Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 19 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 699,00zł
Nowość
Bestseller
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Sharp UJGC20EN to jonizator samochodowy w kolorze szampańskiego złota, który wykorzystuje technologię Plasmacluter aby oczyścić powietrze ze szkodliwych patogenów. Pozbywa się zanieczyszczeń z przestrzeni 3,6 m3, tworząc wokół Ciebie czyste i zdrowe otoczenie. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się nie tylko jako oczyszczacz powietrza do samochodu, ale również na biurko w miejscu pracy lub pokoju dziecka.

PODWÓJNE OCZYSZCZANIE SHARP UJ-GC20EN

Oczyszczacz działa dwuetapowo, wykorzystując wydajny filtr wstępny oraz technologię Plasmacluster.

  1. Niewielki wentylator zasysa powietrze i przepuszcza je przez wydajny filtr wstępny, który przechwytuje kurz i pył o rozmiarze równym lub większym 10 mikronów, w tym również główny składnik smogu, czyli pyły zawieszone PM10. Jego skuteczność sięga nawet 80%.
  2. Technologia Plasmacluster to wydajny jonizator, który generuje i uwalnia do otoczenia ujemnie naładowane jony. Eliminują one znajdujące się w powietrzu patogeny i zanieczyszczenia, takie jak wirusy, bakterie, pleśń i alergeny. Wpływają też korzystnie na nasze samopoczucie i poprawiają koncentrację.

Skarp UJ-GC20EN generator jonów

JONIZATOR PLASMACLUSTER SHARP UJ-GC20EN

Skarp UJ-GC20EN generator jonów

Generator jonów Plasmacluster High-Density 25 000 w prosty i bezpieczny dla zdrowia sposób pozbywa się z otoczenia zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, pleśń i grzyby. Produkuje ujemnie naładowane jony wodoru i tlenu, które niszczą ścianę komórką napotkanych patogenów, pozostawiając po sobie tylko cząsteczki wody. W ten sposób delikatnie podnoszą też poziom wilgotności, wywołując efekt nawilżonej skóry. Drugą ważną rolą jonizatora jest utrzymanie równowagi kationowo-anionowej powietrza, która zwykle bywa zaburzona przez urządzenia elektroniczne. Jej poprawa wpływa korzystnie na nasze ogólne samopoczucie. Regulowana prowadnica (kąt 0-55 stopni) pozwala na precyzyjne skierowanie jonów w wybrane miejsce.

LEPSZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJA DZIĘKI SHARP UJ-GC20EN

centrować. Jest to niezwykle ważne podczas jazdy, szczególnie przy długich trasach. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, możesz umieścić jonizator blisko niego - delikatny szum generowany przez jonizator pomoże mu się uspokoić i zasnąć, a czyste powietrze podniesie komfort snu. Oczyszczacz możesz też zabrać ze sobą do pracy - stawiając go na biurku stworzysz wokół siebie zdrowe otoczenie. Nie tylko pomoże ci utrzymać skupienie na wykonywanej pracy, ale również ochroni cię przed infekcjami i wirusami, które w miejscu pracy można złapać bardzo łatwo. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać ze sobą oczyszczacz w inne miejsce. Jego niewielki rozmiar nie stawia żadnych ograniczeń. Wystarczy tylko podłączyć go do wejścia USB w komputerze, przenośnego powerbanka lub gniazda zapalniczki w samochodzie. Umożliwia to dołączona do zestawu wtyczka USB z przewodem o długości 1,5 m oraz zasilacz samochodowy.

PROSTA OBSŁUGA SHARP UJ-GC20EN

Jonizator powietrza do samochodu Sharp UJ-GC20EN jest niezwykle prosty w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku włączamy urządzenie oraz wybieramy jedną z trzech prędkości wentylatora:

  • tryb niski (7000 jonów/cm3),
  • tryb średni (25000 jonów/cm3),
  • tryb wysoki (75000 jonów/cm3).

Niewielki wyświetlacz wskazuje nam, z jaką prędkością pracuje w danym momencie. I to wszystko! Co pół roku wystarczy wyczyścić znajdującą się wewnątrz elektrodęza pomocą dołączonej do zestawu szczotki, a co 6 lat wymienić moduł na nowy (zakładając, że oczyszczacz działa 8 godzin dziennie). Obsługa oczyszczacza jeszcze nigdy nie była tak wygodna.

CZYM MODEL SHARP UJ-GC20EN WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Jonizator samochodowy Sharp UJ-GC20EN wyróżnia się wysoką jakością i estetyką wykonania. Elegancki, złoty kolor i smukły kształt sprawiają, że oczyszczacz pasuje nie tylko do wnętrza samochodu, ale również na biurko w pracy i stanowi przy tym ciekawy element wystroju. Jest równocześnie bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga częstego czyszczenia. Wszystkie te cechy czynią z niego idealny oczyszczacz powietrza do samochodu, biura i garderoby.


Funkcje dodatkowe Sharp UJ-GC20EN

  • 3 POZIOMY PRĘDKOŚCI PRACY

LOW (niski), MED (średni) i TURBO

  • Funkcja blokady silnika

po włączeniu silnika uruchamia zapamiętaną szybkość

  • WSKAŹNIK WYMIANY MODUŁU

informuje o konieczności wymiany generatora jonów Plasmacluster

  • REGULACJA KĄTA NACHYLENIA NAWIEWU

dwa stopnie regulacji 20° i 55°

Sharp UJ-GC20EN generator jonów
Cena: 699,00zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908