Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Filtr nawilżacza FZ-A61MFR został wyprodukowany tak, aby pasował do oczyszczaczy SHARP serii KC-A oraz KC-D. Filtr nawilżacza to ostatni etap oczyszczania, przez który przechodzi powietrze. Żywotność filtra według wskazań producent to aż 10 lat, natomiast różni się w zależności od panującego w pomieszczeniu środowiska, stopnia wykorzystywania i lokalizacji urządzenia. Rekomendujemy częstsze wymienianie filtrów jeśli produkt jest używany w warunkach znacznie cięższych niż normalne użytkowanie domowe. Pamiętaj, jednak że urządzenie poinformuje Ciebie o konieczności czyszczenia lub wymiany filtra. Zużyty filtr należy zutylizować zgodnie z miejscowymi przepisami i regulacjami.

Filtr przeznaczony do następujących modeli: Sharp KC A40EUW Sharp KC-A40EUB Sharp KC A50EUW Sharp KC-A50EUB Sharp KC A60EUW Sharp KC D40EUW Sharp KC D40EUB Sharp KC D50EUW Sharp KC D60EUW

Parametry


Sharp KC-D40EUB to oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania i jonizacją z nowej generacji KC-D marki Sharp. W tej serii producent bardzo mocno postawił na wygląd oczyszczacza uszczuplając jego rozmiary oraz nadając nową sylwetkę. Ten model wyróżnia także kolor czarny, który wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrza. Urządzenie z zasady ma działać maksymalnie samodzielnie, za sprawą trybu automatycznego, który na podstawie czujnika kurzu, nawilżenia i temperatury, dobierze odpowiedni poziom natężenia pracy. Ten model, jak jego starszy brat KC A40EUW, przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 26 m2.

Sharp KC-D40EUB


W TROSCE O ZDROWY DOM

 • Filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia, takie jak włosy, kurz, alergeny, wspomagając w ten sposób pracę kolejnych filtrów. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - aktywnego eliminuje zanieczyszczenia gazowe, przede wszystkim lotne związki organiczne, dym papierosowy, a nawet nieprzyjemne zapachy. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - zatrzymuje ponad 99,97% cząstek stałych, również tak małych jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5 oraz alergeny i roztocza. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - dba o to, żeby oczyszczone wcześniej powietrze nabrało odpowiedniej wilgotności, zanim wróci do pomieszczenia. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-D40EUB filtry


Sharp KC-D40EUB nawilżanie

LEŚNY MIKROKLIMAT

Zatkany nos, nocny kaszel i poranny katar to najczęstsze objawy suchego powietrza. Aby zapewnić Ci komfortowy sen, oczyszczacz został wyposażony w funkcję nawilżania, która pomaga osiągnąć odpowiedni poziom wilgotności, a następnie go utrzymać. Model KC-D40EUB posiada zbiornik o pojemności 2,5 l, co w zupełności wystarczy na pracę przez całą noc. Dzięki czujnikowi wilgotności i temperatury, oczyszczacz w trybie auto samodzielnie będzie regulować intensywność nawilżania.


ZDROWSZE OTOCZENIE DZIĘKI PLASMACLUSTER

Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Uwalniane do otoczenia jony dodatnie i ujemne unieszkodliwiają napotkane cząsteczki drobnoustrojów. Powietrze w domu staje się wolne od wirusów, bakterii, alergenów, zarodników pleśni i grzybów.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/


Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

POZBĄDŹ SIĘ NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

Produkowane przez generator jony Plasmacluster to nie tylko doskonały oręż w walce z patogenami, ale również skuteczne wsparcie dla filtra węglowego podczas eliminacji zapachów. Jonizacja usuwa nieprzyjemną woń wilgoci, potu czy dym papierosowy, pozostawiając powietrze czyste i rześkie.


KURZ NA MEBLACH? TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Mało kto wie, jak ważne jest utrzymanie równowagi kationowo-anionowej powietrza w pomieszczeniu. Na szczęście wie to producent oczyszczaczy Sharp. Model KC-D40EUB dba o zachowanie tej równowagi, co skutkuje lepszym samopoczuciem domowników i rzadszymi bólami głowy. Jednocześnie zmniejsza się elektryczność statyczna w otoczeniu, dlatego kurz osiada na meblach w mniejszych ilościach.

Sharp KC-D40EUB - jonizator Plasmaclaster


CERTYFIKATY SKUTECZNOŚCI

Narodowy Instytut Higieny przyznał modelowi Sharp KC-D40EUB atest PZH, potwierdzając tym, że oczyszczacz spełnia obowiązujące normy higieniczne.

Otrzymany przez KC-D40EUB certyfikat The British Allergy Foundation Seal of Approval gwarantuje, że oczyszczacz skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny.


TYLKO TO, CO NAJLEPSZE

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUB to czarny wariant modelu D40EUW. Ciemna barwa nadaje mu charakteru, który sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, jak i pokoju nastolatka. W porównaniu do starszych poprzedników, model ten posiada więcej węgla aktywnego (lepiej usuwa zapachy) oraz bardziej przemyślany design - szerszy otwór ułatwia czyszczenie zbiornika na wodę, a funkcje dodatkowe zwiększają komfort użytkowania. Oczyszczacz posiada zestaw czujników regulujących jego pracę w trybie auto oraz wskaźniki, za pomocą których informuje nas o jakości powietrza w pomieszczeniu.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik wilgotności

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto

PRZEMYŚLANE FUNKCJE

Sharp KC-D40EUB w pokoju nastolatka

ADVANCED AUTO

Nowością w oczyszczaczu KC-D40EUB jest funkcja Auto Advanced, która powoduje, że urządzenie pracuje intensywniej w trybie automatycznym. Jeżeli poziom wilgotności w pomieszczeniu naturalnie przekroczy 70% to urządzenie uruchomi intensywną jonizację, która ogranicza rozwój grzybów i bakterii.

Sharp KC-D40EUB panel kontrolny

WYGODA UŻYTKOWANIA

W nowej serii pojawiło się także automatyczne otwieranie i zamykanie wywiewu powietrza, co ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wywiewu. Jest to także w pewien sposób przedłużenie blokady rodzicielskiej. Nowością jest także funkcja timera, która pozwala na zaprogramowanie kiedy urządzenia ma rozpocząć oraz zakończyć swoją pracę.

Sharp KC-D40EUB nowoczesny wygląd

NOWOCZESNY WYGLĄD

Niewątpliwą zmianą jest nowy design oraz czarny kolor. Urządzenie jest smukłe, wyświetlacz został przeniesiony obok panelu sterowania. Dodatkowym smaczkiem w wyglądzie jest srebrny kolor na panelu kontrolnym. Z funkcji ułatwiających użytkowanie producent dodał blokadę kółek oraz powiększył otwór wlewu w zbiorniku na wodę.


SHARP KC-D40EUB - SKUTECZNE DZIAŁANIE, UNIWERSALNY WYGLĄD

Sharp KC-D40EUB posiada filtry pozwalające na pracę nawet przez 10 lat bez wymiany filtrów, co w porównaniu do innych dostępnych urządzeń na rynku czyni bardzo tanim w eksploatacji. Taka żywotność wynika z dużej pojemności filtrów. Należy jednak pamiętać, że w miastach o wysokim zanieczyszczeniu powietrza żywotność filtra może być jednak mniejsza. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Sharp KC-D40EUB polecamy szczególnie dla rodzin, alergików oraz do walki ze smogiem. Rewelacyjnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Niewątpliwą zaletą oczyszczacza jest jego czarny kolor, który świetnie odnajdzie się nawet w najbardziej wymagającym pomieszczeniu. Sprzęt pobiera bardzo mało prądu – tylko 5 W, czyli ciągła praca urządzenia w najcichszym trybie przez rok zużyje energii za ok 26 zł.

W linii oczyszczaczy Sharp KC-D znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-D40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUB w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUH w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D50EUW w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-D60EUW w kolorze białym do 48 m2


Najważniejsze cechy Sharp KC-D40EUB

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

informuje o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu w skali 5 kolorów

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

urządzenie samodzielnie dostosuje prędkość pracy w zależności od poziomu zanieczyszczenia i wilgotności

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia i wyłączenia

 • ADVANCED AUTO

intensywniejsze zwalczanie zanieczyszczeń z funkcją Plasmacluster

 • CZUJNIKI

pyłu, temperatury i wilgoci, z możliwością zmiany czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • STEROWANIE OŚWIETLENIEM

3 tryby jasności oświetlenia - jasny, ciemny i wyłączony

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Silent (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • ION SHOWER

funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - 60 minutowy program "prania powietrza"

 • WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI POWIETRZA

informuje o pracy nawilżacza i aktualnym poziomie nawilżenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem

  • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

  chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

  • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

  przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

  Filtr posiada standard H13, czyli najwyższy stosowany w filtrach do użytku domowego. Filtr odznacza się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza, bo eliminuje 99,97% pyłów, alergenów, grzybów, pleśni oraz wirusów. Filtr HEPA jest niezwykle skuteczny także w usuwaniu pyłów, które są głównymi składnikami smogu, czyli PM 2.5, PM 10 oraz benzo[a]piren. Żywotność filtra ze względu na jego dużą objętość przewidziana jest na 10 lat, jednak w pomieszczeniach, które narażone są na bardzo wysokie stężenie smogu ten czas może się skrócić.

  Raz w miesiącu Twój oczyszczacz powietrza poinformuje Cię na wyświetlaczu o konieczności wykonania czynności konserwujących. Pamiętaj aby poniższe czynności powinno się wykonywać gdy urządzenie nie jest podłączone do prądu. W takiej sytuacji powinieneś umyć filtr wstępny, a filtr węgla aktywnego oraz filtr HEPA delikatnie oczyścić odkurzaczem. Pamiętaj, że filtr HEPA nie wolno czyścić wodą, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie oraz samego oczyszczacza powietrza. Czynności konserwujące w filtrze HEPA można wykonać tylko po jednej stronie - oznaczonej etykietą. Zalecamy nie przykładać zbyt dużej siły w czyszczenie filtra, ponieważ jest on bardzo delikatny. Po wykonaniu konserwacji należy przytrzymać przycisk resetowania filtra. Jeżeli wykonałeś powyższe czynności, a Twoje urządzenie stale wskazuje zanieczyszczone powietrze to prawdopodobnie jest to czas na wymianę filtrów, ponieważ nie spełniają już swojej funkcji.

  Filtr przeznaczony do następujących modeli:

  Sharp KC-D40EUW

  Sharp KC-D40EUB

  Sharp KC-D50EUW

  Sharp KC-G40EUW

  Sharp KC-G40EUH 

  Sharp KC-G50EUW 

  Ten rodzaj filtra jest drugim etapem oczyszczania powietrza, zaraz po filtrze wstępnym. Głównym zadaniem filtra węgla aktywnego jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń oraz tkanin. Filtr wyłapuje także mikroskopijne bakterie, wirusy oraz związki organiczne. Producent przewiduje żywotność filtra do 10 lat, jednak ze względu na to w jakich warunkach sprzęt jest wykorzystywany ten czas może ulec zmianie.

  Warto zaznaczyć, że filtr węgla aktywnego w nowej serii oczyszczaczy KC-D można czyścić za pomocą odkurzacza, co jest jego niewątpliwą zaletą. We wcześniejszych modelach filtr wymagał mycia wodą, a następnie dokładnego wysuszenia, co wydłużało czas konserwacji. W tym modelu nie wolno myć filtra węgla aktywnego i ponownie z niego korzystać, ponieważ można w ten sposób uszkodzić urządzenie. O tym, że należy wyczyścić filtr poinformuje Cię Twój oczyszczacz poprzez zaświecenie się odpowiedniej lampki. W pierwszej kolejności wyczyść filtr wstępny, następnie węgla aktywnego, a na końcu delikatnie odkurzaczem filtr HEPA. Po wykonaniu tych czynności należy zresetować informację o konserwacji. Pamiętaj, że czynności konserwujące powinno wykonywać się podczas gdy wtyczka jest wyłączona z kontaktu. Jeżeli po wykonaniu tego zabiegu Twój oczyszczacz ciągle będzie wskazywał zanieczyszczenie w pomieszczeniu to prawdopodobnie jest to znak, że należy wymienić filtry. Zużyte filtry należy zutylizować zgodnie z przepisami oraz wytycznymi podanymi w instrukcji obsługi.

  Filtr przeznaczony do następujących modeli:

  Sharp KC-D40EUW

  Sharp KC-D40EUB

  Sharp KC-D50EUW

  Zobacz pełny opis +
  • Leasing

  • Opinie

   • -
    Natalia,
    02.12.2022 napisał:
    Od kiedy dostałam oczyszczacz powietrza moje mieszkanie jest wolne od wirusów, przykrych zapachów itd. Urządzenie jest ciche, bardzo dobrze się obsługuje, jest proste w obsłudze. Ładny design. Duży wyświetlacz. Goraco polecam.
    Zalety:
    -cichy w nocy
    -mozna połączyć się przez WiFi
    -prosta obsługa
    -ładny design
    -tryb automatyczny
    -kabel można schować do środka
    -duży wyświetlacz
    -pochłania wilgoć, wirusy, zapachy itd
    -Dobrze działa bez zarzutu
    Ocena opinii: 0
   • -
    Klaudia,
    07.04.2020 napisał:
    Przy zakupie Sharp KCD 40 EUB kierowałam się takimi rzeczami jak : oczywiście parametry no i jak zobaczyłam, ze jest w kolorze czarnym to w ogóle zdecydowałam,że to właśnie ten. Cena jak na takie urządzenie, które jest wydajne jest bardzo dobra. Po wystarczającym nawilżeniu powietrza wygląda, wody w zbiorniku wystarcza na naprawdę długo. Czasem cos pobulgocze :D jak brakuje wody, to potem kontrola z zielonej świeci na czerwoną.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Robert,
    17.11.2019 napisał:
    Bardzo fajny oczyszczacz Sharp KC-D40EUB. Pierwsze co, to dobre wrażenie robi solidna budowa i konstrukcja oczyszczacza. Bardzo dobrze napisana instrukcja po polsku, wszystko jest zrozumiałe i nalezycie wytłumaczone.Miałem tak suche powietrzew domu, więc zanim sie nawilżyło to tak minęła godzina. Ale potem już było coraz lepiej. po 6 godzinach musiałem wymienić wodę. , bo sie już skończyła :) pojemnik może troche za mały , ale, biorąc pod uwagę zalety tego oczyszczacza to praktycznie bardzo, bardzo mała wada.
    Zalety:
    jakość, dobra cena w stosunku do wydajności, timer oraz tryb automatyczny
    Wady:
    mały pojemnik na wodę
    Ocena opinii: 0
   • -
    Janek,
    06.10.2019 napisał:
    Na początku byłem tak średnio nastawiony co do takiego urządzenia. na dobra sprawę został zakupiony ze względu na alergię syna. Zmieniłem zdanie właściwie już po jednej nocy pracy urządzenia w pokoju syna urządzenie mnie mile zaskoczyło. W nocy łatwiej się synowi oddycha I kurzu jakby mniej było. Bardzo polecam Sharp KC-D40EUB.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Klaudiusz,
    19.08.2019 napisał:
    Porządny oczyszczacz powietrza o bardzo fajnym, nowoczesnym wyglądzie. Sharp KC-D40EUB jest mały więc nie zajmuje dużo miejsca. Poprawa powierza w mieszkaniu jest niesamowita. Polecam ten model na pewno was nie zawiedzie.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Ania,
    26.06.2019 napisał:
    fajny wygląd, idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, do tego bardzo dobrze oczyszcza powietrze, dobrze je nawilża, nie tylko latem ale również zimą. wydajny i bardzo cichy Sharp KC-D40EUB.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Horzelkowa,
    21.05.2019 napisał:
    Moją uwagę przyciągnął na tej stronie kolor ;) Ale do rzeczy. Sharp KC-D40EUB prosty, funkcjonalny oczyszczacz, kupiony moim zdaniem za bardzo dobrą cenę. Urządzenie bardzo szybko trafiło do mnie po złożeniu zamówieniu. Wydajny, dobrze filtrujący powietrze. Program Ion Shower również uruchamiam- ten 60 minutowy
    Ocena opinii: 0
   • -
    Konstancja,
    30.04.2019 napisał:
    Na mnie najpierw zrobił wrażenie wygląd, ze czarny, bo zazwyczaj oczyszczacze są białe. Sharp KC-D40EUB jest prosty w obsłudze, fajnie nawilża i oczyszcza powietrze. Prosty również w konserwacji aczkolwiek trzeba bardzo uważnie czytac instrukcję obsługi bo wielu rzeczy nie wolno robić jak np mycie detergentami.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Karolina Stokowy,
    23.04.2019 napisał:
    Bardzo prosty panel sterowania. Prosta konserwacja urządzenia Sharp KC-D40EUB. Oczyszczacz wg mnie jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu powietrza jak i również nawilżaniu.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Antek,
    22.03.2019 napisał:
    Fajny wygląd oczyszczacza Sharp KC-D40EUB. poza tym prosta obsługa. Kilka trybów pracy, tzn są 3 ; ten nocny, średni - albo automatyczny jak kto woli oraz ten najmocniejszy. Wodaw zbiorniku raz wystarcza na długo a raz trzeba troszkę cześciej dolewać. zależy jak bardzo pracują kaloryfery i jakie jest powietrze. im goręcej tym u mnie np ciężej jest nawilżyć na 52% np. Ale ogólnie jest bardzo w porządku.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Tacjana,
    17.03.2019 napisał:
    Mnie urzekł od razu tym swoim wyglądem. A potem oczywiście popatrzyłam na funkcje. Powietrze w pomieszczeniu jest rzeźkie ( widać różnicę, przechodząc np z przedpokoju do salonu) Idealnie się sprawdza w takim sezonie jak teraz czyli okresie grzewczym, ale również w okresie kiedy wszystko pyli. Zachęcam do zakupu produktu Sharp KC-D40EUB
    Zalety:
    prosty w obsłudze
    łatwy w czyszczeniu
    dobrze oczyszczone i nawilżone powietrze
    czuły na wszelakiego rodzaju zanieczyszczenia
    Ocena opinii: 0
   • -
    Klaudia,
    20.02.2019 napisał:
    Urządzenie Sharp KC-D40EUB dobrze nawilżające powietrze i oczywiście je oczyszczające. Ma kółka wiec nie ma problemu by gdzieś je, ze tak ujmę " przetransportować" np do drugiego pokoju. U mnie stoi raz salonie raz w sypialni.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marianna,
    12.02.2019 napisał:
    Nadał się do mojej sypialni. Za dnia go załączam na kilka godzin, potem że tak ujmę sobie troche odpoczywa, a potem znów załączam na całą noc w trybie najcichszym. jest bardzo, ale to bardzo wydajny ;) Prądu też nie pobiera dużo co zresztą widze po rachunkach za prąd więc jest w porządku ;) Zachęcam do zakupu oczyszczacza Sharp KC-D40EUB
    Ocena opinii: 0
   • -
    Kasia Ryann,
    16.01.2019 napisał:
    Wiec zacznę od obsługi. Bardzo prosta. przejrzysty panel sterowania. Kilka trybów pracy oczyszczacza Sharp KC-D40EUB. Można go włączyć w trybie tym najmocniejszym albo automatyczny,m czy tez w nocy po prostu w takim trybie sleep. Fajna jest funkcja timera- mozna sobie ustawić kiedy ma się włączyć oczyszczacz albo kiedy wyłączyć. Bardzo czuły( z tyłu jest czujnik ruchu na tym takim jakby filtrze wstępnym? Mam nadzieję ze nie przekręciłam. W każdym razie wystarczy ,że się poruszam i jakiś kurz gdzies się zbierze, zaraz światełko z zielonego zmienia kolor. czuł na zanieczyszczone powietrze z dworu- no ostatnio mi takie cos wpadło i zaraz prawie na czerwono się zaświeciło. Nawilżanie- bardzo w porządku. Jest kontrolka w postaci kropelek - jak są zielone tzn że jest woda, jak miga na czerwono tzn że trzeba uzupełnić ;) aaa no i i jak oceniam sklep- a super ;)
    Ocena opinii: 1
   • -
    Mateusz,
    10.01.2019 napisał:
    Mnie tam za bardzo design az tak nie interesował. Bardzo ważne było to jaki ma filtr. Póki co jestem bardzo zadowolony z funkcjonowania oczyszczacza. Powietrze wcześniej było bardzo suche teraz mam przynajmniej wilgotność 52%. Sharp KC-D40EUB jest bardzo czuły na kurz, wystarczy cokolwiek zdjąc z półki to zaraz czujnik z zielonego zamienia się pomarańczowy.
    Ocena opinii: 0
   • -
    p.demczukowska,
    19.12.2018 napisał:
    świetny design oczyszczacza Sharp KC-D40EUB, ale nie tylko . oczywiście dzięki niemu powietrze jest bardzo dobrze nawilzone i oczyszczone. zdecydowanie lepiej się oddycha w takim domu.

    Zalety:
    design, powietrze nawilżone i oczyszczone, bardzo wydajne, a przy tym ciche urządzenie
    Wady:
    na razie nie dostrzegam
    Ocena opinii: 0
   • -
    gabriela.borek,
    17.12.2018 napisał:
    produkt zgodny z opisem. Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB wstawiam w różne miejsca. Raz do sypialni , raz do przedpokoju czy salonu. Wystarczy 20 minut uruchomienia przed snem i śpi sie bardzo dobrze Oczyszczacz wydajny i bardzo cichy
    Zalety:
    wydajny, cichy
    Wady:
    nie widzę
    Ocena opinii: 0
   • -
    ewelina.garstka,
    15.12.2018 napisał:
    Urządzenie ładnie wykonane, ciche oraz wydajne. Jak narazie od dwóch tygodni, nie moge sieo niczego przyczepić.Powietrze jest dość szybko nawilżane. Sharp KC-D40EUB ładnie odświeża zapachy
    Zalety:
    dobre wykonanie, cicha praca, wydajny
    Wady:
    nie dostrzegam
    Ocena opinii: 0
   • -
    manuela.groniec,
    13.12.2018 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB jest nieduży. Pasuje wizualnie właściwie do każdego pomieszczenia.Dobrze nawilża powietrza a takze je oczyszcza np z dymu tytoniowego czy z zapachów wydobywających się z kuchni takie jak chociażby smażenie. Oczyszczacz na najniższym trybie praktycznie niesłyszalny
    Ocena opinii: 0
   • -
    axelCone56,
    12.12.2018 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB niedrogi w utrzymaniu. Zdaje egzaminw walce z kurzem i roztoczami. Przynajmniej dzięki temu urządzeniu moge mieć firany
    Ocena opinii: 0
   • -
    zibi97,
    10.12.2018 napisał:
    Idealny wygląd oczyszczacza Sharp KC-D40EUB nie dośc ,ze urządzenie genialnie oczyszcza powietrze to jeszcze w dodatku świetnie wygląda ;) Bardzo polecam dla osób , które nie tylko chcą oczyścić powietrze w domu
    Zalety:
    atrakcyjny wygląd, świetne oczyszczanie
    Wady:
    BRAK
    Ocena opinii: 0
   • -
    szyszka1263,
    08.12.2018 napisał:
    Zakupiony dla dziecka alergika. Jak narazie spelnia swoje funkcje. Jestesmy bardzo zadowoleniu ze wzgledu na to ,ze urządzenie Sharp KC-D40EUB jest ciche a powietrze ladnie oczyszczone
    Ocena opinii: 0
   • -
    gabriela.borek,
    07.12.2018 napisał:
    produkt zgodny z opisem.Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB wstawiam w różne miejsca. Raz do sypialni , raz do przedpokoju czy salonu. Wystarczy 20 minut uruchomienia przed snem i śpi sie bardzo dobrze :) Oczyszczacz wydajny i bardzo cichy
    Ocena opinii: 0
   • -
    melaniaV ,
    06.12.2018 napisał:
    Urządzenie Sharp KC-D40EUB bardzo cicho pracuje. Powietrze jest czystsze co zresztą czuć. ładne neutralizuje zapachy, nawet te, które wpadały wczesniej przez otwarte okno. zwłaszcza jak ktoś zapalił w centralnym. Wielkość -względna czyli taka w sam raz. Głośność pracy również oceniam bardzo dobrze.
    Zalety:
    cichy
    wydajny nawilżacz
    Ocena opinii: 0
   • -
    Eliza,
    16.11.2018 napisał:
    Oczyszczacz Sharp KC-D40EUB względnie nieduży. Bardzo dobrze wygląda. Technicznie dobry, zgodny z opisem. Sprawdza się zwłaszcza okresie grzewczym.
    Zalety:
    wydajny, cichy, ładny wygląd
    Ocena opinii: 0

   Dodaj opinię

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Dane techniczne

   Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

   Sharp KC-D40EUB oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
   Powierzchnia oczyszczania: 26 m²
   Wydajność oczyszczania do: 216 m³/h
   Wydajność nawilżania do: 440 ml/h
   Poziom hałasu: 23-47 dB
   Szacunkowy koszt energii 5 zł/mc
   Funkcja jonizacji: tak
   Funkcja nawilżania: Tak
   Lampa UV-C: nie
   Pojemność zbiornika: 2,5 l
   Waga urządzenia: 7.9 kg
   Wysokość: 61.5 cm
   Głębokość: 23 cm
   Szerokość: 39.9 cm
   Zużycie energii: 5-25 W
   Filtr HEPA H13
   Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
   Szacowany roczny koszt filtrów: 170 zł
   Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
   Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019914053
   Sharp FZ-D40HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019805641
   Szacowana żywotność: 48 m-cy
   Sharp FZ-D40DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019805658
   Szacowana żywotność: 48 m-cy
   Sharp FZ-A61MFR filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
   Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
   Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
   SKU: 4974019764757
  [Zestaw] Sharp KC-D40EUB oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
  Ocena klientów:
  Masz pytania?

  +48 574 003 908

  +48 574 003 908
  Cena: 2390,00zł