Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja mycia: Tak
Powierzchnia odkurzania na pełnym ładowaniu: do 100m2
Czas pracy na pełnym ładowaniu: 14-60 min
Cena: 1099,00zł 1299,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
Nowość
Bestseller
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Sharp SA-VP4000WS - nowoczesny odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy z funkcją mycia Sharp SA-VP4000WS jest urządzeniem bezprzewodowym wyposażonym w filtrację EPA E12 , które posiada w zestawie aż 5 wielofunkcyjnych końcówek. Dzięki temu rządzeniu możesz w tym samym czasie odkurzyć i umyć podłogę w swoim domu i nie tylko! Urządzenie posiada możliwość wyjmowanego akumulatora, dzięki czemu można wymienić go na pełny (dodatkowy akumulator możesz dokupić w serwisie SHARP). Regulowana rura teleskopowa zwiększa komfort codziennego sprzątania, a dodatkowe końcówki sprawiają, że  Sharp SA-VP4000WS jest przeznaczony do wielu powierzchni - możesz go użyć do sprzątania auta, sufitu, podłóg, dywanów jak i trudno dostępnych miejsc.  Odkurzacz posiada 2 tryby pracy - Eco/Turbo oraz dywan/twarda podłoga. Postaw na nowoczesny odkurzacz Sharp i zamień codzienne obowiązki domowe w przyjemność!

Odkurzacz Sharp SA-VP4000WS oferuje niezwykłą wygodę dzięki swojej unikatowej funkcji - nie trzeba ciągle trzymać przycisku włączenia podczas odkurzania. To oznacza, że ​​możesz swobodnie prowadzić odkurzacz po pomieszczeniu, nie martwiąc się o ciągłe naciskanie przycisku. Ta innowacyjna cecha zapewnia użytkownikowi nie tylko efektywne odkurzanie, ale także komfort i łatwość obsługi, co czyni odkurzacz Sharp SA-VP4000WS wyjątkowym w porównaniu z wieloma innymi modelami dostępnymi na rynku.

SHARP SA-VP4000WS  odkurzacz pionowy


Jedno urządzenie - wiele zastosowań

SHARP SA-VP4000WS  do mycia podłóg

Do mycia podłóg

Dzięki końcówce mopującej możesz łatwo i skutecznie umyć podłogę w swoim domu. Nakładkę można łatwo zamontować jednym kliknięciem.

SHARP SA-VP4000WS do trydnych miejsc

Do trudno dostępnych miejsc

Ssawka 2w1, która służy do odkurzania auta sprawdzi się również w  miejscach trudnodostępnych dla odkurzacza.  Będzie świetnym pomocnikiem w odkurzaniu klawiatury lub rolet okiennych.

SHARP SA-VP4000WS do samochodu

Do samochodu

Dzięki ssawce 2w1 możesz wygodnie odkurzyć swój samochód. Nie musisz się martwić o przedłużanie kabla, ponieważ urządzenie jest bezprzewodowe!

SHARP SA-VP4000WS do sufitu

Do sufitu

Zapomnij o pajęczynach na suficie. Wąska ssawka szczelinowa daje możliwość odkurzania wysokodostępnych lub ciasnych miejsc.

SHARP SA-VP4000WS do podłóg i dywanów

Do odkurzania podłóg i dywanów

Za pomocą elektroszczotki z oświetleniem LED możesz odkurzyć praktycznie wszystkie powierzchnie w tym podłogi i dywany. Świetnie sobie poradzi z włosami czy sierścią.

SHARP SA-VP4000WS do powierzchni tapicerowanych

Do powierzchni tapicerowanych

W przypadku powierzchni tapicerowanych takich jak łóżka, fotele czy kanapy odkurzacz posiada szczotkę do mebli tapicerowanych, która delikatnie usunie kurz.


Dostosowany do Twoich potrzeb

Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP4000WS jest zaprojektowany z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach:

Lekki jak piórko

Urządzenie może się pochwalić swoją wyjątkowo małą wagą - jedynie 2,65kg. Nie musisz się martwić dźwiganiem urządzenia między pomieszczeniami. W prosty sposób przeniesiesz odkurzacz z salonu do sypialni bez jakiegokolwiek zmęczenia!

Nie zajmuje dużo miejsca

Jeśli nie masz miejsca odkurzacz Sharp SA-VP4000WS ma na to sposób - powieś urządzenie na ścianie za pomocą uchwytu załączonego do zestawu. Również z łatwością zmieścimy go w szafie z racji smukłej budowy. 

Użytkowanie bez brudzenia rąk

Kiedy skończymy sprzątać i chcemy opróżnić pojemnik w urządzeniu wystarczy tylko jedno kliknięcie. Wciśnij odpowiedni przycisk, a wszystkie zebrane zanieczyszczenia wpadną do kosza. 

Wyjątkowo cichy

Ogromnym atutem odkurzacza jest jego cicha praca i długa żywotność. Zawdzięcza to silnikowi inwerterowemu, bezszczotkowemu. Dzięki temu nikt nie będzie narzekał na hałas jaki wydaje urządzenie.

Krótkie ładowanie i długie odkurzanie

Urządzenie po pełnym ładowaniu będzie pracowało nawet 60 minut bez przerwy. Pełny czas ładowania urządzenia wynosi zaledwie 3,5 godziny.

SHARP SA-VP4000WS odkurzacz sharp i korzyści i wygoda


SHARP SA-VP4000WS  różne perspektywy na białym tle


SHARP SA-VP4000WS mycie podłogi gif

Odkurzanie i mycie podłogi w tym samym czasie!

Odkurzacz pionowy z funkcją mycia Sharp SA-VP4000WS oprócz odkurzania posiada również funkcję mycia. Dzięki temu możesz odkurzać i myć podłogę w tym samym czasie i to za pomocą jednego urządzenia!

Obsługa końcówki myjącej jest bajecznie prosta i wygodna dla każdego użytkownika. Nakładkę można szybko i łatwo zamontować jednym kliknięciem. Do mycia podłogi wystarczy użyć wody z kranu lub wody z dodatkiem płynu do podłóg. Jeśli chcesz zacząć myć podłogę - nalej wody do zbiornika i wciśnij lewy przycisk znajdujący się na końcówce myjącej.

Dzięki jednemu urządzeniu wykonasz dwie czynności na raz i zaoszczędzisz cenny czas! 


Elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED

Elektoszczotka AnimalJet w odkurzaczu pionowym Sharp VP-4000WS wyróżnia się intensywnym światłem LED o zimnym  odcieniu. Dzięki temu odkurzanie stanie się jeszcze bardziej skuteczne.

Odkurzaj nawet najmniejsze zakamarki Twojego domu - nawet w nocy! Oświetlenie ułatwi nam zauważanie wszelkich zanieczyszczeń, pod kanapką, za łóżkiem czy w innych ciemnych i trudnodostępnych miejscach miejscach. 

Jeśli jesteś nocną sową i obowiązki domowe preferujesz wykonywać w godzinach nocnych to ten model jest dla Ciebie! Z oświetleniem w szczotce, odkurzenie najdalszych zakątków mieszkania będzie możliwe nawet w nocy!

SHARP SA-VP4000WS  szczotka z oświetleniem gif


Zyskaj wiele korzyści

SHARP SA-VP4000WS proste sprzatanie

Bajecznie proste sprzątanie

Urządzenie, nie wymaga ciągłego trzymania przycisku włączenia podczas odkurzania, co zapewnia swobodę i komfort użytkowania. Ta innowacyjna funkcja gwarantuje nie tylko skuteczne sprzątanie, ale także wyjątkową łatwość obsługi, wyróżniając go spośród innych modeli na rynku.

SHARP SA-VP4000WS odkurzacz 2 w 1

Urządzenie 2w1

Potrzeba osobnego kupowania mopa i odkurzacza? Już nie! Urządzenie Sharp oprócz odkurzania posiada również funkcję mycia.

SHARP SA-VP4000WS długi czas pracy

Długi czas pracy

Sharp SA-VP4000WS  może pochwalić się długim czasem pracy. Po pełnym ładowaniu możesz użytkować go aż 60 minut bez przerwy!

SHARP SA-VP4000WS filtracja

Zaawansowana 4-stopniowa filtracja

Odkurzając mieszkanie z Sharp SA-VP4000WS możesz mieć pewność, że zatrzyma pyłki, kurz i bakterie. Odkurzacz posiada m.in. filtr EPA E12, który przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. Dzięki temu zebrane zanieczyszczenia nie wydostaną się ze zbiornika na kurz.

SHARP SA-VP4000WS regulowana rura teleskopowa

Regulowana rura teleskopowa

Urządzenie ma możliwość regulacji rury, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować długość odkurzacza do swojego wzrostu. Dodatkowo, dzięki regulacji wysokości możesz zachęcić swoje dzieci do wspólnego sprzątania.

SHARP SA-VP4000WS ergonomiczna konstrukcja

Ergonomiczna konstrukcja

Nowoczesna budowa urządzenia spełnia wszelkie wymagania co to komfortu, wygody i skuteczności użytku. Dodatkowo urządzenie cechuje pionowe parkowaniPostaw na lidera odkurzania!


Konserwacja odkurzacza pionowego

odkurzacz dla alergika filtr wstepny

Regularne czyszczenie filtra

Aby utrzymać odkurzacz w doskonałym stanie, należy regularnie kontrolować i czyścić filtr HEPA.

Aby przeprowadzić konserwację, zacznij od obrócenia osłony filtra i jej wyjęcia, a następnie wyjmij filtr znajdujący się za silnikiem. Potrząśnij, aby usunąć kurz. Co sześć miesięcy zaleca się, jego wypłukanie i dokładne osuszenie. Po tej procedurze zamontuj ponownie filtr i osłonę, a następnie obróć osłonę, aby ją "zablokować".


odkurzacz dla alergika filtr wstepny

Opróżnianie i czyszczenie zbiornika na kurz

Regularne opróżnianie zbiornika na kurz to kluczowy krok w utrzymaniu odkurzacza w pełnej sprawności.

Aby oczyścić pojemnik, najpierw obróć go do góry nogami, usuń kurzy i wyjmij sitko filtra. Następnie wyjmij filtr piankowy razem z uchwytem, a potem oddziel go od filtra z włókna, delikatnie odciągając oba elementy.

Po tym kroku, dokładnie wypłucz i osusz filtry. Na koniec, po całkowitym osuszeniu, zamontuj je ponownie. Czynność powtarzaj regularnie.


odkurzacz dla alergika filtr weglowy

Konserwacja rolki głównej elektroszczotki AnimalJet

Aby zadbać o elektroszczotkę do podłóg, zacznij od umieszczenia jej do góry nogami, a następnie zdemontuj zaczep mocujący i wyjmij rolkę szczotki, aby oczyścić i usunąć ewentualne zanieczyszczenia. Jeśli zanieczyszczenia są trudne do usunięcia, zwolnij zaczep mocujący, aby uzyskać dostęp do rolki szczotki.

Wykorzystaj płaski śrubokręt lub monetę do obrócenia śruby do pozycji "odblokowania". W procesie ponownego montażu, wyrównaj jeden koniec rolki szczotki z kołem zębatym, wciśnij drugi koniec do gniazda, zawieś zaczep mocujący pod klapką i naciśnij go do dołu. Włóż śrubę i obróć do pozycji "zablokowania".


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Mycie padów od mopa

Bardzo ważnym elementem konserwacji odkurzacza jest mycie padów od końcówki mocującej po każdorazowym myciu podłogi.

Najlepiej umyć je za pomocą mydła i ciepłej wody. Należy pamiętać dokładnym zmyciu mydlin. Pady mopujące można również prać w pralce.


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Czyszczenie dodatkowych końcówek

Regularne usuwanie włosów, nici i innych zanieczyszczeń z dodatkowych szczotek odkurzacza to istotny krok w utrzymaniu pełnej skuteczności urządzenia. Oczyszczaj splątane włosy i inne zanieczyszczenia z kołek i włosia szczotek. Jeśli końcówka od odkurzacza jest gładka i nie jest w nią nić wplątane, wystarczy przetarcie ściereczką.

Możesz to zrobić za pomocą suchej ściereczki owiniętej w wykałaczkę. W razie konieczności użyj nożyczek w przypadku mocnego poplątania.


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Przechowywanie zgodnie z zaleceniami

Dodatkowo, jeśli odkurzacz nie jest w użyciu, zaleca się przechowywanie zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć wilgoci i wysokich temperatur.

Bezpieczne przechowywanie pozwala utrzymać odkurzacz w doskonałej kondycji, chroniąc go przed zbędnym zużyciem i przedłużając jego żywotność. Najlepiej przechowywać odkurzacz w pozycji pionowej z możliwością szybkiego podłączenia do ładowania.


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Korzystanie z trybu Eco

Zastosowanie trybu Eco w odkurzaczach pionowych stanowi istotną cechę, umożliwiającą bardziej efektywne i oszczędne użytkowanie urządzenia.

Ten zoptymalizowany tryb nie tylko minimalizuje zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, ale także generuje mniejszy poziom hałasu, sprawiając, że odkurzacz staje się bardziej przyjazny dla użytkownika i otoczenia.

Tryb Eco jest również idealny do codziennego sprzątania, oferując optymalną moc ssania do usuwania drobnych zanieczyszczeń z różnych powierzchni.


Wyposażenie dostępne w zestawie

1. Wąska ssawka szczelinowa XL

2. Ssawka 2w1 

3. Elektroszczotka AnimalJet.

4. Uchwyt ścienny

5. Szczotka do mebli tapicerowanych

6. Końcówka mopująca 

7. 2 wymienne pady (nakładki do mopa).

SHARP SA-VP4000WS końcówki

Zobacz pełny opis +
Sharp SA-VP4000WS odkurzacz pionowy z funkcją mycia
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1099,00zł 1299,00zł
Dodaj do koszyka