Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 17 dB
Szacunkowy koszt energii: 13 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1199,00zł 1599,00zł

Promocja trwa do 30.04.2024 23:59:59

Promocja
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Vestfrost VP-A1S70WH parametry


Vestfrost VP-A1S70WH baner 5 lat gwarancji


VESTFROST VP-A1S70WH - OCZYSZCZACZ DO 80M²

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to nowe, bardzo wydajne urządzenie, które sprawdzi się na powierzchni nawet 80 m2! Pozbywa się zanieczyszczeń z powietrza za pomocą okrągłego filtra 3w1 (wstępny, HEPA i węgiel aktywny), jonizacji plazmowej Plasma ION oraz diody UV-C LED. Jest to rzadko spotykane połączenie, które cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Dzięki niesamowicie cichej pracy (tylko 17 dB w trybie niskim) ten duży model sprawdzi się również w nocy, gwarantując komfortowy i spokojny sen.

Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza


POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH spełnia obowiązujące normy higieniczne, co potwierdza przyznany mu certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza z jonizatorem


WŁĄCZ CZYSTE POWIETRZE

Oczyszczacz powietrza VP-A1S70WH marki Vestfrost wykorzystuje 5-stopniową technikę neutralizacji zanieczyszczeń. Głównym elementem jest okrągły filtr 3w1 Vestfrost VP-FSS70BU o żywotności ok. 1,5 roku, pochłaniający 99,95% szkodliwych substancji. Do tego urządzenie wykorzystuje dwie innowacyjne technologie: jonizator Plasma ION i diodę UV-C LED.

 • Warstwa wstępna - bariera dla większych zanieczyszczeń, takich jak sierść, włosy, kurz i pył.
 • Warstwa HEPA - odpowiada za usuwanie z powietrza składników smogu (pyły zawieszone PM2.5 i PM10), alergenów i wszelkich cząstek stałych. Skuteczność 99,95%.
 • Warstwa węglowa - dezaktywuje szkodliwe związki gazowe, w tym lotne związki organiczne (LZO/VOC), dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.
 • Dioda UV-C LED - skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny, opierając swoje działanie na właściwościach światła ultrafioletowego.
 • Jonizator PlasmaION - produkuje i uwalnia do otoczenia jony, które eliminują wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i obniżają elektryczność statyczną.

Vestfrost VP-A1S70WH bokiem


SKUTECZNA OCHRONA PRZED WIRUSAMI

Jonizator to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko obecne w naturze. Specjalny generator produkuje i uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, których zadaniem jest unieszkodliwianie napotkanych patogenów. W ten sposób powietrze staje się wolne od wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, alergenów oraz zarodników pleśni i grzybów.

Vestfrost VP-A1S70WH uśmiechnięci ludzie


MNIEJ KURZU, MNIEJ PROBLEMÓW

Jonizacja znacząco obniża elektryczność statyczną, czyli główną przyczynę osiadania kurzu na przedmiotach i wzmagania się reakcji alergicznych. Utrzymuje też równowagę kationo-anionową powietrza, poprawiając nasze samopoczucie i zmniejszając uczucie przemęczenia, a ponadto usuwa obecne w domu zapachy, w tym również dym papierosowy.

Vestfrost VP-A1S70WH w salonie


STERUJ OCZYSZCZACZEM NAWET POZA DOMEM

Oczyszczacz powietrza VP-A1S70WH to urządzenie nie tylko skuteczne, ale też inteligentne. Producent wyposażył go w technologię Wi-Fi, dzięki której sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji mobilnej Tuya na telefon. Aplikacja umożliwia zmianę trybu pracy oczyszczacza oraz wszelkich funkcji na odległość. Aplikacja Tuya jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1

aplikacja2

Vestfrost VP-A1S70WH aplikacja mobilna


DIODA UV-C LED - OCHRONA PRZED WIRUSAMI

W oczyszczaczu Vestfrost VP-A1S70WH zamontowana została dioda UV-C LED, którą cechuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy w porównaniu do konwencjonalnych lamp UV. Światło UV-C działa wewnątrz urządzenia i unieszkodliwia bakterie na poziomie biologicznym. Technologia UV-C LED jest bezpieczna w użytkowaniu i nie nadwyręża domowego budżetu.

Vestfrost VP-A1S70WH zbliżenie z logo


INTUICYJNA OBSŁUGA

Oczyszczacz Vestfrost posiada kilka trybów pracy, gwarantujących komfortowe użytkowanie. W trybie automatycznym praca regulowana jest przez zestaw czujników, które jednocześnie informują nas o jakości powietrza za pomocą wskaźników. Oczyszczacz posiada również wskaźnik wymiany filtra, który informuje nas o konieczności wymiany za pomocą niebieskiego, pulsującego światła. Jeśli zależy nam na tym, że nikt niepowołany (np. mała pociecha) nie zmienił wybranych ustawień oczyszczacza, możemy włączyć blokadę rodzicielską za pomocą przycisku Child Lock.

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb nocny

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik numeryczny
 • wskaźnik kolorystyczny
 • wskaźnik wymiany filtra

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu (PM2.5)
 • czujnik LZO
 • czujnik światła

Vestfrost VP-A1S70WH panel sterowania


TAK WIELE, ZA TAK NIEWIELE

Vestfrost VP-A1S70WH wysoka jakość

MINIMALNE KOSZTA

VP-A1S70WH posiada świetny stosunek ceny do jakości. Oferuje ogromną wydajność, najwyższą skuteczność filtracji i prostą obsługę za niewielki koszt zakupu i eksploatacji.

Vestfrost VP-A1S70WH panel kontrolny

PEŁNA KONTROLA NAD POWIETRZEM

Oczyszczacz Vestfrost to jeden z nielicznych modeli na rynku, które badają nie tylko ilość pyłów zawieszonych, ale również stężenie LZO. Ich ilość przedstawia na wyświetlaczu numerycznym.

Vestfrost VP-A1S70WH oryginalny design

INTELIGENTNE STEROWANIE

Urządzenie może być obsługiwane za pomocą przejrzystego panelu sterowania lub poprzez aplikację mobilną. Wybrane ustawienia zabezpieczymy przed zmianą włączając blokadę rodzicielską.


VESTFROST VP-A1S70WH - NAJWYŻSZY STANDARD W OCZYSZCZANIU

Na rynku oczyszczaczy powietrza jest mało modeli w tej kategorii cenowej co Vestfrost VP-A1S70WH, które mogłyby z nim realnie konkurować. Ten oczyszczacz posiada praktycznie wszystkie pożądane cechy: dużą wydajność, wysoką skuteczność filtracji, aplikację, jonizację, diodę UV-C i niski poziom głośności. Czegóż chcieć więcej?

Wśród oczyszczaczy Vestfrost znajdują się trzy modele o różnej wydajności i różnej wydajności pracy:

 • Vestfrost VP-A1M30WH do 42 m2
 • Vestfrost VP-A1Z40WH do 48 m2
 • Vestfrost VP-A1S70WH do 80 m2

Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1Z40WH Vestfrost VP-A1S70WH
MODEL VP-A1M30WH VP-A1Z40WH VP-A1S70WH
POWIERZCHNIA 42 m2 48 m2 80 m2
WYDAJNOŚĆ 340 m3/h 350 m3/h 620 m3/h
HAŁAS 17-48 dB 17-52 dB 17-56 dB
NAWILŻANIE nie nie nie
JONIZACJA tak tak tak
DIODA UV-C tak tak tak
CZUJNIKI pyłów PM 2.5 pyłów PM 2.5, światła, LZO pyłów PM 2.5, światła, LZO
WSKAŹNIKI jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO
FUNKCJE blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna
KOSZT FILTRÓW 134 zł/rok 186 zł/rok 266 zł/rok
WYMIARY 49,4x22x35,2 cm 67,1x28x28 cm 66,6x37x37 cm
WAGA 5,8 kg 7 kg 12 kg


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny, węglowy i HEPA - filtr 3 w 1. Jego żywotność wynosi do 18 miesięcy. Do tego czasu należy wymienić filtr. Zalecane jest regularne usuwanie nadmiernych ilości kurzu, włosów i sierści przechwyconych przez filtr. Można oczyszczać filtr przy pomocy bieżącej wody. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 266 zł.

Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz i filtr 360


Najważniejsze cechy Vestfrost VP-A1S70WH

Vestfrost VP-A1S70WH funkcje


Najczęstsze pytania


Czy oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH posiada diodę LED i jonizator?

Urządzenie jest wyposażone i w jonizator i w diodę LED. Dzięki temu powietrze jest oczyszczane i sterylizowane na zaawansowanym poziomie.

Czy oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH posiada blokadę rodzicielską?

Tak, urządzenie posiada blokadę rodzicielską dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twoje dziecko będzie sterowało urządzeniem.

Czy oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH posiada aplikację?

Tak, jedną z opcji sterowania jest sterowanie za pomocą WIFI przez aplikację mobilną - Tuya. Jest ona dostępna w Sklepie Play oraz w App Store.


WIDEO

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Aga,
   27.12.2022 napisał:
   Posiada bardzo przydatne funkcje
   Ja korzystałam z trybu pracy automatycznej. Oczyczacz sam wykrywał kiedy potrzebuje zmienić tryb pracy.
   Blokada rodzicielska - bardzo przydatna przy małym dziecku, które było ciagle ciekawe co się świeci na wyświetlaczu:) ( wyświetlacz kolorowy, dotykowy , prosty w obsłudze )
   Dla zapominalskich jest wskaźnik wymiany filtrów.
   Można rowzniez sterować za pomocą aplikacji, bardzo wygodne rozwiązanie
   Zalety:
   Blokada rodzicielska
   Tryb pracy automatycznej
   Kolorowy wyświetlacz
   Sterowanie za pomocą aplikacji
   Tryb nocny
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   21.12.2022 napisał:
   Wedlug mnie to idealny oczyszczac dla osob, ktore maja psiaki. Po miesiacu uzywania czuje ze powietrze jest czystsze i oczy mnie juz tak nie pieką. Czuje seiezosc. Fajna jest opcja automatyczna, ze oczyszczac pracuje cicho gdy powietrze jest świeże, gdy sie psuje - to włacza sie na maksymalna moc
   Zalety:
   Automatyczne wykrywanie zanieczyszczen
   Jonizacja powietrza
   Cicha praca nocna
   Wady:
   Ktotki kabel
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natalia,
   12.12.2022 napisał:
   Przy alergikach strzał w 10. Czuć zdecydowanie lepszą jakość powietrza. Tryb nocny to mistrzostwo... Bardzo cicho pracuje
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ewelina,
   06.12.2022 napisał:
   Życie z odświeżaczem powietrza przy mojej alergii stało się dużo lepsze! Jestem z niego bardzo zadowolona.
   Zalety:
   Bardzo dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami powierza, ma opcję jonizacji a wszystko może być sterowane poprzez Wi-F. Inteligentny, lekki i bardzo nowoczesny.
   Wady:
   Za krótki kabel zasilacza.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rudowłosa,
   05.12.2022 napisał:
   Świat z oczyszczaczem powietrza Vestfrost stał się idealny! Wreszcie mogę oddychać "pełną piersią " a uwierzcie mi od trzech miesięcy miałam zatkane zatoki. Jestem astmatykiem, moja córka alergikiem więc to dla nas zbawienie. Wreszcie moja córka przestała kaszleć i męczyć się z katarem. Jestem zachwycona! Jeszcze tak czystym powietrzem nie oddychałam dopóki nie spotkałam oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH
   Zalety:
   Cichy, prostu w obsłudze, szybki.
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kamila,
   05.12.2022 napisał:
   Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza! Jest niesamowicie cichy, transport na kółkach ułatwia korzystanie z niego w wybranym przez siebie miejscu w domu. Z dzieckiem bardzo przydaje się funkcja zabezpieczenia przed dzieckiem. Moim zdaniem to jedna z najlepszych propozycji na rynku!
   Zalety:
   - bardzo cichy
   - zabezpieczenie przed dziećmi
   - różne prędkości działania
   - wykrywanie różnych cząsteczek
   - piękny design
   Wady:
   Nie znalazłam w nim żadnych wad
   Ocena opinii: 0
  • -
   Dominik,
   05.12.2022 napisał:
   Jak dla mnie, alergika produkt idealny. Świetnie sprawdza się w walce ze smogiem. Nawet nie przypuszczałaby że jakość powietrza w domu aż tak się zmieni!
   Zalety:
   Kółka oraz tryb nocny.
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alina.Rz.,
   02.12.2022 napisał:
   Idealny sprzęt dla rodzin ze zwierzętami, alergików oraz mieszkańców dużych miast, gdzie SMOG uprzykrza życie. Mój syn nareszcie nie kaszle rano po przebudzeniu. Tryb nocny idealny, bardzo cicha praca urządzenia. Gorąco polecam.
   Zalety:
   Kontrola rodzicielska
   Cicha praca
   Tryb automatyczny
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ania,
   17.04.2022 napisał:
   Świetny sprzęt przydatny zwłaszcza w mieszkaniach alergików lub tych, w których mieszają małe dzieci/zwierzaki. Skutecznie i szybko oczyszcza powietrze, z łatwością wychwytuje wszelkie zmiany w powietrzu, np. podczas gotowania, suszenia włosów, przy otwartym oknie. Sprzęt posiada wiele przydatnych funkcji jak blokada przed dziećmi, czy tryb pracy nocnej. Zdecydowanie polecam!
   Zalety:
   - skutecznie oczyszcza powietrze,
   - tryb pracy auto,
   - cichy tryb pracy nocnej,
   - blokada przed dziećmi,
   - informacja o stanie filtra.
   Wady:
   - spore gabaryty.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anika,
   06.04.2022 napisał:
   Jestem zachwycona! Oczyszczacz to przyjaciel dla takich zakręconych ludzi jak ja, którzy wiecznie coś w kuchni przypalą ;) Od razu wyczuwa spaleniznę i sam wysysa pięknie wszystkie zapachy z pomieszczenia, genialna rzecz.
   Zalety:
   Cichy, ładny design, szybki w działaniu, chce się go mieć w każdym pokoju ;)
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   29.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz bardzo dobrze spełnia swoja rolę w naszym domu.Czuć różnicę w jakości powietrza. Super, że oczyszczacz można sterować przez aplikację. Sam sprzęt jest intuicyjny w obsłudze.
   Zalety:
   - sterowanie aplikacją,
   - cichy,
   - łatwy w obsłudze,
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aleksaandrape ,
   28.03.2022 napisał:
   Jestem zachwycona! Używamy go od około miesiąca. Juz pierwszwj nocy czulismy zdecydowana różnicę w jakości snu. Dodatkowo syn zdecydowanie mniej choruje! Normalnie tydzień w żłobku I dwa tygodnie chory , a teraz od trzech tygodni bez choroby. Świetne urządzenie!
   Zalety:
   Tryb AUTO - sam ustawia prędkość wentylatora
   Tryb nocny - nie zakłóca snu
   Wady:
   Wielkość
   Ocena opinii: 0
  • -
   slomeczki,
   23.03.2022 napisał:
   Juz po pierwszym uruchomieniu oczyszczacza, pozytywnie mnie zaskoczył. Urządzenie wykryło złą jakość powietrza i automatycznie przełączyło się na szybszy tryb pracy oczyszczając powietrze. Jest bardzo cichy, plus za sterowanie aplikacją mobilną, blokada rodzicielska. Nie wyobrażam sobie już funkcjonowania bez tego urządzenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Fly_higheer ,
   20.03.2022 napisał:
   Urządzenie jest bardzo wydajne a przy tym pracuje cicho. Od kąd je używam nie mam już problemów z zatokami. Polecam
   Zalety:
   Cicha praca, łatwość obslugi
   Wady:
   Dość duży rozmiar
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mika,
   16.03.2022 napisał:
   Super się sprawdza w naszym mieszkaniu. Gdy włączyliśmy go po raz pierwszy okazało się, że przełączony na tryb auto zaczął intensywniej pracować, a my odczuliśmy to zaledwie po godzinie użytkowania, kiedy podświetlił się już na zielono. Nawet tak jaśniej i czyściej zrobiło się wtedy w salonie.
   Zalety:
   Ładnie wygląda, jest cichy, łatwy w obsłudze i mobilny [ma kółeczka].
   Wady:
   Jak dla mnie żadnych.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   16.02.2022 napisał:
   Jestem zadowolona z urządzenia. Pomaga w salonie, gdzie robię rzęsy m.in. klientkom. Ogromnym plusem jest tutaj wifi, dzięki czemu mogę sterować poprzez aplikację oczyszczaczem. Powietrze jest dobrze oczyszczone. Jeden mały minus, szkoda, że nie ma funkcji oczyszczania.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Iwona,
   09.01.2022 napisał:
   Oczyszczacz skutecznie dba o czyste i zdrowe powietrze w naszym dużym mieszkaniu. Największą zaletą jest cicha praca, u nas najczęściej w trybie auto. W nocy również pracuje w sypialni w trybie nocnym z wyłączonym wyświetlaczem, jest wręcz niesłyszalny. Nie spodziewałam się, że tak ładnie będzie wyglądać w salonie. Można sterować ustawieniami i parametrami z aplikacji na smartfonie.
   Zalety:
   Skuteczność, cicha praca, tryb AUTO, ustawienie nocne bez lampek, design
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   maaaalwi,
   29.12.2021 napisał:
   Moim zdaniem Vestfrost to świetny oczyszczacz powietrza można powiedzieć najlepszy jaki jest na rynku. Zmiana jakości przy używaniu oczyszczacza jest znacząca, oczyszczacz bardzo pomaga przy zmniejszeniu infekcji szczególnie górnych dróg oddechowych u dzieci. Duży plus za piękny design i możliwość sterowania przez aplikację :) jakość zdecydowanie adekwatna do ceny :) polecam serdecznie :)
   Zalety:
   - sterowanie przez aplikacje,
   - piękny design
   - redukuje kurz, roztocza, pleść, bakterie i wirusy.
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Dominika,
   27.12.2021 napisał:
   Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza Vestfrost.
   Zalety:
   Cicha praca, tryb auto który sam dostosowuje swoją prace do otoczenia. Oczyszczacz niweluje przykre zapachy kuchenne. Wielki plus za tryb nocny.
   Wady:
   Nie zauważyłam wad.
   Ocena opinii: 0
  • -
   olaliving,
   27.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz Vestfrost jest cichy i super się sprawdza w moim domu na wsi. Gdzie powietrze nie jest dobre. Dodatkowy plus za design. Warto inwestować w swoje zdrowie.
   Zalety:
   Cicha praca
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kasia ,
   18.12.2021 napisał:
   Moim zdaniem najlepszy oczyszczacz powietrza do domu. Mój syn jest alergikiem i widzimy że lepiej znosi zamknięte pomieszczenia od kiedy oczyszczacz Vestfrost jest z nami .
   Polecam
   Zalety:
   Szybkość oczyszczania powietrza dzięki 5-etapowym procesie filtracji powietrza . Panel dotykowy i funkcja sterowania oczyszczaczem przez WiFi to dla mnie duży plus .
   Wady:
   Nie zauważyłam wad .
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mary_Luu,
   18.12.2021 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz zdrowe i czyste powietrze w twoim domu ,bez bakterii ,smogu ,kurzu Polecam.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Marcin,
   24.02.2021 napisał:
   Super się sprawdza w naszym biurze. Cichy oczyszczacz z minimalistycznym designem. Ekstra wyświetlaczem z wszystkimi potrzebnymi informacjami.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 80 m²
  Wydajność oczyszczania do: 620 m³/h
  Poziom hałasu: 17-56 dB
  Szacunkowy koszt energii 13 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: tak
  Waga urządzenia: 12 kg
  Wysokość: 66.6 cm
  Głębokość: 37 cm
  Szerokość: 37 cm
  Zużycie energii: do 72 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 266 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 5901138700730
Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1199,00zł 1599,00zł
Dodaj do koszyka