Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 18 dB
Funkcja nawilżania: Tak
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 4499,00zł
Nowość
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 2 + 3 lata (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • - napisał:
   Jak dla mnie oczyszczacz z sharpa ki G75EUW jest dla mnie rewelacyjny. Bardzo odczuwalna różnica juz praktycznie była widoczna po pierwszym użyciu. Nawilżenie bardzo dobre.
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   SHARP KI-G75EUW bez problemu daje rade oczyszczać powietrze na powierzchni 120 m2 . Bardzo cichy i łatwy w obsłudze. Bardzo wydajny jonizator.
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Musze powiedzieć, że bardzo skutecznie usuwa przykre zapachy takie jak dym tytoniowy czy zapach potu ludzkiego, zwierząt itd. Sharp KI-G75EUW bardzo dobrze oczyszcza powietrze w salonie i nie tylko. Jest też świetny dla alergików
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 56 m²
  Wydajność oczyszczania do: 450 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 750 ml/h
  Poziom hałasu: 18-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Pojemność zbiornika: 4 l
  Waga urządzenia: 12 kg
  Wysokość: 66.6 cm
  Głębokość: 31.6 cm
  Szerokość: 40.5 cm
  Zużycie energii: 7-80 W
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 195 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 2 + 3 lata (Door-to-door)
  SKU: 4974019121185

Najnowszy produkt marki Sharp, oczyszczacz powietrza KI-G75EUW posiada niespotykaną wcześniej u tego producenta wydajność, sięgającą aż 450 m3/h. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, o powierzchni nawet do 56 m2. Jeszcze lepszą skuteczność filtracji zapewniają wysokiej klasy filtry powietrza oraz najmocniejszy generator jonów Plasmacluster PCI 25000. Oczyszczacz wyposażony został w duży, 4-litrowy zbiornik na wodę, który pozwala na wiele godzin nawilżania. Niesamowicie cicha praca (18 dB), niski pobór prądu (7 W) oraz tryb pracy inteligentnej z 5 czujnikami (kurzu i PM2.5, temperatury, wilgotności, światła, zapachu) czynią z niego idealny oczyszczacz powietrza do domu i biura.

UDOSKONALONY SYSTEM FILTRACJI Sharp KI-G75EUW

Oczyszczanie powietrza w modelu KI-G75EUW odbywa się za pomocą udoskonalonej, 5-stopniowej metody filtracji.

 1. Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia, takie jak sierść, kurz czy włosy, odciążając w ten sposób kolejne filtry. W tym modelu filtr wstępny został wyposażony w rolki czyszczące, które automatycznie co 48 godzin zbierają z niego zanieczyszczenia do specjalnego pojemnika. Jest to całkowita nowość na rynku oczyszczaczy powietrza, która zapewnia jeszcze lepszą skuteczność filtracji. Funkcję tę można jednak wyłączyć, zależnie od własnych preferencji
 2. Filtr z węglem aktywnym został wzbogacony w powłokę krzemionkową, dzięki której pochłania nie tylko nieprzyjemne zapachy, dym papierosowy i LZO, ale również tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx), co nie jest możliwe w przypadku zwykłego filtra węglowego.
 3. Filtr HEPA H13 wyłapuje mikroskopijne cząstki zanieczyszczeń, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, alergeny czy bakterie. Jego skuteczność sięga aż 99,97%.
 4. Filtr nawilżacza działa na podstawie maty ewaporacyjnej zaciągającej wodę do zbiornika. Utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności powietrza, zapewniając zdrowy mikroklimat wnętrza.
 5. Jonizator Plasmacluster wyposażony w generator jonów High-Density 25000 eliminuje z pomieszczenia wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i grzybów oraz zapewnia równowagę kationo-anionową powietrza.

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz i nawilżacz

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz i nawilżacz

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz i nawilżacz

NAJMOCNIEJSZY GENERATOR JONÓWy

Najnowsze urządzenie marki Sharp wyposażone zostało w superwydajny generator jonów Plasmacluster PCI 25 000. Produkuje on 25000 jonów/cm3, które usuwają z powietrza szkodliwe patogeny, takie jak wirusy (w tym wirus grypy), bakterie, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów. Ponadto pozbywa się nieprzyjemnych zapachów i zapewnia efekt nawilżonej skóry. Nowy generator pochłania alergeny mniejsz niż 0,3 mikrona. Generator należy wymieniać średnio co dwa lata.

Wbudowany w oczyszczaczu Sharp KI-G75EUW jonizator 3. generacji - High-Density 25 000 produkuje 3,5 razy więcej jonów niż wykorzystywany w poprzednich modelach generator High Density 7000. Dzięki temu pozbywa się zanieczyszczeń z powietrza prawie 5 razy szybciej! Tak duża koncentracja jonów umożliwia usuwanie nawet pleśni i wirusów przylegających do różnych powierzchni. Ponadto poziom wilgotności powietrza zostaje delikatnie podniesiony, powodując efekt nawilżonej skóry.

Skuteczna technologia Plasmacluster

Oczyszczacz Sharp KI-G75EUW wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 25 000. Poniższa tabelka przedstawia skuteczność generatora jonów Plasmacluster na poszczególne patogeny. Tabelka wykonana na podstawie danych producenta.

Klasa generatora jonówOczyszczanie powietrzaRedukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachówEfekt
nawilżonej
skóry
Usuwanie unoszących się Ograniczenie przylegającej Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Pleśń Wirusy Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dni 10 godz. 2,7 min. 55 min. 6 godz. 3 godz. 20 min.
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. - 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

NOWOŚCI W SHARP KI-G75EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to zdecydowanie najnowocześniejszy i najlepiej wyposażony model tej marki. Posiada wszystkie funkcje znane z poprzednich urządzeń, ale tutaj każda z nich została udoskonalona. Największą zmianą jest pojawienie się automatycznych, ruchomych rolek, które czyszczą filtr wstępny. Poza tym znajdziemy również szereg innych udogodnień.

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz i nawilżacz

CLEAN ASSIST MODE

To całkowita nowość w oczyszczaczach Sharp. Podczas sprzątania, szczególnie kiedy używamy odkurzacza, w powietrze wzbija się dodatkowy kurz i pył. Wystarczy wtedy włączyć tryb Clean Assist Mode, a oczyszczacz pozbędzie się unoszących w powietrzu drobinek zanieczyszczeń. Przez 15 min będzie intensywnie pracować, filtrując i jonizując powietrze na wysokich obrotach (bez nawilżania), a po kwadransie automatycznie wróci do trybu, którego używaliśmy wcześniej.


WIĘKSZY ZBIORNIK NA WODĘ

Duży, 4-litrowy zbiornik na wodę pozwala na wiele godzin pracy nawilżacza. Dzięki temu możemy cieszyć się nawilżonym, zdrowym powietrzem przez cały dzień, bez konieczności częstego uzupełniania zbiornika. Zapomnij o problemach ze snem oraz suchości w gardle po przebudzeniu - oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sharp KI-G75EUW zadba o odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu przez całą noc. Nie musisz również zastanawiać się nad tym, jaki poziom wilgotności ustawić - dzięki odpowiednim czujnikom, oczyszczacz samodzielnie dobiera intensywność nawilżania, zależnie od panującej aktualnie temperatury. Dzięki temu w pomieszczeniu zawsze panuje zdrowy i komfortowy mikroklimat.


ULEPSZONA FUNKCJA PLASMACLUSTER SPOT

W modelu KI-G75EUW nie zabrakło również funkcji Plasmacluster Ion Spot, znanej już z poprzedniej serii KC-G. Za pomocą specjalnej, ruchomej żaluzji możemy skierować intensywny strumień jonów w wybrane przez siebie miejsce. Silny strumień jonów będzie działać przez 8 godzin, po czym wrócić do poprzednich ustawień. W ten sposób odświeżysz garderobę, zasłony, dywany, buty narciarskie i inne znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty, usuwając z nich zanieczyszczenia oraz nieprzyjemny zapach. W przeciwieństwie do poprzednich modeli, żaluzję nie ustawiamy tutaj ręcznie, tylko automatycznie, za pomocą przycisku SWING. Pozwala to na wygodne i bardziej precyzyjne ustawienie kąta nawiewu powietrza.

OBROTOWE KÓŁKA

Zamontowane na obudowie obrotowe kółka pozwalają na wygodne przemieszczanie urządzenia, nie tylko na boki (jak to miało miejsce w poprzednich modelach), ale również w przód i tył. Blokada kółeczek została zastąpiona bardziej precyzyjnym ogranicznikiem, który uniemożliwia niechciane przesunięcie oczyszczacza.

JESZCZE CICHSZA PRACA

Chociaż już wcześniejsze modele Sharp słynęły z niezwykle cichej pracy, ten model może pochwalić się rekordowo niską emisją hałasu. W trybie niskim (SLEEP) podczas oczyszczania generuje dźwięk na poziomie jedynie 18 dB! Urządzenie podczas pracy jest prawie niesłyszalne, dlatego doskonale sprawdzi się w pokoju małego dziecka lub sypialni osób z bardzo czułym słuchem.

CZYM SHARP KI-G75EUW WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to najmocniejszy produkt tej marki, zarówno pod kątem wydajności jak i skuteczności filtracji. Nie tylko posiada wszystkie funkcje, tryby i czujniki, w jakie wyposażone były poprzednie modele, ale ponadto większość z nich została tu udoskonalona. Model KI-G75EUW jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze, a jego praca jest tak cicha, że praktycznie niesłyszalna. Zaawansowany tryb automatyczny i duży zbiornik na wodę pozwalają nam włączyć urządzenie i praktycznie o nim zapomnieć, przez długi czas ciesząc się ze zdrowego, nawilżonego i wolnego od zanieczyszczeń powietrza w swoim domu. Czegóż chcieć więcej?


Wideo

Sharp KI-G75EUW oczyszczacz z nawilżaczem
Cena: 4499,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908