• Dragon_Casual II Black

    Maska antysmogowa Dragon Casual II

    119.00 Szczegóły Wybierz opcje
  • MASKA DRAGON SPORT II BLACK

    Maska antysmogowa Dragon Sport II

    149.00 Szczegóły Wybierz opcje

Maski antysmogowe Dragon

Maski antysmogowe Dragon to nowy projekt, który narodził się w Krakowie, polskiej stolicy smogu. Pierwotnie producent stworzył swój produkt z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, przemieszczających się na jednośladach. Kolejnym etapem było stworzenie masek do użytku codziennego. Motorem napędowym projektowania maski była chęć zapewnienia aktywnego życia, mimo niesprzyjającej pogody oraz dużego zanieczyszczenia powietrza, chroniąc jednocześnie zdrowie przed szkodliwymi następstwami ciągłego wystawienia na smog.

Dostępne w naszym sklepie internetowym Maski antysmogowe Dragon zostały wykonane z największym pietyzmem i zachowaniem komfortu użytkowania. Producent zadbał o detale, zastosowane materiały oraz różnorodność modeli, umożliwiając dobór maski do każdego rodzaju twarzy i zastosowania.

Zaczynając od detali, rzepy lub tasiemki w zależności od wybranego modelu są odpowiedniej szerokości i ich zapięcie stabilizuje maskę na twarzy, nie krępując przy tym ruchów. Maska nie luzuje się podczas zwykłego korzystania czy nawet aktywności fizycznej. Materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości. Maski uszyto z neoprenu i na kształcie muszli, dzięki czemu jest trwała i łatwo dopasowuje się do twarzy. Neopren ma większą odporność na zniszczenia a także skutecznie opiera się olejom i rozpuszczalnikom organicznym. Newralgiczne punkty konstrukcji maski obszyto szwami, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Filtrowanie powietrze w maskach Dragon wygląda następująco. Wdychając powietrze przechodzi ono przez otwory maski, a następnie jest filtrowane przez filtr N99. Filtr świetnie radzi sobie z 130 rodzajami zanieczyszczeń, zatrzymuje do 99,97% kurzu, spalin oraz pyłów PM 2.5 oraz 10 (główne składniki smogu). Węgiel aktywny maski wyłapuje nieprzyjemne zapachy oraz dym papierosowy. Natomiast wydychając powietrze przechodzi przez zawory boczne. Filtr jest w stanie oczyszczać powietrze pod maską przez około 3-4 tygodni, jednak jest to uzależnione od poziomu zanieczyszczenia w powietrzu.

Maski antysmogowe Dragon są dostępne w kilku rozmiarach (S, M, L, XL), w różnych wersjach kolorystycznych i kategoriach zastosowania.