Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 19 dB
Funkcja nawilżania: Tak
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2499,00zł
Bestseller

Wybierz dodatkowo:

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Opis

Oczyszczacze powietrza Sharp przedłużona gwarancja

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUW to model, który powstał z myślą o wymagających użytkownikach. Jest on przeznaczony do użytku domowego – zadba o skuteczne oczyszczenie powietrza na powierzchni do 38 m2. Cicha praca (a najniższych obrotach generuje hałas jedynie 19 dB) powala umieścić go zarówno w sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Profesjonalny oczyszczacz gwarantuje nam doskonale oczyszczone i dobrze nawilżone powietrze. A to wszystko za sprawą trzech filtrów, jonizatora i nawilżacza. Oczyszczacz pozwala nam na wybranie indywidualnych ustawień, jednak jego wielkim atutem jest praca w trybie Inteligent Mode. Jego samodzielność i skuteczność wynika z zastosowania aż siedmiu czujników. Wszystkie informacje o stanie powietrza wyświetlają się na przejrzystym wyświetlaczu, którego jasność jest regulowana zależnie od stopnia oświetlenia pomieszczenia. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem energii, dlatego spełni oczekiwania najbardziej oszczędnych osób. Co ważne po awarii zasilania uruchomi się automatycznie, utrzymując dobry stan powietrza pod nieobecność właścicieli.

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz w sypialni

Elegancki wygląd Sharp KC-G50EUW

Producent zadbał o wyjątkowy design Sharp KC-G50EUW, dzięki któremu będzie on znakomicie wpisywał się w tradycyjne i nowoczesne wnętrza. Nowy wygląd oczyszczacza to między innymi srebrne, matowe wstawki, które sprawiają, że jest on jeszcze bardziej elegancki.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA Z SHARP KC-G50EUW

Zaawansowany technologicznie oczyszczacz firmy Sharp G50 oczyszcza powietrze szybciej i dokładniej niż wiele innych dostępnych na rynku oczyszczaczy. Producent wyposażył go w najnowocześniejsze filtry.

 1. Dzięki filtrowi wstępnemu możliwe jest usunięcie z powietrza największych zanieczyszczeń (mających powyżej 240 mikronów) takich jak kurz, włosy, a także różnego rodzaju alergeny.
 2. Bardzo ważną rolę pełni tu filtr węgla aktywnego, który szczególnie skutecznie blokuje bakterie i wirusy, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Doskonale usuwa zanieczyszczenia gazowe, takie jak LZO czy dym papierosowy. Dodatkowo filtr wyposażony jest w powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu.
 3. Trzeci etap to filtr HEPA H13, (wychwytuje cząstki powyżej 0,3 mikrona), niezastąpiony w walce ze smogiem, gdyż zatrzymuje jego najważniejsze składniki – pyły zawieszone PM 2.5 i PM10. Eliminuje również kurz, roztocza i alergeny.
 4. Tak oczyszczone powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza , gdzie nabiera odpowiedniej wilgotności i trafia do pomieszczenia.
 5. Jonizator Plasmacluster pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów. Ponadto w pomieszczeniu zachowana zostaje równowaga kationowo-anionowa, co pozytywnie wpływa zarówno na nasze zdrowie, jak i samopoczucie.

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - filtry

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - filtracja powietrza

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - nawilżanie

Zdrowe nawilżenie z Sharp KC-G50EUW

Bardzo docenianym przez użytkowników pomysłem jest wyposażenie Sharp KC-G50EUW w nawilżacz powietrza. Funkcja nawilżacza jest przydatna szczególnie zimą, kiedy w wielu mieszkaniach powietrze jest skrajnie przesuszone i mogą pojawiać się problemy z drogami oddechowymi. Filtr nawilżacza usuwa osad i kamień z wody, ułatwiając czyszczenie urządzenia. Dzięki czujnikowi nawilżenia powietrza urządzenie szybko dostosowuje ustawienia nawilżania. W sytuacji kiedy poziom wilgoci w pomieszczeniu jest zbyt wysoki, automatycznie uruchomiana jest funckja Auto Advanced.

Skuteczna technologia Plasmacluster

Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Poniższa tabelka przedstawia skuteczność generatora jonów Plasmacluster na poszczególne patogeny. Tabelka wykonana na podstawie danych producenta.

Klasa generatora jonówOczyszczanie powietrzaRedukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachówEfekt
nawilżonej
skóry
Usuwanie unoszących się Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Jakie nowe funkcje znajdziemy w modelu KC-G50EUW?

Nowe czujniki i tryby

Nowoczesny oczyszczacz Sharp KC-G50 wykorzystuje aż siedem czujników - pyłów PM 2.5 (pokazuje on stężenie niebezpiecznych dla zdrowia każdego człowieka, drobnych pyłów będących najgroźniejszym elementem smogu), kurzu, wilgoci, temperatury, światła, ruchu i zapachu, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny w trybie automatycznym. Szybkość pracy wentylatora będzie tu zmieniania samodzielnie przez urządzenie w zależności od stanu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Użytkownik ma ponadto możliwość sterowania manualnego. Może on wybrać cztery poziomy pracy manualnej: low, med, max oraz sleep. Szczególnie w trybie Sleep kładziony jest nacisk na cichą pracę. W tym trybie ekran przedni, monitor czystości i lampa wylotu powietrza są automatycznie wyłączane.


Tryb Auto Advanced

Znana już z poprzedniej serii funckja AutoAdvanced została włączona do trybu automatycznego. Jeśli wilotność w pomieszczeniu przekroczy odpowiedni dla zdrowia poziom, oczyszczacz rozpocznie intensywną produkcję jonów. Pozwoli to szybko usunąć z powietrza zarodniki pleśni i grzybów, nie dopuszczając do ich rozwoju.

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - cechy

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - jonizacja

Plasmacluster Spot

Nowością w oczyszczaczu powietrza KC-G50EUW jest dodatkowy wylot powietrza z przodu obudowy. Po uruchomieniu funkcji Plasmacluster Spot, tylni wylot zamyka się, a przednim wypuszczany jest intensywny strumień jonów, który możemy ukierunkować w wybrane miejsce za pomocą ruchomej żaluzji. Jest to niezastąpiony sposób na odświeżenie z zapachów i bakterii wybranego elementu garderoby, tkaniny czy np. butów narciarskich.

Nowe wskaźniki

Ciekawym rozwiązaniem zwiększających świadomość użytkowników oczyszczacza jest 7-stopniowa skala czystości, która na podstawie danych zebranych ze wszystkich czujników ocenia stan powietrza. Urządzenie pozwala użytkownikowi zmienić czułość czujników kurzu, światła, a także zapachu. Wskaźnik numeryczny przedstawia poziom wilgotności i temperatury, a dodatkowe diody (kurzu, zapachu, PM2.5) podświetlają się w momencie, kiedy czujniki wychwycą konkretny rodzaj zanieczyszczenia.

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz i nawilżacz - wyświetlacz

Czym model Sharp KC-G50EUW wyróżnia się na tle konkurencji?

Sharp KC-G50EUW to nie tylko niezwykle skuteczny oczyszczacz powietrza, ale również nawilżacz i jonizator. Z tego względu powietrze przefiltrowane z jego użyciem będzie lepszej jakości niż w przypadku wykorzystania jedynie samego oczyszczacza. Na uwagę zasługuje niski pobór prądu i bardzo wydajne filtry, co przy zaawansowanych parametrach oczyszczacza jest rzadkością. Obecność aż siedmiu czujników pozwala precyzyjnie ocenić stan powietrza, a co się z tym wiąże – wybrać optymalne ustawienia. Jest idealym wyborem pomiędzy większym Sharp KC-G60EUW a Sharp KC-G40EUW.


Funkcje dodatkowe Sharp KC-G50EUW

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie 6 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), zapachu, temperatury, wilgoci, ruchu i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz, pył PM 2.5 lub zapach)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Małgosia,
   17.06.2021 napisał:
   gabarytowo dobrze pasuje do salonu i gdzieś tam się wtapia w reszte wnętrza., Najważniejsze, że oczyszcza powietrze, pracuje cicho, fajnie nawilża. Zwykle chodzi w trybie Auto, choć czasem przełączam go na wysokie obroty ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jakub,
   16.02.2021 napisał:
   Mieszkam w zatłoczonym mieście w kawalerce i super oczyszcza całe mieszkanie ;) A także nawilża zwłaszcza w takim okresie zimowym jak teraz ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Jasminka,
   14.04.2020 napisał:
   Sharp kc g50 euw . jest bardzo czułym oczyszczaczem, bardzo łatwym w obsłudze. Dobrze tez pochłania zapachy z tkanin i otoczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   10.02.2020 napisał:
   odejmuje gwiazdkę tylko za 2,5 litrowy zbiornik jak dla mnie troche za mały, Mógłby troszeczke większy. A tak poza tym to super urządzenie, sharp kcg 50 euw spisuje sie rewelacyjnie. Bardzo cichy, oczyszcza i nawilża dwa przechodnie pokoje ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Malgosia,
   02.02.2020 napisał:
   Przy używaniu Sharp kc g50 EUW, czuc zdecydowanie różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest już suche i o wiele przyjemniej się oddycha. Pomocny nie tylko w czasie alergii, ale też w czasie chorób.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Roma,
   26.01.2020 napisał:
   Urządzenie Sharp Kc g50 euw zakupione na moją kawalerkę, gdzie mam mega suche powietrze. Poza tym mieszkanie w centrum Bytomia mówi samo za siebie. Smog itd. Także polecam wszystkim ten oczyszczacz powietrza. Co do czyszczenia to jest bardzo prosty zreszta jak i jego codzienne użytkowanie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Bartek,
   07.01.2020 napisał:
   Oczyszczacz SHARP KC-G50EUW zakupiony tez przede wszystkim ze względu na funkcję nawilżania. Mam bardzo suche powietrze w domu, więc ta funkcja dodatkowo dla mnie i dla reszty domowników mozna powiedzieć, ze jesy zbawienna wręcz. Bardzo przydaje sie w lecie. Jak się doda kilka kostek lodu do zimnej wody to obnizy sie o kilka stopni temperatura. oza tym prosty panel sterowania, ładny wygląd. Skutecznie oczyszcza dym z papierosów czy inne zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sebastian,
   05.01.2020 napisał:
   Sharp KC g50 euw sprawdza sie bardzo dobrze od pół roku, Dobrze oczyszcza z pyłków czy kurzu, fajnie, ze można spokojnie przy nim spać. Podoba mi się tez sygnalizacja o tym, ze trzeba wyczyścić filtry
   Ocena opinii: 0
  • -
   Alicja,
   17.11.2019 napisał:
   Produkt Sharp KC-G50EUW uważam za dobry. Czuć różnicę w oddychaniu, powietrze nie jest suche i przyjemniej się oddycha. Tryb inteligentny hmm, i jest dobrze i jest źle.Tryb usuwania zapachów z ubrań przetestowany i jest dobrze.
   Zalety:
   wygląd, wydajne filtry,
   Wady:
   średnie działanie trybu inteligentnego
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rafał,
   06.10.2019 napisał:
   Zakupiony ze względu na zanieczyszczone powietrze w mojej Warszawie. Chciałem aby podczas mrozów czy intensywnego ogrzewania mieszkania powietrze było nawilżone. Bardzo cichy, zwłaszcza w trybie silence. Sharp KC-G50EUW spełnił wszystkie moje oczekiwania: Jest niemal bezgłośny, na trybie inteligentnym bezobsługowym, kurz w mieszkaniu odkurzam rzadziej niż raz na tydzień bo go nie ma. Do tego świetnie nawilża powietrze. Małym minusem jest czujnik oświetlenia, który zbyt często wyłącza wyświetlacz i nie bardzo wiadomo czy powietrze jest czyste czy nie. A tak to bardzo polecam.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   15.08.2019 napisał:
   Po roku czasu używaniu muszę stwierdzić, że urządzenie Sharp KC-G50EUW jest wydajne, używam w dwóch pokojach w mieszkaniu. Około 1 godziny w pomieszczeniu wystarcza na nawilżenie i poprawienie jakości powietrza, dzięki pracy urządzenia też mniej się kurzy, rzadziej trzeba zmiatać kurz z mebli i sprzętów. Jeśli chodzi o filtry, po roku nie ma wielkich osadów. Używam kupnej wody a nie kranówki. Włączam urządzenie codziennie na kilka godzin. No i w nocy- również urządzenie jest włączane na najmniejszy tryb
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   27.06.2019 napisał:
   Powietrze czyste, dobrze nawilżone. Używam urządzenie Sharp KC-G50EUW nie tylko zimą ale również latem, tym bardziej teraz w te upalne dni, kiedy powietrze znowu jest suche:/ Powietrze jest jakby troszkę chłodniejsze. Pomocny w walce z alergią.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paweł,
   22.05.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW super się sprawdza od kwietnia zeszłego roku ;) Idealnie oczyszcza i nawilża powietrze o każdej porze roku. Poza tym konserwacja jest bardzo prosta. Fajne jest to, że filtr nawilżacza usuwa osad i kamień z wody, tym bardziej, że ja np mam twardą wodę.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Beata,
   24.04.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam własciwie od zeszłego roku. Konserwacje u mnie tak przechodzi średnio co 2-3 miesiące. Ogólnie jakie jest powietrze przy tym urządzeniu- rzeźkie, zwłaszcza jak się na nowo wyczyści filtry :) Bardzo dobrze nawilżone powietrze. Nie ma problemu rano z suchotą gardła czy suchota w nosie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marek,
   22.03.2019 napisał:
   Chyba taka najnowsza generacja sharpa bym powiedział. Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze odświeża zapach w domu. Zwłaszcza po gościach, którzy czasem mi palą w domu:/ Fajnie że są tutaj te dodatkowe diody kurzu i zapachu ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Daria,
   19.03.2019 napisał:
   Sharp KC-G50EUW nadaje sie do sypialni ze względu na jego nocny tryb prcy, który jest mega cichy. Bardzo dobrze likwiduje zapachy. Nawilżanie w pomieszczeniu również uważam za w porządku. Dzięki temu o wiele lepiej sie śpi a nie budzi się z przesuszonym gardłem czy wysuszona śluzówką nosa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nateczka82,
   19.02.2019 napisał:
   Jest to mój drugi oczyszczacz powietrza zamówiony w tym sklepie. Mam też jeszcze d50. Postanowiłam ten kupić, po by oczyścić dwa pomieszczenia od razu, kuchnie oraz salon. Jest nieco inny, ma bardziej taki unowoczesniony design. Jest oczywiście czuły na kurz, smog. Bardzo dobrze nawilża powietrza zwłaszcza w takim suchym mieszkaniu jak moje. Moim zdaniem oczyszczacz Sharp KC-G50EUW to świetna jakość, wykonanie w bardzo przystępnej cenie ;)
   Zalety:
   świetna jakość, czuły na pojawiające się zanieczyszczenia, solidne wykonanie, przystępna cena
   Wady:
   -
   Ocena opinii: 0
  • -
   Emilia,
   13.02.2019 napisał:
   Bardzo polecam oczyszczacz dla alergików . Z początku miałam kupić oczyszczacz tak do 26 m2 ale w końcu zdecydowałam się sie na ten model. W moim przypadku świetnie się sprawdza, bo mam pokoje przechodnie więc oczyszcza mi dwa pomieszczenie ;) Prosty w obsłudze oczyszczacz Sharp KC-G50EUW, z przejrzystym panelem sterowania. W nocy mega cichy.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja Biedronska,
   16.01.2019 napisał:
   Bardzo dobrze oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze. Model Sharp KC-G50EUW dobrze sprawdza sie tez latem ,ze względu na to, ze obniżę lekko temperaturę otoczenia ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   paulinapaula22 ,
   20.12.2018 napisał:
   Urządzenie Sharp KC-G50EUW jest bardzo ładne i eleganckie.Pojemnik na wodę jest wystarczający. Po kilku godzinach podnosi się wilgotność powietrza w mieszkaniu. Bardzo fajną rzeczą jest to ,że może działać w nocy, tzn jest na tyle cichy,że bez problemu można przy nim spać. Jest czuły na kurz a nawet na dezodorant
   Ocena opinii: 0
  • -
   dziedzic_grazyna ,
   19.12.2018 napisał:
   Powietrze jest czyste.Na najniższych obrotach delikatnie szumi i trzeba się trochę wsłuchać by usłyszeć obroty wiatraka. Ogólnie jestem zadowolona. Jeżeli jest na najniższych obrotach to jest bardzo cichy.Dla mnie ogromnym plusem jest funkcja automatycznej pracy, tryb nocny, funkcja nawilżania powietrza, pochłania zapachy z tkanin i otoczenia, łatwy w montażu, łatwy w obsłudze. Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW jest godny polecenia.
   Ocena opinii: 1
  • -
   barbara_kowalczyk,
   18.12.2018 napisał:
   urządzenie Sharp KC-G50EUW bardzo polecam. W pokoju jest odpowiednia wilgotnosć powietrza. Zwiększa obroty jeśli tylko wykryje kurz czy zapach
   Ocena opinii: -1
  • -
   mrs.kosikmaria,
   17.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW z dobrym czujnikiem kurzu. Swietnie usuwa zapachy takie jak z dymu tytoniowego, zwierząt domowych czy gotowania.Poza tym od kiedy mam ten oczyszczacz powietrza czuje ogromną poprawę przy porannym wstawaniu.Poza tym jest to lepsza opcja od wolnostojaych klimatyzatorów.

   Ocena opinii: 0
  • -
   piotrlebork ,
   15.12.2018 napisał:
   Bardzo dobry oczyszczacz Sharp KC-G50EUW. Zdaje egzamin u mnie jako osoby chorej na astmę. Poza tym bardzo ładny wygląd
   Ocena opinii: 0
  • -
   damian,
   14.12.2018 napisał:
   Gabarytowo w porządku. Funkcja automatycznego oczyszczania, dobrze wykrywa kurz. Panel w obsłudze jest bardzo prosty. Czuły na kurz, dobrze pochłania zapachy, a powietrze dobrze nawilża. Produkt Sharp KC-G50EUW godny polecenia
   Ocena opinii: 0
  • -
   alunageorge,
   13.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW o zaawansowanych parametrach . Nie pobiera duzo prądu co wg mnie jest kolejna zaletą ;) Bardzo polecam do małego mieszkania ;) idealny do walki ze smogiem
   Ocena opinii: 0
  • -
   zitronelemonka22,
   12.12.2018 napisał:
   Cóż mogę powiedzieć. Sharp KC-G50EUW idealnie się sprawdza w mojej katowickiej kawalerce w centrum miasta. Powietrze jest oczyszczone co zresztą bardzo czuć. Teraz ocenie sklep : bardzo w porządku, szybka wysyłka, która jest darmowa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   olaf.radon,
   10.12.2018 napisał:
   Sharp KC-G50EUW bardzo dobrze jonizuje powietrze oraz je oczyszcza.Z moich odczuć niezastąpiony zimą , wiosna i latem również .
   Ocena opinii: 0
  • -
   renata.zachilska,
   08.12.2018 napisał:
   Mam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW ze względu na wszelkie choroby, które ostatnio przeszłam ( mialam również mycoplasme). W związku z czym jak narazie zdaje egzamin, dobrze mi się oddycha w tym moim zasmogowanym Wrocławiu ;) Co do sklepu to musze powiedziec ,zę doradztwo jest profesjonalne
   Ocena opinii: 0
  • -
   honorata.janta,
   07.12.2018 napisał:
   Kupiłam oczyszczacz Sharp KC-G50EUW do mojej kawalerki w centrum Warszawy. Jakie jest stężenie powietrza w warszawie, doskonale wszyscy wiedzą. Jest cięzkie. I zakup takiego urządzenia jest po prostu warunkiem koniecznym ( i jak dla mnie wystarczającym by mieć czyste powietrze w domu). Powietrze świetnie nawliżone, oczyszczone. W nocy zdecydowanie lepiej się śpi. Nie kaszlę i nie mam „wiecznego kataru”
   Ocena opinii: 0
  • -
   ogniewski.marek,
   06.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-G50EUW mam już dwie doby, pierwsze spostrzeżenia : 1. cichy, 2. banalnie prosty w obsłudze, 3. bardzo czuły – użycie dezodorantu w łazience po paru chwilach powoduje zmianę koloru monitora powietrza. 4. pierwsze uruchomienie i ….. PM2.5, kurz, zapach, monitor powietrza czerwony, wilgotność 20%, wskaźnik PM2.5 zgasł po godzinie, powietrze zrobiło się „niebieskie” po ok. 3 godz., z suchym powietrzem dalej walczy – po dobie pracy non stop 30% „poszły” 4 zbiorniki wody. Nawilżacz to bajka – żadnej mgły czy odczucia parność a jakość powietrza zdecydowanie lepsza. W mojej okolicy aplikacja „Kanarek” pokazuje wszystko na czerwono, ja w domu mam „niebiesko” – po dwóch dniach, gdy wychodzę na dwór okazuje się że wrócił mi zmysł powonienia i niestety czuję smród smogu. W mojej miejscowości większość segreguje śmieci, na te co palą w dzień i na te co palą w nocy, zakup oczyszczacza był koniecznością. Polecam, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Sklep – obsługa i kontakt – znakomity – dziękuję. Marek Ogniewski
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 450 ml/h
  Poziom hałasu: 19-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 33 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019934969
Sharp KC-G50EUW oczyszczacz z nawilżaczem
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2499,00zł
Dodaj do koszyka