Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Poziom hałasu: 26 dB
Szacunkowy koszt energii: 6 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 3
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 2 lata (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 25.01.2021

Opis

Parametry


Produkt wycofany ze sprzedaży.

Oczyszczacz powietrza Winix Zero N to najmniejszy model marki Winix, dzięki wydajności na posiomie 390 m3/h sprawdzi się w pomieszczeniach aż do 40 m2. Jednocześnie jest też modelem o najniższej emisji hałasu - głośność w trybie niskim wynosi tylko 26 dB, dlatego urządzenie bez przeszkód sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecka. Zużycie energii na poziomie 3W w trybie niskim gwarantuje tak niskie zużycie energii, że zmiana w rachunku za prąd będzie praktycznie niezauważalna. Dużą zaletą modelu Zero N jest też jego niska cena i niewielkie koszty eksploatacji.

usmiechnieci ludzie5


Filtracja powietrza w oczyszczaczu Winix Zero N

Oczyszczanie powietrza w modelu Winix Zero N realizowane jest przy pomocy trzech, wysokiej skuteczności filtrów.

1. Filtr wstępny przechwytuje największe zanieczyszczenia, takie jak sierść, kurz i włosy, odciążając tym pracę kolejnych, właściwych filtrów. Filtr wstępny nie podlega wymianie, jednak wraz z urządzeniem otrzymujemy ich aż dwa: jeden w kolorze szarym i jeden beżowy. Pozwala to lepiej dopasować wygląd oczyszczacza do wystroju pomieszczenia.

2. Filtr węgla aktywnego przechwytuje szkodliwe zanieczyszczenia gazowe (LZO), dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy. Wymaga wymiany mniej więcej co 3 miesiące.

3. filtr HEPA klasy H13 (skuteczność 99,97%), który zatrzymuje zanieczyszczenia stałe, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5 (główne składniki smogu), alergeny, roztocza i bakterie. Żywotność filtra HEPA wynosi 12 miesięcy i po tym czasie wymaga wymiany na nowy.

Winix Zero N filtry powietrza

Znajdujący się na panelu wskaźnik poinformuje nas, gdy nadejdzie moment odpowiedni na założenie nowego filtra.


Winix Zero N w pokoju dziecka

Potwierdzona skuteczność Winix Zero N

Skuteczność modelu Winix Zero N została dokładnie zbadana i potwierdzona wieloma certyfikatami:

1. ECARF - skuteczna filtracja,

2. ROHS - brak niebezpiecznych substancji,

3. ARB Ozone - nie wydziela ozonu,

4. WEEE - urządzenie zgodne z dyrektywą o utylizacji sprzętu,

5. CE - bezpieczny w użytkowaniu i dozwolony do obrotu na terenie Unii Europejskiej.


Funkcje i tryby oczyszczacza powietrza Winix Zero N

Tryb auto, sleep i manualny

Model Zero N bez przeszkód może pracować w pełni samodzielnie. Dzięki dwóm czujnikom (światła i zanieczyszczeń) dostosowuje prędkość wentylatora do poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu, a zależnie od natężenia światła w otoczeniu, reguluje jasność wyświetlacza. Możemy też skorzystać z trybu manualnego i samodzielnie ustawić jedną z trzech prędkości wentylatora (low, medium, high), w której oczyszczacz pozostanie aż zmienimy ustawienia. Specjalnie z myślą o pracy w nocy stworzony został tryb sleep, który redukuje prędkość do minimum i wygasza wyświetlacz.

Wskaźnik wymiany filtra

Chociaż wskaźnik informujący o konieczności wymiany filtra wydaje się być elementem podstawowym w oczyszczaczu, to w rzeczywistości nie wszystkie modele je posiadają. W przypadku Winix Zero N producent nie zapomniał o tym ważnym szczególe, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nowy filtr HEPA zamontujemy w odpowiednim momencie i skuteczność jego oczyszczania będzie zawsze tak samo wysoka.

Wymienny front

Kupując oczyszczacz Zero N otrzymujemy w zestawie aż dwa panele przednie, jeden w kolorze szarym i jeden beżowy. Pozwala to na lepsze dostosowanie wyglądu urządzenia do aktualnego wystroju wnętrza. Jest to zupełnie innowacyjne rozwiązanie, którego ciężko szukać w modelach innych marek.

Winix Zero N funkcje i tryby


Czym Winix Zero N wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Oczyszczacz powietrza Winix Zero N posiada kilka cech wyróżniających go spośród innych modeli na rynku. Przede wszystkim jest on niezwykle mały, lekki i cichy, szczególnie biorąc pod uwagę dużą wydajność, która poradzi sobie nawet w pomieszczeniach do 40 m2. Ponadto posiada wymienny front w dwóch kolorach, który pozwala dostosować wygląd oczyszczacza do wystroju wnętrza. Zero N może pochwalić się też bardzo energooszczędną pracą (3 W w trybie niskim) oraz wysoką skutecznością potwierdzoną wieloma badaniami, przy jednocześnie niskiej cenie zakupu i niewielkich kosztach eksploatacji.


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

1. Filtr wstępny - jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go odkurzyć za pomocą końcówki z miękkiego włosia. Czynność powtarzać raz w miesiącu.

2. Filtr węglowy i HEPA - filtr 2 w 1. Jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy (oszacowanie na podstawie warunków klimatycznych polskich). Czujnik wymiany filtra poinformuje użytkownika o konieczności wymiany na nowy. Zaleca się regularne odkurzanie filtra raz na 1/1,5 miesiąca. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 125 zł.


Funkcje dodatkowe Winix Zero

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

informuje o właściwym czasie wymiany filtrów

 • TRYB SLEEP

zmniejsza obroty i przygasza wyświetlacz

 • 2 CZUJNIKI

jakości powietrza i światła

 • KILKA TRYBÓW PRACY

3 manualne, sleep i auto

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 22 m²
  Wydajność oczyszczania do: 330 m³/h
  Poziom hałasu: 26-52 dB
  Szacunkowy koszt energii 6 zł/mc
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 5 kg
  Wysokość: 47.0 cm
  Głębokość: 20.7 cm
  Szerokość: 35.0 cm
  Zużycie energii: 3-40 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 125 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 2 lata (Door-to-door)
  SKU: 8809490581547
Winix Zero N oczyszczacz powietrza
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 899,00zł