Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 38 dB
Szacunkowy koszt energii: 10 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Cena: 1999,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Vestfrost VP-B1H50GP parametry


Vestfrost VP-B1H50GP baner testuj za darmo 30 dni

Vestfrost VP-B1H50GP baner 5 lat gwarancji


VESTFROST VP-B1H50GP - OCZYSZCZACZ DO 50M²

Vestfrost VP-B1H50GP jest wentylatorem z funkcją oczyszczania powietrza - ten model może się pochwalić 6 etapowym procesem oczyszczania powietrza. Dodatkowo posiada funkcję ogrzewania, chłodzenia, diodę UV-C LED oraz Jonizator Plasma ION. Dzięki niebanalnemu designowi urządzenie będzie idealnym dopełnieniem estetycznym wnętrza.

Vestfrost VP-B1H50GP oczyszczacz powietrza


INTELIGENTNY TRYB AUTO

Urządzenie pracując w trybie auto wykorzystuje czujnik temperatury. Dzięki niemu samodzielnie dostosowuje prędkość i intensywność nawiewu tak aby powietrze w pomieszczeniu miało odpowiednią temperaturę. Jest to świetna funkcja jeśli zależy Tobie na wygodzie - wystarczy uruchomić tryb auto i urządzenie będzie pracowało w pełni samodzielnie, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu - Ty możesz usiąść i się zrelaksować. 

Vestfrost VP-B1H50GP uśmiechnięci ludzie


FUNKCJA CHŁODZENIA I GRZANIA

Elementem, którym urządzenie się wyróżnia jest funkcja grzania i chłodzenia. Opcja grzania skupia się na 4 poziomach pracy. Natomiast chłodzenie posiada aż 9 trybów pracy wentylatora! Jest to bardzo przydatna funkcja ze względu na funkcjonalność. Urządzenie posiadające opcję chłodzenia, grzania i oczyszczania powietrza pomaga w zachowaniu wygody i komfortu. 

Vestfrost VP-B1H50GP oczyszczacz powietrza z funkjcą wentylacji i ogrzewania


ZAAWANSOWANY PROCES OCZYSZCZANIA

Urządzenie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń za pomocą aż 6 stopniowego procesu - w tym wykorzystując technologię jonizacji i diodę UV-C LED.

 • Filtr wstępny - jako pierwszy oczyszcza powietrze z największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść czy większe pyły.
 • Filtr antybakteryjny - pokonuje drożdżaki i bakterie takie jak gronkowiec czy E.Cola ze skutecznością 99,99%.
 • Filtr HEPA- najistotniejszy filtr, który dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia takie jak pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10, alergeny czy roztocza.
 • Filtr węglowy- filtr, którego zadaniem jest usuwanie organicznych zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów.
 • Dioda UV-C LED i jonizator Plasma ION - dioda UV-C LED i jonizacja Plasma ION wspierają cały proces oczyszczania usuwając z powietrza wiele szkodliwych zanieczyszczeń

Vestfrost VP-B1H50GP bokiem


JONIZACJA PLASMA ION

Wbudowany w urządzenie jonizator pozbywa się zanieczyszczeń przy pomocy zaawansowanej technologii jonizacji Plasma ION. Jonizator uwalnia do pomieszczenia jony naładowane dodatnio i ujemnie, które unieszkodliwiają bakterie i wirusy oraz niwelują nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo jonizacja Plasma ION obniża elektryczność statyczną co redukuje skupiska kurzu domowego. Jest to świetna opcja jeśli w domu mieszka alergik - kurz w 80% jest przyczyną reakcji alergicznych. 

Vestfrost VP-B1H50GP w pokoju


VESTFROST VP-B1F50WH DO WALKI Z ALERGIĄ

Vestfrost VP-B1H50GP jest świetnym wyborem dla alergików. Jonizacja Plasma ION obniża elektryczność statyczną i usuwa wszelkie skupiska kurzu. Zarodniki roztoczy są poważnym problemem każdej osoby zmagającej się z alergią - oczyszczacz wyręczy Cię z problemu alergii na kurz. Usuwanie alergenów jest także zadaniem filtra HEPA i filtra wstępnego. HEPA usunie alergeny takie jak pyłki, odchody roztoczy, natomiast filtr wstępny usunie sierść zwierząt i kurz.

Vestfrost VP-B1H50GP grafika potrójna


USUWANIE BAKTERII I WIRUSÓW -DIODA UV-C LED 

Dioda UV-C LED sterylizuje powietrze i usuwa wszelkie bakterie, wirusy i inne patogeny.  Oczyszczone przez filtry powietrze przechodzi przez diodę, która znajduje się wewnątrz urządzenia - dzięki temu możesz mieć pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie krystalicznie czyste. W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona, które przedostały się przez filtry. Nie musisz się martwić nadwyrężonym budżetem, ponieważ technologia UV-C w urządzeniu charakteryzuje się niewielkim poborem energii.

Vestfrost VP-B1H50GP szegółowe zbliżenie


INTELIGENTNA APLIKACJA MOBILNA

Ogromnym atutem urządzenia jest wygoda sterowania. Możesz sterować jego pracą za pomocą aplikacji mobilnej! Dzięki technologii WI-FI zastosowanej w urządzeniu możesz bez problemu ustawiać tryby pracy siedząc na kanapie. Kompatybilna z urządzeniem aplikacja Tuya jest dostępna na iOS oraz Android. Dzięki temu informacje na temat urządzenia i ustawienia jego pracy możesz mieć zawsze pod ręką.

aplikacja1

aplikacja2

Vestfrost VP-B1H50GP aplikacja mobilna


ZARZĄDZANIE PRACĄ ZA POMOCĄ PILOTA

Posiadając urządzenie zawsze możesz sięgnąć po nowoczesny pilot sterujący - dzięki niemu możesz decydować o pracy oczyszczacza i wentylatora z każdego miejsca w domu. Jest to bardzo dobra opcja dla osób ceniących sobie wygodę, komfort użytkowania i funkcjonalność. 

Vestfrost VP-B1H50GP pilot


CZUJNIKI I TRYBY PRACY

Model VP-B1F50WH może się pochwalić zaawansowanymi czujnikami, wskaźnikami i trybami pracy. Dodatkowo aplikacja mobilna i pilot znacząco podnoszą komfort użytkowania.  Wszystkie jego funkcje połączone w jedno tworzą profesjonalny produkt Premium, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie należytą wygodę i krystalicznie czyste powietrze.

TRYBY PRACY

 • tryb auto
 • tryb nocny

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik numeryczny
 • wskaźnik temperatury
 • wskaźnik wilgotności powietrza

CZUJNIKI

 • czujnik temperatury
 • czujnik poziomu wilgotności powietrza

Vestfrost VP-B1H50GP wyświetlacz


JAKOŚĆ PREMIUM

Vestfrost VP-B1H50GP pilot

WYGODA UŻYTKOWANIA

Sterowanie za pomocą aplikacji lub pilota znacząco podnosi komfort użytkowania. Steruj urządzeniem nie wstając z kanapy!

Vestfrost całe urządzenie w kółku

3 URZĄDZENIA W 1

Urządzenie należy do bardzo funkcjonalnych. Dzieje się tak ze względu na jego wielozadaniowość - 1 urządzenie chłodzi, grzeje i oczyszcza powietrze.

Vestfrost VP-B1H50GP zbliżenie

WYJĄTKOWY DESIGN

Niepowtarzalny design jest flagowym elementem urządzenia - minimalizm i nowoczesność. Z pewnością będzie estetycznym atutem pomieszczenia.


Vestfrost VP-B1H50GP

Wentylator i oczyszczacz powietrza w jednym jest urządzeniem znacznie podnoszącym nasz komfort i wygodę. Zwłaszcza kiedy wentylator oprócz opcji chłodzenia ma również grzanie.  Jeśli spodobał Ci się produkt Vestforst może zapoznasz się z innymi?

Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1Z40WH
MODEL VP-B1F50WH VP-B1H50GP
POWIERZCHNIA 50 m2 50 m2
WYDAJNOŚĆ 1109 m3/h 620 m3/h
PRĘDKOŚĆ NAWIEWU 308 l/s 172 l/s
HAŁAS 38-58 dB 38-58 dB
NAWILŻANIE nie nie
JONIZACJA tak tak
DIODA UV-C tak tak
CZUJNIKI temperatury, wilgotności temperatury i wilgotności
WSKAŹNIKI numeryczny, wilgotności powietrza, temperatury numeryczny, wilgotności powietrza, temperatury
FUNKCJE aplikacja mobilna, chłodzenie powietrza aplikacja mobilna, chłodzenie i ogrzewanie powietrza
WYMIARY 80x23x23,5 cm 70x25,5x25,5 cm


Najczęstsze pytania


Jakie funkcje posiada VESTFROST VP-B1H50GP?

Jest to oczyszczacz powietrza z funkcją wentylacji i ogrzewania. Urządzenie 3 w 1, które jest świetnym rozwiązaniem kiedy chcesz mieć 3 funkcje w jedym miejscu. Dzięki niemu oczyścicsz powietrze, ogrzejesz je lub ochłodzisz!

W jaki sposób można sterować urządzeniem?

Do wyboru są 3 opcje. Pierwszą jest sterowanie bezpośrednio na panelu urządzenia. Drugą opcją jest sterowanie pilotem, natomiast opcją trzecią jest aplikacja mobilna dostępna na iOS i Android.

Czy wentylator VESTFROST VP-B1H50GP można przenosić do różnych pomieszczeń?

Nie ma takiego problemu. Wygodny uchwyt ułatwia swobodne przenoszenie urządzenia. Wentylator może pracowac w salonie, sypialni lub w pokoju dziecięcym. Jest dostosowany do pracy na powierzchni do 50m2.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Cosmo,
   11.02.2024 napisał:
   VESTFROST VP-B1H50GP to oczyszczacz powietrza, który imponuje swoimi zaawansowanymi funkcjami i efektywnością w dbaniu o jakość powietrza w pomieszczeniach.
   Różnorodność filtrów, w tym wstępnego, węglowego oraz HEPA z powłoką antybakteryjną, gwarantuje kompleksowe oczyszczanie powietrza. To istotne, zwłaszcza dla alergików, gdyż pozwala na skuteczną eliminację cząsteczek pyłków, kurzu i innych zanieczyszczeń.

   Dodatkowym atutem jest funkcja jonizacji, która może przyczynić się do jeszcze skuteczniejszego oczyszczania powietrza z drobnych cząsteczek, oraz możliwość nawilżania powietrza, co jest istotne zwłaszcza w suchych warunkach klimatycznych.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Korni ,
   24.01.2024 napisał:
   Produkt bardzo przystępny cenowo. Ma ciekawy design. Jest funkcjonalny
   Zalety:
   Poziom głośności
   Wady:
   Gabaryty
   Ocena opinii: 0
  • -
   MrsWolf,
   10.01.2024 napisał:
   Bardzo przydatne urządzenie, oczyszcza powietrze, pracuje przy tym bardzo cicho, funkcja ogrzewania działa bardzo wydajnie, w lato też się przyda gdy będzie gorąco i będzie wymagna wentylacja pomieszczeń. Gorąco polecam
   Zalety:
   Wydajność
   Cicha praca
   Obsługa przez aplikację
   Pilot zdalnego sterowania
   Wygląd
   Wady:
   Mamy to od miesiąca i jak dotąd bez wad.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Siostry around,
   08.01.2024 napisał:
   5. Zakup roku! Jestem bardzo zadowolona, bo jego zaawansowana technologia sprawia, że w moim domu jest czyste powietrze. Wiem, że korzystając z tego oczyszczacza przyczyniam się do poprawy jakości życia wszystkich członków rodziny, a w szczególności tych, którzy zmagają się z alergią!
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 50 m²
  Wydajność oczyszczania do: 620 m³/h
  Poziom hałasu: 38-58 dB
  Szacunkowy koszt energii 10 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: tak
  Waga urządzenia: 5 kg
  Wysokość: 80 cm
  Głębokość: 23 cm
  Szerokość: 23,5 cm
  Zużycie energii: do 35 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 186 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Vestfrost VP-B1H50GP oczyszczacz z funkcją wentylacji i ogrzewania
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1999,00zł
Dodaj do koszyka