Vestfrost generator jonów w prezencie

GENERATOR JONÓW W PREZENCIE

Tylko teraz, przy zakupie oczyszczacza powietrza marki Vestfrost, przenośny generator jonów Sharp IGGC2EUP otrzymujesz w niespotykanie niskiej cenie. 

Kompaktowy generator jonów to doskonałe uzupełnienie dla dużego oczyszczacza powietrza. Sharp IGGC2EUB pozbywa się zanieczyszczeń z 3,6 m3 przestrzeni za pomocą jonów ujemnych Plasmacluster. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz mieć go zawsze przy sobie i zadbać o zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś. Świetnie sprawdzi się jako oczyszczacz powietrza do samochodu lub biura. Cena standardowa: 599 zł.

  • W zestawie z modelem Vestfrost VP-A1S70WH generator jonów otrzymasz za 1 zł!
  • W zestawie z modelem Vestfrost VP-A1Z40WH generator jonów otrzymasz za 99 zł!

Czas trwania promocji: 1.02-31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji dostępy jest tutaj.


Vestfrost 5 lat gwarancji

TESTUJ 30 DNI

Aby rozwiać Twoje obawy związane z zakupem oczyszczacza. wraz z producentem Vestfrost przygotowaliśmy promocję “Testuj 30 dni”. Jak się pewnie domyślasz, przez 30 dni możesz testować oczyszczacz marki Vestfrost i osobiście sprawdzić jego działanie. Jeśli nie będziesz zadowolony, odbierzemy od Ciebie urządzenie i zwrócimy Ci pieniądze. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu na stronie producenta. Zwrot środków obejmuje nie tylko sam oczyszczacz, ale również otwarte filtry. Możesz otworzyć je i w pełni przetestować możliwości oczyszczacza. Nic nie ryzykujesz! 

Promocja trwa od 23.02 do 31.03.2022 r. i łączy się z promocją "Generator jonów w prezencie".

Formularz zwrotu znajdziesz tutaj.

Regulamin promocji.


Vestfrost 5 lat gwarancji

DO 5 LAT GWARANCJI

Oczyszczacze powietrza Vestfrost to niezawodne urządzenia, dlatego producent umożliwił otrzymanie nawet 5 lat gwarancji.

Standardowa gwarancja wynosi 2 lata. Wystarczy, że podczas zakupu oczyszczacza wybierzesz dodatkowe przedłużenie gwarancji, a następnie wypełnisz krótki formularz - kolejne 2 lata dostaniesz w prezencie! Potwierdzenie przedłużonej, 5-letniej gwarancji otrzymasz na maila w ciągu kilku dni.

Formularz rejestracji oczyszczacza znajdziesz tutaj.

Regulamin promocji dostępy jest tutaj.