Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 28 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 3
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 26.08.2021

Opis

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL to model przeznaczony do 40 m2 (według wskaźnika oczyszczania WO3). Przepływ powietrza na poziomie 300 m3/h umożliwia dokładną filtrację całego powietrza w pomieszczeniu nawet 3 razy w ciągu godziny! Urządzenie jest ciche jak szept (28 dB), więc sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecka. W tym drugim przypadku przydadzą się również jego funkcje dodatkowe, takie jak blokada rodzicielska i tryb nocny. Klasyczny zestaw filtrów, w który został wyposażony, w połączeniu z plazmowym generatorem jonów, zapewniają czyste, wolne od smogu, bakterii i alergenów powietrze.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL lifestyle

CAF-X50XPL - KLASYKA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Model CAF-X50XPL to najbardziej minimalistyczny ze wszystkich oczyszczaczy marki Toshiba. Posiada niezwykle prostą ale przyjemną dla oka, miękką formę, czysty, biały kolor i dyskretny panel sterowania. Takie urządzenie sprawdzi się doskonale w praktycznie każdym wnętrzu, zarówno tym nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym.

FILTRACJA POWIETRZA W OCZYSZCZACZU TOSHIBA CAF-X50XPL

Oczyszczacz CAF-X50XPL wykorzystuje bardzo klasyczny, ale bardzo skuteczny zestaw filtrów, wspomagany przez funkcję jonizacji powietrza. Powietrze zaciągane jest wentylatorem z tyłu oczyszczacza, a następnie przechodzi przez następujące elementy:

 1. filtr wstępny (będący częścią pokrywy) w formie gęstej siatki, która zbiera kurz, sierść, włosy i duże cząstki pyłów,
 2. filtr węgla aktywnego, który przechwytuje zanieczyszczenia gazowe, takie jak LZO, formaldehyd, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy,
 3. filtr HEPA, którego zadaniem jest wyłapywanie składników smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), alergenów, roztoczy, bakterii i innych cząstek stałych.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL filtry powietrza

Filtry w modelu X50XPL wymagają regularnego czyszczenia, o którym przypomina specjalna lampka czystości filtra.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL jonizacja

STERYLIZACJA JONAMI UJEMNYMI W MODELU TOSHIBA CAF-X50XPL

Zapomnij o częstej grypie, infekcjach i męczącej alergii. Model CAF-X50XPL wyposażony został w jonizator plazmowy, który generuje i uwalnia do pomieszczenia ujemnie naładowane jony. Aniony te niszczą napotkane na swojej drodze patogeny, takie jak wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i różnego rodzaju alergeny. Bogate w ujemne jony powietrza wspomaga też koncentrację, więc funkcja ta przyda się nie tylko w domu alergika, ale również niewielkim biurze.

FUNKCJE OCZYSZCZACZA TOSHIBA CAF-X50XPL

CZUJNIKI I WSKAŹNIKI

Oczyszczacz od Toshiby wyposażony został w trzy czujniki: kurzu, zapachu i światła. Mierzy poziom zanieczyszczenia w otoczeniu oraz intensywność światła i na podstawie zebranych informacji dobiera odpowiedni sposób pracy oraz jasność wyświetlacza. Jest to niezwykle inteligentne urządzenie, które w trybie automatycznym radzi sobie praktycznie bez naszej pomocy. Na panelu sterowania znajduje się niewielki, kolorystyczny wskaźnik jakości powietrza oraz lampka czystości filtra, które pozwalają kontrolować efekty pracy oczyszczacza.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL panel sterowania

TRYBY PRACY

Chociaż najwygodniejszym trybem oczyszczacza jest tryb automatyczny, to jednak czasem chcielibyśmy dostosować jego pracę do naszych aktualnych potrzeb. Przypalone jedzenie czy wyjątkowo zła pogoda mogą wymagać włączenia najwyższej prędkości na dłuższy czas, a idąc spać chcielibyśmy, żeby urządzenie nie przeszkadzało nam hałasem ani światłem wyświetlacza. Z tego powodu Toshiba CAF-X50XPL wyposażony został w tryb nocny oraz 4 prędkości pracy manualnej (low, mid, high, turbo). Jeśli chcemy, żeby oczyszczacz pracował w wybranym trybie tylko przez określony czas, możemy skorzystać z timera, czyli programatora czasowego.

Oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL dla dzieci

ODPOWIEDNI DLA DZIECI

Toshiba CAF-X50XPL to model w sam razy dla rodziny z dzieckiem. Pracuje stosunkowo cicho - emitowane w trybie niskim 28 dB to tyle, co cichy szept. Nie będzie więc przeszkadzać maluchowi podczas snu i zabawy. Panel sterowania z przyciskami został umieszczony w górnej części obudowy, do której pociecha nie dosięgnie, ale na wszelki wypadek można skorzystać z blokady rodzicielskiej, która uniemożliwia zmianę wybranych wcześniej funkcji.

CZYM TOSHIBA CAF-X50XPL WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL cechuje się bardzo prostą obsługą, niezwykle minimalistycznym designem i wysoką skutecznością filtracji przy niezwykle korzystnej cenie. To jeden z nielicznych oczyszczaczy powietrza poniżej 1000 zł, który posiada zarówno filtr HEPA jak i generator jonów ujemnych. Dzięki cichej pracy, blokadzie rodzicielskiej i timerowi będzie doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi, szczególnie tych z problemami alergicznymi.


Funkcje dodatkowe Toshiba CAF-X33XPL

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

3-kolorowa skala jakości powietrza

 • 4 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

low, mid, high i turbo

 • 3 CZUJNIKI

sensor pyłów PM.5, zapachów i światła

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu wyłączenia

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów

 • TRYB AUTO

samodzielne dobieranie prędkości przez oczyszczacz

 • TRYB NOCNY

cicha praca z przygaszonym wyświetlaczem

 • GENERATOR JONÓW UJEMNYCH

usuwa wirusy, bakterie, alergeny i grzyby

 • BLOKADA RODZICIELSKA

blokada zmiany ustawień


Wideo

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Joanna,
   14.04.2020 napisał:
   Idealny oczyszczacz do pokoju dla dziecka. Zakupiony po tym jak się okazało, że młoda jest uczulona na roztocza. Bardzo skuteczne oczyszcza powietrze. Toshiba CAF X50Xpl jest bardzo wydajnym urządzeniem. U mnie działa albo w trybie średnim za dnia, albo w w trybie nocnym.
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
  Wydajność oczyszczania do: 300 m³/h
  Poziom hałasu: 28-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 6.9 kg
  Wysokość: 57.1 cm
  Głębokość: 24.7 cm
  Szerokość: 38.7 cm
  Zużycie energii: do 32 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 6939924824161
Toshiba CAF-X50XPL oczyszczacz z jonizatorem
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 649,00zł 749,00zł