Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Filtr posiada standard H13, czyli najwyższy stosowany w filtrach do użytku domowego. Filtr odznacza się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza, bo eliminuje 99,97% pyłów, alergenów, grzybów, pleśni oraz wirusów. Filtr HEPA jest niezwykle skuteczny także w usuwaniu pyłów, które są głównymi składnikami smogu, czyli PM 2.5, PM 10 oraz benzo[a]piren. Żywotność filtra ze względu na jego dużą objętość przewidziana jest na 10 lat, jednak w pomieszczeniach, które narażone są na bardzo wysokie stężenie smogu ten czas może się skrócić.

Raz w miesiącu Twój oczyszczacz powietrza poinformuje Cię na wyświetlaczu o konieczności wykonania czynności konserwujących. Pamiętaj aby poniższe czynności powinno się wykonywać gdy urządzenie nie jest podłączone do prądu. W takiej sytuacji powinieneś umyć filtr wstępny, a filtr węgla aktywnego oraz filtr HEPA delikatnie oczyścić odkurzaczem. Pamiętaj, że filtr HEPA nie wolno czyścić wodą, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie oraz samego oczyszczacza powietrza. Czynności konserwujące w filtrze HEPA można wykonać tylko po jednej stronie - oznaczonej etykietą. Zalecamy nie przykładać zbyt dużej siły w czyszczenie filtra, ponieważ jest on bardzo delikatny. Po wykonaniu konserwacji należy przytrzymać przycisk resetowania filtra. Jeżeli wykonałeś powyższe czynności, a Twoje urządzenie stale wskazuje zanieczyszczone powietrze to prawdopodobnie jest to czas na wymianę filtrów, ponieważ nie spełniają już swojej funkcji.

Filtr przeznaczony do następujących modeli:

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUB

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH 

Sharp KC-G50EUW 

Parametry


Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUW to model, który powstał z myślą o wymagających użytkownikach. Jest on przeznaczony do użytku domowego – zadba o skuteczne oczyszczenie powietrza na powierzchni do 38 m2. Cicha praca (19 dB) pozwala umieścić go zarówno w sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Profesjonalny oczyszczacz gwarantuje nam doskonale oczyszczone i dobrze nawilżone powietrze. A to wszystko za sprawą trzech filtrów, jonizatora i nawilżacza. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem energii, dlatego spełni oczekiwania najbardziej oszczędnych osób. Co ważne po awarii zasilania uruchomi się automatycznie, utrzymując dobry stan powietrza pod nieobecność właścicieli.


RATUNEK PRZED SMOGIEM I ALERGENAMI

 • Filtr wstępny - dzięki niemu możliwe jest usunięcie z powietrza największych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy, a także różnego rodzaju alergeny. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Doskonale usuwa LZO i dym papierosowy. Dodatkowo filtr wyposażony jest w powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - niezastąpiony w walce ze smogiem, gdyż zatrzymuje jego najważniejsze składniki: pyły zawieszone PM 2.5 i PM10. Eliminuje również kurz, roztocza i alergeny. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - oczyszczone powietrze przechodzi przez matę ewaporacyjną, gdzie nabiera odpowiedniej wilgotności i trafia do pomieszczenia. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - pozbywa się wirusów i alergenów i utrzymuje równowagę kationowo-anionową. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-G50EUW filtry


Sharp KC-G50EUW nawilżanie

NOCNY KASZEL TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ

Bardzo docenianym przez użytkowników pomysłem jest wyposażenie Sharp KC-G50EUW w nawilżacz powietrza. Funkcja nawilżacza jest przydatna szczególnie zimą, kiedy w wielu mieszkaniach powietrze jest skrajnie przesuszone i mogą pojawiać się problemy z drogami oddechowymi. Dzięki czujnikowi nawilżenia powietrza urządzenie szybko dostosowuje intensywność nawilżania do aktualnych warunków. W sytuacji kiedy poziom wilgoci w pomieszczeniu jest naturalnie wysoki, nawilżanie nie włącza się i automatycznie uruchamiana jest funkcja Auto Advanced.


DLA OSÓB Z OBNIŻONĄ ODPORNOŚCIĄ

Jonizacja to jedno z najlepszych sposobów na pozbycie się z powietrza szkodliwych patogenów. Uwalniane do otoczenia jony Plasmacluster eliminują napotkane wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Funkcja ta przyda się szczególnie w domu osoby starszej lub rodziny z małym dzieckiem.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp KC-G50EUW - jonizacja Plasmaclaster


Sharp KC-G50EUW usuwa zapach i dym papierosowy

DLA PRZYJEMNEGO ODPOCZYNKU

Produkowane przez generator jony Plasmacluster pozbywają się z otoczenia nie tylko wirusów, ale również niepożądanych zapachów. Kuchenne opary czy dym papierosowy nie będą już więcej przeszkadzać Ci w odpoczynku. Jonizator i filtr węglowy to duet, który bez problemu poradzi sobie z każdą nieprzyjemną wonią.

Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --


NA LEPSZE SAMOPOCZUCIE

Cierpisz na częste bóle głowy? Jesteś chronicznie zmęczony i masz problemy z koncentracją? Może to być spowodowane dużą ilością sprzętów elektrycznych w pomieszczeniu, które zaburzają równowagę jonową powietrza. Jonizator przywraca właściwą ilość kationów i anionów, co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Ponadto mniejsza elektrostatyczność ogranicza ilość kurzu osiadającego na meblach.

Sharp KC-G50EUW - jonizator Plasmaclaster


JAKOŚĆ, KTÓREJ NIE ZAPRZECZYSZ

Narodowy Instytut Zdrowia sprawdził oczyszczacz Sharp KC-G50EUW pod kątem spełniania aktualnych norm higienicznych i przyznał mu atest PZH.

Certyfikat Seal of Approval The British Allergy Foundation potwierdza, że oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUW jest produktem przyjaznym dla alergików.


ZAAWANSOWANA BUDOWA, BANALNA OBSŁUGA

Nowoczesny oczyszczacz Sharp KC-G50EUW wykorzystuje aż sześć czujników, dzięki czemu w trybie automatycznym jest niezwykle skuteczny i w pełni samodzielny. Szybkość pracy wentylatora będzie tu zmieniana automatycznie przez urządzenie w zależności od stanu zanieczyszczenia i poziomu nawilżenia powietrza. Użytkownik ma ponadto możliwość sterowania manualnego. Może on wybrać cztery poziomy pracy manualnej: low, med, max oraz sleep. Dzięki czujnikowi światła, KC-G50EUW sam włącza tryb nocny. W trybie tym ekran przedni, monitor czystości i lampa wylotu powietrza są automatycznie wyłączane, a oczyszczacz pracuje bardzo cicho.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik światła
 • czujnik ruchu
 • czujnik zapachu

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik numeryczny (temperatura, wilgotność, moc)
 • wskaźnik PM2.5
 • wskaźnik kurzu

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb nocny
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto
 • tryb Plasmacluster Spot

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Sharp KC-G50EUW w sypialni

TRYB AUTO ADVANCED

Znana już z poprzedniej serii funkcja Auto Advanced została włączona do trybu automatycznego. Jeśli wilgotność w pomieszczeniu naturalnie przekroczy 70%, oczyszczacz rozpocznie intensywną produkcję jonów, nie dopuszczając do rozwoju pleśni i grzybów.

Sharp KC-G50EUW panel kontrolny

PLASMACLUSTER SPOT

Po uruchomieniu funkcji Plasmacluster Spot, tylni wylot powietrza zamyka się, a przednim wypuszczany jest intensywny strumień jonów, który możemy ukierunkować za pomocą ruchomej żaluzji. Jest to niezastąpiony sposób na odświeżenie wybranego elementu garderoby, tkaniny czy np. butów narciarskich.

Sharp KC-G50EUW bezpieczeństwo i wygoda

NOWE WSKAŹNIKI

7-stopniowa skala czystości, na podstawie danych zebranych z czujników, ocenia stan powietrza. Wskaźnik numeryczny przedstawia poziom wilgotności i temperatury, a dodatkowe diody (kurzu, zapachu, PM2.5) podświetlają się, gdy zostanie wychwycony konkretny rodzaj zanieczyszczenia.


SHARP KC-G50EUW - NOWOCZESNA BROŃ NA ALERGENY

Sharp KC-G50EUW to nie tylko niezwykle skuteczny oczyszczacz powietrza, ale również nawilżacz i jonizator. Z tego względu powietrze przefiltrowane z jego użyciem będzie lepszej jakości niż w przypadku wykorzystania jedynie samego oczyszczacza. Na uwagę zasługuje niski pobór prądu i bardzo wydajne filtry, co przy zaawansowanych parametrach oczyszczacza jest rzadkością. Obecność aż sześciu czujników pozwala precyzyjnie ocenić stan powietrza, a co się z tym wiąże – wybrać optymalne ustawienia. Jest idealnym wyborem pomiędzy większym Sharp KC-G60EUW a małym Sharp KC-G40EUW.

W linii oczyszczaczy Sharp KC-G znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-G40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-G40EUH w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-G50EUW w kolorze białym do 38 m2
 • Sharp KC-G50EUH w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-G60EUW w kolorze białym do 48 m2


Najważniejsze cechy Sharp KC-G50EUW

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie 6 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), zapachu, temperatury, wilgoci, ruchu i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz, pył PM 2.5 lub zapach)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Filtr z węglem aktywnym nazywany jest filtrem dezodorującym, jednak odpowiada nie tylko za usuwanie nieprzyjemnych zapachów, lecz również dymu papierosowego i lotnych związków organicznych (LZO).

Dzięki dodatkowej powłoce z żelu krzemionkowego (SiO2) wychwytywane są również tlenki azotu (NOx) i siarki (SOx), które należą do związków gazowych bardzo szkodliwych dla naszego organizmu. Nieorganiczny sorbent wspomaga również rozkład związków zapachowych na mniejsze cząsteczki, co skutkuje ich lepszym absorpcją przez filtr węglowy.

Według producenta żywotność filtra węglowego wynosić powinna 10 lat, może ona jednak ulec skróceniu przy pracy w warunkach o większym stopniu zanieczyszczenia powietrza.

 

Filtr FZ-G40DFE jest odpowiedni do modeli oczyszczaczy powietrza:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

W ostatnim etapie oczyszczania powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, w którym nabiera odpowiedniej wilgotności. Mata ewaporacyjna w serii KC-G wykonana została z nowego materiału, który znacząco ułatwia czyszczenie. Nowa konstrukcja filtra powoduje mniejsze osadzanie się kamienia na środkowej części filtra.

Na żywotność filtra nie wpływa zanieczyszczenie powietrza, lecz twardość wody. Według producenta przy poprawnej eksploatacji i regularnym czyszczeniu wynosi nawet do 10 lat. Regularne czyszczenie filtra wydłuża jego żywotność.

Filtr FZ-G60MFE jest odpowiedni do  poniższych oczyszczaczy:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

Sharp KC-G60EUW

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Odylia,
   12.05.2022 napisał:
   Świetny designe urządzenia. Bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem powietrza z pyłków czy kurzu i innych rzeczy jak nieprzyjemne zapachy. Dzięki niemu nie mam nocnego kaszlu. Można spokojnie spać przy tym oczyszczaczu. Jest bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ada,
   15.02.2022 napisał:
   Bez problemu oczyszcza moje mieszkanie 60m2. Poziom wilgotności przed zakupem oscylowała w granicach 30 %. Przy oczyszczaczu jest 45-60 %. Poza tym sklep bardzo polecam ze względu na fachową i profesjonalną pomoc.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sandra,
   04.02.2022 napisał:
   Urządzenie inteligentne i mega intuicyjne. Bardzo dobrze wyłapuje kurz czy inne zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marta,
   23.12.2021 napisał:
   Urządzenie jest wydajne, ciche, energooszczędne. Jakość oczyszczonego powietrza uważam za dobrą. Cena okay.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   21.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz daje radę bez problemu z trudniejszymi zanieczyszczeniami. Dobrze neutralizuje zapachy. Powietrze jest dobrze oczyszczone. Urządzenie bardzo pomocne przy infekcjach dróg oddechowych.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Monika,
   23.11.2021 napisał:
   Świetne oczyszczanie oraz nawilżanie ze strony oczyszczacza. Prosta obsługa a także konserwacja. Fajnie, ze jest blokada rodzicielska, przynajmniej dzieci nic mi tu nie zepsują. W trybie sleep bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aneczka,
   03.11.2021 napisał:
   Jako oczyszczacz powietrza bardzo dobry i tak samo jako nawilżacz powietrza również spełnia swoją rolę. Bardzo cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Magnum,
   20.08.2021 napisał:
   Bardzo dobre instuicyjne urządzenie. Korzystam z niego nie tylko zimą ale również wiosna i latem. dobrze oczyszcza nie tylko powietrze ale równie je nawilża. W obsłudze bardzo prosty ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Małgosia,
   17.06.2021 napisał:
   gabarytowo dobrze pasuje do salonu i gdzieś tam się wtapia w reszte wnętrza., Najważniejsze, że oczyszcza powietrze, pracuje cicho, fajnie nawilża. Zwykle chodzi w trybie Auto, choć czasem przełączam go na wysokie obroty ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jakub,
   16.02.2021 napisał:
   Mieszkam w zatłoczonym mieście w kawalerce i super oczyszcza całe mieszkanie ;) A także nawilża zwłaszcza w takim okresie zimowym jak teraz ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jasminka,
   14.04.2020 napisał:
   Sharp kc g50 euw . jest bardzo czułym oczyszczaczem, bardzo łatwym w obsłudze. Dobrze tez pochłania zapachy z tkanin i otoczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   10.02.2020 napisał:
   odejmuje gwiazdkę tylko za 2,5 litrowy zbiornik jak dla mnie troche za mały, Mógłby troszeczke większy. A tak poza tym to super urządzenie, sharp kcg 50 euw spisuje sie rewelacyjnie. Bardzo cichy, oczyszcza i nawilża dwa przechodnie pokoje ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Malgosia,
   02.02.2020 napisał:
   Przy używaniu Sharp kc g50 EUW, czuc zdecydowanie różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest już suche i o wiele przyjemniej się oddycha. Pomocny nie tylko w czasie alergii, ale też w czasie chorób.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   26.01.2020 napisał:
   Urządzenie Sharp Kc g50 euw zakupione na moją kawalerkę, gdzie mam mega suche powietrze. Poza tym mieszkanie w centrum Bytomia mówi samo za siebie. Smog itd. Także polecam wszystkim ten oczyszczacz powietrza. Co do czyszczenia to jest bardzo prosty zreszta jak i jego codzienne użytkowanie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Bartek,
   07.01.2020 napisał:
   Oczyszczacz SHARP KC-G50EUW zakupiony tez przede wszystkim ze względu na funkcję nawilżania. Mam bardzo suche powietrze w domu, więc ta funkcja dodatkowo dla mnie i dla reszty domowników mozna powiedzieć, ze jesy zbawienna wręcz. Bardzo przydaje sie w lecie. Jak się doda kilka kostek lodu do zimnej wody to obnizy sie o kilka stopni temperatura. oza tym prosty panel sterowania, ładny wygląd. Skutecznie oczyszcza dym z papierosów czy inne zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sebastian,
   05.01.2020 napisał:
   Sharp KC g50 euw sprawdza sie bardzo dobrze od pół roku, Dobrze oczyszcza z pyłków czy kurzu, fajnie, ze można spokojnie przy nim spać. Podoba mi się tez sygnalizacja o tym, ze trzeba wyczyścić filtry
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   17.11.2019 napisał:
   Produkt Sharp KC-G50EUW uważam za dobry. Czuć różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest suche i przyjemniej się oddycha. Tryb inteligentny hmm, i jest dobrze i jest źle.Tryb usuwania zapachów z ubrań przetestowany i jest dobrze.
   Zalety:
   wygląd, wydajne filtry,
   Wady:
   średnie działanie trybu inteligentnego
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rafał,
   06.10.2019 napisał:
   Zakupiony ze względu na zanieczyszczone powietrze w mojej Warszawie. Chciałem aby podczas mrozów czy intensywnego ogrzewania mieszkania powietrze było nawilżone. Bardzo cichy, zwłaszcza w trybie silence. Sharp KC-G50EUW spełnił wszystkie moje oczekiwania: Jest niemal bezgłośny, na trybie inteligentnym bezobsługowym, kurz w mieszkaniu odkurzam rzadziej niż raz na tydzień bo go nie ma. Do tego świetnie nawilża powietrze. Małym minusem jest czujnik oświetlenia, który zbyt często wyłącza wyświetlacz i nie bardzo wiadomo czy powietrze jest czyste czy nie. A tak to bardzo polecam.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   15.08.2019 napisał:
   Po roku czasu używaniu muszę stwierdzić, że urządzenie Sharp KC-G50EUW jest wydajne, używam w dwóch pokojach w mieszkaniu. Około 1 godziny w pomieszczeniu wystarcza na nawilżenie i poprawienie jakości powietrza, dzięki pracy urządzenia też mniej się kurzy, rzadziej trzeba zmiatać kurz z mebli i sprzętów. Jeśli chodzi o filtry, po roku nie ma wielkich osadów. Używam kupnej wody a nie kranówki. Włączam urządzenie codziennie na kilka godzin. No i w nocy- również urządzenie jest włączane na najmniejszy tryb
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   27.06.2019 napisał:
   Powietrze czyste, dobrze nawilżone. Używam urządzenie Sharp KC-G50EUW nie tylko zimą ale również latem, tym bardziej teraz w te upalne dni, kiedy powietrze znowu jest suche:/ Powietrze jest jakby troszkę chłodniejsze. Pomocny w walce z alergią.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paweł,
   22.05.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW super się sprawdza od kwietnia zeszłego roku ;) Idealnie oczyszcza i nawilża powietrze o każdej porze roku. Poza tym konserwacja jest bardzo prosta. Fajne jest to, że filtr nawilżacza usuwa osad i kamień z wody, tym bardziej, że ja np mam twardą wodę.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata,
   24.04.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam własciwie od zeszłego roku. Konserwacje u mnie tak przechodzi średnio co 2-3 miesiące. Ogólnie jakie jest powietrze przy tym urządzeniu- rzeźkie, zwłaszcza jak się na nowo wyczyści filtry :) Bardzo dobrze nawilżone powietrze. Nie ma problemu rano z suchotą gardła czy suchota w nosie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marek,
   22.03.2019 napisał:
   Chyba taka najnowsza generacja sharpa bym powiedział. Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze odświeża zapach w domu. Zwłaszcza po gościach, którzy czasem mi palą w domu:/ Fajnie że są tutaj te dodatkowe diody kurzu i zapachu ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Daria,
   19.03.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW nadaje sie do sypialni ze względu na jego nocny tryb prcy, który jest mega cichy. Bardzo dobrze likwiduje zapachy. Nawilżanie w pomieszczeniu również uważam za w porządku. Dzięki temu o wiele lepiej sie śpi a nie budzi się z przesuszonym gardłem czy wysuszona śluzówką nosa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nateczka82,
   19.02.2019 napisał:
   Jest to mój drugi oczyszczacz powietrza zamówiony w tym sklepie. Mam też jeszcze d50. Postanowiłam ten kupić, po by oczyścić dwa pomieszczenia od razu, kuchnie oraz salon. Jest nieco inny, ma bardziej taki unowoczesniony design. Jest oczywiście czuły na kurz, smog. Bardzo dobrze nawilża powietrza zwłaszcza w takim suchym mieszkaniu jak moje. Moim zdaniem oczyszczacz Sharp KC-G50EUW to świetna jakość, wykonanie w bardzo przystępnej cenie ;)
   Zalety:
   świetna jakość, czuły na pojawiające się zanieczyszczenia, solidne wykonanie, przystępna cena
   Wady:
   -
   Ocena opinii: 0
  • -
   Emilia,
   13.02.2019 napisał:
   Bardzo polecam oczyszczacz dla alergików . Z początku miałam kupić oczyszczacz tak do 26 m2 ale w końcu zdecydowałam się sie na ten model. W moim przypadku świetnie się sprawdza, bo mam pokoje przechodnie więc oczyszcza mi dwa pomieszczenie ;) Prosty w obsłudze oczyszczacz Sharp KC-G50EUW, z przejrzystym panelem sterowania. W nocy mega cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja Biedronska,
   16.01.2019 napisał:
   Bardzo dobrze oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze. Model Sharp KC-G50EUW dobrze sprawdza sie tez latem ,ze względu na to, ze obniżę lekko temperaturę otoczenia ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   paulinapaula22 ,
   20.12.2018 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G50EUW jest bardzo ładne i eleganckie.Pojemnik na wodę jest wystarczający. Po kilku godzinach podnosi się wilgotność powietrza w mieszkaniu. Bardzo fajną rzeczą jest to ,że może działać w nocy, tzn jest na tyle cichy,że bez problemu można przy nim spać. Jest czuły na kurz a nawet na dezodorant
   Ocena opinii: 0
  • -
   dziedzic_grazyna ,
   19.12.2018 napisał:
   Powietrze jest czyste.Na najniższych obrotach delikatnie szumi i trzeba się trochę wsłuchać by usłyszeć obroty wiatraka. Ogólnie jestem zadowolona. Jeżeli jest na najniższych obrotach to jest bardzo cichy.Dla mnie ogromnym plusem jest funkcja automatycznej pracy, tryb nocny, funkcja nawilżania powietrza, pochłania zapachy z tkanin i otoczenia, łatwy w montażu, łatwy w obsłudze. Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW jest godny polecenia.
   Ocena opinii: 1
  • -
   barbara_kowalczyk,
   18.12.2018 napisał:
   urządzenie Sharp KC-G50EUW bardzo polecam. W pokoju jest odpowiednia wilgotnosć powietrza. Zwiększa obroty jeśli tylko wykryje kurz czy zapach
   Ocena opinii: -1
  • -
   mrs.kosikmaria,
   17.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW z dobrym czujnikiem kurzu. Swietnie usuwa zapachy takie jak z dymu tytoniowego, zwierząt domowych czy gotowania.Poza tym od kiedy mam ten oczyszczacz powietrza czuje ogromną poprawę przy porannym wstawaniu.Poza tym jest to lepsza opcja od wolnostojaych klimatyzatorów.

   Ocena opinii: 0
  • -
   piotrlebork ,
   15.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW. Zdaje egzamin u mnie jako osoby chorej na astmę. Poza tym bardzo ładny wygląd
   Ocena opinii: 0
  • -
   damian,
   14.12.2018 napisał:
   Gabarytowo w porządku. Funkcja automatycznego oczyszczania, dobrze wykrywa kurz. Panel w obsłudze jest bardzo prosty. Czuły na kurz, dobrze pochłania zapachy, a powietrze dobrze nawilża. Produkt Sharp KC-G50EUW godny polecenia
   Ocena opinii: 0
  • -
   alunageorge,
   13.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW o zaawansowanych parametrach . Nie pobiera duzo prądu co wg mnie jest kolejna zaletą ;) Bardzo polecam do małego mieszkania ;) idealny do walki ze smogiem
   Ocena opinii: 0
  • -
   zitronelemonka22,
   12.12.2018 napisał:
   Cóż mogę powiedzieć. Sharp KC-G50EUW idealnie się sprawdza w mojej katowickiej kawalerce w centrum miasta. Powietrze jest oczyszczone co zresztą bardzo czuć. Teraz ocenie sklep : bardzo w porządku, szybka wysyłka, która jest darmowa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   olaf.radon,
   10.12.2018 napisał:
   Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze jonizuje powietrze oraz je oczyszcza.Z moich odczuć niezastąpiony zimą , wiosna i latem również .
   Ocena opinii: 0
  • -
   renata.zachilska,
   08.12.2018 napisał:
   Mam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW ze względu na wszelkie choroby, które ostatnio przeszłam ( mialam również mycoplasme). W związku z czym jak narazie zdaje egzamin, dobrze mi się oddycha w tym moim zasmogowanym Wrocławiu ;) Co do sklepu to musze powiedziec ,zę doradztwo jest profesjonalne
   Ocena opinii: 0
  • -
   honorata.janta,
   07.12.2018 napisał:
   Kupiłam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW do mojej kawalerki w centrum Warszawy. Jakie jest stężenie powietrza w warszawie, doskonale wszyscy wiedzą. Jest cięzkie. I zakup takiego urządzenia jest po prostu warunkiem koniecznym ( i jak dla mnie wystarczającym by mieć czyste powietrze w domu). Powietrze świetnie nawliżone, oczyszczone. W nocy zdecydowanie lepiej się śpi. Nie kaszlę i nie mam „wiecznego kataru”
   Ocena opinii: 0
  • -
   ogniewski.marek,
   06.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam już dwie doby, pierwsze spostrzeżenia : 1. cichy, 2. banalnie prosty w obsłudze, 3. bardzo czuły – użycie dezodorantu w łazience po paru chwilach powoduje zmianę koloru monitora powietrza. 4. pierwsze uruchomienie i ….. PM2.5, kurz, zapach, monitor powietrza czerwony, wilgotność 20%, wskaźnik PM2.5 zgasł po godzinie, powietrze zrobiło się „niebieskie” po ok. 3 godz., z suchym powietrzem dalej walczy – po dobie pracy non stop 30% „poszły” 4 zbiorniki wody. Nawilżacz to bajka – żadnej mgły czy odczucia parność a jakość powietrza zdecydowanie lepsza. W mojej okolicy aplikacja „Kanarek” pokazuje wszystko na czerwono, ja w domu mam „niebiesko” – po dwóch dniach, gdy wychodzę na dwór okazuje się że wrócił mi zmysł powonienia i niestety czuję smród smogu. W mojej miejscowości większość segreguje śmieci, na te co palą w dzień i na te co palą w nocy, zakup oczyszczacza był koniecznością. Polecam, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Sklep – obsługa i kontakt – znakomity – dziękuję. Marek Ogniewski
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-G50EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 450 ml/h
  Poziom hałasu: 19-52 dB
  Szacunkowy koszt energii 7 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 33 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019934969
  Sharp FZ-D40HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019805641
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G40DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915234
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G60MFE filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915210
[Zestaw] Sharp KC-G50EUW oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 3370,00zł