Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 4000,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Sharp KI-G75EUW parametry


Gwarancja na 5 Sharp


SHARP KI-G75EUW + odkurzacz Sharp 3501BS

Nowoczesny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to prawdziwa innowacja, oferująca wydajność sięgającą 450 m3/h, co sprawia, że idealnie nadaje się do przestrzeni do 56 m2. Zastosowanie zaawansowanych filtrów i potężnego generatora jonów Plasmacluster High-Density 25000 zapewnia jeszcze skuteczniejsze oczyszczanie powietrza. Duży zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów umożliwia długotrwałe nawilżanie, a cicha praca (18 dB) i inteligentny tryb z 5 czujnikami sprawiają, że oczyszczacz jest idealnym rozwiązaniem do domu i biura.

W zestawie można nabyć również odkurzacz pionowy Sharp 3501BS. Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP3501BS to praktyczne, bezprzewodowe urządzenie, wyposażone w pięć różnorodnych końcówek, które sprawiają, że sprzątanie staje się łatwe i przyjemne. Jego nowoczesny srebrny design wprowadzi elegancję do każdego wnętrza, działając jednocześnie jako ozdoba. Dzięki lekkości i kompaktowym wymiarom, możesz zapomnieć o problemach z miejscem na przechowywanie lub o bólach kręgosłupa podczas sprzątania. Ponadto, szybkie naładowanie całej baterii w zaledwie 3,5 godziny pozwoli Ci cieszyć się sprzątaniem mieszkania przez imponujące 60 minut.

SHARP KI-G75EUW oczyszczacz powietrza


Wydajny oczyszczacz powietrza KI-G75EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to najnowszy przełomowy produkt marki, oferujący wydajność na poziomie 450 m3/h, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach do 56 m2. Wyposażony w zaawansowane filtry powietrza, w tym najmocniejszy generator jonów Plasmacluster High-Density 25000, gwarantuje krystalicznie czyste powietrze. Funkcja nawilżacza z dużym zbiornikiem na wodę, cicha praca (18 dB), niski pobór prądu (7 W) oraz inteligentny tryb pracy z 5 czujnikami uczynią go idealnym rozwiązaniem dla domu i biura.

POWIETRZE KRYSTALICZNIE CZYSTE: Filtr wstępny z rolkami czyszczącymi zbiera większe zanieczyszczenia, a filtr węglowy z powłoką krzemionkową eliminuje nie tylko zapachy, dym papierosowy, ale także tlenki azotu i siarki. Filtr HEPA H13 skutecznie wyłapuje mikroskopijne cząstki, a filtr nawilżacza utrzymuje optymalną wilgotność powietrza.

IDEALNY MIKROKLIMAT: Matę ewaporacyjną nasiąkającą wodą reguluje poziom wilgotności w trybie auto, dostosowując się do warunków pomieszczenia. Duży, 4-litrowy zbiornik na wodę pozwala na długotrwałą pracę nawilżacza.

PLASMACLUSTER - SKUTECZNIE PRZECIW BAKTERIOM: Najnowszy generator jonów Plasmacluster High-Density 25000 eliminuje patogeny, wirusy, bakterie, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozostawiając skórę nawilżoną. Koncentracja jonów umożliwia skuteczne usuwanie pleśni i wirusów z powierzchni.

SHARP KI-G75EUW oczyszczacz powietrza


Skuteczny odkurzacz Sharp 3501BS

Odkurzacz pionowy Sharp SA-VP3501BS to więcej niż tylko sprzęt do sprzątania – to rewolucyjne rozwiązanie, które dostarcza wyjątkowy komfort i efektywność. Jego nowoczesny srebrny design sprawia, że staje się ozdobą każdego pomieszczenia.

BEZPRZEWODOWA WYGOĐA: Innowacyjna funkcja, która odróżnia Sharp SA-VP3501BS od innych, to możliwość odkurzania bez ciągłego trzymania przycisku. Swobodnie prowadź odkurzacz po pomieszczeniu, ciesząc się komfortem i łatwością obsługi.

WIELE PRZYDATNYCH FUNKCJI: Zestaw 5 wielofunkcyjnych końcówek sprawia, że odkurzysz nie tylko podłogi, ale także rolety okienne, wnętrze samochodu, sufit, dywany, schody, szafki, i wiele więcej. Ten odkurzacz to wszechstronne rozwiązanie do czyszczenia każdej powierzchni.

DOPASUJ DO SWOICH POTRZEB: Ultralekki (2,57 kg) i kompaktowy, Sharp SA-VP3501BS to idealny towarzysz sprzątania. Możesz łatwo przenosić go między pomieszczeniami, a jego smukła budowa pozwoli schować go do szafy lub powiesić na ścianie dzięki załączonemu uchwytowi.

BEZAWARYJNA PRACA: Dzięki silnikowi inwerterowemu bezszczotkowemu, odkurzacz pracuje cicho, a jednocześnie jest wyjątkowo wydajny. Nie musisz się obawiać hałasu czy szybkiego zużycia.

ZAPEWNIJ SOBIE WOLNOŚĆ: Odkurzacz Sharp SA-VP3501BS to urządzenie bezworkowe, co oznacza, że po zakończonym sprzątaniu możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik jednym kliknięciem. Zapomnij o uciążliwej wymianie worków!

DŁUGIE DZIAŁANIE NA JEDNYM ŁADOWANIU: Po zaledwie 3,5 godzinach ładowania, odkurzacz gotowy jest do pracy na pełnych obrotach przez imponujące 60 minut! Ciesz się długotrwałą wydajnością bez konieczności częstego ładowania.

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz powietrza


Dlaczego warto mieć ten zestaw?

Posiadanie oczyszczacza powietrza Sharp KI-G75EUW oraz odkurzacza pionowego Sharp SA-VP3501BS to klucz do stworzenia optymalnego i zdrowego środowiska w domu. Oczyszczacz powietrza KI-G75EUW oferuje nie tylko doskonałą wydajność oczyszczania powietrza, ale także funkcję nawilżania, dbając o pełen mikroklimat w pomieszczeniu. Działa cicho, energooszczędnie, a inteligentne czujniki monitorujące różne parametry zapewniają skuteczne działanie urządzenia.

Oczyszczacz KI-G jest wyposażony w tryb pracy Clean Asisst, który należy włączyć podczas odkurzania. Dzięki temu usuniemy z pomieszczenia więcej zanieczyszczeń, ponieważ urządzenie będzie pracować intensywniej kiedy odkurzamy.

W połączeniu z odkurzaczem pionowym SA-VP3501BS, kompleksowy zestaw do utrzymania czystości i świeżości w domu staje się kompletny. Odkurzacz ten nie tylko oferuje bezprzewodową swobodę ruchu, ale także posiada funkcję mycia i filtr EPA E12, zapewniając najwyższą skuteczność usuwania zanieczyszczeń. Zestaw pięciu wielofunkcyjnych końcówek pozwala na dostosowanie sprzątania do różnorodnych powierzchni. Razem, oczyszczacz powietrza i odkurzacz Sharp tworzą harmonijną kombinację, eliminując zanieczyszczenia powietrza i utrzymując czystość powierzchni. To nie tylko inwestycja w zdrowie, ale również sposób na wygodne i efektywne utrzymanie domu w doskonałej kondycji.

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz powietrza


NAJWIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to zdecydowanie najnowocześniejszy i najlepiej wyposażony model tej marki. Posiada wszystkie funkcje znane z poprzednich urządzeń, ale tutaj każda z nich została udoskonalona. Największą zmianą jest pojawienie się automatycznych, ruchomych rolek, które czyszczą filtr wstępny. Poza tym znajdziemy również szereg innych udogodnień oraz najmocniejszy na rynku generator jonów High-Density 25000.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik światła

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik numeryczny (temperatura, wilgotność)
 • diody PM2.5, kurzu i zapachu

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb nocny
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto
 • tryb Plasmacluster Spot
 • tryb Clean Assist

Sharp KI-G75EUW panel sterownaia zbliżenie


Najważniejsze cechy Sharp KI-G75EUW

Sharp KI-G75EUW funkcje

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

3-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie 5 czujników

   • CZUJNIKI

   kurzu (PM 2.5), zapachu, temperatury, wilgotności, światła

    • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

    automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

    • TRYB SLEEP

    cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz niską prędkością wentylatora

      • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

      Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

      • TRYB CLEAN ION SHOWER

      intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

      • TRYB PYŁKI

      automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

      • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

      informują o warunkach otoczenia

      • CLEAN ASSIST

      czyszczenie unoszącego się kurzu po użyciu odkurzacza

         Zobacz pełny opis +
         • Leasing

         • Instrukcja obsługi

         • Opinie

          • -
           Betina,
           14.12.2022 napisał:
           Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza. Szybko oczyszcza powietrze, wprowadziliśmy się do nowego domu i mieliśmy okazję obserwować jak jakość powietrza się poprawia. Śpi się o wiele lepiej . Prosty w obsłudze i bardzo cichy posiada dodatkowo tryb nocny, który jest już super-cichy. Posiada również czujnik wykrywania kurzu, którego swoją drogą w domu jest znacznie mniej odkąd pracuje Sharp
           Zalety:
           Tryb auto
           Tryb nocny
           Cicha praca
           Kółka, które ułatwiają przemieszczanie
           Jonizator
           Ładny wygląd
           Ocena opinii: 0
          • -
           Daria ,
           05.12.2022 napisał:
           Jestem naprawdę zadowolona z tego oczyszczacza, ponieważ nie tylko rzeczywiście oczyszcza on powietrze, ale też nawilża. Fajnie, że na panelu sterowania, można samemu wybrać sobie opcje urządzenia lub włączyć tryb automatyczny i Sharp sam dostosuje swoją funkcję do otoczenia. Podoba mi się, że podczas sprzątania oczyszczacz pochłania to co np wydycha nasz odkurzacz, wszelki kurz i pyłki. Urządzenie mierzy wilgotność powietrza i temperaturę. Sprawdza nam się świetnie i zdecydowanie polepszył jakość powietrza w naszym domu.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Lysiutka ,
           05.12.2022 napisał:
           U nas sprawdził się znakomicie! Jest bardzo intuicyjny. Podczas pracy odkurzacza sam zwiększa swoją pracę aby szybciej pozbyć się mikrokurzu. Jesteśmy njm zachwyceni
           Zalety:
           Cicha praca
           Intuicyjny
           Samooczyszczanie
           Wady:
           Brak
           Ocena opinii: 0
          • -
           Gosia,
           05.12.2022 napisał:
           Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza. Sprawdza się super . Szybko oczyszcza powietrze . Jakość oddychania i snu o wiele lepsza . Posiada funkcje ustawiania prędkości wentylatora , np. tryb nocny jest bardzo cichy , spokojnie można przy nim zasnąć i cieszyć się dobrym powietrzem . Posiada również czujnik wykrywania kurzu . Moim zdaniem świetny sprzęt .
           Zalety:
           Cicha praca
           Program automatyczny
           Duży zbiornik na wodę
           Kółka ułatwiające przemieszczanie oczyszczacza
           Ocena opinii: 0
          • -
           MagdalenaL,
           12.05.2022 napisał:
           Bardzo przydał się w tym mega ciężkim okresie jakim była pandemia koronawirusa i nie tylko. U mnie w domu bardzo dobrze sprawdza się w salonie i w sypialni. Fajną opcją są kółka, dzięki czemu można urządzenie przenosić do innego pokoju.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Kierka,
           30.03.2022 napisał:
           Jestem alergikiem i muszę przyznać, że oczyszczacz faktycznie poprawił jakość powietrza w domu, a moje dolegliwości zmniejszyły się. Jest wygodny i łatwo go przestawić, dzięki kółeczkom. Fajna jest funkcja nawilżania powietrza, zwłaszcza w okresie grzewczym czuć różnicę.
           Zalety:
           na kółkach, funkcja nawilżania, zmniejsza dolegliwości alergiczne
           Wady:
           cena, design
           Ocena opinii: 0
          • -
           Hasztag_mama,
           24.03.2022 napisał:
           Oczyszczacz mamy od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Mam w mieszkaniu dodatkowy czujnik powietrza, który był u mnie zanim pojawił się oczyszczacz i teraz o wiele częściej widnieje na nim zielone światło. Mam w domu dwojke bobasków wiec oczyszczacz bardzo sie przydaje
           Zalety:
           Plus za funkcje nawilżania
           Cichy
           Super ze ma kołeczka- ułatwia przemieszczanie pomiędzy pokojami
           Ocena opinii: 0
          • -
           53ms,
           21.03.2022 napisał:
           Fajny nowoczesny wygląd, pasuje do każdego pomieszczenia. Działa nawet cicho momentami to w ogóle go nie słuchać chyba że zwiększy swoją prace przy wykryciu brzydkiego zapachu.
           Zalety:
           funkcja nawilżacza
           funkcja jonizacji
           Wady:
           brak
           Ocena opinii: 1
          • -
           Agata,
           17.03.2022 napisał:
           Oczyszczacz Sharp KIG75EUW to jest coś czego nam brakowało w domu. Od teraz nasze powietrze jest czyste i zdrowe, pozbawione wszelkich wirusów. Dodatkowym plusem jest to jak cicho pracuje. Polecam z całego serca!
           Zalety:
           Idealnie spełnia swoje funkcje, nawilża, oczyszcza
           Wady:
           Cena trochę wysoka
           Ocena opinii: 0
          • -
           e_misiunia,
           16.03.2022 napisał:
           Oczyszczacz idealnie sprawdza sie u nas w domu. Mamy małe dziecko, więc zależało nam na czystym a przede wszystkim wilgotnym powietrzu. Osobiście korzystam z automatycznego systemu, co bardzo ułatwia użytkowanie. Łatwe manewrowanie za pomocą koleczek to dla mnie dodatkowy plus.
           Zalety:
           Automatyczny system
           Funkcją nawilżania
           Idealny przy upałach
           Doskonale pochłania zapachy
           Wady:
           Cena
           Ocena opinii: 0
          • -
           Anna,
           15.02.2022 napisał:
           Bardzo wydajny oczyszczacz. Dobrze oczyszcza i nawilża powietrze. U mnie działa głównie w trybie automatycznym. Fajną rzeczą jest to, ze ma czujnik światła oraz czujnik temperatury i wilgotności. Odejmuje gwiazdkę a cenę,. Troche wysoka.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Basia,
           04.02.2022 napisał:
           Dobrze radzi sobie z usuwanie zapachów po papierosach, czy zapalonym kadzidle. Fajnie, że ma tryb Pollen, dzięki któremu pozbywa się alergizujących pyłków.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Paula S,
           15.01.2022 napisał:
           Jestem bardzo zadowolona. Oczyszczacz jest cichy, elegancki, bardzo wygodny w przemieszczaniu. Duży plus za możliwość jednoczesnego nawilżania powietrza. I funkcje samooczyszczenia.
           Zalety:
           - cichy
           - wydajny
           - łatwy w obsłudze
           - system samooczyszczenia
           - nawilżanie powietrza
           - jonizacja.
           - szybka neutralizacja zapachów
           - elegancki wygląd.
           Ocena opinii: 0
          • -
           oliwias_eyes,
           06.01.2022 napisał:
           To nowoczesne urządzenie z eleganckim wyglądem, które oczyszcza i jonizuje powietrze do prawie 60 metrów powierzchni.
           U nas świetnie się sprawdza, bo dzięki niemu bardzo dobrze teraz śpimy, a jakość snu jest lepsza. Dzięki niemu budzę się rano bez zatkanego nosa i suchości w ustach. Działa znakomicie ponieważ potrójny filtr wyłapuje wszystkie zanieczyszczenia zwłaszcza kurz i brzydkie zapachy dzięki czemu powietrze jest świeże i zdrowe.
           Zalety:
           Cichości działania.
           Zabija 99% bakterii i wirusów.
           Tryb nocny, w którym nie słychać urządzenia.
           Nawilża i jonizuje
           Ocena opinii: 0
          • -
           kaczka89,
           03.01.2022 napisał:
           Z pełną odpowiedzialnością muszę przyznać, że to jeden z tych sprzętów, które warto mieć w domu choć długo byłam sceptyczna. Zarówno ja jak i rodzina zauważyliśmy poprawę w jakości powietrza. Wielki plus za funkcję jednoczesnego nawilżania.
           Zalety:
           - skuteczne oczyszczanie i poprawa jakości powietrza
           - cicha praca
           - bardzo prosta obsługa
           - łatwość w nalewaniu wody
           - automatyczne czyszczenie filtra wstępnego
           - usuwanie przykrych zapachów
           - kółka pozwalające na przemieszanie urządzenia w domu
           Wady:
           cena nie dla każdego
           Ocena opinii: 0
          • -
           Natalia ,
           03.01.2022 napisał:
           Zakup tego oczyszczacza to strzał w dziesiątkę. Super sobie radzi z przykrymi zapachami i świetnie oczyszcza powietrze z wszelkich alergenów i pyłków. Jestem alergiczką i dzięki niemu moje dolegliwości znacząco się zmiejszyły . Zatkany nos i napady duszności ustąpiły.
           Zalety:
           - super radzi sobie z przykrymi zapachami
           -cicho pracuje
           - można ustawić ile czasu ma pracować
           Wady:
           Brak
           Ocena opinii: 0
          • -
           Ilona,
           03.01.2022 napisał:
           To była jedna z lepszych inwestycji jakich dokonałam w ostatnim czasie. Ja jak i zarówno moje dzieci jesteśmy alergikami przez co mamy utrudnione „funkcjonowanie” każdy najmniejszy unoszący się kurz lub pokrewne tego typu zanieczyszczenia powodują u nas napady kaszlu. Nie sądziłam, że oczyszczacz tak bardzo odmieni nasze codzienne życie. Pozbyliśmy się uciążliwego kaszlu i na dodatek wszelkie niechciane zapachy z kuchni również uciekają po chwili w niepamięć
           Zalety:
           Szybko redukuje niechciane zapachy
           Nawilża
           Szybka praca oczyszczania powietrza
           Wskaźnik nawilżenia
           Wskaźnik temperatury
           Duży zbiornik na wodę
           Mało zajmuje miejsca
           Wady:
           Trochę głośny
           Ocena opinii: 0
          • -
           Patrycja,
           03.01.2022 napisał:
           Swietny oczyszczacz, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Bardzo łatwy w obsłudze. Cicha praca.
           Wady:
           Brak
           Ocena opinii: 0
          • -
           Aneta,
           03.01.2022 napisał:
           Polecam! Szczególnie mając małe dzieci w domu! Śpi się fantastycznie! Dodatkowo mam 3 kociaki, więc odpowiednie oczyszczenie, a zarazem nawilżenie domu to podstawa.
           Zalety:
           Nawilża, oczyszcza, daje świetne powietrze
           Wady:
           Brak
           Ocena opinii: 0
          • -
           Felicja,
           23.12.2021 napisał:
           Oczyszczacz uważam za efektywny. Również dobrze nawilża powietrze. Godny polecenia dla tych którzy chcą włączyć urządzenie i o nim zapomnieć. Dobry dla osób mających problem z drogami oddechowymi.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Tola,
           22.12.2021 napisał:
           Mam astmę i dzięki temu urządzeniu zdecydowanie lepiej mi się oddycha przebywając w pomieszczeniu czy też podczas snu. Dobrze niweluje również nieprzyjemne zapachy.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Aliqa,
           21.12.2021 napisał:
           Bardzo dobry oczyszczacz, moim zdaniem najlepszy na rynku. Używam go również w sypialni, bo jest bardzo cichy i nie tylko lepiej się oddycha, ale też dobrze się śpi. Oczyszczacz jest niezwykle łatwy w obsłudze.
           Zalety:
           cichy,
           dobrze oczyszcza,
           świetnie nawilża,
           ogromny plus za kółeczka,
           Ocena opinii: 1
          • -
           Sibafotka,
           20.12.2021 napisał:
           Nowoczesny oczyszczacz powietrza Sharp z technologią Plasmacluster i trójetapowym systemem zbierania kurzu działa szybko i sprawnie!!Eliminuje ponad 99% bakterii i wirusów .Super sprawa dla alergików i dla posiadaczy zwierząt, wychwytuje on roztocza, alergeny i pozwala również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów!dodatkową zaletą oczyszczacza jest bardzo cicha praca urządzenia! Jestem bardzo zadowolona!
           Zalety:
           Szybko oczyszcza powietrze
           Nawilża
           Bardzo cicho pracuje
           Spełnia swoje zadanie w 100%
           Wady:
           Brak
           Ocena opinii: 0
          • -
           Lena,
           23.11.2021 napisał:
           Pamiętam jak zastanawiałam się czy nie kupic osobno dwóch oczyszczaczy, jednak ten okazał się strzałem w 10tkę. Oczyszcza całe moje mieszkanie z różnych zanieczyszczeń, a także super nawilża zwłaszcza teraz w okresie grzewczym.Powietrze które jest oczyszczone, jest rzeźkie i przyjemne.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Maja,
           21.08.2021 napisał:
           Sprzęt działa i wygląda bardzo dobrze. Jak na razie jestem w pełni zadowolona z działania sprzętu Jest bardzo cichy w najniższym trybie. Sklep również w porządku.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Kasia,
           07.03.2021 napisał:
           Oczyszczacz prosty w obsłudze ;) powodzenie usuwa przykre zapachy. Bardzo polecam również dla alergików ;)
           Ocena opinii: 0
          • -
           Emilia,
           16.02.2021 napisał:
           Świetny design oczyszczacza, fajnie sie prezentuje w każdym wnętrzu. Dobrze usuwa nieprzyjemne zapachy jak np tytoniu czy stęchlizny.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Ania,
           08.02.2021 napisał:
           Mega dobry oczyszczacz. Jest to drugie takie urządzenie zakupione w tym sklepie. Powietrze czyste i rzeźkie.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Sofia,
           25.01.2021 napisał:
           Polecam oczyszczacz. Mi z powodzeniem oczyszcza całe mieszkanie. Lepiej się śpi.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Izabela,
           10.07.2020 napisał:
           Oczyszczacz Sharp KI g75 euw jest mega fajny. Ponadto oczyszczacz Sharpa spokojnie nadąża z nawilżaniem przy uruchamianiu. Poza tym pełna zgodność z opisem, odświeżacz spełniający posiada wszelkie potrzebne funkcje, polecam!
           Ocena opinii: -1
          • -
           Maja,
           06.07.2020 napisał:
           Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza Sharp Ki g75 euw.Mam powierzchnię 100m2 mieszkania i świetnie daje sobie radę :) Urządzenie jest lekkie i dobrze, że ma obrotowe kółka. Także bez problemu można go przestawiać na inne miejsce. Jest dosyć cichy, łatwy w obsłudze. Sprzęt godny polecenia :)
           Ocena opinii: -1
          • -
           Tola,
           05.03.2020 napisał:
           Jak dla mnie oczyszczacz z sharpa ki G75EUW jest dla mnie rewelacyjny. Bardzo odczuwalna różnica juz praktycznie była widoczna po pierwszym użyciu. Nawilżenie bardzo dobre.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Lilianna,
           06.01.2020 napisał:
           SHARP KI-G75EUW bez problemu daje rade oczyszczać powietrze na powierzchni 120 m2 . Bardzo cichy i łatwy w obsłudze. Bardzo wydajny jonizator.
           Ocena opinii: 0
          • -
           Robert,
           07.10.2019 napisał:
           Musze powiedzieć, że bardzo skutecznie usuwa przykre zapachy takie jak dym tytoniowy czy zapach potu ludzkiego, zwierząt itd. Sharp KI-G75EUW bardzo dobrze oczyszcza powietrze w salonie i nie tylko. Jest też świetny dla alergików
           Ocena opinii: 0

          Dodaj opinię

          Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
         • Zapytaj o produkt

          Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
         • Poleć produkt

         • Dane techniczne

          Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

          Sharp KI-G75EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
          Powierzchnia oczyszczania: 56 m²
          Wydajność oczyszczania do: 450 m³/h
          Wydajność nawilżania do: 750 ml/h
          Poziom hałasu: 18-52 dB
          Szacunkowy koszt energii 13 zł/mc
          Funkcja jonizacji: tak
          Funkcja nawilżania: Tak
          Lampa UV-C: nie
          Pojemność zbiornika: 4 l
          Waga urządzenia: 12 kg
          Wysokość: 66.6 cm
          Głębokość: 31.6 cm
          Szerokość: 40.5 cm
          Zużycie energii: 7-80 W
          Filtr HEPA H13
          Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
          Szacowany roczny koszt filtrów: 195 zł
          Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
          Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
          Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
          SKU: 4974019121185
          Sharp SA-VP3501BS odkurzacz pionowy
          Waga urządzenia: 2,57 kg
          Wysokość: 110 cm
          Głębokość: 17 cm
          Szerokość: 25 cm
          Typ produktu: Odkurzacz pionowy bezprzewodowy
          Zasilanie: akumulatorowe do 24 V
          Funkcja mycia: Nie
          Pojemność zbiornika na kurz: 0,65 l
          Powierzchnia odkurzania na pełnym ładowaniu: do 100m2
          Czas pracy na pełnym ładowaniu: 14-60 min
          Czas pełnego ładowania: 3,5h
          Typ filtracji: Epa E12
          Tryby pracy: Max/Eco
          Kolor: srebrny
          Dodatkowa bateria w zestawie: Nie
          Turboszczotka: Nie
          Elektroszczotka: Tak
         Sharp KI-G75EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza + Sharp 3501BS odkurzacz pionowy
         Ocena klientów:
         Masz pytania?

         +48 574 003 908

         +48 574 003 908
         Cena: 4000,00zł
         Dodaj do koszyka