicie bardzo czuły na kosmetyki jak np dezodorant odrazu zwiększa obroty filtrowanego powietrza ,a przy tym kontrolka zaraz zapala się na czerwony :)w pomieszczeniu jest zimno w czasie pracy oczyszczacza, co uważam za ogromny plus. Powietrze jest dobrze oczyszczone i nawilżone
   Ocena opinii: 0
  • -
   Basia,
   20.08.2021 napisał:
   Idealnie nadaje się do walki z wirusami jak np covid i nie tylko. Dobrze neutralizuje przykre zapachy. Powietrze jest świeże, dobrze oczyszczone co zresztą czuć, zwłaszcza jak oczyszczacz stoi w drugim pokoju który jest zamkniety.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natalia,
   17.06.2021 napisał:
   oczyszczacz jest w porządku, cicho pracuje, w nocy, również. jedynie małe bulgotanie słychać. Po otworzeniu okna kolor sie zmienil na czerwony z zielonego. Potem z powrotem na kolor zielony. Dobrze oczyszcza powietrze w domu jak i równiez to wpadające do domu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Klara,
   20.02.2021 napisał:
   Ja ten oczyszczacz praktycznie uzywam w kazdym pomieszczeniu w domu, czy to w pokoju u dzieci czy salonie ;) ogromnym udogodnieniem są kółka, dzięki którym można przesuwać nim po całym domu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata,
   08.02.2021 napisał:
   Prosty w obsłudze oczyszczacz. Przejrzysty panel ;) jest blokada rodzicielska, konserwacja według instrukcji. Wody w zbiorniku wystarcza na długi okres czasu w trybie silence. Powietrze super oczyszczone ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   ArkadiaM,
   11.07.2020 napisał:
   Czasami używam oczyszczacz sharp kc d50 euw bez funkcji nawilżania ( jak jest lato- ) a jak jest zima to używam oczyszczacza wraz z nawilzaniem. Głównie pracuje w trybie auto. Zimą włączam jedynie na początku Turbo by szybciej oczysćic i nawilżyć powietrze. potem daje na auto i sam dostosowuje czy zwiększac obroty czy nie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   07.07.2020 napisał:
   Po 6 miesiącach można stwierdzić, że bardzo dobrze reaguje na obce zapachy ( w tym dezodorant jak np Rexona z automatu czujnik zaświecił na czerwono). Dobrze reaguje na kurz, wystarczy pluszaka od dzieci strzepnąć czy wziąć książke z pólki. łatwy w utrzymaniu oraz czyszczeniu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata,
   25.06.2020 napisał:
   Oczyszczacz sharp kc d50 zakupiony jeszcze przed pandemią. U nas sprawdzić się rewelacyjnie nawilżając powietrze jak jeszcze był okres grzewczy i potem jak przyszedł okres pylenia miesiące kwiecień maj. Córka o wiele lepiej zniosla alergię. I poranny kaszel minął.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Klaudia,
   18.06.2020 napisał:
   Sharp kcd 50 euw, zdje egzamin zimą, świetnie nawilża powietrze oraz sprawdza siię teraz w tym okresie co teraz, jakim jest wiosna czy zbliżające się lato. Bardzo dobrze oczyszcza powietrze w domu z pyłków.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Adam,
   07.04.2020 napisał:
   Muszę przyznać, ze urządzenie jest takie delikatne, ale warte zakupu. Powietrze oczyszczone, dobrze nawilżone. Obsługa nie jest w ogóle skomplikowana bo jest bardzo prosta. W bardzo przejrzysty sposób napisana jest również instrukcja obsługi. Pamiętajcie, że przy myciu oczyszczacza nie wolno używać detergentów. Tak samo nie wolno zostawiać nieczynne urządzenie podłączone do prądu. Zreszta wszystko jest opisane w instrukcji. Bardzo ciche, w trybie silence można spać, taki cichy szum tylko slychać ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Weronika,
   09.03.2020 napisał:
   Bardzo cichy oczyszczacz powietrza. Do tego wszystkiego wydajny. Sharp kcd 50 euw bardzo polecam tez dla osób, które mieszkają w mieście i zmagają się smogiem.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aleksander,
   04.02.2020 napisał:
   Wydajny oczyszczacz. powietrza. Z początku częściej musiałem napełniać zbiornik z wodą, bo miałem bardzo suche powietrze. Potem już zdecydowanie rzadziej. Sharp KC D50 euw dobrze oczyszcza powietrze. Od czasu do czasu włączam program Ion Shower. A tak to działa u mnie w trybie automatycznym.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Oliwier,
   07.01.2020 napisał:
   Kupiony jakieś 3 miesiące temu Sharp KCD D50 euw- ładny wygląd, tworzywo z jakiego jest wykonane jest stabilne. Aczkolwiek nie wolno myc jakimis detergentami tylko lekko zwilżoną sciereczką z mikrofibry. ale tak ledwo ledwo zwilżoną. Konserwację powinno się robić generalnie co miesiąc- ja robię tak co 1,5 bo tak mniej więcej mi się zaświeca kontrolka o wyczyszczeniu filtrów. Na razie dziala bez zarzutów.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ewelina,
   05.01.2020 napisał:
   Od ponad roku użytkuje z całym powodzeniem oczyszczacz sharp z KC-D 50euw. Zaczne od sklepu. Bardzo miła obsługa, profesjonalizm. I na prawde dobra cena. Sam oczyszczacz jest bardzo wydajny, wytrzymały jak na powietrze w moich Katowicach :D - choc cos podobno powietrze sie poprawiło. Bardzo dobry dla osób, które mają suche powietrze w domu, astmatyków czy są np chore na jakieś infekcje układu oddechowego. Bardzo pomocne w leczeniu zwłaszcza przy leczeniu zapalenia krtani czy tchawicy. Powietrze dzięki oczyszczaczowi jest tez lekko schładzane, Przynajmniej ja to tak czuję.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja Kotalczyk,
   16.11.2019 napisał:
   Sharp KC-D50EUW bardzo dobrze radzi sobie ze smogiem, kurzem czy tez innymi alergenami. Bardzo cichy, jak macie na początku mega suche powietrze, to te 2,5 l szybko Wam zejdzie, potem jak już powietrze będzie ogarnięte pod wzgledem poziomu nawilzenia, wtedy tą wode będziecie zmieniac rzadziej ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maria Anna,
   01.10.2019 napisał:
   Hej, oczyszczacz spoko. Cichy, wodę z początku musiałam częściej troche wymieniac ze względu na bardzo suche powietrze. Potem jak już, tak powiem urządzenie ogarnęło powietrze, to wymieniam wode już troche rzadziej;) Sharp KC-D50EUW jest bardzo cichi pracuje w trybie silence. Włączam gównie silence i tryb turbo za dnia albo automatycznie
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paula,
   13.08.2019 napisał:
   Jestem użytkownikiem tego oczyszczacza Sharp KC-D50EUW od 2 lat właściwie. Co mogę powiedzieć/napisać: bardzo wydajne urządzenie, w nocy w trybie najwolniejszym niesłyszalny. Włączam go też na najmocniejsze obroty jak i równiez na program Ion Shower. Prosty w konserwacji, w instrukcji jest wszystko opisane krok po kroku jak należy. Pomocny przy alergiach na takie rzeczy jak kurz oraz pomocny w walce ze smogiem. Czuły na zanieczyszczone powietrze z dworu .
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patryk,
   27.06.2019 napisał:
   Godny polecenia oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW. Głównie działa u mnie w trybie auto oraz w trybie silence. Dobrze nawilza powietrze, zarówno zimą w okresie grzewczym jak i latem, prosta konserwacja urządzenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karol,
   22.05.2019 napisał:
   Cena adekwatna do jakości urządzenia Sharp KC-D50EUW. U mnie działa właściwie przez cały rok. Jesienią i zimą świetnie oczyszcza powietrze z roztoczy oraz bardzo dobrze nawilża. W lecie bardzo dobrze oczyszcza z pyłków
   Zalety:
   cena, jakość, wygląd, intuicyjność
   Wady:
   nie dostrzegam
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tatiana,
   30.04.2019 napisał:
   Super się sprawdza jak kaloryfery są najwyższych obrotach. Powietrze jest rzeźkie co wyraźnie czuć przechodząc z jednego pomieszczenia do tego gdzie stoi urządzenie. Poza tym Sharp KC-D50EUW posiada prosty panel sterowania. Przy nawilżaniu kontrolka w postaci kropel świeci się na zielono, gdy wody braknie w zbiorniku wtedy miga na czerwono.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Karla,
   23.04.2019 napisał:
   Dzięki temu urządzeniu nie mam porannej suchoty w gardle czy zatkanego nosa. Powietrze jest rzeźkie. Prosta obsługa urządzenia Sharp KC-D50EUW
   Ocena opinii: 1
  • -
   Karol,
   22.03.2019 napisał:
   Bardzo pomocny dla osób zmagającymi się z astmą. Ale dobra, zacznę od panelu. Bardzo prosty w obsłudze, zresztą panowie tez fajnie przedstawili wszystko na filmiku na YT. I dobrze też wszystko pokazuje instrukcja obsługi. Powietrze jest bardzo dobrze nawilżone. raz się zdarzyło, ze nie załączyłem oczyszczacza, a mocniej trochę zaczęli grzać, od razu było czuc zaschnięte gardło. Sharp KC-D50EUW bardzo dobrze oczyszcza również powietrze.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jadwiga,
   17.03.2019 napisał:
   Prosty panel w obsłudze, jest kontrola rodzicielska, która juz mi nie raz sie przydała przed dziećmi;) Dobrze oczyszczone powietrze. O wyczyszczeniu filtrów sygnalizuje nam pomarańczowa lampka.Prosta konserwacja urządzenia ( filtry oczyszczacz plus filtr nawilżacza) Zresztą jak trzeba wyczyścić oczyszczacz to te powietrze wydobywajace się z urządzenia nie jest takie rzeźkie i ogólnie jest nieco zmniejszona wydajność nawilżania ;) moim zdaniem Sharp KC-D50EUW to oczyszczacz godny polecenia
   Ocena opinii: 0
  • -
   Joanna,
   20.02.2019 napisał:
   Bardzo dobre urządzenie Sharp KC-D50EUW, stworzone w sam raz dla alergików oraz w walce ze smogiem;) Swietny czujnik kurzu oraz smogu. Powietrze jest bardzo dobrze nawilżone
   Zalety:
   intuicyjny, skuteczny, bardzo dobrze nawilża
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   13.02.2019 napisał:
   Bardzo wydajny oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW. Polecam do walki ze smogiem- choć ostatnio na szczescie jest go u mnie w mieście mniej. Prosty panel sterowania. 3 tryby pracy. Ustawiam na ten najwyższy, potem zmniejszam na ten automatyczny. W nocy działa na najwolniejszym trybie. Na tym też najdłużej utrzymuje sie woda w zbiorniku ;) Przy automatycznym tak o 5 godzinach trzeba uzupełniać. Przynajmniej przy moim mega suchym powietrza w domu.
   Zalety:
   wydajny, prosty w obsłudze, dużo trybów pracy
   Ocena opinii: -1
  • -
   Dawid,
   14.01.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-D50EUW stoi w pokoju u dzieci zazwyczaj choć tez czasami przenosimy go do pokoju gościnnego. Zapewnia dobre nawilżenie powietrze( na tym przede wszystkim zależało). oraz na oczyszczeniu powietrza z roztoczy. Fajnie tez przydaje się latem, bo przy pracy turbo powietrze też jest fajnie schładzane.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marina,
   10.01.2019 napisał:
   U mnie działa w trybie automatycznym. Z początku działa na wysokich obrotach, jednak potem jak już powietrze jest oczyszczone to zwalnia i praktycznie oczyszczacz jest niesłyszalny. Rzeczywiście jak szum liści. W nocy włączam w tryb niski. Wart swojej ceny. wydajny ;) Polecam model Sharp KC-D50EUW
   Ocena opinii: 0
  • -
   groteskowa556 ,
   20.12.2018 napisał:
   Według mnie Sharp KC-D50EUW jest rewelacyjnym oczyszczaczem choć do tanich nie należy. W każdym razie u mnie zdaje egzamin, zwłaszcza ,ze moje dzieci sa alergikami- to po pierwsze. Świetna wydajność oczyszczania i nawilżania. Następnym plusem jest to,że ma wiele trybów działania. Na najwolniejszym – niesłyszalny.

   Zalety:
   cichy, posiada wiele trybów, skuteczny
   Wady:
   cena
   Ocena opinii: 0
  • -
   Lena.Bialasik,
   19.12.2018 napisał:
   Wybrałam oczyszczacz Sharp KC-D60EUW ze względu na bardzo dobry filtr hepa 13. Bardzo sprawdza się u mojej córki, która ma alergię na pleśnie oraz grzyby a takze roztocza kurzu domowego. jest bardzo cichy. Ale i tak mimo wszystko załączam oczyszczacz na 2 godziny przed snem
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ramona,
   18.12.2018 napisał:
   Mieszkam w centrum Katowic a tutaj czasami smog daje sie we znaki i to bardzo. oczyszczacz Sharp KC-D50EUW jest bardzo czuły na zanieczyszczenia. jak powietrze jest czyste to świeci na zielono. Jak bardzo zanieczyszczone to wtedy czujnik zapala się na czerwono. U mnie zapalił się juz na czerwono. Bardzo wydajny. Jak. np. wieczorem naleje wody do zbiornika,to potem przy trybie najwolniejszym tej wody wystarcza na dosyc długo.Następną fajną rzecza jest ustawienie timera czyli tego kiedy ma sie włączyć lub wylączyć oczyszczacz. Z programu Ion shower korzystałam może 2 razy;) Tak to jest w trybie automatycznym, czasami daje na mocniejsze obroty wentylatora. W nocy na najcichszy - można przy nim spać.
   Ocena opinii: 0
  • -
   kerih,
   18.12.2018 napisał:
   Wart swojej ceny. Oczyszczacz Sharp KC-D50EUW dobrze oczyszcza powietrze, schładza oraz nawilża. Kupiony z myślą przenoszenia do innego pomieszczenia. Jest możliwość regulacji głośności, co bardzo sprawdza się w nocy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   jarekzamarek ,
   17.12.2018 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-D50EUW godne polecenia. Jest blokada rodzicielska, co jest bardzo przydatne jak się ma dzieci, które lubią się bawić przyciskami. Oczyszczacz sprawdził się podczas ubiegłorocznej jesieni, zimy( wtedy kiedy jest największe stężenie smogu) oraz podczas wiosny i lata. Na niskich obrotach urządzenie pracuje bardzo cicho. Można spokojnie zostawić wlączony oczyszczacz na noc. Po uruchomieniu nie czuć żadnej sztuczności, czyli jakiegoś plastiku czy nowości. Polecam
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja,
   15.12.2018 napisał:
   Jak dla mnie genialny. Bardzo intuicyjny. Ma kilka trybów. U mnie działa albo w trybie automatycznym albo trybie najcichszym- ten jest włączony w nocy. Prosty w użytkowaniu, zbiornik na wodę się napełnia, z powrotem wkłada, podłącza i działa ;) Ja ustawiam na oczyszczanie z nawilżaniem ;) Polecam produkt Sharp KC-D50EUW
   Ocena opinii: 0
  • -
   krysia_pi ,
   15.12.2018 napisał:
   Używam go od 3 miesięcy, ale jak narazie wszystko działa dobrze. Na najniższych obrotach jest bardzo cichy. Ze względu na to, że posiada timer, można ustalić po ilu godzinach ma się wyłączyć albo włączyć. Poza tym Sharp KC-D50EUW jest nieduży i można go przestawić w każde miejsce.

   Ocena opinii: 0
  • -
   izabela,
   14.12.2018 napisał:
   Sharp KC-D50EUW dobrze wykrywa kurz. Bardzo dobrą opcją jest te z blokada rodzicielska, nie musze się martwić, ze któreś z maluchów coś mi poprzestawia. Powietrze jest lekko ochładzane podczas oczyszczania, co bardzo się przydaje w gorące dni.
   Ocena opinii: 0
  • -
   aleksandra.kalisz.89,
   13.12.2018 napisał:
   Świetny oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW . Bardzo wydajny. Po bardzo krótkim czasie czuć różnicę ,w pomieszczeniu jest inne powietrze.W nocy dajemy na najcichszy tryb i wszyscy spią spokojnie Ogromnym plusem jest też energoszczędność
   Zalety:
   WYDAJNOŚĆ, JAKOŚĆ, ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ,
   Wady:
   NIE POSIADA
   Ocena opinii: 0
  • -
   ankahan,
   12.12.2018 napisał:
   dzięki urządzeniu Sharp KC-D50EUW , powietrze , ktore wpuszcza do domu jest przynajmniej oczyszczone z tych wszystkich szkodliwych substancji.Bardzo polecam dla alergików rownież oraz astmatyków
   Ocena opinii: 0
  • -
   elwirapiwowar,
   10.12.2018 napisał:
   Sharp KC-D50EUW bardzo dobrze sprawdza się w walce ze smogiem oraz z roztoczami, na które jestem uczulona ;)I jest oczywiście bardzo cichy
   Ocena opinii: 0
  • -
   kasia.kotwicka86,
   08.12.2018 napisał:
   Mam kawalerkę więc tutaj idealnie się sprawdza. Poza tym jestem alergikiem – mam uczulenie na roztocza. OD kiedy mam oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW , objawy alergii sa bardzo zmniejszone
   Ocena opinii: 0
  • -
   ida.teodorowicz,
   07.12.2018 napisał:
   Sharp KC-D50EUW świetnie sie sprawdza w moim jednopokojowym mieszkaniu w centrum Katowic;) Jakie tu jest powietrze to każdy doskonale wie. Dzięki temu urządzeniu bez problemu mogę otworzyć okno , wpuścić powietrze , które następne zostanie oczyszczone. Oczyszczacz działa bardzo cicho, jest proste w obsłudze;) Jeśli chodzi o obsługe sklepu ?- pełen profesjonalizm
   Ocena opinii: 0
  • -
   Krzys82 ,
   06.12.2018 napisał:
   Bardzo fajny produkt, całkiem duża powierzchnia pomieszczenia oczyszczania. Sharp KC-D50EUW jest idealny do walki z jesienno-zimowym smogiem i dla alergików.
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-D50EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 600 ml/h
  Poziom hałasu: 23-53 dB
  Szacunkowy koszt energii 9 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 7.9 kg
  Wysokość: 61.5 cm
  Głębokość: 23 cm
  Szerokość: 39.9 cm
  Zużycie energii: 5-54 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 170 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019914046
  ECOLIFE AIRSENSOR - miernik jakości powietrza
  Lampa UV-C: nie
  Typ produktu: Czujnik powietrza
Sharp KC-D50EUW + ECOLIFE AIRSENSOR - CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2148,00zł
Dodaj do koszyka