Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 17 dB
Szacunkowy koszt energii: 7 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Cena: 699,00zł 1099,00zł

Promocja trwa do 30.11.2023 23:59:59

Promocja
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Vestfrost VP-A1M30WH parametry


Vestfrost VP-A1M30WH baner testuj za darmo 30 dni

Vestfrost VP-A1M30WH baner 5 lat gwarancji


VESTFROST VP-A1M30WH - OCZYSZCZACZ DO 42M²

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH pojawił się na rynku dopiero w tym roku (2021 r.), ale już zdążył zebrać sporo pozytywnych recenzji. Nic dziwnego - urządzenie pozbywa się zanieczyszczeń powietrza za pomocą 5-stopniowej filtracji, w tym również jonizacji plazmowej Plasma ION oraz diody UV-C LED. Wygodne sterowanie zapewnia przejrzysty panel na urządzeniu oraz aplikacja mobilna. Jakby tego było mało, oczyszczacz VP-A1M30WH jest bardzo mały i niesamowicie cichy - w trybie nocnym emituje dźwięk o natężeniu zaledwie 17 dB. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 42 m2.

Vestfrost VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza


POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH spełnia obowiązujące normy higieniczne, co potwierdza przyznany mu certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Vestfrost VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza z jonizatorem


ODDYCHAJ SWOBODNIE

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH posiada trzy filtry złączone w formie jednej, wygodnej w użytkowaniu kasety o żywotności ok. 1,5 roku. Proces filtracji wspierany jest przez jonizator i diodę UV-C LED.

 • Warstwa wstępna - stanowi pierwszą barierę dla większych zanieczyszczeń, takich jak sierść, włosy, kurz i pył.
 • Warstwa HEPA - odpowiada za usuwanie z powietrza składników smogu (pyły zawieszone PM2.5 i PM10), alergenów i wszelkich cząstek stałych Skuteczność 99,95%.
 • Warstwa węglowa - którego zadaniem jest dezaktywacja szkodliwych lotnych związków organicznych, dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów.
 • Dioda UV-C LED - skutecznie eliminuje różnego rodzaju patogeny, opierając swoje działanie na właściwościach światła UV.
 • Jonizator PlasmaION - do otoczenia uwalniane są jony, które eliminują wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i obniżają elektryczność statyczną.

Vestfrost VP-A1M30WH bokiem


POWIETRZE WOLNE OD WIRUSÓW

Technologia jonizacji powietrza wykorzystuje zjawisko, które występuje również w naturze (szczególnie w lesie i w pobliżu wodospadów). Specjalny generator produkuje i uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, które unieszkodliwiają napotkane na swojej drodze cząsteczki patogenów, takie jak wirusy, bakterie czy zarodniki pleśni i grzybów.

Vestfrost VP-A1M30WH uśmiechnięci ludzie


DOM WOLNY OD KURZU I ZAPACHÓW

Jonizacja znacząco obniża elektryczność statyczną, czyli główną przyczynę osiadania kurzu na przedmiotach i wzmagania się reakcji alergicznych. Usuwa też z otoczenia nieprzyjemne zapachy i dym papierosowy. Jonizator Plasma ION to technologia doskonała do domu alergika i osoby z obniżoną odpornością.

VestfrostVP-A1M30WH w ciemnym pokoju


STERYLIZACJA DIODĄ UV-C LED

Emisja światła UV-C wewnątrz oczyszczacza unieszkodliwia bakterie na poziomie biologicznym. Diodę UV-C LED z modelu VP-A1M30WH cechuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy w porównaniu do konwencjonalnych lamp UV. Technologia UV-C LED jest bezpieczna w użytkowaniu (brak rtęci, ozonu i szklanych elementów) oraz nie nadwyręża domowego budżetu (zasilanie niskim napięciem, 10% standardowej lampy UV).

Vestfrost VP-A1Z40WH zbliżenie z logo


STEROWANIE APLIKACJĄ

Idąc z duchem czasu, producent nie zapomniał o wyposażeniu swoich oczyszczaczy w łącze WiFi. Dzięki niemu urządzenie łączy się z aplikacją mobilną Tuya, która pozwala kontrolować oczyszczacz na odległość. Możemy zdalnie zmienić prędkość wentylatora, tryb pracy urządzenia, włączyć blokadę rodzicielską czy ustawić uruchomienie oczyszczacza na konkretną godzinę. Aplikacja Tuya jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1

aplikacja2

Vestfrost VP-A1M30WH aplikacja mobilna


STAŁA KONTROLA NAD JAKOŚCIĄ POWIETRZA

Oczyszczacz Vestfrost posiada kilka trybów pracy, gwarantujących komfortowe użytkowanie. Wyposażony został w czujnik pyłów PM2.5, który kontroluje ilość zanieczyszczeń, pozwala na samodzielną pracę w trybie automatycznym oraz informuje użytkowników o jakości powietrza za pomocą wyświetlacza numerycznego i okrągłego wskaźnika kolorystycznego. Oczyszczacz posiada również wskaźnik wymiany filtra, który informuje nas o konieczności wymiany za pomocą niebieskiego, pulsującego światła. Tryby można zmieniać bezpośrednio na panelu oczyszczacza lub poprzez aplikację mobilną. Aplikacja oferuje dodatkową funkcję Child Lock, czyli blokadę rodzicielską, która uniemożliwia przypadkową zmianę parametrów oczyszczacza przez dzieci.

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb nocny

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik PM2.5
 • wskaźnik wymiany filtra

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu (PM2.5)

Vestfrost VP-VP-A1M30WH panel sterowania


DOSKONAŁY DO POKOJU DZIECKA

Vestfrost VP-A1M30WH kompaktowy rozmiar

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Twórcom modelu VP-A1M30WH udało się zamknąć dużą moc i wydajność w niewielkiej obudowie. Urządzenie jest kompaktowe i lekkie, a uchwyty i kółeczka pomagają w transportowaniu go między pokojami.

Vestfrost VP-A1M30WH panel kontrolny

CZYTELNA PROSTOTA

Panel sterowania jest wygodny i przejrzysty, a wskaźniki są czytelne nawet z daleka. Oczyszczacz bada ilość pyłów zawieszonych w otoczeniu i pokazuje ich stężenie na wyświetlaczu.

Vestfrost VP-A1M30WH bezpieczne użytkowanie

BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE

Oczyszczacz Vestfrost VP-A1M30WH posiada blokadę rodzicielską, obły kształt (brak ostrych krawędzi) a pracuje cicho niczym szelest liści. Jest to model doskonały do pokoju dziecięcego.


VESTFROST VP-A1M30WH - NIEPOZORNA MOC OCZYSZCZANIA

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH to kompaktowe urządzenie, które stanowi mocną konkurencję dla innych modeli z jonizatorem. Jest niewielki, ale posiada dużą wydajność i skuteczną, wielostopniową metodę filtracji powietrza z diodą UV-C LED. Pracuje niesamowicie cicho i oferuje kilka wygodnych trybów pracy, ponadto umożliwiając nam sterowanie zdalne za pomocą aplikacji mobilnej.

Wśród oczyszczaczy Vestfrost znajdują się trzy modele o różnej wydajności i różnej wydajności pracy:

 • Vestfrost VP-A1M30WH do 42 m2
 • Vestfrost VP-A1Z40WH do 48 m2
 • Vestfrost VP-A1S70WH do 80 m2

Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1Z40WH Vestfrost VP-A1S70WH
MODEL VP-A1M30WH VP-A1Z40WH VP-A1S70WH
POWIERZCHNIA 42 m2 48 m2 80 m2
WYDAJNOŚĆ 340 m3/h 350 m3/h 620 m3/h
HAŁAS 17-48 dB 17-52 dB 17-56 dB
NAWILŻANIE nie nie nie
JONIZACJA tak tak tak
DIODA UV-C tak tak tak
CZUJNIKI pyłów PM 2.5 pyłów PM 2.5, światła, LZO pyłów PM 2.5, światła, LZO
WSKAŹNIKI jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO jakości powietrza, PM 2.5, wymiany filtra, LZO
FUNKCJE blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna blokada rodzicielska, aplikacja mobilna
KOSZT FILTRÓW 134 zł/rok 186 zł/rok 266 zł/rok
WYMIARY 49,4x22x35,2 cm 67,1x28x28 cm 66,6x37x37 cm
WAGA 5,8 kg 7 kg 12 kg


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny, węglowy i HEPA - filtr 3 w 1. Jego żywotność wynosi do 18 miesięcy. Wskaźnik wymiany filtra poinformuje nas o konieczności wymiany. Zalecane jest regularne usuwanie nadmiernych ilości kurzu, włosów i sierści przechwyconych przez filtr. Można oczyszczać filtr przy pomocy bieżącej wody. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 134 zł.

Vestfrost VP-A1M30WH oczyszczacz i filtr 360


Najważniejsze cechy Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1M30WH funkcje


Najczęstsze pytania


Jakie wskaźniki posiada Vestfrost VP-A1M30WH?

Urządzenie jest wyposażone we wskaźniki jakości powietrza, wymiany filtra oraz pyłów PM 2.5. Dzięki nim oczyszczacz jest wysoce funkcjonalny, a jego praca skuteczna.

Czy jonizator w oczyszczaczu Vestfrost VP-A1M30WH podlega wymianie?

Jonizator PlasmaION umieszczony w urządzeniu nie podlega wymianie. Jest to część stała i nie musimy się martwić o jej wyczerpanie.

Czy oczyszczacz Vestfrost VP-A1M30WH posiada aplikację?

Tak, jedną z opcji sterowania jest sterowanie za pomoca WIFI przez aplikację mobilną - Tuya. Jest ona dostępna w Sklepie Play oraz w App Store.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Karolina,
   23.12.2022 napisał:
   Jest bardzo mały i bardzo dobrze oczyszcza mieszkanie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Macdzia ,
   07.12.2022 napisał:
   Polecam bardzo ten oczyszczacz. Jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny. Można nim sterować ręcznie i za pomocą apki. Jest cichy, daje radę z pyłkami, smogiem, nieprzyjemnymi zapachami a nawet sierścią zwierząt. W krorlim czasie poprawia jakość powietrza i sprawia że naprawdę oddycha się lepiej. A do tego ten piękny design. Jestem w nim zakochana.
   Zalety:
   Przede wszystkim skuteczny. Do tego prosty w obsłudze i bardzo cichy.
   Wady:
   Ja nie zauważyłam.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Martyna,
   07.12.2022 napisał:
   Oczyszczacz idealnie sprawdził się w moim mieszkaniu. Jest łatwy w obsłudze. Ma tryb nocny, podczas, którego działa bardzo cicho. Nie jest duży i ma bardzo prosty ładny design. Zdecydowanie poprawił powietrze w moim mieszkaniu, oddycha mi się lepiej.
   Zalety:
   cichy
   łatwy w obsłudze
   ładny, prosty design
   Wady:
   -
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karolka_ees,
   05.12.2022 napisał:
   Intuicyjny, cichy, z możliwością sterowania za pomocą
   aplikacji a do tego jest po prostu ładny. Synkowi spodobał się od pierwszego użytkowania.
   Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH to
   idealny produkt do walki ze smogiem i groźnymi
   drobnoustrojami. Wykorzystano tutaj filtr 3w1, który
   składa się z filtra wstępnego, filtra HEPA H13 i filtra z
   węglem aktywnym, całość wspiera technologia UV-C
   LED, której zadaniem jest eliminacja bakterii w
   przepływającym powietrzu wewnątrz urządzenia, jak i
   w samych filtrach. Oczyszczacz powietrza posiada
   również jonizator plazmowy, który unieszkodliwia
   wirusy i alergeny.
   Zalety:
   Cichy
   Intuicyjny
   Działa w połączeniu z aplikacją mobilną ze smartphona
   Wady:
   Raczej brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Elobaba,
   13.04.2022 napisał:
   Wg mnie must have dla alergików.

   Mam alergię, na wszystkie pyłki drzew i trwa. Cierpiałam zwykle już od lutego na katar sienny. A oczyszczacz bardzo poprawił się komfort mojego snu i funkcjonowania wiosennego, ogólnie życia, jako alergika.
   Ten oczyszczacz posiada 3 filtry. Jeden z nich to właśnie HEPA, który jest dla alergików! Myślę że u mnie to on robi robotę. Bardzo podoba mi się opcja przestawienie na tryb nocny. Więc praktycznie go nie słychać w nocy.

   Bardzo jestem zadowolona z tego oczyszczacza.
   Zalety:
   - szybkie działanie
   - cicha praca
   - filtr Hepa dla alergików
   Ocena opinii: 0
  • -
   Purplelips,
   11.04.2022 napisał:
   Nie wierzyłam ale naprawdę działa. Polecam ! Jestem alergikiem i odkąd używam oczyszczacza czuje się lepiej.
   Zalety:
   Mały
   Ładny design
   Szybko radzi sobie z oczyszczaniem powietrza z nieprzyjemnych zapachów
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   _ejani_,
   27.03.2022 napisał:
   Rewelacyjny sprzęt , alergie jakby mniejsze , cichy , rewelacyjny tryb nocny , którego wogole nie słychac a widać jakość powietrza
   Zalety:
   Cichy
   Mały
   Lekki
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Julia_z_rodzicami,
   23.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz sprawdził się rewelacyjnie w pokoju naszej córki - córka miała często problemy z infekcjami górnych dróg oddechowych. Odkąd mamy oczyszczacz widzimy znaczną poprawę. W nocy działa bardzo cicho, nie szumi, nie budzi dziecka. Jest intuicyjny i nie zajmuje zbyt dużo miejsca.
   Zalety:
   cichy
   ergonomiczny
   z jonizacją
   intuicyjny
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Justyna jk,
   23.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz spełnia swoją rolę, jest cichy, tryb nocny działa bezszelestnie. Czuć różnice w domu, powietrze ma inny zapach. Łatwe sterowanie z pozycji telefonu, mega sprawa. Polecam ;)
   Zalety:
   Łatwość obsługi, sterowanie z pozycji telefonu, czyste powietrze
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata K.,
   21.03.2022 napisał:
   Świetny oczyszczacz. Jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Czuję różnicę w jakości powietrza
   Zalety:
   Mały
   Cichy
   Intuicyjny w obsłudze
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   mama_marcelka_i_maksia_,
   21.03.2022 napisał:
   Świetnie oczyszcza powietrze w naszym mieszkaniu.
   Moim zdaniem najlepszy oczyszczacz jaki mieliśmy
   Zalety:
   Cichy
   skuteczny
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nat.with.love,
   17.03.2022 napisał:
   Oczyszczacz działa bardzo sprawnie. Filtruje powietrze co słychać mocniej przy każdym otworzeniu okna. Jestem bardzo zadowolona i spokojna o płuca mojego dziecka
   Zalety:
   Jonizacja powietrza, filtracja.
   Wady:
   Głośny dźwięk przy wyłączaniu i włączaniu
   Ocena opinii: 0
  • -
   Magda M.,
   12.01.2022 napisał:
   Bardzo dobry sprzęt. Ładnie się prezentuje nawet w salonie. Ciche działanie to ogromny plus. Można sterować nim z pozycji smartfona, co bardzo ułatwia organizację. Najbardziej korzystamy z funkcji "auto" ponieważ oczyszczacz sam dopasowuje parametry do aktualnych wymagań powietrza.
   Zalety:
   - cicha praca
   - możliwość sterowania za - pomocą smartfona,
   elegancki wygląd
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kaja,
   10.01.2022 napisał:
   Mały, ładny oczyszczacz, który przede wszystkim świetnie spełnia swoje zadanie. Mieszkam w Krakowie i pierwszy raz nie kaszlę zimą od smogu.
   Zalety:
   Mały, cichy, wydajny.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natalieee,
   06.01.2022 napisał:
   Świetne urzadzenie. Chcielismy po mieszkamy na wsi gdzie jest bardzo duzo domow ktore kopcą zima. Oczyszczacz jest prosty w obsłudze. A swietnie oczyszcza powietrze. W domu mamy deojke dzieci ktore po mcu przestaky miec katar alergiczny.
   Zalety:
   Cena. Wyglad. Prosta obsluga. Sterowanie z aplikacji.
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Dorota,
   03.01.2022 napisał:
   Jestem bardzo zadowolona z oczyszczacza .Jest cichy ma fajny designe.Przy piesku i wnuku alergiku sprawdzą się doskonale .Szybko reaguje na zmieniającą się jakość powietrza .
   Ocena opinii: 0
  • -
   Gosia,
   27.12.2021 napisał:
   Tego typu sprzęt polecam każdemu. Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi lub gdy wśród domowników mamy alergika. Sprzęt działa cicho i wydajnie. Dzięki aplikacji w telefonie mam stały podgląd na jakość powietrza w naszym domu. Jest cichy, łatwy w obsłudze. Posiada blokadę rodzicielską co jest super gdy mamy dzieci. Duzy plus za wygląd bo wtapia się w otoczenie. Jonizuje powietrze oraz sterylizuje więc super przy naszym alergiku.
   Zalety:
   cichy
   łatwy w obsłudze
   blokada rodzicielska
   bardzo precyzyjne oczyszczanie powietrza az 5cio wartwowy filtr
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Szulka,
   27.12.2021 napisał:
   Świetny sprzęt! Prosta obsługa. Możliwość sterowania z poziomu telefonu komórkowego. Bardzo cichy. Nowoczesny design. Moim zdaniem wart swej ceny. Polecam!
   Zalety:
   - cichy
   - prosta obsługa
   - świetny wygląd
   - stresowanie przez aplikację w telefonie
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   27.12.2021 napisał:
   W moim domu oczyszczacz spełnia swoją funkcję idealnie, prosty w obsłudze , szybko reaguje na zmiany powietrza , łatwo można sterować nim z poziomu aplikacji
   Zalety:
   Ładny wygląd
   Prosta obsługa
   Jakość w stosunku do ceny
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tatiana,
   21.12.2021 napisał:
   Używam go od początku roku. Jak na razie się sprawdza. Szybko reaguje na zmiany zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   CozyHome,
   20.12.2021 napisał:
   Odkąd pojawił się w naszym domu śpi się nam znacznie lepiej, mam znacznie lepsze samopoczucie. Moim zdaniem jest tez idealnym pomocnikiem w utrzymaniu czystości - ogranicza ilość kurzu w domu. Co dla mnie jest tez ważne to ze niweluje zapachy i jonizuje powietrze. Jest bardzo łatwy w obsłudze tym bardziej że można nim sterować za pomocą aplikacji. Polecam
   Zalety:
   - cichy zgrabny
   - Wysokiej jakosci filtry
   - mniej kurzu w domu
   - lepsze samopoczucie domowników
   - jonizacja - usuwa z powierzchniami powietrza bakterie i wirusy
   - łatwe w obsłudze - sterowanie również aplikacja
   - usuwa zapachy
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Aga,
   20.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz Vestfrost bardzo przypadł nam do gustu. Wędruje po całym domu oczyszczając po kolei każdy pokój. Dzięki trzem filtrom które posiada jestem przekonana że powietrze w naszym domu jest idealne. Pozostawiony na trybie „auto” sam zwiększa lub zmniejsza intensywność oczyszczania - mieszkam w Małopolsce wiec wystarczy otworzyć na chwilę okno a oczyszcza po chwili jest już na najwyższych obrotach. Kolor diody informuje o jakosci powietrza. Dodatkowa funkcja to jonizacja powietrza oraz powierzchni. A po włączeniu blokady rodzicielskiej wiem że dzieci nic mi nie poprzestawiaja. Dodatkowo mogę sterować oczyszczaczem za pomocą smartfona. Polecam
   Zalety:
   - Mały, zgrabny, do każdego wnętrza
   - cichy - tryb nocny
   - trzy prędkości
   - kolor diody informuje o jakości powietrza - na trybie auto sam zwiększa prędkość żeby szybko oczyścić powietrze
   - jonizator powietrza
   - sterowanie smartfonem
   - blokada rodzicielska
   - oczyszcza powierzchnie 42m2
   - 3 filtry
   - idealny dla domu z dziećmi i zwierzętami
   Wady:
   Brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Lilianna,
   18.12.2021 napisał:
   jestem bardzo zadowolona, lekki sprzęt, pracuje cicho, jest możliwy tryb nocny no i piękny wygląd ! polecam!
   Zalety:
   cichy tryb pracy
   nocne czuwanie
   proste użtkowanie
   piękny wygląd
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 1
  • -
   Domek.napolnej ,
   17.12.2021 napisał:
   Oczyszczacz jest rewelacyjny!
   Jest cichy i można sterować nim przez aplikację co jej dodatkowym plusem , ma bardzo wydajny filtr ponadto pięknie prezentuję się w wnętrzu .
   Zalety:
   Cichy , modny disagne , wydajny filtr
   Ocena opinii: 0
  • -
   Fredi,
   26.10.2021 napisał:
   Bardzo fajny sprzęt - cichy, mały, nie korci dzieci. Wszystkie ważne rzeczy na wyświetlaczu. Banalny dostęp do filtrów.
   Zalety:
   Mały, cichy
   Wady:
   Sparowanie urządzenia w telefonem nie było takie proste i intuicyjne.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ania,
   13.10.2021 napisał:
   Mały, zgrabny oczyszczacz powietrza. Idealny do pokoju gdzie nie ma miejsca. Ładny matowy biały kolor.

   Zalety:
   - Mały
   - Cichy
   - Minimalistyczny design
   - Aplikacja
   - Z jonizatorem
   Wady:
   - brak
   Ocena opinii: 1
  • -
   Hanna,
   24.02.2021 napisał:
   Wybrałam go, bo jest bardzo mały, choć ma dużą wydajność. Przenoszę go między salonem i sypialnią, świetnie się sprawdza.
   Zalety:
   mały, cichy, lekki
   Wady:
   raczej brak
   Ocena opinii: 2
  • -
   Maria,
   24.02.2021 napisał:
   Porządny, mały oczyszczacz do pokoju dziecka.
   Dziecko przy nim zasypia.
   Ocena opinii: 2
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 42 m²
  Wydajność oczyszczania do: 340 m³/h
  Poziom hałasu: 17-48 dB
  Szacunkowy koszt energii 7 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: tak
  Waga urządzenia: 5,8 kg
  Wysokość: 49.4 cm
  Głębokość: 22.0 cm
  Szerokość: 35.2 cm
  Zużycie energii: 38 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 134 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 5901138700716
Vestfrost VP-A1M30WH oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 699,00zł 1099,00zł
Dodaj do koszyka