Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 3041,92zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Filtr nawilżacza FZ-A61MFR został wyprodukowany tak, aby pasował do oczyszczaczy SHARP serii KC-A oraz KC-D. Filtr nawilżacza to ostatni etap oczyszczania, przez który przechodzi powietrze. Żywotność filtra według wskazań producent to aż 10 lat, natomiast różni się w zależności od panującego w pomieszczeniu środowiska, stopnia wykorzystywania i lokalizacji urządzenia. Rekomendujemy częstsze wymienianie filtrów jeśli produkt jest używany w warunkach znacznie cięższych niż normalne użytkowanie domowe. Pamiętaj, jednak że urządzenie poinformuje Ciebie o konieczności czyszczenia lub wymiany filtra. Zużyty filtr należy zutylizować zgodnie z miejscowymi przepisami i regulacjami.

Filtr przeznaczony do następujących modeli: Sharp KC A40EUW Sharp KC-A40EUB Sharp KC A50EUW Sharp KC-A50EUB Sharp KC A60EUW Sharp KC D40EUW Sharp KC D40EUB Sharp KC D50EUW Sharp KC D60EUW

Parametry


Sharp KC-D60EUW to najwydajniejszy reprezentant nowej generacji oczyszczaczy i nawilżaczy z jonizacją KC-D z rodziny Sharp. Za sprawą trybu Advanced Auto działa jeszcze bardziej samodzielnie od poprzedników. Za odpowiedni dobór programu pracy są odpowiedzialne następujące czujniki: czystości, nawilżenia, zapachu i temperatury. Klasyka marki, czyli Plasmacluster usuwa chorobotwórcze patogeny, bakterie oraz pleśni za pomocą dodatnio i ujemnie naładowanych jonów, dając możliwość cieszenia się świeżym i rześkim powietrzem. Powierzchnia pomieszczenia, w którym sprzęt jest skuteczny wynosi do 48 m2.

Sharp KC-D60EUW


POWIETRZE BEZ SMOGU I ALERGENÓW

 • Filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia, m.in. włosy, kurz i alergeny, wspomagając w ten sposób pracę kolejnych, właściwych filtrów. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - neutralizuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia, eliminuje lotne związki organiczne (w tym benzo(a)piren, benzen i formaldehyd) oraz dym papierosowy. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - zatrzymuje mikroskopijne cząstki stałe, w tym alergeny oraz pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10, ze skutecznością 99,97%. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - mata ewaporacyjna nasiąka wodą i nawilża przepływające przez nią powietrze. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - wydziela klastry jonów dodatnich i ujemnych, które neutralizują wirusy oraz cząstki o wielkości nawet 0,01 mikrona. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-D60EUW filtry


Sharp KC-D60EUW nawilżanie

SPOKOJNY SEN BEZ NOCNEGO KASZLU

Zatkany nos i poranny katar to efekt przespanej nocy w pomieszczeniu o suchym powietrzu. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję nawilżania oraz zestaw czujników (higrometr, termometr), które pozwalają Sharpowi samodzielnie osiągnąć odpowiedni poziom wilgotności i go utrzymać. Pojemność zbiornika to aż 3 litry. Taka ilość wody zapewnia pracę urządzenia przez wiele godzin. Jest to bardzo istotne, jeśli chcemy, żeby nawilżacz działał przez całą noc i zapewniał nam zdrowy sen.


PLASMACLUSTER PRZECIW MIKROBOM

Generator Plasmacluster High Density 7000 to nowoczesny jonizator, który uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane klastry jonów. Jony eliminują napotkane wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. W ten sposób w domu powstaje bezpieczne i zdrowe otoczenie.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp KC-D50EUW - jonizacja Plasmaclaster


Sharp KC-D50EUW usuwa zapach i dym papierosowy

DOM PACHNĄCY CZYSTOŚCIĄ

Powietrze w domu pełne jest nie tylko zanieczyszczeń, ale także nieprzyjemnych zapachów. Dym papierosowy, opary z kuchni czy woń wilgoci potrafią skutecznie utrudnić relaks w domowym zaciszu. Jonizator Plasmacluster stanowi wsparcie dla filtra węglowego w usuwaniu wszystkich niepożądanych zapachów z pomieszczenia.

Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --


MNIEJ KURZU, LEPSZE SAMOPOCZUCIE

Obowiązkowym elementem wyposażenia w każdym domu są sprzęty elektroniczne, które zaburzają równowagę kationowo-anionową powietrza. Wpływa to negatywnie na nasze samopoczucie, utrudnia koncentrację i może potęgować uczucie zmęczenia. Zwiększa się też elektryczność statyczna, a na meblach osiada mnóstwo kurzu. Od wszystkich tych problemów uwalnia nas jonizator Plasmacluster, który utrzymuje równowagę jonową w otoczeniu i zmniejsza elektrostatyczność.

Sharp KC-D50EUW - jonizator Plasmaclaster


CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Sharp KC-D60EUW posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) Narodowego Instytutu Higieny, który potwierdza, że produkt spełnia aktualne normy higieniczne.

Oczyszczacz Sharpa to urządzenie przyjazne alergikom i może pochwalić się uzyskaniem certyfikatu British Allergy Foundation Seal of Approval.


PEŁNA WYGODA UŻYTKOWANIA

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW został zaprojektowany w taki sposób, żeby w jak największym stopniu pracował samodzielnie. Komplet czujników bada jakość powietrza w pomieszczeniu i reguluje parametry pracy urządzenia (prędkość oczyszczania i intensywność nawilżania). Jednocześnie informuje nas na bieżąco o poziomie zanieczyszczeń (wskaźnik kolorystyczny) i wilgotności (wskaźnik numeryczny). Dodatkowo komfort pracy zwiększają funkcje dodatkowe, takie jak timer czy blokada rodzicielska.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik zapachu

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik wilgotności

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto

PRZYDATNE NOWOŚCI

Sharp KC-D50EUW wygląd

ADVANCED AUTO

Seria KC-D to nowa jakość, a jej następstwem jest funkcja Advanced Auto, która jest odpowiedzialna za aktywację intensywnej jonizacji po przekroczeniu naturalnego poziomu wilgotności 70%. Hamuje to rozwój grzybów i bakterii.

Sharp KC-D50EUW panel kontrolny

NOWY, SMUKŁY WYGLĄD

Już na pierwszy rzut oka da się zauważyć nowy wygląd sprzętu. Sharp zaprojektował urządzenia w minimalistycznej koncepcji. Kształty są bardziej ostre a fakt, że oczyszczacz jest wyższy powoduje, że wygląda jak chudsza wersja Sharp KC-A60EUW. Nowy srebrny wyświetlacz dostarcza teraz wszystkie informacje na temat pracy urządzenia.

Sharp KC-D50EUW bezpieczeństwo i wygoda

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Dołączono także funkcję automatycznego otwierania i zamykania wywiewu powietrza. Ta nowość pozwoli ochronić wnętrze urządzenia przed zabrudzeniem w czasie gdy jest wyłączone. Dla zaawansowanych użytkowników Sharp wprowadził możliwość ustalenia momentu włączenia i wyłączenia urządzenia (funkcja TIMER) i wyboru czułości czujników.


SHARP KC-D60EUW - DO BIURA I DUŻEGO SALONU

Sharp KC-D60EUW według wskazań producenta pracuje do 10 lat bez wymiany filtrów, co na tle innych dostępnych urządzeń czyni najtańszym w zakupie. Długa żywotność jest wynikiem wysokiej pojemności filtrów. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Sharp KC-D60EUW świetnie poradzi sobie z alergią, kurzem i smogiem. Równie dobrze oczyści powietrze w biurze i gabinecie. Najważniejsze zalety to niskie koszty eksploatacji ze względu na 10-letnią żywność filtrów oraz pobór prądu – tylko 5,5 W i wysoka wydajność (396 m3/h).

W linii oczyszczaczy Sharp KC-D znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-D40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUB w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUH w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D50EUW w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-D60EUW w kolorze białym do 48 m2


Najważniejsze cechy Sharp KC-D60EUW

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

informuje o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu w skali 5 kolorów

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

urządzenie samodzielnie dostosuje prędkość pracy w zależności od poziomu zanieczyszczenia i wilgotności

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Silent (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia i wyłączenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • CZUJNIKI

pyłu, zapachu, temperatury i wilgoci, z możliwością zmiany czułości

 • ADVANCED AUTO

intensywniejsze zwalczanie zanieczyszczeń z funkcją Plasmacluster

 • ION SHOWER

funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - 60 minutowy program "prania powietrza"

 • WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI POWIETRZA

informuje o pracy nawilżacza i aktualnym poziomie nawilżenia

  • KÓŁKA TRANSPORTOWE

  ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

  • STEROWANIE OŚWIETLENIEM

  3 tryby jasności oświetlenia - jasny, ciemny i wyłączony

  Filtr węgla aktywnego FZD60DFE przeznaczony do oczyszczacza powietrza Sharp KC-D60EUW.

  Filtr dezodoryzacji jest drugim etapem oczyszczania powietrza, zaraz po filtrze wstępnym. Zamienna nazwa filtra węgla aktywnego to filtr pochłaniający zapachy ponieważ, jego głównym celem jest właśnie eliminacja nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń oraz tkanin. Węgiel aktywny wyłapuje także mikroskopijne bakterie, wirusy oraz związki organiczne. Producent podaje żywotność filtra na 10 lat, jednak w miastach o dużym natężeniu smogu ten czas może być mniejszy.

  Nowością w linii oczyszczaczy KC-D jest ulepszony filtr węgla aktywnego, ponieważ nie wymaga on już mycia wodą, a wystarczy delikatne oczyszczenie za pomocą odkurzacza. To ulepszenie znacznie skraca czas konserwacji filtra. Od tej pory nie wymaga on mycia, a nawet nie jest to wskazane. Informację o konieczności wyczyszczenia filtrów znajdziesz na panelu sterowania. Przed rozpoczęciem czynności konserwujących pamiętaj o wyłączeniu urządzenia z gniazdka elektrycznego. Konserwacje rozpocznij od umycia filtra wstępnego oraz nawilżania. Następnie delikatnie odkurz filtr pochłaniający zapachy oraz filtr HEPA. Po zakończeniu czynności konserwujących należy skasować wskaźnik filtra. Jeżeli wykonałeś wszystkie powyższe czynności, a Twój oczyszczacz ciągle wskazuje zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniu to prawdopodobnie jest to znak, że należy wymienić filtry. Zużyte filtry należy zutylizować zgodnie z przepisami oraz wytycznymi podanymi w instrukcji obsługi.

  Filtr HEPA FZD60HFE do oczyszczacza Sharp KC-D60EUW oraz Sharp KC-G60EUW.

  Powyższy filtr to HEPA H13, czyli najwyższy standard stosowany w filtrach domowego użytku. Charakteryzuje się wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza. Eliminuje 99,97% drobin o rozmiarach rzędu 0,3 mikrona takie jak alergeny, grzyby, pleśni. Filtry HEPA są bardzo skuteczne także w usuwaniu pyłów znajdujących się w smogu, czyli PM 2.5, PM 10 oraz benzo[a]piren. Filtr ten posiada dużą objętość co powoduje, że jego żywotność wynosi aż 10 lat. Warto podkreślić, że jeżeli w Twoim otoczeniu jest wysokie stężenie smogu to ta żywotność może ulec zmianie.

  Co ok. 720 godzin pracy urządzenie poinformuje Cię o konieczności wyczyszczenia filtrów. Pamiętaj aby przed rozpoczęciem czynności konserwujących wyłączyć oczyszczacz z gniazdka elektrycznego. Procedurę czyszczenia rozpocznij od umycia filtra wstępnego oraz nawilżania. Filtr pochłaniający zapachy oraz filtr HEPA należy delikatnie oczyścić odkurzaczem. Filtr HEPA nie może mieć kontaktu z wodą, ponieważ może zniszczyć zarówno oczyszczacz jak i sam filtr. Czyszczenie filtra HEPA powinno odbywać się tylko po jednej stronie - tej oznaczonej etykietą. Sugerujemy nie przykładać zbyt dużej siły w odkurzanie filtra, ponieważ jest on bardzo delikatny. Po wykonaniu czynności konserwujących należy przytrzymać przycisk resetowania filtra. Jeżeli po oczyszczeniu filtrów Twoje urządzenie wciąż wskazuje na wyświetlaczu zanieczyszczone powietrze to prawdopodobnie powinieneś wymienić filtry.

  Zobacz pełny opis +
  • Leasing

  • Opinie

   • -
    Piotr,
    31.03.2023 napisał:
    Transakcja bezproblemowa. Towar w 100% zgodny z opisem. Dotarł szybko
    Ocena opinii: 0
   • -
    Natalia,
    02.12.2022 napisał:
    Od kiedy dostałam oczyszczacz powietrza moje mieszkanie jest wolne od wirusów, przykrych zapachów itd. Urządzenie jest ciche, bardzo dobrze się obsługuje, jest proste w obsłudze. Ładny design. Duży wyświetlacz. Goraco polecam.
    Zalety:
    -cichy w nocy
    -mozna połączyć się przez WiFi
    -prosta obsługa
    -ładny design
    -tryb automatyczny
    -kabel można schować do środka
    -duży wyświetlacz
    -pochłania wilgoć, wirusy, zapachy itd
    -Dobrze działa bez zarzutu
    Ocena opinii: 0
   • -
    Julia,
    16.02.2022 napisał:
    Oczyszczacz zakupiony do mojego mieszkania 45m2. Powietrze jest super oczyszczone. Działa na pełnych obrotach głównie zimą, ze względu na działające kaloryfery, ale również wiosną latem, by oczyszczać powietrze z pyłków wpadające do domu.. Proste sterowanie, włącza czasami na program IonShower, ten godzinny program, gdzie jest pranie powietrza.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Martyna,
    23.12.2021 napisał:
    Mam ten oczyszczacz jak i kcd 40 euw. Ten drugi oczyszczacz jest w pokoju u dzieci a d60euw działa w salonie. Czuć ogromną różnicę, zwłaszcza taką, ze wreszcie nie budzę się z suchym gardłem czy kaszlem albo też zatkanym nosem.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Mouse,
    23.12.2021 napisał:
    Świetnie oczyszcza powietrze w moim domu od 4 lat ;) Jestem bardzo zadowolona z jakości oczyszczonego powietrza. Prosta obsługa a także konserwacja urządzenia.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Emilia,
    23.11.2021 napisał:
    Oczyszczan używany nieprzerwanie przeze mnie od 3 lat. Zwłaszcza w okresie jesienno zimowym. Aczkolwiek w trakcie pylenia czyli w okresie wiosennym też jest intensywnie załączany ze wzgledu na opcje oczyszczania z pyłków. Prosty panel w obsłudze, wszystko jest fajnie podswietlone. jest kontrola rodzicielska, timer itd. Działa u mnie w trybie turbo, w nocy w trybie silence. Raz dziennie załączam na program Ion Shower.Bardzo polecam !!
    Ocena opinii: 0
   • -
    Nataszka,
    03.11.2021 napisał:
    Bardzo przydatne urządzenie Zwłaszcza w okresie zimowym. jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dobrze pochłania przykre zapachy. Zauważalna mniejsza ilość kurzu. Dość mocno słyszalny na najwyższych obrotach
    Ocena opinii: 0
   • -
    Kia,
    20.08.2021 napisał:
    Ogromne doświadczenie. Bardzo duży asortyment. Ten oczyszczacz był pierwszym produktem, który został tutaj zakupiony. Obsługa bardzo miła i pomocna. Co do samego oczyszczacza, niezwykle prosty w obsłudze, w konserwacji.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Maja,
    08.06.2021 napisał:
    Rewelacyjnie radzi sobie nie tylko w okresie zimowym, ale równiez w tym wiosenno-letnim kiedy strasznie pylą drzewa czy trawa na którą jestem mega uczulona. Oczyszczacz polecam bardzo.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Emilia,
    23.03.2021 napisał:
    Jak dla mnie dobra cena do tak dobrej jakości jak w przypadku tego oczyszczacza. Mega wydajny. prosty w obsłudze. Dobrze czyści powietrze.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Rafał,
    10.03.2021 napisał:
    Jestem bardzo zadowolony. Doradzono mi go jak dzwoniłem. profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb. Oczyszczacz bardzo cichy. jedynie głośniejszy na najwyższym trybie i w trybie Ion Shower.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Zosia,
    16.02.2021 napisał:
    Jest to mój drugi model z linii kcd ;) Mam d40 euw w pokoju u dzieci i ten w salonie ;) sprawdza się od 3 lat ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Anastazja,
    11.02.2021 napisał:
    Ja myśle, że przede wszystkim mega wydajny. Oczywiście zależy to tez jakie mamy powietrze w domu. U mnie jak się tak już nawilży to potem wody spokojnie wystarcza w zbiorniku na całą noc w trybie silence. Załączam też tryb pracy IonShower.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Ula,
    08.02.2021 napisał:
    Bardzo dobre urządzenie. Ma kółka więc spokojnie można nim przesuwać po podłodze. Oczywiście bez wody w zbiorniku. Super nawilża powietrze. Lepiej się śpi, nie ma zaschniętego gardła
    Ocena opinii: 0
   • -
    Tacjana,
    10.07.2020 napisał:
    UWażam, że, pieniądze wydane na sharp kcd d60 euw to bardzo dobrze wydane pieniądze .Cicho pracuje na najniższym biegu. Bardzo dobry czujnik, dobrze wychwytuje zanieczyszczenia.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Sylwia,
    07.07.2020 napisał:
    Oczyszczacz używam od dwóch lat. I z czystym sumieniem mogę polecić Sharpa kcd 60 euw. Prosty w użytkowaniu. Instrukcja bardzo przejrzyście i dobrze napisana. Z początku troszkę pływak mi się gdzieś tam zaciął, ale wystarczyło tylko troszke nim poruszać i działa bardzo dobrze wszystko. Raz na miesiąc przeprowadzam konserwacje. Według mnie nie zastąpiony jeśli chodzi o osoby mające astmę czy alergie wziewne.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marysia,
    25.06.2020 napisał:
    Sharp KCd 60 jest moim drugim oczyszczaczem tutaj zakupionym. Przede wszystkim pracuje cichow trybie silence, praktycznie jest niesłyszalny. Na wyższych trybach pracuje trochę głośniej, ale jest to do zniesienia. Jest bardzo prosty w obsłudze ( panel, nie ma nic skomplikowanego) i jest intuicyjny. Na razie nie mogę nic powiedzieć o filtrach i zużyciu energii. Nawilża w porządku, czuć różnicę praktycznie po kilku godzinach.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marek,
    07.04.2020 napisał:
    Oczyszczacz został zakupiony chyba w najbardziej odpowiednim momencie. Mam na myśli obecną sytuację jak pandemia. Czujemy sie bezpieczniej. Poza tym -Sharp KCD 60EUW jest bardzo cichy, bez problemu oczyszcza nam dwa przechodnie pokoje, dzięki temu i my jako rodzice oraz dzieci oddychamy oczyszczonym powietrzem. Bardzo dobre nawilżenie.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Weronika,
    09.03.2020 napisał:
    Oczyszczacz powietrza sharp kcd 60 euw bardzo polecam. U mnie w domu oczyszcza pomieszczenia. Po pierwszym załączeniu czuć już było praktycznie poprawę, powietrze bardziej rzeźkie. Mąż będąc po przespanej nocy wcześniej miał zatkany nos i zaschnięte w gardle, teraz dzięki temu urządzeniu jest zupełnie inaczej.
    Ocena opinii: 1
   • -
    Iza,
    04.02.2020 napisał:
    Bardzo prosty w obsłudze oczyszczacz powietrza. Sharp KCD 60 EUW bardzo dobrze nawilża i oczyszcza powietrze. Ma bardzo dobry czujnik, wyłapuje bardzo dobrze zanieczyszczone powietrze z domu. Raz kontrolka bardzo wyraźnie pokazała się na czerwono po otesrciu okna więc wniosek taki, ze działa ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Zuzanna,
    05.01.2020 napisał:
    Jak dla mnie idealny oczyszczacz na mieszkanie 42 m2. No u mnie tutaj sharp kc d60 sprawdza sie rewelacyjnie. Powietrze oczyszczone, nawilżone. Ma bardzo prosty panel sterowania, zreszta tez jeszcze skorzystałam z filmiku na YT, który jest udostępniony przez ten / Wasz sklep Goodair.pl ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Paweł,
    16.11.2019 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW mega w porządku, fajnie działa, czasami słychac bulgotanie ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Dobrze oczyszcza i nawilża powietrze i jest bardzo ciche, więc ze spaniem przy najniższym trybie nie ma problemu. Generalnie to bedę sie z nim " przepraszał" że tak ujmę, nie było mnie w domu dluższy czas więc przyszedł czas na uruchomienie i konserwację ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marzena,
    01.10.2019 napisał:
    Sharp KC-D60EUW to super oczyszczacz. Dobry gabarytowo, ma kółka więc swobodnie mozna go sobie przestawić z jednego miejsca w drugie. Jest blokada rodzicielska, co przy moich ciekawskich dzieciach dobrze się to sprawdza. w nocy czasem słychac bulgotanie, choć mi to akurat nie przeszkadza, oczyszczacz jest bardzo cichy. Używam go tak na prawde już 3 sezon. Konserwacja - bardzo prosta, wystarczy stosowac do sie instrukcji obsługi ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Olga,
    13.08.2019 napisał:
    Zgrabny oczyszczacz powietrza. ma kółka więc można go przemieszczać do różnych pomieszczeń. Prosty w obsłudze, jasny i przejrzysty panel. Jest też blokada rodzicielska więc nie ma obaw by coś np dziecko popsuło. Powietrze po oczyszczeniu jest rzeźkie, dobrze nawilżone, bardzo dobrze to oddziałuje na mnie jako astmatyka. POLECAM Sharp KC-D60EUW !
    Ocena opinii: 0
   • -
    Pola,
    27.06.2019 napisał:
    Mam dwa oczyszczacze z tej serii, jeden to Sharp KC-D40EUW, który jest w pokoju u dzieci, a ten drugi czyli Sharp KC-D60EUW mam go w salonie. D60 jest bardzo dobrym oczyszczaczem, Zakupiony ze względu na większa powierzchnię. Prosty w konserwacji, w obsłudze. Nie ma nic skomplikowanego;) Czasami słychać takie bulgotanie, ale to normalne ;) Zachęcam również do używania go latem, trzeba oczyszczać powietrze tak na prawdę przez cały rok.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Zofia,
    21.05.2019 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW wart swoje ceny. Prostu w obsłudze. Wiadomo, ze im bardziej suche powietrze w domu tym częściej trzeba uzupełniać wodę w zbiorniku do nawilżania ;) Konserwacja bardzo prosta. Wystarczy postępować uważnie zgodnie z instrukcją.
    Zalety:
    dobra jakość w stosunku do ceny
    Ocena opinii: 0
   • -
    Ida,
    30.04.2019 napisał:
    Stoi w salonie ale oczyszcza mi to pomieszczenie i jeszcze dodatkowo jeden pokój( mam pokoje przechodnie) Dobrze się śpi. Poza tym urządzenie Sharp KC-D60EUW bardzo wydajne. Przy trybie nocnym wody w zbiorniku wystarcza na długo.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Maya,
    23.04.2019 napisał:
    Powietrze rzeźkie, dobrze nawilżone. Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW bardzo cichy w trybie najwolniejszym. Puszczam go czasami w funkcji IonShower ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Lolek,
    22.03.2019 napisał:
    U nas idealnie się nadał do mieszkania 45m2. My głównie mieliśmy problem z bardzo suchym powietrzem, dzięki oczyszczaczowi Sharp KC-D60EUW jest znacznie lepsza jakość powietrza. Prosty w czyszczeniu oraz obsłudze. Wydajny.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Barbara,
    17.03.2019 napisał:
    Bardzo polecam, dla alergików, do walki ze smogiem. Sharp KC-D60EUW jest bardzo czuły na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, czy to te biegnące z dworu oknem czy też jak się zdejmie np misia z półki. Idealny również do mieszkania gdzie jest bardzo suche powietrze.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Teresa,
    12.02.2019 napisał:
    Oczyszczacz powietrza prosty w obsłudze, na kółkach. jest blokada rodzicielska więc wystarczy przycisnąć 3 razy przycisk na panelu i włączy się blokada ;) Jak jest nawilżanie to wtedy świecą się kropelki na zielono.Na chwilę obecna jest u mnie 46 % nawilżenia i działa na najwyższym trybie ;) Bardzo polecam oczyszczacz Sharp KC-D60EUW
    Zalety:
    świetnie nawilża i oczyszcza powietrze
    prostyw obsłudze
    łatwy w czyszczeniu
    Ocena opinii: 0
   • -
    Laura,
    14.01.2019 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D50EUW jest bardzo wydajny. Na początku zanim powietrze się nawilżyło musiałam często wodę napełniać. Jednak od drugiego dnia już dobrze powietrze było nawilżone i z 30% wilgotność wskoczyła 50% więc jest bardzo dobrze. Bardzo polecam dla osób, które mieszkają w dużym mieście, gdzie jest duże zanieczyszczenie powietrza oraz dla osób, które są alergikami.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Anastazja,
    10.01.2019 napisał:
    Prosta obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW. Panel przejrzysty. Możliwość ustawienia timera jest dla mnie dużym udogodnieniem. Dzięki temu oczyszczaczowi nie mam kataru, zasuszonego gardła i nie mam ataków kaszlu. Czyszczenia urządzenia jest bardzo przejrzyscie wytłumaczone w dołączonej instrukcji i opisane jak odpowiednio postępować z urządzeniem by go nie uszkodzić ;)Sklep: gdyby była jeszcze jedna szóstka to wystawiłabym 6/6 ale wystawiam 5/5 .
    Zalety:
    prosta obsługa, timer, jakość, wydajność, skuteczność
    Wady:
    BRAK !
    Ocena opinii: 1
   • -
    wieszczkacukrowa ,
    19.12.2018 napisał:
    Po długim poszukiwaniu, w końcu zdecydowałam się na ten oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW . Powietrze jest szybko oczyszczone przede wszystkim zkurzu ( widać, ze na meblach jest to po prostu mniej). Córka lepiej śpi, nie budzi się z zatkanym nosem. Powietrze jest dobrze nawilżone. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Filtr węglowy mogę odkurzyć
    Ocena opinii: 0
   • -
    Katarzyna,
    18.12.2018 napisał:
    Oczyszczacz bardzo prosty w obsłudze, fajnie podświetlony. Jak jest włączone oczyszczanie z nawilżaniem to świeci się taka ikonka na zielono, jak zabraknie wody wtedy miga na czerwono. łatwy sposób czyszczenia, filtr węglowy można odkurzać, co wg mnie jest duzym udogodnieniem. Ma kółka ;) I oczywiście kontrole rodzicielską, także jak ktoś ma jakieś niesforne maluchy to nie musi się martwić, ze ktos cos mu tam poprzestawia. jakos powietrza dzięki Sharp KC-D60EUW jest o niebo lepsza.
    Ocena opinii: 0
   • -
    klaudia.wolna,
    18.12.2018 napisał:
    Produkt Sharp KC-D60EUW bardzo dobrej jakości. Podoba mi się w jaki sposób został zaprojektowany. Urządzenie jest ciche- jeżeli powietrze nie jest tak bardzo zanieczyszczone i jeśli jest ustawione na niskie obroty. Jeśli mamy urządzenie na wyzszych obrotach, mamy złą jakość powietrza, wtedy oczyszczacz trochę słychać. Pojemnik na wodę jest w sam raz.
    Zalety:
    jakość, niezawodność, skuteczność w oczyszczaniu powietrza
    Wady:
    brak :)
    Ocena opinii: 0
   • -
    w-wronska,
    17.12.2018 napisał:
    oczyszczacz bardzo dobrze radzi sobie ze smogiem w mieszkaniu 45 m2 w moim cudownym Krakowie .Co mogę powiedzieć. Jestem uzytkownikiem urządzenia Sharp KC-D60EUW od 6 miesięcy. Główną zaletą urządzenia to przede wszystkim to ,ze jest ciche, skuteczne i wydajne. Czemu go kupiłam? Ze względu na moje dwie córki, które jak tylko poszly do przedszkola to wiecznie chorowały. Poza tym bardzo nam się przydała też funkcja nawilżania ze względu na bardzo suche powietrze w domu w okresie grzewczym w szczególności. Przed zakupem budziłam się z zaschniętym gardłem, które dodatkowo jeszcze pobolewało, zatkanym nosem. Urządzenie warte swojej ceny
    Ocena opinii: 0
   • -
    brygida.regina,
    15.12.2018 napisał:
    Witam. Więc tak: oczyszczacz Sharp KC-D60EUW mam od października zeszłego roku. Mogę smiało powiedzieć, że bardzo sie przydał, przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym. Alergikiem nie jestem co prawda, ale wiadomo ,ze kazdy chce miec oczyszczone powietrze z kurzu, pleśni i przy okazji mieć je nawilzone podczas pelnej pracy kaloryferów. Bardzo polecam oczyszczacz. Na pewno przyda sie tez osobom uczulony na pylki oraz osobom zamiekszujacych w większych miastach, gdzie to powietrze jest znacznie zanieczyszczone.

    Ocena opinii: 0
   • -
    Gigifonsi,
    13.12.2018 napisał:
    obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW jest dziecinnie prosta . Świetne rozwiazanie dla alergików oraz astmatykow. Urządzenie bardzo ciche
    Ocena opinii: 0
   • -
    haneczka9101,
    12.12.2018 napisał:
    Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW jest bardzo prosty w obsłudze. Bardzo duzym plusem jest rownież to ,ze jest zabezpieczenie przez dziećmi
    Ocena opinii: 0
   • -
    czerwonasukienka,
    10.12.2018 napisał:
    Dzięki urządzeniu Sharp KC-D60EUW o wiele lepiej oddycha się w mieszkaniu. Jestem uczulona na roztocza więc ten oczyszczacz zwłaszcza w okresie zimowym kiedy kaloryfery pracują pelną para okazał sie być trafiony w dziesiątkę. Pozdrawiam
    Ocena opinii: 0
   • -
    oktawia.dymarczyk,
    08.12.2018 napisał:
    Świetny oczyszczacz Sharp KC-D60EUW , bardzo prosty w obsludze .Polecam dla osob , które chca oczyścić powietrze w większej części mieszkania.Co do sklepu , to obsluga na najwyższym poziomie.
    Ocena opinii: 0
   • -
    agata.tomczyk,
    07.12.2018 napisał:
    Obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW jest bardzo , ale to bardzo prosta. Dla mnie bardzo dużym udogodnieniem jest blokada rodzicielska. wg mnie na tle innych oczyszczaczy wypada najlepiej, pod względem technicznym czyli np pod wzgledem wydajności oraz oszczędności energii.
    Zalety:
    blokada rodzicielska, wydajnosc, pobór energii
    Wady:
    nie ma
    Ocena opinii: 0
   • -
    matkapolka87 ,
    06.12.2018 napisał:
    Zdecydowanie lepszy design modelu Sharp KC-D60EUW niż w poprzedniej wersji. Blokada kółek to super rozwiązanie, przydaje się szczególnie jak w pobliżu bawi się małe dziecko.
    Ocena opinii: 1

   Dodaj opinię

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Zapytaj o produkt

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Poleć produkt

  • Dane techniczne

   Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

   Sharp KC-D60EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
   Powierzchnia oczyszczania: 48 m²
   Wydajność oczyszczania do: 396 m³/h
   Wydajność nawilżania do: 660 ml/h
   Poziom hałasu: 25-55 dB
   Szacunkowy koszt energii 12 zł/mc
   Funkcja jonizacji: tak
   Funkcja nawilżania: Tak
   Lampa UV-C: nie
   Pojemność zbiornika: 3 l
   Waga urządzenia: 8.6 kg
   Wysokość: 63.7 cm
   Głębokość: 24.2 cm
   Szerokość: 42 cm
   Zużycie energii: 5,5-80 W
   Filtr HEPA H13
   Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
   Szacowany roczny koszt filtrów: 190 zł
   Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
   Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019914039
   Sharp FZ-D60HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019805627
   Szacowana żywotność: 48 m-cy
   Sharp FZ-D60DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019805634
   Szacowana żywotność: 48 m-cy
   Sharp FZ-A61MFR filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019764757
  Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
  Ocena klientów:
  Masz pytania?

  +48 574 003 908

  +48 574 003 908
  Cena: 3041,92zł
  Dodaj do koszyka