Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 19 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 699,00zł
Nowość
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 2 + 3 lata (Door-to-door)

Sharp UJGC20EB to kompaktowy oczyszczacz powietrza, który pozbywa się zanieczyszczeń z 3,6 m3 przestrzeni za pomocą jonów ujemnych Plasmacluster. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz mieć go zawsze przy sobie i zadbać o zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu, niezależnie od tego, co robisz i gdzie jesteś. Świetnie sprawdzi się jako oczyszczacz powietrza do samochodu lub biura. Świeże, czyste powietrze nie tylko przynosi korzyści dla zdrowia, ale również poprawia samopoczucie i koncentrację.

PODWÓJNA METODA FILTRACJI W SHARP UJ-GC20EB

Urządzenie oczyszcza powietrze dwuetapowo - za pomocą wydajnego filtra wstępnego oraz jonizatora Plasmacluster

  1. Zasysane powietrze przechodzi przez wydajny filtr wstępny, który przechwytuje ok. 80% drobnych cząstek kurzu i pyłków o rozmiarze równym lub większym 10 mikronów. Oznacza to, że usuwa z powietrza nawet pyły zawieszone PM10, które są głównym składnikiem smogu
  2. Jonizator Plasmacluster produkuje i uwalnia do otoczenia ujemnie naładowane jony, które eliminują większość znajdujących się w powietrzu zanieczyszczeń - wirusy, bakterie, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów oraz nieprzyjemne zapachy. Jedn.ocześnie zapewnia równowagę kationowo-anionową powietrza, poprawiając nasze samopoczucie

Sharp UJ-GC20EB generator jonów

GENERATOR JONÓW PLASMACLUSTER SHARP UJ-GC20EB

Sharp UJ-GC20EB generator jonów

Zastosowana w oczyszczaczu technologia jonizacji Plasmacluster High-Density 25 000 opiera się na działaniu ujemnie naładowanych jonów wodoru i tlenu. Po zetknięciu się z patogenem jony niszczą jego ścianę komórkową, wyciągając z niej cząsteczkę wodoru. W ten sposób zostaje on unieszkodliwiony, a ponadto pod ciężarem jonów opada i nie unosi się w powietrzu. Produktem ubocznym całego procesu są wyłącznie cząsteczki wody, jest to więc metoda całkowicie bezpieczna dla zdrowia, która pozostawia powietrze czyste i delikatnie nawilżone. Kolejna rola produkowanych jonów polega na utrzymaniu równowagi kationowo-anionowej w powietrzu, które zaburzają obecne wokół nas urządzenia elektroniczne. Aby jonizacja była jak najbardziej skuteczna, możemy wyregulować kąt nachylenia prowadnicy (od 0 do 55 stopni) i skierować jony w wybrane miejsce.

LEPSZA KONCENTRACJA DZIĘKI SHARP UJ-GC20EB

Jonizator samochodowy sprawia, że czujemy się mniej zmęczeni, mamy lepsze samopoczucie i łatwiej jest nam się skoncentrować. Przydaje się to szczególnie w trakcie długich podróży, kiedy nasza uważność jest niezwykle istotna. Oczyszczacz powietrza pozbędzie się też zapachu dymu papierosowego i jedzenia z samochodu, zapewniając maksymalny komfort jazdy. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, czyste powietrze i delikatny szum jonizatora pomogą mu w zasypianiu. Sharp UJ-GC20EB to nie tylko doskonały oczyszczacz powietrza do samochodu, ale również do biura. Ochroni cię przed infekcjami i pomoże skupić się na wykonywanej pracy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby umieścić go w garderobie lub na biurku w pokoju dziecka - niewielki, poręczny rozmiar urządzenia pozwala korzystać z niego dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Wystarczy podłączyć go do wejścia USB w komputerze, przenośnego powerbanka lub gniazda zapalniczki w samochodzie.

PROSTA OBSŁUGA SHARP UJ-GC20EB

Korzystanie z jonizator powietrza do samochodu Sharp UJ-GC20EB jest banalnie proste i nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Żeby zaczął pracować wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB i nacisnąć przycisk zasilania na obudowie. Tym samym przyciskiem możemy ustawić jedną z trzech prędkości wentylatora - tryb niski (7000 jonów/cm3), średni (25000 jonów/cm3) oraz turbo (75000 jonów/cm3). Niewielki, ale przejrzysty wyświetlacz wskazuje nam działający aktualnie tryb. To nie mogło być łatwiejsze! Dołączona do zestawu wtyczka USB posiada przewód o długości 1,5 m, dlatego możemy postawić urządzenie w wygodnym dla siebie miejscu. Z oczyszczacza możemy korzystać również w drodze do pracy lub podczas dłuższej przejażdżki, ponieważ posiada wtyczkę do gniazda zapalniczki samochodowej. Kształt i wielkość jonizatora Sharp UJ-GC20EB doskonale wpasuje się do samochodowego uchwytu na kubki. Tak jak samo korzystanie z urządzenia, również jego konserwacja jest całkowicie bezproblemowa. Elektroda wewnątrz urządzenia wymaga wyczyszczenia tylko raz na pół roku, załączoną w zestawie szczotką do konserwacji. Moduł wymieniamy dopiero po 6 latach użytkowania (przy 8-godzinnej pracy na dobę).

CZYM MODEL SHARP UJ-GC20EB WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Model Sharp UJ-GC20EB to jeden z najbardziej kompaktowych oczyszczaczy powietrza na rynku. We wszystkich swoich produktach marka Sharp stawia na wysoką jakość i estetykę wykonania. Nie inaczej było tutaj. Niewielki rozmiar i elegancki wygląd sprawdzą się w każdym miejscu, w którym się znajdujemy. Oczyszczacz UJ-GC20EB łączy prostotę działania i obsługi z wysoką skutecznością filtracji, zapewniając czyste, zdrowe powietrze bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w wygodny sposób zadbać o zdrowe otoczenie.


Funkcje dodatkowe Sharp UJ-GC20EB

  • 3 POZIOMY PRĘDKOŚCI PRACY

LOW (niski), MED (średni) i TURBO

  • Funkcja blokady silnika

po włączeniu silnika uruchamia zapamiętaną szybkość

  • WSKAŹNIK WYMIANY MODUŁU

informuje o konieczności wymiany generatora jonów Plasmacluster

  • REGULACJA KĄTA NACHYLENIA NAWIEWU

dwa stopnie regulacji 20° i 55°

Sharp UJ-GC20EB generator jonów
Cena: 699,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908