Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 17 dB
Szacunkowy koszt energii: 7 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 2.9
Cena: 999,00zł 1299,00zł

Promocja trwa do 30.11.2023 23:59:59

Promocja
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Vestfrost VP-A1Z40WH parametry


Vestfrost VP-A1Z40WH baner testuj za darmo 30 dni

Vestfrost VP-A1Z40WH baner 5 lat gwarancji


VESTFROST VP-A1Z40WH - OCZYSZCZACZ DO 48M²

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to drugi co do wielkości model tej marki, przeznaczony do powierzchni 48 m2. Jest to urządzenie, które kompleksowo pozbywa się z powietrza wszystkich rodzajów zanieczyszczeń - smogu, alergenów, bakterii itd. Posiada okrągły filtr 3w1 oraz korzysta z technologii jonizacji plazmowej Plasma ION i diody UV-C LED. Pomimo dużej wydajności, jest to jeden z najcichszych oczyszczaczy na rynku - w trybie niskim emituje dźwięk o natężeniu zaledwie 17 dB.

Vestfrost VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza


POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH spełnia obowiązujące normy higieniczne, co potwierdza przyznany mu certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Vestfrost VP-A1Z40WH oczyszczacz powietrza z jonizatorem


POWIEW CZYSTEGO POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza posiada cylindryczny filtr 3w1, który łączy w sobie wszystkie elementy potrzebne do skutecznego usuwania zanieczyszczeń. Proces filtracji wspomagany jest technologią jonizacji i ultrafioletem. Żywotność filtra wynosi ok. 1,5 roku.

 • Warstwa wstępna - stanowi pierwszą barierę dla większych zanieczyszczeń, takich jak sierść, włosy, kurz i pył.
 • Warstwa HEPA - serce oczyszczacza. Usuwa składniki smogu (pyły zawieszone PM2.5 i PM10), alergenów i wszelkich cząstek stałych. Skuteczność aż 99,95%.
 • Warstwa węglowa - którego zadaniem jest dezaktywacja szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO/VOC), dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów.
 • Dioda UV-C LED - skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny, opierając swoje działanie na właściwościach światła UV.
 • Jonizator PlasmaION - do otoczenia uwalniane są jony, które eliminują wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i obniżają elektryczność statyczną.

Vestfrost VP-A1Z40WH bokiem


NATURALNIE SKUTECZNY

Jonizator to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko obecne w naturze. Specjalny generator produkuje i uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, których zadaniem jest unieszkodliwianie napotkanych patogenów. W ten sposób powietrze staje się wolne od wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.

Vestfrost VP-A1Z40WH uśmiechnięci ludzie


OCZYSZCZENIE Z KURZU I ZAPACHÓW

Jonizacja znacząco obniża elektryczność statyczną, czyli główną przyczynę osiadania kurzu na przedmiotach i wzmagania się reakcji alergicznych. Utrzymując równowagę kationowo-anionową poprawia też samopoczucie domowników. Ponadto jonizacja usuwa dym papierosowy i inne nieprzyjemne zapachy.

Vestfrost VP-A1Z40WH w salonie koło brązowej kanapy


SZYBKA ELIMINACJA WIRUSÓW - DIODA UV-C LED

W oczyszczaczu Vestfrost technologia sterylizacji poprzez UV została dodatkowo udoskonalona. Zamontowano w nim diodę UV-C LED, którą cechuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy w porównaniu do konwencjonalnych lamp UV. Emisja światła UV-C działa wewnątrz urządzenia, bezpośrednio na przepływające powietrze, i unieszkodliwia bakterie na poziomie biologicznym. Technologia UV-C LED jest bezpieczna w użytkowaniu i nie nadwyręża domowego budżetu (zasilanie niskim napięciem, 10% standardowej lampy UV).

Vestfrost VP-A1Z40WH zbliżenie z logo


STEROWANIE ZDALNE DLA FANÓW WYGODY

Oczyszczacz powietrza VP-A1Z40WH to urządzenie nie tylko skuteczne, ale też inteligentne. Producent wyposażył go w technologię Wi-Fi, dzięki której sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji mobilnej Tuya na telefon. Aplikacja umożliwia zmianę trybu pracy oczyszczacza oraz wszelkich funkcji na odległość. Aplikacja Tuya jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1

aplikacja2

Vestfrost VP-A1Z40WH aplikacja mobilna


WSZYSTKO POD RĘKĄ

Wyposażono go w 3 czujniki (pyłów, LZO i światła), dzięki którym kompleksowo bada jakość powietrza w otoczeniu i informuje nas o tym za pomocą dwóch wskaźników: wyświetlacza numerycznego i pierścienia kolorystycznego. W ten sposób reguluje również pracę oczyszczacza w trybie auto. Jeśli zależy nam na tym, że nikt niepowołany (np. małe dziecko) nie zmienił wybranych ustawień oczyszczacza, możemy włączyć blokadę rodzicielską za pomocą przycisku Child Lock. Jeszcze więcej możliwości zyskujemy korzystając z aplikacji mobilnej na telefonie.

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb nocny

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik numeryczny
 • wskaźnik kolorystyczny
 • wskaźnik wymiany filtra

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu (PM2.5)
 • czujnik LZO
 • czujnik światła

Vestfrost VP-A1Z40WH panel sterowania


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NAJNIŻSZA CENA

Vestfrost VP-A1Z40WH wysoka jakość

DUŃSKA RENOMA

Najwyższa skuteczność filtracji, wygodna obsługa, precyzyjne wykonanie i nietuzinkowy design - a to wszystko przy bardzo przystępnej cenie zakupu i niskich kosztach eksploatacji.

Vestfrost VP-A1Z40WH panel kontrolny

KOMPLEKSOWA KONTROLA

Ten model Vestfrosta to jeden z nielicznych oczyszczaczy na rynku, które badają nie tylko ilość pyłów zawieszonych, ale również stężenie LZO w otoczeniu. Ich ilość podaje na przejrzystym wyświetlaczu.

Vestfrost VP-A1Z40WH oryginalny design

NOWE SPOJRZENIE NA DESIGN

Vestfrost VP-A1Z40WH posiada wyjątkowy wygląd. Cylindryczny kształt, ażurowa obudowa i matowy kolor tworzą nietuzinkowy design urządzenia oraz zapewniają bezpieczeństwo użytkowania (brak ostrych krawędzi).


VESTFROST VP-A1Z40WH - ŁAGODZI OBJAWY ALERGII

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to nowe urządzenie, które bardzo szybko zyskuje mocną pozycję w kategorii oczyszczaczy z jonizacją. Jest wydajny, cichy i skuteczny. Poza standardowymi filtrami i generatorem jonów PlasmaION, korzysta również z udoskonalonej technologii UV. Nie można pominąć też kwestii wyglądu - model VP-A1Z40WH może pochwalić się nowoczesnym, gustownym i nietypowym designem.

Wśród oczyszczaczy Vestfrost znajdują się trzy modele o różnej wydajności:

 • Vestfrost VP-A1M30WH do 42 m2
 • Vestfrost VP-A1Z40WH do 48 m2
 • Vestfrost VP-A1S70WH do 80 m2

Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1Z40WH Vestfrost VP-A1S70WH
MODEL VP-A1M30WH VP-A1Z40WH VP-A1S70WH
POWIERZCHNIA 42 m2 48 m2 80 m2
WYDAJNOŚĆ 340 m3/h 350 m3/h 620 m3/h
HAŁAS 17-48 dB 17-52 dB 17-56 dB
NAWILŻANIE nie nie nie
JONIZACJA tak tak tak
DIODA UV-C tak tak tak
CZUJNIKI pyłów PM 2.5 pyłów PM 2.5, światła, LZO pyłów PM 2.5, światła, LZO
WSKAŹNIKI jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO
FUNKCJE blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna
KOSZT FILTRÓW 134 zł/rok 186 zł/rok 266 zł/rok
WYMIARY 49,4x22x35,2 cm 67,1x28x28 cm 66,6x37x37 cm
WAGA 5,8 kg 7 kg 12 kg


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny, węglowy i HEPA - filtr 3 w 1. Jego żywotność wynosi do 18 miesięcy. Wskaźnik wymiany filtra poinformuje nas o konieczności wymiany. Do tego czasu należy wymienić filtr. Zalecane jest regularne usuwanie nadmiernych ilości kurzu, włosów i sierści przechwyconych przez filtr. Można oczyszczać filtr przy pomocy bieżącej wody. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 186 zł.

Vestfrost VP-A1Z40WH oczyszczacz i filtr 360


Najważniejsze cechy Vestfrost VP-A1Z40WH

Vestfrost VP-A1Z40WH funkcje


Najczęstsze pytania


Czy jonizacja w oczyszczaczu Vestfrost VP-A1Z40WH usunie kurz?

Jonizacja w urządzeniu znacząco obniży elektryczność statyczną, czyli główną przyczynę osiadania kurzu na meblach i innych przedmiotach. Zatem jonizacja znacząco zniweluje osiadanie kurzu na meblach. Dodatkowo odpowiednie filtry usuną roztocza z powietrza.

Czy dioda LED w oczyszczaczu Vestfrost VP-A1Z40WH jest bezpieczna?

Technologia UV-C LED jest w 100% bezpieczna i nie ma powodów do obaw jeęli chodzi o korzystanie z niej. Jej zadaniem jest sterylizacja powietrza na poziomie biologicznym.

Czy oczyszczacz Vestfrost VP-A1Z40WH posiada aplikację?

Tak, jedną z opcji sterowania jest sterowanie za pomocą WIFI przez aplikację mobilną - Tuya. Jest ona dostępna w Sklepie Play oraz w App Store.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Kath_mje,
   07.12.2022 napisał:
   Ładny wygląd, niezbyt dużych rozmiarów, łatwy w obsłudze. Duży plus za opcje wyborów intensywności oczyszczania i za przyjemny szum, który pomaga w usypianiu.
   Zalety:
   Wygląd
   Łatwość obsługi
   Opcje regulacji
   Wady:
   Chłodne powietrze - minus zimą
   Ocena opinii: 1
  • -
   j.wieland19,
   05.12.2022 napisał:
   Oczyszczacz godny polecenia. Prosty w obsłudze i minimalistyczny wygląd sprawiaja ze przyjemnie się ho używa.
   Zalety:
   Cichy w obsłudze, prosty w używaniu. Filtry pochłaniają szybko to co w powietrzu jest zle. Tryb cichy- nocny pozwala na używanie go podczas snu
   Ocena opinii: 0
  • -
   momlovestwo_,
   05.12.2022 napisał:
   Oczyszczacz bardzo cichy z intuicyjnym panelem sprawił, że obsługa jest dziecinnie prosta. Po tygodniu użytkowania zauważyłam, że niweluje nieprzyjemne zapachy powstałe w skutek gotowania, kurz mniej osiada się na meblach. W końcu mamy poczucie, że oddychamy czystym powietrzem.
   Zalety:
   Łatwiejsze oddychanie
   Rzadsze bóle głowy
   Alergia syna w końcu nie daje ciężkich objawów
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ila,
   05.12.2022 napisał:
   Jest świetny! Czuję różnicę w jakości powietrza w swoim mieszkaniu. Uważam, że takie urządzenie to absolutne must have w dzisiejszych czasach. No i uwielbiam możliwość sterowania z aplikacji w telefonie i kontrolowania stanu powietrza, badzo wygodne!
   Zalety:
   - możliwość sterowania z telefonu
   - 4 tryby wyświetlania rodzaju zanieczyszczeń
   - cichy
   - tryb automatyczny
   - wygodny uchwyt do przenoszenia
   - porządne filtry
   - możliwość ustawienia automatycznego działania
   Wady:
   Górny panel mógłby być lepiej przymocowany
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aneta,
   03.12.2022 napisał:
   Oczyszczacz mamy od jakiegoś miesiąca, w moim przypadku całkowicie zmienił moje nastawienie do czystego powietrza, bo gdy zauważyłam poziom
   zanieczyszcoznego powietrza to opadła mi szczęka. Wielką zaleta jest nocny tryb, ciche działanie . Możliwość konfiguracji przez wifi . Uważam że każdy powinnien mieć taki oczyszczacz w domu, nie dość że odrazu ma sie lepsze samopoczucie to i pomaga zdrowotnie
   Zalety:
   cichy
   wifi
   szybko oczyszcza powietrze
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 1
  • -
   Dawid24682,
   13.04.2022 napisał:
   Estetyczny wygląd i funkcjonalność, to dwie cechy, którymi się wyróżnia! Jest skuteczny przy alergii, wydajny, cichy i przede wszystkim porosty w obsłudze! ;)
   Zalety:
   - prosty w obsłudze
   - cichy
   - ładnie wygląda
   - aplikacja mobilna
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   alka.nat,
   13.04.2022 napisał:
   Oczyszczacz sprawdza się nie tylko przy alergiach, ale i przy złym stanie powietrza. Skuteczna filtracja powietrzana 5 poziomach, posiada również jonizację. Pracuje efektywnie do 80m². Praca automatyczna oraz możliwość korzystania za pomocą aplikacji są na plus
   Zalety:
   -Cicha praca
   -sterowanie za pomocą aplikacji
   -design
   -automatyczne dostosowanie do poziomu zanieczyszczenia
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jukii,
   30.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz poprawił jakość naszego życia, w domu o wiele lepiej się oddycha a kurz i siersc stały się mniej widoczne
   Zalety:
   -łatwość obsługi
   -cichy
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   dusia,
   27.03.2022 napisał:
   Moim zdaniem to idealny sprzęt dla alergików, którym zależy na tym, aby powietrze było nieskazitelne czyste. Sen jest zdecydowanie głębszy, a tryb nocny jest odpowiednio cichy. Łatwo się ten oczyszczacz obsługuje.
   Zalety:
   szybko oczyszcza
   ładny design wpasował się w pokój
   dba o nasze zdrowie
   Wady:
   w trybie na pełnej mocy jest głośny
   cena
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ola brakpomyslu_,
   22.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Cichy, prosty w obsłudze i szybki. Ogromny plus za sterowanie aplikacja i kontrolę rodzicielska. A jego wygląd jest bardzo uniwersalny.
   Zalety:
   Uniwersalny design.
   Cicha i szybka praca.
   Sterowanie z aplikacji.
   Lekki do przenoszenia
   Wady:
   Cena trochę za wysoka.
   Przy małych dzieciach i niewielkim mieszkaniu fajnie by było mieć oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kkaarrcciiaa18,
   21.03.2022 napisał:
   Serdecznie polecam ten oczyszczacz. Robi na prawdę genialną robotę. Powietrze zdecydowanie jest czyściejsze i lepiej się oddycha. Nie jest głośny, ma różne tryby i przede wszystkim spełnia swoje zadanie na 10 pkt.
   Zalety:
   Cichy, funkcjonalny, ladny design, spełnia swoją funkcję, oczyszcza powietrze, wykrywa automatycznie zanieczyszczenia.
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Basia,
   16.03.2022 napisał:
   W moim przypadku oczyszczacz spełnił swoją rolę w 100%. Powietrze w mieszkaniu jest tak jakby świeże, a jakość snu jest rewelacyjna ! Urządzenie jest włączone całą noc, ale takie cichutkie, że nie przeszkadza.
   Zalety:
   tryb nocny, design, sterowanie aplikacją
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sonia ,
   15.03.2022 napisał:
   Jestem miło zaskoczona. Pozbyłam się wiecznie zakatarzonego męża od alergii. Ponadto mam dwa koty, które gubią mnóstwo sierści, a teraz widze jej dużo mniej na podłodze, meblach itd. Urządzenie fajnie dopasowuje się wyglądem do różnych wnętrz. Na mój metraż wystarczy godzina użytkowania, aby oczyścić powietrze.
   Zalety:
   - wygląd
   - faktycznie można zauważyć mniej sierści zwierząt
   - pomocny dla alergikow na kurz i roztocza
   - cichy podczas pracy
   Wady:
   - cena
   Ocena opinii: 0
  • -
   Magdalena domeklusi,
   15.03.2022 napisał:
   Jestem pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się, że takie małe urządzenie może tak świetnie działać w domu. Oczyszczacz natychmiast reaguje na zmiany w otoczeniu. Kiedy zapomniałam włączyć okap podczas smażenia naleśników momentalnie zareagował i zwiększył swoją moc. Ochrona rodzicielska to idealna opcja przy ciekawskich maluszkach. Do tego piękny wygląd, dzięki któremu oczyszczacz we wnętrzu wygląda jak ozdoba. Szczerze polecam.
   Zalety:
   Piękny wygląd.
   Czujniki, które szybko reagują.
   Cicha praca.
   Ochrona rodzicielska.
   Możliwość sterowania z aplikacji.
   Tryb nocny.
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mommy_like_books,
   15.03.2022 napisał:
   Jestem tak pozytywnie zaskoczona tym jak efekt daje używanie oczyszcza powietrza, ze chyba pomyśle nad jego zakupem :D
   Zalety:
   Wydajność
   Estetyka wykonania
   Cicha praca
   Szybko oczyszcza pomieszczenie
   Wady:
   Jak dla mnie brak
   Choć może cena mogłaby być niższa :)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Olgazprojektu,
   04.01.2022 napisał:
   Nie zdawałam sobie sprawy, że tyle nas otacza zanieczyszczeń. Swietne urządzenie, wygodne w obsłudze za pomocą apki
   Zalety:
   oczyszcza dokładnie i informuje o stanie powietrza, ładny design
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   dankova.klaudia,
   03.01.2022 napisał:
   Przed zakupem byłam sceptycznie nastawiona do tego typu sprzętu. Namówił mnie mąż i nie żałuję. Oczyszczacz świetnie sprawdza się w mieszkaniu. Tryb nocny jest bardzo cichy. Ogromny plus za blokadę rodzicielską. Urządzenie jest na tyle inteligentne, że samo zmienia ustawienia kiedy wykryje źle powietrze. Fajnie, że można sterować aplikacją.
   Zalety:
   Skuteczność
   5 stopniowa regulacja
   Aplikacja
   Jonizacja
   Tryb nocny
   Blokada rodzicielska
   Wady:
   Głośność od 3 stopnia
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ania frejkove,
   02.01.2022 napisał:
   Oczyszczacz spisuje się świetnie bardzo poprawił jakość Naszego powietrza w domu (mieszkamy na Śląsku). Jest bardzo czuły i błyskawicznie zmienia ustawienia, gdy jakość powietrza ulega zmianie (gotowanie, otwarcie drzwi do garażu). Uwielbiam funkcję jonizacji, dzięki której mniej się elektryzujemy w zimowym sezonie. Zdecydowany plus za cichutku tryb nocny i blokadę rodzicielską.
   Zalety:
   - skuteczność
   -5 stopniowe oczyszczanie
   -jonizacja
   -tryb auto i nocny
   - blokada rodzicielska
   Wady:
   Póki co żadnych wad
   Ocena opinii: 0
  • -
   Agnieszka Maj,
   31.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz jest czuły, dobrze wykrywa zanieczyszczenia, włącza się automatycznie gdy jakość powietrza spadnie. Posiada czytelny wyświetlacz. Podoba mi się tryb nocny, wtedy jest całkiem cichy. Usuwa także nieprzyjemne zapachy.
   Zalety:
   - wygląd
   - możliwość włączenia trybu nocnego
   - lepsza jakość powietrza
   - prosty w obsłudze
   Wady:
   - Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Madzioszka ,
   28.12.2021 napisał:
   Zakupiłam ten oczyszczacz z myślą o moim zdrowiu no i się nie zawiodłam. Oczyszczacz mimo desingu ma również wiele zalet. W bardzo szybki sposób oczyści powietrze w Twoim domu z alergenów, roztoczy jak i że smogu który wpada nam z zewnątrz do pomieszczenia. Na plus funkcja WiFi, tryb pracy automatycznej, blokada rodzicielska oraz tryb pracy cichej w nocy. Także Ty spisz a to cudo dba o Ciebie i Twoja rodzinkę. Dodatkowo cena bardzo przystępna.
   Zalety:
   Szybkie Oczyszczanie Powietrza
   Cichy Tryb Pracy
   Desing
   Możliwość Sterowania Aplikacją
   Uchwyt Do Przenoszenia
   Filtr Na Węglu Aktywnym
   Szybka Skuteczność
   Wady:
   Narazie Takich Nie Znalazłam
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marta,
   23.12.2021 napisał:
   Ten odświeżacz to na prawdę to czego szukałam!! Nie dość, że jego design jest ponadczasowy i pasuje do każdego pomieszczenia to jeszcze posiada jonizację i bardzo cichy tryb pracy. Na prawdę polecam
   Zalety:
   Cichy tryb pracy
   Design
   Sterowanie aplikacja
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Hania,
   23.12.2021 napisał:
   Super urządzenie, z mega fajnym wyglądem. Bardzo dobrze oczyszczone powietrze. W dodatku możliwość sterowania poprzez aplikacje.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Iza,
   22.12.2021 napisał:
   Urządzenie ma rewelacyjny bardzo cichy tryb nocny, poza tym szybko oczyszcza powietrze już po kilku minutach wyraźnie czuć świeżość w pomieszczeniu.
   Zalety:
   Cichy, szybko oczyszcza powietrze
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maja Klimek,
   22.12.2021 napisał:
   U mnie oczyszczacz sprawdza się rewelacyjnie. Mieszkamy w miejscowości, gdzie jakość powietrza jest na złym poziomie, a mąż jest alergikiem. Jestem pod wrażeniem jak szybko oczyszczacz poradził sobie z przefiltrowaniem powietrza, działa tez na tyle cicho, że nie przeszkadza nam w codziennym życiu.
   Zalety:
   Szybkość działania, czyste powietrze, cicho chodzi
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Scandicandies,
   17.12.2021 napisał:
   Moim zdaniem jest to oczyszczać, który łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Moje serce skradł tego nocny, cichy wręcz uspokajający. Bardzo szybko pochłania niechciane zapachy, w powietrzu czuć po prostu świeżość.
   Zalety:
   - dużo trybów pracy
   Wady:
   -brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marcin,
   17.09.2021 napisał:
   Polecam szczerze. Cichy oczyszczacz z super aplikacją
   Ocena opinii: 1
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 48 m²
  Wydajność oczyszczania do: 350 m³/h
  Poziom hałasu: 17-52 dB
  Szacunkowy koszt energii 7 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: tak
  Waga urządzenia: 7 kg
  Wysokość: 67.1 cm
  Głębokość: 28 cm
  Szerokość: 28 cm
  Zużycie energii: do 38 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 186 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 5901138700723
Vestfrost VP-A1Z40WH oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 999,00zł 1299,00zł
Dodaj do koszyka