Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja mycia: Nie
Powierzchnia odkurzania na pełnym ładowaniu: do 100m2
Czas pracy na pełnym ładowaniu: 14-60 min
Cena: 999,00zł 1149,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
Bestseller
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Sharp SA-VP3501BS - wielofunkcyjny odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy z funkcją mycia i filtrem EPA E12 Sharp SA-VP3501BS jest urządzeniem bezprzewodowym , które posiada w zestawie aż 5 wielofunkcyjnych końcówek. Odkurzać ma nowoczesny srebrny kolor, dzięki czemu wpasuje się w każde pomieszczenie nawet jako ozdoba! Przekonaj jakie sprzątanie może być proste i przyjemne. Lekkość i kompaktowość urządzenia należą do jego głównych atutów. Zapomnij o braku miejsca na urządzenie lub o bólach kręgosłupa przy każdym sprzątaniu. Naładuj całą baterię urządzenia w zaledwie 3,5 godziny i odkurzaj mieszkanie aż do 60 minut.

Odkurzacz Sharp SA-VP3501BS oferuje niezwykłą wygodę dzięki swojej unikatowej funkcji - nie trzeba ciągle trzymać przycisku włączenia podczas odkurzania. To oznacza, że ​​możesz swobodnie prowadzić odkurzacz po pomieszczeniu, nie martwiąc się o ciągłe naciskanie przycisku. Ta innowacyjna cecha zapewnia użytkownikowi nie tylko efektywne odkurzanie, ale także komfort i łatwość obsługi, co czyni odkurzacz Sharp SA-VP3501BS wyjątkowym w porównaniu z wieloma innymi modelami dostępnymi na rynku.

SHARP SA-VP3501BS odkurzacz pionowy


Wiele przydatnych funkcji

SHARP SA-VP3501BS do odkurzania podłóg

Do odkurzania podłóg

Urządzenie skutecznie odkurzy podłogi w całym domu w mgnieniu oka! Za pomocą specjalnych końcówek odkurzysz również wiele innych powierzchni.

SHARP SA-VP3501BS do rolet okiennych

Do rolet okiennych

Ssawka 2w1 świetnie sobie poradzi z trudno dostępnymi miejscami takimi jak rolety okienne czy nawet klawiatura komputerowa.

SHARP SA-VP3501BS do samochodfv

Do samochodu

Dzięki ssawce i miękkiej szczotce możesz wygodnie wyczyścić i odkurzyć swój samochód. Nie musisz się martwić o przedłużanie kabla, ponieważ urządzenie jest bezprzewodowe!

SHARP SA-VP3501BS do sufitu

Do sufitu

Zapomnij o pajęczynach na suficie. Wąska ssawka szczelinowa daje możliwość odkurzania wysokodostępnych lub ciasnych miejsc.

SHARP SA-VP3501BS do podłóg i dywanów czyszczenia

Do odkurzania dywanów i schodów

Za pomocą elektroszczotki możesz odkurzyć praktycznie wszystkie powierzchnie w tym dywany, schody i inne materiałowe powierzchnie. Świetnie sobie poradzi z włosami czy sierścią.

SHARP SA-VP3501BS do szafek

Do odkurzania szafek

W przypadku powierzchni takich jak szafki i półki urządzenie posiada miękką szczotkę, która delikatnie odkurzy powierzchnie z kurzu nie zarysowując mebli.


Urządzenie, które sprosta indywidualnym potrzebom

Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP3501BS jest zaprojektowany z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach:

Ultralekki

Urządzenie może się pochwalić swoją wyjątkowo małą wagą - jedynie 2,57kg. Nie musisz się martwić dźwiganiem urządzenia między pomieszczeniami. W prosty sposób przeniesiesz odkurzacz z salonu do sypialni bez jakiegokolwiek zmęczenia!

Kompaktowy

Jeśli nie masz miejsca odkurzacz  Sharp SA-VP3501BS ma na to sposób - powieś urządzenie na ścianie za pomocą uchwytu załączonego do zestawu. Również z łatwością zmieścimy go w szafie z racji smukłej budowy. 

Bez potrzeby wymieniania worka na kurz

Kiedy skończymy sprzątać i chcemy opróżnić pojemnik w urządzeniu wystarczy tylko jedno kliknięcie. Wciśnij odpowiedni przycisk, a wszystkie zebrane zanieczyszczenia wpadną do kosza. 

Wyjątkowo cicha praca

Ogromnym atutem odkurzacza jest jego cicha praca i długa żywotność. Zawdzięcza to silnikowi inwerterowemu, bezszczotkowemu. Dzięki temu nikt nie będzie narzekał na hałas jaki wydaje urządzenie.

Ładuj krótko i odkurzaj długo 

Urządzenie po pełnym ładowaniu będzie pracowało nawet 60 minut bez przerwy. Pełny czas ładowania urządzenia wynosi zaledwie 3,5 godziny.

SHARP SA-VP3501BS odkurzacz sharp i korzyści i wygodaSHARP SA-VP3501BS  różne perspektywy na białym tle


SHARP SA-VP3501BS końcówka do tapicerki gif

Końcówka do tapicerki i delikatnych powierzchni

Końcówka dedykowana delikatnym powierzchniom i meblom tapicerowanym, która jest dostarczana razem z odkurzaczem pionowym Sharp 3501BS, została zaprojektowana z myślą o dokładnym i delikatnym czyszczeniu. Jej miękkie włosie oraz specjalny kształt umożliwiają skuteczne usuwanie brudu, kurzu i sierści zwierząt bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Końcówka jest łatwa w montażu i demontażu, co sprawia, że korzystanie z niej jest wygodne i praktyczne.


Zapomnij o pajęczynach na suficie

Końcówka do sufitu dołączona do odkurzacza pionowego Sharp 3501BS jest idealnym narzędziem do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie sufitowe, kinkiety czy wysokie półki.

Jej wydłużony kształt umożliwia dotarcie do wysokich obszarów bez konieczności wspinania się po drabinie.

Końcówka jest lekka i łatwa w manewrowaniu, dzięki czemu sprzątanie sufitów staje się prostsze i wygodniejsze.

SHARP SA-VP3501BS końcówka do sufitu gif


SHARP SA-VP3501BS końcówka do auta gif

Zawsze czyste auto

Odkurzacz pionowy Sharp 3501BS, wyposażony w specjalne końcówki dołączone w zestawie, idealnie nadaje się do czyszczenia wnętrza samochodu. Końcówka szczelinowa i 2w1 pozwalają na dokładne odkurzanie wąskich szczelin i szpar, usuwając drobny brud i kurz z trudno dostępnych miejsc.

Natomiast końcówka do tapicerki skutecznie usuwa sierść, drobne okruchy i zanieczyszczenia z siedzeń i dywaników samochodowych. Dzięki wysokiej mocy ssania odkurzacza, czyszczenie auta staje się szybkie i efektywne. Końcówki są łatwe w montażu i demontażu, co umożliwia szybką zmianę funkcji i dostosowanie odkurzacza do różnych obszarów czyszczenia w samochodzie.


Odkryj masę korzyści

SHARP SA-VP3501BS proste sprzatanie34

Końcówki do sprzątania samochodu i nie tylko

Korzystaj aż z 5 końcówek ułatwiających codzienne porządki. Z urządzeniem posprzątasz swój samochód skutecznie i w krótkim czasie.

SHARP SA-VP3501BS odkurzacz 2 w 1

Wygodne odkurzanie

Urządzenie, nie wymaga ciągłego trzymania przycisku włączenia podczas odkurzania, co zapewnia swobodę i komfort użytkowania. Ta innowacyjna funkcja gwarantuje nie tylko skuteczne sprzątanie, ale także wyjątkową łatwość obsługi, wyróżniając go spośród innych modeli na rynku.

SHARP SA-VP3501BS dlogi czas pracyy

Aż 4-stopniowa filtracja

Odkurzając mieszkanie z Sharp SA-VP3501BS możesz mieć pewność, że zatrzyma pyłki, kurz i bakterie. Odkurzacz posiada m.in. filtr EPA E12, który przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. 


Konserwacja odkurzacza pionowego Sharp SA-VP3501BS

odkurzacz dla alergika filtr wstepny

Kontrola i czyszczenie filtra HEPA

Aby utrzymać odkurzacz w doskonałym stanie, należy regularnie kontrolować i czyścić filtr HEPA.

Aby przeprowadzić konserwację, zacznij od obrócenia osłony filtra i jej wyjęcia, a następnie wyjmij filtr znajdujący się za silnikiem. Potrząśnij, aby usunąć kurz. Co sześć miesięcy zaleca się, jego wypłukanie i dokładne osuszenie. Po tej procedurze zamontuj ponownie filtr i osłonę, a następnie obróć osłonę, aby ją "zablokować".


odkurzacz dla alergika filtr wstepny

Jak dbać o zbiornik na kurz?

Regularne opróżnianie zbiornika na kurz to kluczowy krok w utrzymaniu odkurzacza w pełnej sprawności.

Aby oczyścić pojemnik, najpierw obróć go do góry nogami, usuń kurzy i wyjmij sitko filtra. Następnie wyjmij filtr piankowy razem z uchwytem, a potem oddziel go od filtra z włókna, delikatnie odciągając oba elementy.

Po tym kroku, dokładnie wypłucz i osusz filtry. Na koniec, po całkowitym osuszeniu, zamontuj je ponownie. Czynność powtarzaj regularnie.


odkurzacz dla alergika filtr weglowy

Konserwacja rolki głównej elektroszczotki AnimalJet

Aby zadbać o elektroszczotkę do podłóg, zacznij od umieszczenia jej do góry nogami, a następnie zdemontuj zaczep mocujący i wyjmij rolkę szczotki, aby oczyścić i usunąć ewentualne zanieczyszczenia. Jeśli zanieczyszczenia są trudne do usunięcia, zwolnij zaczep mocujący, aby uzyskać dostęp do rolki szczotki.

Wykorzystaj płaski śrubokręt lub monetę do obrócenia śruby do pozycji "odblokowania". W procesie ponownego montażu, wyrównaj jeden koniec rolki szczotki z kołem zębatym, wciśnij drugi koniec do gniazda, zawieś zaczep mocujący pod klapką i naciśnij go do dołu. Włóż śrubę i obróć do pozycji "zablokowania".


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Dbanie o włosie szczotek

Regularne usuwanie włosów, nici i innych zanieczyszczeń z dodatkowych szczotek odkurzacza to istotny krok w utrzymaniu pełnej skuteczności urządzenia. Oczyszczaj splątane włosy i inne zanieczyszczenia z kołek i włosia szczotek. Jeśli końcówka od odkurzacza jest gładka i nie jest w nią nić wplątane, wystarczy przetarcie ściereczką.

Możesz to zrobić za pomocą suchej ściereczki owiniętej w wykałaczkę. W razie konieczności użyj nożyczek w przypadku mocnego poplątania.


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Przedłużenie żywotności popprzez przechowywanie

Dodatkowo, jeśli odkurzacz nie jest w użyciu, zaleca się przechowywanie zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć wilgoci i wysokich temperatur.

Bezpieczne przechowywanie pozwala utrzymać odkurzacz w doskonałej kondycji, chroniąc go przed zbędnym zużyciem i przedłużając jego żywotność. Najlepiej przechowywać odkurzacz w pozycji pionowej z możliwością szybkiego podłączenia do ładowania.


odkurzacz dla alergika filtr wodny

Odkurzaj na trybie ekonomicznym

Zastosowanie trybu Eco w odkurzaczach pionowych stanowi istotną cechę, umożliwiającą bardziej efektywne i oszczędne użytkowanie urządzenia.

Ten zoptymalizowany tryb nie tylko minimalizuje zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, ale także generuje mniejszy poziom hałasu, sprawiając, że odkurzacz staje się bardziej przyjazny dla użytkownika i otoczenia.

Tryb Eco jest również idealny do codziennego sprzątania, oferując optymalną moc ssania do usuwania drobnych zanieczyszczeń z różnych powierzchni.


Wyposażenie dostępne w zestawie

1. Wąska ssawka szczelinowa XL

2. Ssawka 2w1 

3. Elektroszczotka AnimalJet.

4. Uchwyt ścienny

5. Szczotka do mebli tapicerowanych

6. Elastyczny wąż przedłużający

7. Elastyczna ssawka

SHARP SA-VP3501BS końcówki


Zobacz pełny opis +
Sharp SA-VP3501BS odkurzacz pionowy
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 999,00zł 1149,00zł
Dodaj do koszyka