Zwrot – odstąpienie od umowy sprzedaży

Zwrot zakupionego towaru jest możliwy w ciągu 14 dni. Możliwość odstąpienia konsumenta od umowy sprzedaży na odległość (zwrotu towaru) w ciągu 14 dni od daty zakupu przysługuje na zasadach opisanych w regulaminie – §10. Zwrot urządzenia jest możliwy wyłącznie w przypadku zakupów konsumenckich, tj. do celów prywatnych , nie związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Zwrotowi nie podlegają filtry w przypadku gdy zostały rozpakowane, zwracana kwota zostanie pomniejszona o koszt użytych materiałów eksploatacyjnych.

Paczkę ze zwracanym towarem należy odesłać na adres: Goodair Sp. z o.o. ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław. Należne środki zostaną zwrócone na konto Klienta w terminie 14 dni od daty dostarczenia paczki. Na paczce należy umieścić objaśnienie “Zwrot 14dni”. Do produktu powinien być dołączony dokument: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wzór tego dokumentu dostępny jest do pobrania na stronie internetowej UOKiK.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie sprzedawane przez sklep goodair.pl urządzenia są objęte gwarancją producenta. Do każdego urządzenia dołączona została karta gwarancyjna z opisem warunków gwarancji. Niesprawny sprzęt wysłać można na adres siedziby sklepu lub bezpośrednio do producenta. W celu usprawnienia procesu reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Reklamacja

Dokładna procedura zgłoszenia reklamacji dostępna jest w regulaminie – §11. W celu zgłoszenia reklamacji towaru prosimy o kontakt mailowy z obsługą sklepu. Adres e-mail na który można wysyłać zgłoszenia reklamacyjny to bok@goodair.pl.

Zgłoszenie problemów technicznych

Twój oczyszczacz powietrza nie działa lub wydaje niestandardowe dźwięki?
Skontaktuj się z Autoryzowanym Serwisem oczyszczaczy powietrza Sharp.
ATV-VIDEO
ul. Jagiellońska 2
03-721 Warszawa
tel:+22 818 64 28
e-mail: biuro@atv-video.pl

Masz pytania do produktu? Nie wiesz jak uruchomić produkt?
Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń.

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

574 003 908
bok@goodair.pl