Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Sharp fp-j60euh parametry desktop


Gwarancja na 5 Sharp


SHARP FP-J60EUH - OCZYSZCZACZ DO 48M²

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-H to nowy wariant kolorystyczny znanego już modelu Sharp FP-J60EU-W. Czarna barwa dodaje mu elegancji i sprawia, że doskonale sprawdzi się w towarzystwie ciemnych mebli, szczególnie w klasycznych wnętrzach. Ten model posiada wydajność na poziomie 396 m3/h oraz najnowszy generator jonów High-Density 25000. Pomimo stosunkowo dużych rozmiarów jest to jedno z najcichszych urządzeń Sharpa - w trybie niskim emituje wyłącznie 15 dB dźwięku, więc jest praktycznie niesłyszalny.


WOLNOŚĆ OD SMOGU I WIRUSÓW

 • Filtr wstępny - zatrzymuje największe zanieczyszczenia, takie jak kurz i sierść, odciążając tym pracę węgla aktywnego i HEPA. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - przechwytuje lotne związki organiczne (LZO/VOC), dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 o skuteczności 99,97% - wyłapuje wszelkie cząstki stałe, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5 (składniki smogu), pyłki, roztocza, alergeny, zarodniki pleśni i drobnoustroje. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - pozbywa się drobin wirusów, bakterii, alergenów i innych patogenów. W tym modelu wykorzystano generator High-Density 25000. Żywotność 2 lata.

Sharp FP-J60EU-H oczyszczacz powietrza


Najnowszy oczyszczacz powietrza Sharp

Sharp FP-J60EU-W może pochwalić się wieloma nowymi udoskonaleniami.

Dotykowy panel sterowania w odcieniu srebra metalicznego jest bardzo przejrzysty i stanowi główny element estetyczny, który wyróżnia urządzenie od innych. Z pewnością będzie się świetnie prezentował w industrialnych i nowoczesnych pomieszczeniach. Dodatkowo urządzenie jest wykonane z lepszej jakości plastiku, czyli będzie bardziej wytrzymały na uszkodzenia czy zadrapania.

Głównym elementem, który przebija jakością wcześniejsze modele Sharp jest zastosowanie przez FP-J60EU-W najwydajniejszego jonizatora Plasmacluster 25 000. Dzięki niemu urządzenie będzie eliminowało wirusy znacząco szybciej i skuteczniej. Dodatkowo oczyszczacz został wyposażony w czujnik pyłów PM 2.5, który wspiera pracę urządzenia i usuwa składniki smogu. Równie ważnym elementem jest wskaźnik numeryczny wbudowany w oczyszczacz, który znacząco wpływa na komfort - wszystkie ważne informacje na temat jakości powietrza i nie tylko zobaczysz właśnie na tym wskaźniku.

Sharp FP-J60EUH oczyszczacz powietrza z jonizatorem


POTĘGA JONIZACJI PLASMACLUSTER

W modelu FP-J60EU-H wykorzystano wymienny generator jonów Plasmacluster High-Density 25000, który w porównaniu do większości urządzeń na rynku produkuje jony o jeszcze wyższym stężeniu, a w związku z tym - jest bardziej skuteczny. W ciągu kilku minut usuwa obecne w powietrzu wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min.
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp FP-J60EUH jonizacja plasmacluster


KONIEC ZŁYCH ZAPACHÓW

Nieprzyjemne zapachy z kuchni i łazienki, dym papierosowy, woń potu i wilgoci - dla oczyszczacza z jonizacją nie stanowią żadnego problemu. FP-J60EU-H wspomaga działanie węgla aktywnego i pozostawia powietrze pachnące świeżością.

Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 55 min. 6 godz. 3 godz.
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp FP-J60EUH zbliżenie z logo


NOWY POZIOM ODPOCZYNKU

Praca jonizatora pozwala zmniejszyć elektrostatyczność w pomieszczeniu oraz utrzymać równowagę kationowo-anionową. Przynosi to szereg korzyści: od mniejszej ilości kurzu na meblach, po lepszą koncentrację, samopoczucie i rzadsze bóle głowy.

Sharp FP-J60EUH uśmiechnięci ludzie


JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Sharp FP-J60EU-H atest pzh

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-H otrzymał certyfikat PZH Narodowego Instytutu Zdrowia, co potwierdza spełnianie aktualnych norm higienicznych.

Sharp FP-J60EU-H certyfikat brytyjskiej fundacji antyalergicznej

Certyfikat Seal of Approval Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej potwierdza, że FP-J60EU-H to produkt przyjazny alergikom i skuteczny w walce z alergenami.


WYGODNA FUNKCJONALNOŚĆ

Model FP-J60EU-H posiada inteligentny tryb AUTO, w którym na podstawie czujników samodzielnie dobiera obroty odpowiednie do aktualnego poziomu zanieczyszczeń w powietrzu. Jeśli jednak wolimy ustawić prędkość wentylatora ręcznie, możemy skorzystać z trybu manualnego (prędkość niska, średnia lub wysoka). Ponadto oczyszczacz Sharpa wyposażono w wyczulony na pyłki tryb POLLEN, odpowiedni na noc tryb SLEEP oraz godzinny program intensywnej jonizacji CLEAN ION SHOWER.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik zapachu
 • czujnik światła

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik numeryczny (PM2.5, moc, timer)
 • wskaźnik PM2.5 (dioda)
 • wskaźnik wymiany modułu

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb nocny
 • tryb pyłki
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Plasmacluster Spot

Sharp FP-J60EUH zdjęcie z bliska panelu sterowania


OCZYSZCZACZ BEZ WAD

Sharp FP-J60EU-H filtracja powietrza

INTELIGENTNY

Inteligentny oczyszczacz FP-J60EU-H posiada nie tylko wygodne tryby i zestaw czujników, ale też wskaźnik kolorystyczny, numeryczny i małe diody, które informują nas o jakości powietrza w pomieszczeniu.

Sharp FP-J60EU-H panel kontrolny

WYGODNY

Aby użytkowanie oczyszczacza było jak najwygodniejsze, producent wyposażył go w kilka przydatnych funkcji, takich jak timer, blokada rodzicielska, auto restart czy punktowa jonizacja.

Sharp FP-J60EU-H ponadczasowy design

GUSTOWNY

Sharp FP-J60EU-H posiada zaokrąglone krawędzie, dobrze wyeksponowany panel sterowania oraz klasyczny, czarny kolor. Całość prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie zarazem.


SHARP FP-J60EU-H - ZWYCIĘZCA W WALCE Z WIRUSAMI

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-H to duży model dedykowany do sporego salonu, biura czy przedszkola. Korzysta z najnowocześniejszego generatora jonów, zapewniając tym samym najwyższą skuteczność w walce z alergenami, wirusami i innymi patogenami. To urządzenie doskonałe dla alergików, osób z obniżoną odpornością oraz miejsc z naturalnie podwyższonym poziomem wilgotności (jonizacja usuwa pleśń). Model FP-J60EU-H jest prosty, wygodny i bezpieczny w obsłudze, a ponadto pracuje tak cicho, że ciężko go usłyszeć.

W linii oczyszczaczy Sharp FP-J znajduje się 6 modeli, różniących się od siebie kolorem, dedykowaną powierzchnią pracy i stopniem zaawansowania:

 • Sharp FP-J30EU-A w kolorze turkusowym do 22 m2
 • Sharp FP-J30EU-P w kolorze różowym do 22 m2
 • Sharp FP-J30EU-B w kolorze czarnym do 22 m2
 • Sharp FP-J40EU-W w kolorze białym do 30 m2
 • Sharp FP-J60EU-W w kolorze białym do 48 m2
 • Sharp FP-J80EU-W w kolorze białym do 62 m2


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza pracuje praktycznie samodzielnie. Jednak aby działał skutecznie należy pamiętać o odpowiedniej konserwacji urządzenia. Każdy użytkownik powinien zadbać o cykliczną wymianę i regularne czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny - należy go odkurzać raz na 1/1,5 miesiąca. Najlepiej użyć delikatnej końcówki z włosia aby skutecznie oczyścić filtr z kurzu i innych zanieczyszczeń.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 48 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Do czasu jego wymiany należy odkurzać filtr co 1/1,5 miesiąca w zależności od częstotliwości pracy urządzenia.

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 48 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Filtr HEPA należy odkurzać co 1/1,5 miesiąca.

4. Generator jonów Plasmacluster - zalecamy wymianę średnio co 2 lata.

W oczyszczaczach Sharp raz na 720 godzin czasu pracy urządzenia, wskaźnik filtra zamontowany w urządzeniu informuje o konieczności konserwacji filtrów: wstępnego, Hepa, węglowego oraz maty ewaporacyjnej. Przykładowo, jeśli urządzenie pracuje 30 dni po 24 godziny na dobę to wskaźnik konserwacji filtra zaświeci się po miesiącu. Jeśli jednak urządzenie nie pracuje stale to wskaźnik zaświeci się po czasie kiedy praca urządzenia będzie wynosiła 720 godzin. Zazwyczaj jest to 1 lub 1,5 miesiąca.

Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o czas, w którym należy wyczyścić filtry - oczyszczacz poinformuje nas o konieczności konserwacji za pomocą zaświeconego wskaźnika filtra. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 160 zł.

Sharp FP-J60EUH oczyszczacz powietrza z filtrami


Funkcje dodatkowe Sharp FP-J60EU-H

Sharp FP-J60EUH funkcje

  • 3 CZUJNIKI

  kurzu, zapachu i światła, z możliwością regulacji czułości

  • PLASMACLUSTER

  usuwa z otoczenia patogeny: wirusy, bakterie i grzyby

  • TRYB CLEAN ION SHOWER

  intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

    • PLASMACLUSTER SPOT

    umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

    • WSKAŹNIK PLASMACLUSTER

    informuje o włączonej pracy generatora jonów


      Najczęstsze pytania


      Ile czujników posiada Sharp FP-J60EU-H?

      Urządzenie posiada 3 czujniki - kurzu, zapachu i światła.

      CZY MOŻNA USTAWIAĆ PRĘDKOŚĆ PRACY OCZYSZCZACZA SHARP FP-J60EUH-H SAMODZIELNIE?

      Tak, możemy ustawić prędkość pracy wentylatora w oczyszczaczu Sharp FP-J60EU-H samodzielnie. Mamy do wyboru trzy tryby szybkości - nocny, średni oraz wysoki.

      CZY FILTR WSTĘPNY W OCZYSZCZACZU PODLEGA WYMIANIE?

      W modelu FP-J60EU-H jedyne filtry, które podlegają wymianie to filtr węglowy i HEPA. Jeśli chodzi o filtr wstępny to zalecamy regularne odkurzanie i monitorowanie ilości zanieczyszczeń znajdujących się na nim.

      Zobacz pełny opis +
      Sharp FP-J60EU-H oczyszczacz z jonizatorem powietrza + Vestfrost VPH2I20WH nawilżacz powietrza
      Masz pytania?

      +48 574 003 908

      +48 574 003 908
      Cena: 2399,00zł