Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 2712,12zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Filtr posiada standard H13, czyli najwyższy stosowany w filtrach do użytku domowego. Filtr odznacza się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza, bo eliminuje 99,97% pyłów, alergenów, grzybów, pleśni oraz wirusów. Filtr HEPA jest niezwykle skuteczny także w usuwaniu pyłów, które są głównymi składnikami smogu, czyli PM 2.5, PM 10 oraz benzo[a]piren. Żywotność filtra ze względu na jego dużą objętość przewidziana jest na 10 lat, jednak w pomieszczeniach, które narażone są na bardzo wysokie stężenie smogu ten czas może się skrócić.

Raz w miesiącu Twój oczyszczacz powietrza poinformuje Cię na wyświetlaczu o konieczności wykonania czynności konserwujących. Pamiętaj aby poniższe czynności powinno się wykonywać gdy urządzenie nie jest podłączone do prądu. W takiej sytuacji powinieneś umyć filtr wstępny, a filtr węgla aktywnego oraz filtr HEPA delikatnie oczyścić odkurzaczem. Pamiętaj, że filtr HEPA nie wolno czyścić wodą, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie oraz samego oczyszczacza powietrza. Czynności konserwujące w filtrze HEPA można wykonać tylko po jednej stronie - oznaczonej etykietą. Zalecamy nie przykładać zbyt dużej siły w czyszczenie filtra, ponieważ jest on bardzo delikatny. Po wykonaniu konserwacji należy przytrzymać przycisk resetowania filtra. Jeżeli wykonałeś powyższe czynności, a Twoje urządzenie stale wskazuje zanieczyszczone powietrze to prawdopodobnie jest to czas na wymianę filtrów, ponieważ nie spełniają już swojej funkcji.

Filtr przeznaczony do następujących modeli:

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUB

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH 

Sharp KC-G50EUW 

Parametry


Nowy oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH stworzono z myślą o zastosowaniu domowym. Sharp KC-G40EUH w kolorze czarnym matowym został zaprojektowany tak, żeby efektywnie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 28 m². Urządzenie posiada doskonałe parametry, które stawiają je ponad wieloma innymi dostępnymi na rynku oczyszczaczami powietrza. Należy zaznaczyć, że Sharp KC-G40EUH nie jest jedynie zwykłym oczyszczaczem. Posiada on wbudowany wysokiej jakości jonizator Plasmacluster i nawilżacz powietrza, a ponadto może pochwalić się bardzo małą energochłonnością. Urządzenie w wielu domach jest włączone przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, dlatego jego oszczędna praca jest tu trudna do przecenienia.

Sharp KC-G40EUH


DOM WOLNY OD SMOGU I ALERGENÓW

 • Filtr wstępny - tu powietrze trafia w pierwszej kolejności. Na tym etapie usunięte zostają alergeny, włosy, sierść zwierząt i inne duże zanieczyszczenia. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - jest on w stanie zatrzymać większość lotnych związków organicznych, a co ważne – także zapachy. Dodatkowo w tej serii filtr wyposażony jest w powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - wychwytuje mikroskopijne drobiny ze skutecznością 99,97% (dla 0,3 um). To on odpowiada za usunięcie alergenów i pyłów PM 2.5 – tych samych, które są najgroźniejszą częścią składową smogu. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - czyli mata ewaporacyjna, nawilża powietrze i zatrzymuje kamień oraz osad znajdujący się w wodzie. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - pozbywa się niebezpiecznych dla zdrowia wirusów, bakterii i innych mikrobów. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-G40EUH filtry


Sharp KC-G40EUH nawilżanie

NAJZDROWSZA METODA NAWILŻANIA

Kompleksowe urządzenie powinno być wyposażone w wydajny nawilżacz powietrza (400 ml/h), który będzie niezawodny zarówno podczas sezonu grzewczego, jak i latem. W trybie automatycznym urządzenie dostosowuje poziom nawilżenia do panującej temperatury. Nawilżacz wyposażony jest w 2,5 l zbiornik na wodę, który wystarczy na całą noc nieprzerwanej pracy.


PLASMACLUSTER - ZWYCIĘSTWO NAD WIRUSAMI

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUH wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Produkowane jony są wypuszczane do otoczenia, gdzie unieszkodliwiają napotkane na swojej drodze patogeny, w tym wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/


Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

MIESZKANIE PACHNĄCE ZDROWIEM

Nieprzyjemne zapachy z kuchni, łazienki czy dym papierosowy dolatujący przez balkon mogą skutecznie uniemożliwić komfortowy wypoczynek. W takiej sytuacji pomoże filtr węglowy przy wsparciu jonizatora powietrza. Taki duet skutecznie usuwa obecną w powietrzu woń.


MNIEJSZA ELEKTROSTATYCZNOŚĆ

Obecne w naszym domu sprzęty elektryczne zaburzają równowagę jonową powietrza. Jonizator przywraca właściwą ilość kationów i anionów, co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zmniejsza niektóre dolegliwości, np. bóle głowy. Ponadto mniejsza elektrostatyczność ogranicza ilość kurzu osiadającego na meblach.

Sharp KC-G40EUH - jonizator Plasmaclaster


CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Ten model oczyszczacza otrzymał atest higieniczny przyznawany przez Państwowy Zakład Higieny Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH otrzymał certyfikat Seal of Approval The British Allergy Foundation, co potwierdza jego skuteczność w walce z pyłkami, roztoczami i innymi alergenami.


PEŁNA KONTROLA NAD POWIETRZEM

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH posiada cztery czujniki badających warunki otoczenia. Po wykryciu jakiegokolwiek zanieczyszczenia urządzenie na wyświetlaczu wskazuje poziom zanieczyszczenia i dobiera odpowiedni tryb pracy. Nowy czujnik światła wyłącza za nas wyświetlacz po wyłączeniu światła w sypialni. Oczyszczacz został zaprojektowany w taki sposób, żeby alarmować użytkownika o wyjątkowo złym stanie powietrza – dowiemy się dzięki niemu, że powietrze jest zbyt suche lub przeciwnie, jego wilgotność przekracza dopuszczalne normy. Dodatkowo na wyświetlaczu zamiast poziomu nawilżenia dostępna jest informacja o aktualnej temperaturze lub poborze energii.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik światła

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik numeryczny (wilgotność, temperatura, moc)
 • wskaźnik pyłów PM2.5
 • wskaźnik kurzu

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb nocny
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto
 • tryb Plasmacluster Spot

FUNKCJE, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ

Sharp KC-G40EUH filtry

KIERUNKOWA JONIZACJA

Interesującą nowością jest funkcja Plasmacluster ION Spot – dzięki niej można szybko i sprawnie usunąć nieprzyjemne zapachy z tkanin. Wystarczy umieścić ubranie, firanki lub buty narciarskie na wprost przedniego wylotu powietrza, a następnie skierować na nie strumień powietrza ruchomą żaluzją.

Sharp KC-G40EUH panel kontrolny

WYGODNE TRYBY

Choć praca w trybie automatycznym jest bardzo komfortowa, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zmienić ustawienia ręcznie. Do wyboru mamy kilka trybów pracy, a zwykły tryb ręczny oferuje 3 prędkości pracy. Przy wyborze poziomu sleep oczyszczacz wyłącza oświetlenie i działa najciszej - emituje zaledwie 19 dB. 

Sharp KC-G40EUH klasyczny wygląd

ZAAWANSOWANY TRYB AUTO

Znana już z poprzedniej serii funkcja Auto Advanced została włączona do trybu automatycznego. Jeśli wilgotność w pomieszczeniu naturalnie przekroczy odpowiedni dla zdrowia poziom (70%), oczyszczacz rozpocznie intensywną produkcję jonów. Pozwoli to szybko usunąć z powietrza zarodniki pleśni i grzybów, nie dopuszczając do ich rozwoju.


SHARP KC-G40EUH - MAŁY OCZYSZCZACZ, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Osoby, które podejmą się analizy dostępnych na polskim rynku oczyszczaczy powietrza, z pewnością dojdą do wniosku, że Sharp KC-G40EUH cechuje się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Oprócz zaawansowanych parametrów i wielu ułatwiających życie funkcji, na uwagę zasługują bardzo wydajne filtry, wyjątkowo cicha praca i niewielki pobór prądu. Ponadto decydując się na ten model wybieramy nie tylko oczyszczacz powietrza, ale również jonizator i nawilżacz, które zapewniają powietrze lepszej jakości niż urządzenia zawierające same filtry.

W linii oczyszczaczy Sharp KC-G znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-G40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-G40EUH w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-G50EUW w kolorze białym do 38 m2
 • Sharp KC-G50EUH w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-G60EUW w kolorze białym do 48 m2


Najważniejsze funkcje Sharp KC-G40EUH

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

optymalizuje prace na podstawie 4 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), temperatury, wilgoci i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz lub pył PM 2.5)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Filtr z węglem aktywnym nazywany jest filtrem dezodorującym, jednak odpowiada nie tylko za usuwanie nieprzyjemnych zapachów, lecz również dymu papierosowego i lotnych związków organicznych (LZO).

Dzięki dodatkowej powłoce z żelu krzemionkowego (SiO2) wychwytywane są również tlenki azotu (NOx) i siarki (SOx), które należą do związków gazowych bardzo szkodliwych dla naszego organizmu. Nieorganiczny sorbent wspomaga również rozkład związków zapachowych na mniejsze cząsteczki, co skutkuje ich lepszym absorpcją przez filtr węglowy.

Według producenta żywotność filtra węglowego wynosić powinna 10 lat, może ona jednak ulec skróceniu przy pracy w warunkach o większym stopniu zanieczyszczenia powietrza.

 

Filtr FZ-G40DFE jest odpowiedni do modeli oczyszczaczy powietrza:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

W ostatnim etapie oczyszczania powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, w którym nabiera odpowiedniej wilgotności. Mata ewaporacyjna w serii KC-G wykonana została z nowego materiału, który znacząco ułatwia czyszczenie. Nowa konstrukcja filtra powoduje mniejsze osadzanie się kamienia na środkowej części filtra.

Na żywotność filtra nie wpływa zanieczyszczenie powietrza, lecz twardość wody. Według producenta przy poprawnej eksploatacji i regularnym czyszczeniu wynosi nawet do 10 lat. Regularne czyszczenie filtra wydłuża jego żywotność.

Filtr FZ-G60MFE jest odpowiedni do  poniższych oczyszczaczy:

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G50EUW

Sharp KC-G60EUW

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   AngelaOdoj,
   12.05.2022 napisał:
   Urządzenie zakupione 5 miesięcy temu. Świetnie zdało egzamin w okresie grzewczym jak i również w walce ze smogiem. Bardzo intuicyjne urządzenie, które wyłapie najmniejsze zanieczyszczenie. Dobrze radzi sobie z usuwaniem przykrych zapachów. Fajną opcją jest timer, gdzie jest możliwość zaplanowania czasu włączenia albo wyłączenia ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Daria,
   16.02.2022 napisał:
   Zacznę może od samej obsługi sklepu. Bardzo pomocna, fachowa i profesjonalna. Pomogli mi wybrać właściwe urządzenie do pokoju, w którym miało być oczyszczane powietrze. Co do samego urządzenia. U mnie działa w trybie auto, czasami włączam je na wyższe obroty jeśli mam okno uchylone i jest duże zanieczyszczenie na zewnątrz. Cena jak na takie urządzenie - korzystna.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tamara,
   21.08.2021 napisał:
   Swietnie dopasowany do pokoju dzieci. Bardzo cichy i prosty w obsłudze. Kompaktowy wygląd. Bardzo dobrze radzi sobie i zimą i latem. Dobrze oczyszcza powietrze z pyłków.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marcelina,
   10.03.2021 napisał:
   Dobrze wykonany oczyszczacz, fajny wygląd. Czujnik kurzu reaguje szybko, co było np widać po tym jak rozpyliłam dezodorant, czy wyciągnęłam książkę z półki.. Ogólnie dobrze oczyszcza powietrze, czuć różnicę.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natasha,
   16.02.2021 napisał:
   oczyszczacz zakupiony dodatkowo z miernikiem powietrza. Świetnie się sprawdza jedno jak i zarówno drugie. Poza tym polecam też ze względu na cicha prace oczyszczacza. I niewielki pobór prądu ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Celina,
   08.02.2021 napisał:
   Polecam oczyszczacz, w szczgólności dla alergików, dla ludzi, którzy mieszkają w dużych miastach gdzie powietrze jest zanieczyszczone. A takze dla osób, które mają suche powietrze w domu. Urządzenie mega dobrze nawilża.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mateusz,
   06.10.2019 napisał:
   W pełni spełnił oczekiwania. Mieszkam pod Krakowie gdzie poziom smogu jest wysoki. I to nie tylko w okresie grzewczym.W lecie bardzo dobrze też ochładza powietrze w upały. Wydaje mi się, ze lepiej się oddycha, nos czysty, nie mam zaschniętego gardła. zniknęła suchość w ustach. jest też na tyle cichy, ze nawet teoretycznie przy głosnej pracy mozna spokojnie porozmawiać i pooglądać telewizor. Polecam urządzenie Sharp KC-G40EUH !!!
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natalie,
   17.08.2019 napisał:
   Sharp KC-G40EUH używam od 6 miesięcy w salonie. Jest to moje pierwsze urządzenie. Mieszkam na wsi gdzie domy ogrzewane są głównie kotłami węglowymi. Niektórzy palą byle czym, jak np śmieciami. Oczyszczacz radzi sobie z tym problemem rewelacyjnie.Jak na razie objawy astmy złagodziły się. W trybie nocnym jest praktycznie niesłyszalny, czułość również bardzo dobra. Urządzenie wydajne i solidnie wykonane.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Tola,
   28.06.2019 napisał:
   Cichy i skuteczny oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH. Dużym plusem jest nawilżacz, który szczególnie w sezonie grzewczym, poprawia jakość powietrza w mieszkaniu. W nocy chodzi w sypialni na trybie nocnym i jest prawie niesłyszalny.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Tymek,
   22.05.2019 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G40EUH jest estetyczne, proste w obsłudze. I przede wszystkim intuicyjne. Jak osiągnie odpowiedni poziom nawilżenia to potem ta funkcja się wyłącza ;)
   Ocena opinii: 1
  • -
   Wiktor,
   30.04.2019 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G40EUH jest ciche oraz wydajne. To na ile wody wystarcza, tak prawde zależało od tego jak bardzo pracują kaloryfery. jeżeli były tak gorące, że nie można było ich dotknąć, wtedy woda w zbiorniku szybciej się zużywała. Jeżeli po prostu były bardzo ciepłe, to woda spokojnie wystarczała na całą noc i trochę więcej ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ewelina,
   24.04.2019 napisał:
   Generalnie z sharpa jest to mój drugi oczyszczacz. Jest troszkę inny niż ten, który kupiłam z linii d40 ;) Tamten w dalszym ciągu oczyszcza i nawilża powietrze w pokoju dzieci, a ten Sharp KC-G40EUH mam w salonie. Według mnie oczyszczacz jest bardzo cichy i na najwolniejszym trybie na prawdę spokojnie można przy nim spać. Świetnie nawilża i oczyszcza powietrze. A to, ze czasami słychać bulgotanie to w ogóle mi nie przeszkadza.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Angelika,
   19.03.2019 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G40EUH pracuje bardzo cicho, Powietrze jest dość przyjemne i nawilzone. poza tym bardzo dobry czujnik kurzu. Uważam, że pojemnik na wodę jest wystarczająco duży. Poza tym urządzenie wydajne..
   Ocena opinii: 0
  • -
   Joanna,
   23.02.2019 napisał:
   Używam oczyszczacz Sharp KC-G40EUH od 10 miesięcy. Bardzo dobrze wykrywa kurz czy zanieczyszczone powietrze. Jeśli chodzi o głośność pracy to uważam, ze w trybie najcichszym jest po prostu niesłyszalny. Poza tym urządzenie dostosowuje pracę do poziomu zanieczyszczenia powietrza
   Ocena opinii: 0
  • -
   Iza,
   20.02.2019 napisał:
   Urządzenie pracuje bardzo cicho, Powietrze jest przyjemne, dobrze jest poprawiona jakość powietrza. Dla mnie oczyszczacz Sharp KC-G40EUH jest super !
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marina,
   13.02.2019 napisał:
   Mnie przed zakupem oczyszczacza Sharp KC-G40EUH zaciekawił design i ogólnie opinie niektórych użytkowników. Stoi u mojego syna w pokoju. Powietrze jest dobrze nawilżane. Sam oczyszczacz wydajny. Czasami włączam ten program Ion Shower, głównie oczyszczacz działa w trybie automatycznym ;)
   Zalety:
   ciekawy wygląd, skuteczny w działaniu, dobrze wykonany
   Wady:
   Nie mam zastrzeżeń :)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marcin,
   14.01.2019 napisał:
   Zakupiłem go mojej babci. Dobrze oczyszcza powietrze jak i równiez nawilża. Poza tym Sharp KC-G40EUW jest bardzo cichy. W trybie nocnym- niesłyszalny ;)
   Zalety:
   mega cichy, wręcz niesłyszalny !!!
   Ocena opinii: 0
  • -
   Iwona,
   13.12.2018 napisał:
   Zaczne od sklepu. Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie, urządzenie miałam już następnego dnia. Co do urządzenia Sharp KC-G40EUH. jak na razie spełnia moje oczekiwania. Na pewno jest bardzo wydajny i cichy. Bardzo czuły jeśli chodzi o kurz
   Ocena opinii: 0
  • -
   talkanymore,
   13.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G40EUH pracuje w salonie, czasami przenosze go do sypialni. Powietrze filtruje skutecznie. W łatwy sposób się uzupełnia wodę. Jeśli chodzi o pobór prądu to lampki i wentylator biorą jakieś 20W więc niedużo
   Ocena opinii: 0
  • -
   dorotastanczyk,
   12.12.2018 napisał:
   UrządzenieSharp KC-G40EUH z łatwym w obsłudze panelu sterowania. Do tego oczywiście ladny wygląd. Bardzo dbrze nawilża powietrze. Zbiornik 2,5 litra jak dla mnie jest wystarczający. Za dnia pracuje w salonie a w nocy w sypialni.
   Ocena opinii: 0
  • -
   andywachovski,
   10.12.2018 napisał:
   Bardzo czuły oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH. Reaguje nawet na ruch firany, a to znaczy, że bardzo dobrze zatrzymuje kurz. Świetnie radzi sobie z usuwanie zanieczyszczeń czy przykrych zapachów. Mam go w domu w różnych miejscach. Raz mam go w salonie, a raz w sypialni. Cena uważam adekwatna do jakości produktu. Co jeszcze. Na pewno lepiej się oddycha i nie widać drobinek wody.
   Zalety:
   bardzo, bardzo czuły, niezastąpiony, idealny
   Wady:
   żadnych
   Ocena opinii: 0
  • -
   berenika.barlog,
   08.12.2018 napisał:
   Jak dla mnie oczyszczacz jest w porządku. działa w miarę cicho. W sypialni też moge przy nim spać , choć to w sumie też zależy na jakim jest poziomie pracy. Mi ogólnie podczas snu ni przeszkadza. Jeszcze co do samej jonizacji, to mogę powiedzieć że bardzo dobrze usuwa zapachy wszelkiego rodzaju z pomieszczeń. jest też bardzo wrażliwy na kurz ;) wystarczy jak zdejmę jakąś maskotkę z półki to włącza się czujnik kurzu ;) Ogólna ocena oczyszczacza Sharp KC-G40EUH: polecam
   Zalety:
   intuicujny, wydajny, skuteczny, solidnie wykonany
   Wady:
   głośność pracy na wyższych poziomach
   Ocena opinii: 0
  • -
   reggie82,
   07.12.2018 napisał:
   W moim przypadku Sharp KC-G40EUH zdał egzamin oczyszczając powietrze zgrzybów i plesni , ktora lubila sie robic w moim mieszkaniu. Nie ma teraz takiego przykrego zapachu
   Ocena opinii: 0
  • -
   dawid.popiel,
   06.12.2018 napisał:
   świetny design . dzięki oczyszczaczowi Sharo KC-G40EUH pozbyłem się brzydkiego zapachu z domu . Sprawdza się również nawilżacz
   Ocena opinii: 0
  • -
   Andrzej,
   22.11.2018 napisał:
   Obsługa sklepu wzorowa natomiast sam oczyszczacz Sharp KC-G40EUH już nie. Przez kilka dni od uruchomienia wydzielał się fabryczny (techniczny) zapach filtrów, teraz już jest niewyczuwalny. Oczyszczacz wydaje dziwne piski przy uruchomionym nawilżaniu (związane pewnie z ruchem filtra wodnego). Moim zdaniem nieadekwatny stosunek do jakości...
   Zalety:
   Wygląd
   Wady:
   Głośna praca
   Wysoka cena
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-G40EUH oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 28 m²
  Wydajność oczyszczania do: 240 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 400 ml/h
  Poziom hałasu: 19-46 dB
  Szacunkowy koszt energii 6 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 24 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019934952
  Sharp FZ-D40HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019805641
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G40DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915234
  Szacowana żywotność: 48 m-cy
  Sharp FZ-G60MFE filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019915210
Sharp KC-G40EUH oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2712,12zł
Dodaj do koszyka