Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 19 dB

gofygify

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 30.06.2021

Opis

Sharp UJGC20EN to samochodowy oczyszczacz w kolorze szampańskiego złota, który wykorzystuje technologię Plasmacluter aby oczyścić powietrze ze szkodliwych patogenów. Pozbywa się zanieczyszczeń z przestrzeni 3,6 m3, tworząc wokół Ciebie czyste i zdrowe otoczenie. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się nie tylko jako oczyszczacz powietrza do samochodu, ale również na biurko w miejscu pracy lub pokoju dziecka.

PODWÓJNE OCZYSZCZANIE SHARP UJ-GC20EN

Oczyszczacz działa dwuetapowo, wykorzystując wydajny filtr wstępny oraz technologię Plasmacluster.

  1. Niewielki wentylator zasysa powietrze i przepuszcza je przez wydajny filtr wstępny, który przechwytuje kurz i pył o rozmiarze równym lub większym 10 mikronów, w tym również główny składnik smogu, czyli pyły zawieszone PM10. Jego skuteczność sięga nawet 80%.
  2. Technologia Plasmacluster to wydajny jonizator, który generuje i uwalnia do otoczenia ujemnie naładowane jony. Eliminują one znajdujące się w powietrzu patogeny i zanieczyszczenia, takie jak wirusy, bakterie, pleśń i alergeny. Wpływają też korzystnie na nasze samopoczucie i poprawiają koncentrację. Jonizator Plasmacluster pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona.

Sharp UJ-GC20EN generator jonów

SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ SHARP UJ-GC20EN

SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ SHARP UJ-GC20EN

Generator jonów Plasmacluster High-Density 25 000 w prosty i bezpieczny dla zdrowia sposób pozbywa się z otoczenia zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, pleśń i grzyby. Produkuje ujemnie naładowane jony wodoru i tlenu, które niszczą ścianę komórką napotkanych patogenów, pozostawiając po sobie tylko cząsteczki wody. W ten sposób delikatnie podnoszą też poziom wilgotności, wywołując efekt nawilżonej skóry. Drugą ważną rolą jonizatora jest utrzymanie równowagi kationowo-anionowej powietrza, która zwykle bywa zaburzona przez urządzenia elektroniczne. Jej poprawa wpływa korzystnie na nasze ogólne samopoczucie. Regulowana prowadnica (kąt 0-55 stopni) pozwala na precyzyjne skierowanie jonów w wybrane miejsce.

Skuteczna technologia Plasmacluster

Oczyszczacz Sharp UJ-GC20EN wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 25 000. Poniższa tabelka przedstawia skuteczność generatora jonów Plasmacluster na poszczególne patogeny. Tabelka wykonana na podstawie danych producenta.

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów Efekt
nawilżonej
skóry
Usuwanie unoszących się Ograniczenie przylegającej Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Pleśń Wirusy Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dni 10 godz. 2,7 min. 55 min. 6 godz. 3 godz. 20 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

LEPSZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJA DZIĘKI SHARP UJ-GC20EN

centrować. Jest to niezwykle ważne podczas jazdy, szczególnie przy długich trasach. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, możesz umieścić jonizator blisko niego - delikatny szum generowany przez jonizator pomoże mu się uspokoić i zasnąć, a czyste powietrze podniesie komfort snu. Oczyszczacz możesz też zabrać ze sobą do pracy - stawiając go na biurku stworzysz wokół siebie zdrowe otoczenie. Nie tylko pomoże ci utrzymać skupienie na wykonywanej pracy, ale również ochroni cię przed infekcjami i wirusami, które w miejscu pracy można złapać bardzo łatwo. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać ze sobą oczyszczacz w inne miejsce. Jego niewielki rozmiar nie stawia żadnych ograniczeń. Wystarczy tylko podłączyć go do wejścia USB w komputerze, przenośnego powerbanka lub gniazda zapalniczki w samochodzie. Umożliwia to dołączona do zestawu wtyczka USB z przewodem o długości 1,5 m oraz zasilacz samochodowy.

PROSTA OBSŁUGA SHARP UJ-GC20EN

Jonizator powietrza do samochodu Sharp UJ-GC20EN jest niezwykle prosty w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku włączamy urządzenie oraz wybieramy jedną z trzech prędkości wentylatora:

  • tryb niski (7000 jonów/cm3),
  • tryb średni (25000 jonów/cm3),
  • tryb wysoki (75000 jonów/cm3).

Niewielki wyświetlacz wskazuje nam, z jaką prędkością pracuje w danym momencie. I to wszystko! Co pół roku wystarczy wyczyścić znajdującą się wewnątrz elektrodęza pomocą dołączonej do zestawu szczotki, a co 6 lat wymienić moduł na nowy (zakładając, że oczyszczacz działa 8 godzin dziennie). Obsługa oczyszczacza jeszcze nigdy nie była tak wygodna.

CZYM MODEL SHARP UJ-GC20EN WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Jonizator samochodowy Sharp UJ-GC20EN wyróżnia się wysoką jakością i estetyką wykonania. Elegancki, złoty kolor i smukły kształt sprawiają, że oczyszczacz pasuje nie tylko do wnętrza samochodu, ale również na biurko w pracy i stanowi przy tym ciekawy element wystroju. Jest równocześnie bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga częstego czyszczenia. Wszystkie te cechy czynią z niego idealny oczyszczacz powietrza do samochodu, biura i garderoby.


Funkcje dodatkowe Sharp UJ-GC20EN

  • 3 POZIOMY PRĘDKOŚCI PRACY

LOW (niski), MED (średni) i TURBO

  • Funkcja blokady silnika

po włączeniu silnika uruchamia zapamiętaną szybkość

  • WSKAŹNIK WYMIANY MODUŁU

informuje o konieczności wymiany generatora jonów Plasmacluster

  • REGULACJA KĄTA NACHYLENIA NAWIEWU

dwa stopnie regulacji 20° i 55°

Zobacz pełny opis +
Sharp UJ-GC20EN oczyszczacz samochodowy powietrza
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 599,00zł 699,00zł