Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 22 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 3.1
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1399,00zł
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 65 m²
  Wydajność oczyszczania do: 500 m³/h
  Poziom hałasu: 22-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: nie
  Waga urządzenia: 10 kg
  Wysokość: 81.0 cm
  Głębokość: 29.0 cm
  Szerokość: 29.0 cm
  Zużycie energii: do 45 W
  Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 150 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 6939924824185

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL posiada przepływ powietrza na poziomie 500 m3/h, dlatego z łatwością poradzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z pomieszczeń o powierzchni do 65 m2 (przyjmując wskaźnik oczyszczania WO3). Warstwowy, okrągły filtr 360° w połączeniu z jonizatorem zapewniają najwyższą skuteczność oczyszczania, a przemyślany i gustowny design sprawiają, że oczyszczacz stanowi integralny element wystroju wnętrza. Zestaw trzech czujników, wyświetlacz, kilka trybów pracy i programator czasowy pozwalają na pełną kontrolę nad pracą oczyszczacza i jakością powietrza w domu.

FILTRACJA POWIETRZA W OCZYSZCZACZU TOSHIBA CAF-X83XPL

W modelu CAF-X83XPL wykorzystano filtr 360° o cylindrycznej formie, która umożliwia przepływ powietrza przez jego całą powierzchnię. Jego skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń wynosi aż 99,9%. Składa się z 5 warstw, z których każda odpowiada za przechwytywanie innego rodzaju zanieczyszczeń.

 1. Filtr wstępny zatrzymuje kurz, sierść i duże cząsteczki pyłków, odciążając w ten sposób pracę kolejnych warstw.
 2. Następnie warstwa PET przechwytuje aerozole atmosferyczne, czyli pyły zawieszone o średnicy nie większej niż 2,5 μm.
 3. Zaraz za nią znajduje się węgiel aktywny, którego zadaniem jest adsorpcja zanieczyszczeń gazowych, takich jak lotne związki organiczne (LZO/VOC), formaldehyd, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.
 4. Następną warstwę stanowi filtr HEPA, który odpowiada za przechwytywanie cząsteczek stałych. W głównej mierze są to składniki smogu (czyli pyły zawieszone PM10 i PM2.5), alergeny, kurz, roztocza i inne substancje.
 5. Ostatnia warstwa PET przedłuża żywotność całego filtra.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X83XPL filtr wielowarstwowy

Filtr w oczyszczaczu należy regularnie czyścić, a przypomina nam o tym niewielki wskaźnik na wyświetlaczu. Kiedy przyjdzie moment na montaż nowego filtra, poinformuje nas o tym odpowiedni kod na wyświetlaczu, a urządzenie zablokuje się i wznowi pracy, dopóki nie wymienimy zużytego filtra. Gwarantuje to, że oczyszczanie będzie odbywało się zawsze na wysokim poziomie.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X83XPL jonizator

STERYLIZACJA JONAMI UJEMNYMI W MODELU TOSHIBA CAF-X83XPL

Oczyszczacz Toshiba tworzy zdrowe otoczenie nie tylko przy pomocy filtra 360°, ale również plazmowego generatora jonów. Wytwarza on ujemnie naładowane jony i wypuszcza je do pomieszczenia. One zaś, po zetknięciu się z patogenami, niszczą ich strukturę i unieszkodliwiają je. Dzięki temu powietrze w Twoim domu będzie wolne od wirusów, bakterii, zarodników pleśni i alergenów, a ty ochronisz się przed kolejną grypą lub infekcją.

FUNKCJE OCZYSZCZACZA TOSHIBA CAF-X83XPL

CZUJNIKI I WSKAŹNIKI

Zarówno na wlocie jak i wylocie oczyszczacza CAF-X83XPL znajdują się czujniki, które kontrolują ilość cząstek PM2.5 oraz obecnych w powietrzu gazów. Informacje o poziomie wykrytych zanieczyszczeń przedstawiane są na przejrzystym wyświetlaczu - lampka w kształcie okręgu wskazuje kolorystycznie ogólną jakość powietrza, a znajdujący się wewnątrz wskaźnik numeryczny przedstawia nam dokładną wartość stężenia PM2.5. Trzy, ułożone pionowo diody informują nas ponadto o wybranym trybie pracy i włączonej jonizacji. Wspomniane wcześniej czujniki służą nie tylko do celów informacyjnych, ale również do regulowania pracy oczyszczacza w trybie automatycznym. Do tego wykorzystywane są nie tylko czujniki zanieczyszczenia, ale również sensor światła - jeśli w pomieszczeniu zrobi się ciemno, urządzenie samodzielnie przejdzie w tryb nocny.

TRYBY PRACY

Na co dzień najwygodniejszym sposobem korzystania z oczyszczacza jest włączenie go w tryb automatyczny i pozwolenie na samodzielną pracę urządzenie. Nie musimy wtedy przejmować się jego ustawieniami, ponieważ prędkość wentylatora i jasność wyświetlacza regulowane są na podstawie wskazań czujnik. Jednak jeśli chcemy, możemy wybrać manualnie jedną z trzech prędkości - niska, średnia, wysoka - lub włączyć tryb nocny, w którym emitowany hałas ograniczany jest do 22 dB a wyświetlacz się przygasza.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X83XPL

Oczyszczacz Toshiba CAF-X83XPL

STYLOWY DESIGN

Oczyszczacz od Toshiby to definicja minimalizmu i współczesności. Jego smukła sylwetka i nowoczesny wyświetlacz sprawiają, że całość wygląda bardzo gustownie, a urządzenie nie tylko nie psuje wystroju pomieszczenia, ale wręcz stanowi jego integralną całość. To doskonały wybór dla osób, które szukają oczyszczacza skutecznego i stylowego jednocześnie.

CZYM TOSHIBA CAF-X83XPL WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL stworzony został z myślą o dużych pomieszczeniach do 65 m2, takich jak duże salony z otwartą kuchnią. Wykorzystuje wyjątkowy, okrągły filtra 360°, który przechwytuje zanieczyszczenia całą swoją powierzchnią, co gwarantuje wysoką skuteczność przechwytywania zanieczyszczeń. Ze względu na funkcję jonizacji, dużą wydajność i bardzo cichą pracę model X83XPL to świetny wybór do biura typu open-space; jego działanie nie tylko nie utrudnia koncentracji, ale dzięki ujemnym jonom wręcz ją ułatwia. Z tego samego powodu sprawdzi się również w sypialni. Ten oczyszczacz powietrza marki Toshiba stanowi sporą konkurencję dla innych urządzeń w swojej kategorii.


Funkcje dodatkowe Toshiba CAF-X33XPL

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

3-kolorowa skala jakości powietrza

 • WSKAŹNIK NUMERYCZNY

stężenie PM2.5 oraz ustawienia timera

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

low, mid, high

 • 3 CZUJNIKI

sensor pyłów PM.5, zapachów i światła

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRA

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

kod na wyświetlaczu numerycznym

 • TRYB AUTO

samodzielne dobieranie prędkości przez oczyszczacz

 • TRYB NOCNY

cicha praca z przygaszonym wyświetlaczem

 • GENERATOR JONÓW UJEMNYCH

usuwa wirusy, bakterie, alergeny i grzyby

 • BLOKADA RODZICIELSKA

blokada zmiany ustawień

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu wyłączenia

 • UCHWYT

ułatwia przenoszenie

Toshiba CAF-X83XPL oczyszczacz
Cena: 1399,00zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908