Promocja Zawsze Razem! od Sharp

Promocja "Zawsze Razem!" od Sharp

Kup przenośny generator jonów Plasmacluster od Sharp i odbierz bezpłatny powerbank! Jonizator dostępny jest w wersji czarnej (UJ-GC20EB) lub w kolorze szampańskiego złota (UJ-GC20EN).

Generator jonów Sharp UJ-GC20EB/N to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą oddychać zdrowym powietrzem zawsze tam, gdzie akurat się znajdują. Ten niewielki oczyszczacz zasysa powietrze przez filtr wstępny i przechwytuje 80% drobnych cząstek kurzu i pyłów zawieszonych PM10. Jednocześnie produkuje i uwalnia do otoczenia jony, które eliminują wirusy, bakterie, alergeny i zarodniki pleśni.

Jonizator posiada bardzo kompaktowy rozmiar, dlatego możemy mieć go zawsze przy sobie - na biurku w pracy, w pokoju dziecka lub obok miejsca kierowcy w samochodzie. W tym ostatnim przypadku jest szczególnie przydatny, ponieważ jonizator nie tylko dba o nasze zdrowie, ale również poprawia samopoczucie i koncentrację, które są niezwykle istotne podczas długich podróży.


Sharp UJ-GC20EN/B możemy podłączyć np. do gniazda zapalniczki w samochodzie lub wejścia USB w komputerze. Jeśli jednak chcemy mieć go ciągle przy sobie, przyda nam się przenośny powerbank. Dlatego kupując generator jonów Sharp do końca grudnia 2019 r. otrzymasz w prezencie powerbank V-Tec o pojemności 20 000 mAh.

Wystarczy, że kupisz jonizator Sharp UJ-GC20EN lub UJ-GC20EB w sklepie GoodAir.pl w terminie 12.11 - 31.12.2019 r. a następnie zarejestrujesz go za pomocą formularza na stronie www.promocjesharp.pl/zawsze-razem.php.


Odbierz swój powerbank i ciesz się czystym powietrzem, gdziekolwiek jesteś!


Regulamin promocji