Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2712,12zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Filtr posiada standard H13, czyli najwyższy stosowany w filtrach do użytku domowego. Filtr odznacza się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza, bo eliminuje 99,97% pyłów, alergenów, grzybów, pleśni oraz wirusów. Filtr HEPA jest niezwykle skuteczny także w usuwaniu pyłów, które są głównymi składnikami smogu, czyli PM 2.5, PM 10 oraz benzo[a]piren. Żywotność filtra ze względu na jego dużą objętość przewidziana jest na 10 lat, jednak w pomieszczeniach, które narażone są na bardzo wysokie stężenie smogu ten czas może się skrócić.

Raz w miesiącu Twój oczyszczacz powietrza poinformuje Cię na wyświetlaczu o konieczności wykonania czynności konserwujących. Pamiętaj aby poniższe czynności powinno się wykonywać gdy urządzenie nie jest podłączone do prądu. W takiej sytuacji powinieneś umyć filtr wstępny, a filtr węgla aktywnego oraz filtr HEPA delikatnie oczyścić odkurzaczem. Pamiętaj, że filtr HEPA nie wolno czyścić wodą, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie oraz samego oczyszczacza powietrza. Czynności konserwujące w filtrze HEPA można wykonać tylko po jednej stronie - oznaczonej etykietą. Zalecamy nie przykładać zbyt dużej siły w czyszczenie filtra, ponieważ jest on bardzo delikatny. Po wykonaniu konserwacji należy przytrzymać przycisk resetowania filtra. Jeżeli wykonałeś powyższe czynności, a Twoje urządzenie stale wskazuje zanieczyszczone powietrze to prawdopodobnie jest to czas na wymianę filtrów, ponieważ nie spełniają już swojej funkcji.

Filtr przeznaczony do następujących modeli:

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUB

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH 

Sharp KC-G50EUW 

Parametry


Najnowszej generacji oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW to urządzenie, które diametralnie poprawi jakość domowego powietrza. Model jest odpowiedni do zastosowania w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 28 m2. Skuteczne oczyszczanie powietrza jest tu możliwe dzięki wykorzystaniu trzech nowoczesnych filtrów. Proces oczyszczania wspomagany jest dodatkowo przez nawilżacz i jonizator powietrza. Zaletą modelu KC-G40EUW jest precyzyjna ocena jakości powietrza i automatyczne dostosowanie ustawień do otrzymanych wyników. Oczyszczacz wykorzystuje bardzo wydajne filtry, co w połączeniu z niskim poborem mocy czyni go niezwykle tanim w utrzymaniu. Jest on wykonany z solidnych materiałów, co sprawia, że jest praktycznie bezawaryjny.

Sharp KC-G40EUW


POWIETRZE CZYSTE JAK W GÓRACH

 • Filtr wstępny - dzięki zastosowaniu jeszcze drobniejszej siatki zatrzymuje on wszystkie zanieczyszczenia powyżej 240 um: kurz, alergeny, włosy czy sierść domowych zwierząt. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - posiada właściwości neutralizujące zapachy. Jest on zdolny do zatrzymania LZO i nieprzyjemnych zapachów. Filtr posiada dodatkową powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - odpowiada za wychwytywanie mikroskopijnych cząstek stałych, takich jak smog (w tym pyły PM2.5), kurz i alergeny. Skuteczność 99,97%. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - dba o odpowiednią wilgotność otoczenia. Zatrzymuje osady znajdujące się w wodzie, dzięki czemu nie dostają się one do powietrza. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - produkuje i uwalnia do otoczenia jony, które eliminują bakterie, wirusy, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-G40EUW filtry


Sharp KC-G40EUW nawilżanie

KONIEC Z PORANNYM KATAREM

Innowacyjne urządzenie posiada ponadto wydajny nawilżacz powietrza (do 400 ml/h). Dzięki niemu zapewnimy w mieszkaniu optymalny poziom nawilżenia, nawet jeżeli jesteśmy posiadaczami centralnego ogrzewania. Dzięki odpowiednim czujnikom, urządzenie dostosowuje optymalny poziom wilgotności do panującej w pomieszczeniu temperatury.


POWIETRZE BEZ WIRUSÓW I BAKTERII

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW eliminuje obecne w powietrzu patogeny, takie jak wirusy, bakterie czy zarodniki pleśni. Generator jonów Plasmacluster High Density 7000 produkuje i uwalnia do otoczenia jony, które unieszkodliwiają mikroby, tworząc bezpieczne i zdrowe otoczenie. Ta funkcja jest szczególnie polecana dla dzieci i alergików.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp KC-G40EUW - jonizacja Plasmaclaster


Sharp KC-G40EUW usuwa zapach i dym papierosowy

DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU

Jony Plasmacluster tworzą przyjemne, komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Stanowią wsparcie dla filtra węglowego i bez trudu usuwają nieprzyjemne zapachy z otoczenia, takie jak dym papierosowy czy kuchenne opary.

Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --


MNIEJ KURZU, MNIEJ SPRZĄTANIA

Obecne w naszym domu sprzęty elektryczne zaburzają równowagę jonową powietrza. Jonizator przywraca właściwą ilość kationów i anionów, co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zmniejsza niektóre dolegliwości, np. bóle głowy. Ponadto mniejsza elektrostatyczność ogranicza ilość kurzu osiadającego na meblach.

Sharp KC-G40EUW - jonizator Plasmaclaster


PRODUKT DLA ALERGIKÓW

Ten model oczyszczacza otrzymał atest higieniczny przyznawany przez Państwowy Zakład Higieny Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW otrzymał certyfikat Seal of Approval od The British Allergy Foundation, co potwierdza jego skuteczność w walce z pyłkami, roztoczami i innymi alergenami.


MODEL PEŁEN NOWOŚCI

Dzięki modelowi Sharp KC-G40EUW możemy szybko sprawdzić stan powietrza w naszym mieszkaniu. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu go w siedmiostopniowy wskaźnik czystości. Ocena dokonywana jest na podstawie informacji zebranych z 4 czujników zamontowanych w urządzeniu. Dodatkowo ten model wyposażony jest w czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz automatycznie się zgasi po wyłączeniu światła w pomieszczeniu. Na wyświetlaczu numerycznym możemy sprawdzić wilgotność i temperaturę otoczenia oraz aktualne zużycie energii, a diody z rysunkami informują nas o wykryciu kurzu lub pyłów PM2.5. Dodatkowy wskaźnik poinformuje nas, gdy temperatura lub wilgotność w otoczeniu nie będą mieścić się w zalecanych zakresach.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik światła

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik numeryczny (temperatura, wilgotność, moc)
 • wskaźnik PM2.5
 • wskaźnik kurzu

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb nocny
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto
 • tryb Plasmacluster Spot

DOSKONAŁE WARUNKI W TWOIM DOMU

Sharp KC-G40EUW w sypialni

ODŚWIEŻONA GARDEROBA

W trybie Plasmacluster Spot zamyka się tylny wylot powietrza, a przednim wydmuchiwany jest intensywny strumień jonów, które neutralizują nieprzyjemne zapachy w ubraniach, butach czy dywanach. Strumień powietrza możemy skierować w wybrane miejsce za pomocą ręcznie regulowanej żaluzji.

Sharp KC-G40EUW panel kontrolny

ŚCIANY BEZ WYKWITÓW

W miejscach o naturalnie wysokiej wilgotności przyda się funkcja Auto Advanced. Jeśli wilgotność przekroczy 70%, oczyszczacz zwiększy pracę jonizatora, który zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów. Ta funkcja wbudowana jest w tryb automatyczny.

Sharp KC-G40EUW bezpieczeństwo i wygoda

POWIETRZE DOSKONALE CZYSTE

Filtr węglowy w oczyszczaczu KC-G40EUW został wzbogacony w powłokę krzemionkową, która usuwa z powietrza tlenki siarki i azotu (sam węgiel aktywny tego nie potrafi). Dzięki temu powietrze staje się jeszcze czystsze i jeszcze bezpieczniejsze.


SHARP KC-G40EUW - MAŁY OCZYSZCZACZ, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW został stworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jego wysoka jakość jest widoczna już po sposobie wykonania. Małe, eleganckie urządzenie posiada znakomite parametry. Najlepsze na rynku filtry zostały w nim uzupełnione funkcją nawilżania i jonizacji. Producent nie poprzestał jedynie na innowacyjnych rozwiązaniach. Urządzenie zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą cieszyć się czystym powietrzem, jednak muszą również troszczyć się o domowy budżet. Obecnie trudno znaleźć na rynku oczyszczacze, które byłyby równie tanie w utrzymaniu, co urządzenia marki Sharp.

W linii oczyszczaczy Sharp KC-G znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-G40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-G40EUH w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-G50EUW w kolorze białym do 38 m2
 • Sharp KC-G50EUH w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-G60EUW w kolorze białym do 48 m2


Najważniejsze cechy Sharp KC-G40EUW

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

optymalizuje prace na podstawie 4 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), temperatury, wilgoci i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz lub pył PM 2.5)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Filtr z węglem aktywnym nazywany jest filtrem dezodorującym, jednak odpowiada nie tylko za usuwanie nieprzyjemnych zapachów, lecz również dymu papierosowego i lotnych związków organicznych (LZO).

Dzięki dodatkowej powłoce z żelu krzemionkowego (SiO2) wychwytywane są również tlenki azotu (NOx) i siarki (SOx), które należą do związków gazowych bardzo szkodliwych dla naszego organizmu. Nieorganiczny sorbent wspomaga również rozkład związków zapachowych na mniejsze cząsteczki, co skutkuje ich lepszym absorpcją przez filtr węglowy.

Według producenta żywotność filtra węglowego wynosić powinna 10 lat, może ona jednak ulec skróceniu przy pracy w warunkach o większym stopniu zanieczyszczenia powietrza.

 

Filtr FZ-G40DFE jest odpowiedni do modeli oczyszczaczy powietrza:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

W ostatnim etapie oczyszczania powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, w którym nabiera odpowiedniej wilgotności. Mata ewaporacyjna w serii KC-G wykonana została z nowego materiału, który znacząco ułatwia czyszczenie. Nowa konstrukcja filtra powoduje mniejsze osadzanie się kamienia na środkowej części filtra.

Na żywotność filtra nie wpływa zanieczyszczenie powietrza, lecz twardość wody. Według producenta przy poprawnej eksploatacji i regularnym czyszczeniu wynosi nawet do 10 lat. Regularne czyszczenie filtra wydłuża jego żywotność.

Filtr FZ-G60MFE jest odpowiedni do  poniższych oczyszczaczy:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

Sharp KC-G60EUW

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Jakub,
   27.05.2023 napisał:
   Odczuwalna poprawa jakości snu.

   Obawiałem się o głośność jednak w trybie bez nawilżania jest super cichy, nie będzie nikomu przeszkadzać. W trakcie intensywnego nawilżania jest dość głośny, ale rozwiązaniem nawilżyć odpowiednio wcześniej przed snem, samo podtrzymanie nawilżania w nocy jest już ciche.
   Ocena opinii: 0
  • -
   OlszarKarolina,
   12.05.2022 napisał:
   Zakupiony ze względu na alergię dziecka, a także suche powietrze w domu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Bardzo łatwy w obsłudze, prosty w konserwacji ( instrukcja obsługi jest dość przystępnie opisana) działa u mnie w trybie auto a także w trybie nocnym. Jest na tyle cichy na najniższych obrotach, że można śmiało spać przy nim ;) Córka nie ma porannego kaszlu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paweł,
   16.02.2022 napisał:
   Gabarytowo pasuje idealnie do każdego pomieszczenia, czy to salonu czy pokoju do dziecka. Dzięki oczyszczaczowi nie tylko jest powietrze czystsze, ale ustąpiły niektóre dolegliwości jak np ból głowy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marysia,
   03.11.2021 napisał:
   Bardzo dobry sprzęt. Specjalnie dopasowany do pokoju moich córek. Bardzo cichy, prosty w obsłudze. Kompaktowy. Bardzo dobrze oczyszcza z kurzu, który jest na meblach.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   17.07.2021 napisał:
   oczyszczacz mega ładnie sie prezentuje, bardzo dobrze neutralizuje zapachy nieprzyjemne.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Wiktoria,
   08.06.2021 napisał:
   Oczyszczacz godny polecenia. gabarytowo bez problemu pasuje do salonu a także pod względem wyglądu. Prosta obsługa. Bardzo pomocny przy dolegliwościach związanych z astmą czy np alergiami w okresie letnim jak teraz.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Wioletta,
   10.03.2021 napisał:
   Mam ten oczyszczacz od roku czasu i mam go w salonie ;) Na dobrą sprawę kupowałam tutaj wcześniej inny oczyszczacz KCD. Troszke się różni w środku wyglądem filtrów ;)Bardzo nam pomógł podczas covida na którego zachorowałam wraz z rodziną.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   16.02.2021 napisał:
   Bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem przykrych zapachów czy pleśni. Poza tym wydajny zwłaszcza w nawilzeniu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mirela,
   08.02.2021 napisał:
   Bardzo prosty w obsłudze oczyszczacz. Nie zajmuje duzo miejsca. Wydajny.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tamara,
   01.10.2019 napisał:
   Sharp KC-G40EUW jest bardzo prosty w konserwacji, świetnie oczyszcza powietrze, czuc zresztą po włączeniu. Podczas pracy oczyszczacza cos co mne zaciekawiło to to, ze lekko jest schłodzone powietrze. Moze gdzies o 1 stopień ? Bardzo dobrze sie oddycha zwłaszcza w takim okresie jak ten, gdzie po prostu powietrze jest suche. Mnie az oczy piekły i swedziały. Teraz jest czuje ulge.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Bartek,
   19.08.2019 napisał:
   Jakość wykonania tego oczyszczacza uważam za bardzo dobrą. Estetyczne. Co jeszcze mogę powiedzieć. Pracuje cicho. Funkcja ion przydatna (ubrania), nawilżanie fajne - nie osadza się skroplona para. Czujniki działają (także pm 2.5) i detektor ruchu. Sharp KC-G40EUW użytkuję od września zeszłego roku. Ogólnie spoko.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tatiana,
   16.08.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW używam od 6 miesięcy i mogę powiedzieć już po kilku godzinach dało się odczuć różnicę w powietrzu. Tryb nocny jest praktycznie niesłyszalny można przy nim spokojnie spac. Przy nawilżaczu czasem można usłyszeć małe bulgotania. A tak poza tym sprzęt szybko wyczuwa zanieczyszczenia powietrza i szybko przełącza się w odpowiednie tryby.
   Zalety:
   spełnia swoje zadanie, cichy, szybki w wyczuwaniu zanieczyszczeń
   Wady:
   czasem słychać małe "bulgotanie" pracy pacy nawilżacza
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kamil,
   22.05.2019 napisał:
   Mega cichy oczyszczacz . Bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. Polecam model Sharp KC-G60EUW
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ewelina,
   14.01.2019 napisał:
   Sharp KC-G40EUW jest wydajny i bardzo cichy. Prosty w obsłudze. Poza tym wart swojej ceny. U mnie sprawdza sie nie tylko zimą, ale sprawdził sie równiez latem ;)
   Zalety:
   cena adekwatna do jakości, wydajny, skuteczny, cicho pracuje
   Wady:
   nie dostrzegam
   Ocena opinii: 0
  • -
   weronika_piechota,
   12.12.2018 napisał:
   Wlaściwie po 2 dniu juz bylo czuć poprawę jakości powietrza. Główne zalety oczyszczacza Sharp KC-G40EUW to: głośność pracy, wydajność, wygląd i skuteczność
   Zalety:
   cichy, wydajny, ładny i skuteczny
   Wady:
   póki co nie ma
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maja,
   11.12.2018 napisał:
   Bardzo czuły oczyszczacz Sharp KC-G40EUW. Dobrze nawilża powietrze, lepiej sie śpi . Wrażliwy na kurz, wystarczy zdjąc ręcznik czy jakąkolwiek rzecz strzepać gdzie osiadł się kurz, zaraz zielona kontrolka załącza sie na pomarańczowo.
   Ocena opinii: 0
  • -
   paula-zyla,
   10.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW, dobrze oczyszcza powietrze z alergenów dzięki czemu mam zmniejszone objawy alergii
   Ocena opinii: 0
  • -
   przemekkiermaszek,
   08.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW bardzo cichy w dodatku tani w utrzymaniu. Bardzo polecam czy do pokoju mniejszego czy do salonu
   Ocena opinii: 0
  • -
   tussidrilka,
   07.12.2018 napisał:
   świetne urządzenie oczyszczające powietrze ;) Sharp KC-G40EUW zdaje egzamin również jako klimatyzator
   Ocena opinii: 0
  • -
   marian.d ,
   06.12.2018 napisał:
   Bardzo mi sie podobało to ,ze jest ręczna zmiana ustawień;) oczyszczacz Sharp KC-G40EUW działa bardzo cicho. Nie pobiera dużo prądu . co do sklepu -obsługa rewelacyjna . A dostawa bardzo szybka
   Zalety:
   cichy
   łatwy w obsłudze
   przydatny czujnik światła
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karla,
   15.11.2018 napisał:
   Jestem zadowolona z oczyszczacza Sharp KC-G40EUW. Na trybie średnim jest słyszalny, ale nie na tyle by komuś przeszkadzać. Jonizacja bardzo dobrze usuwa zapachy. lepiej się oddycha. Kółka fajnie ułatwiają transport
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-G40EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 28 m²
  Wydajność oczyszczania do: 240 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 400 ml/h
  Poziom hałasu: 19-46 dB
  Szacunkowy koszt energii 6 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5-24 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019934945
  Sharp FZ-D40HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019805641
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G40DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915234
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G60MFE filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915210
Sharp KC-G40EUW oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2712,12zł
Dodaj do koszyka