Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 19 dB
Funkcja nawilżania: Tak
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2499,00zł
Nowość
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 2 + 3 lata (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Opinie

  • -
   Melania,
   05.01.2020 napisał:
   Jak tylko zobaczyłam tutaj na sklepie oczyszczacz sharp-kc-g50euh, to stwierdziłam, ze go kupuję :D oczywiście, jeszcze najpierw musiałam przecyztać parametry czy odpowiada itd. Trafiłam tez tutaj na promocję z przedłużeniem gwarancji, co było znowu dodatkowym plusem. Samo urządzenie bardzo polecam raz, ze ze względu na parametry, mega dobrze oczyszcza powietrze i je nawilża. Córce, która ma astmę lepiej się śpi i oddycha.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marianna,
   17.11.2019 napisał:
   po raz chyba trzeci robiłam zakupy w tym sklepie :) Bardzo dobra obsługa, miła pomocna. co do urządzenia Sharp KC-G50EUH to ogromną zaleta jest nawilżanie oraz głośność pracy. Poza tym bardzo dobrze pochłania zapachy z tkanin i otoczenia
   Zalety:
   jakość, wydajność, cichość pracy
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 450 ml/h
  Poziom hałasu: 19-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 33 W
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 2 + 3 lata (Door-to-door)
  SKU: 4974019116419

Cieszący się ogromną popularnością model KC-G50EUW teraz dostępny jest w nowej odsłonie. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUH w czarnym, matowym kolorze jest jeszcze bardziej uniwersalny od swojego poprzednika. Sprawdzi się zarówno w bardzo eleganckich jak i współczesnych wnętrzach. Przepływ powietrza na poziomie 306 m3/h pozwala korzystać z urządzenia w pomieszczeniach o powierzchni do 38 m2, niezależnie od tego, czy to salon, sypialnia, czy pokój dziecięcy - na najniższych obrotach emituje jedynie 19 dB, nie zakłóci więc snu domowników. Za pomocą zestawu filtrów i jonizatora, model Sharp KC-G50EUH zadba o to, żeby powietrze w pomieszczeniu było czyste i nawilżone.

MAŁA CZARNA SHARP KC-G50EUH

Wąska, zgrabna obudowa, pokryta matowym, czarnym lakierem - to odpowiedź marki Sharp na prośby i potrzeby konsumentów. Jej kolor jest bardziej uniwersalny od białego i sprawdzi się we wnętrzach o różnym wystroju. Minimalistyczna forma i srebrne, metalowe wstawki to połączenie nowoczesności z elegancją, dzięki którym oczyszczacz stanowi ciekawy element wnętrza.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA Z SHARP KC-G50EUH

Oczyszczacz Sharp to nie tylko gustowny wygląd, ale przede wszystkim wysoka skuteczność. Model KC-G50EUH filtruje powietrze szybciej i dokładniej niż wiele innych dostępnych na rynku oczyszczaczy, a robi to z pomocą zestawu filtrów (w tym również filtra nawilżacza) i jonizatora Plasmacluster.

 1. W pierwszej kolejności zassane powietrze przechodzi przez filtr wstępny, który przechwytuje z niego największe zanieczyszczenia (powyżej 240 mikrometrów) - kurz, włosy, sierść i pyłki.
 2. Zaraz za filtrem wstępnym znajduje się filtr węgla aktywnego, nazywany również deodoryzującym, ponieważ jedną z jego funkcji jest usuwanie zapachów. Poza nimi pozbywa się również z otoczenia szkodliwych gazów, takich jak dym papierosowy i lotne związki organiczne. Wzbogacony o powłokę krzemionkową robi to z jeszcze większą dokładnością niż zwykłe filtry węglowe, ponadto potrafi też przechwytywać tlenki siarki i azotu.
 3. Następnie powietrze przechodzi przez filtr HEPA H13, który ze skutecznością 99,97% wyłapuje najbardziej niebezpieczne związki - pyły zawieszone PM10 i PM2.5, alergeny, roztocza, bakterie i inne cząstki stałe o wielkości powyżej 0,3 mikrometra.
 4. Na koniec oczyszczone powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, nabiera odpowiedniej wilgotności i wraca do pomieszczenia, tworząc w nim zdrowy mikroklimat.
 5. Cały proces filtracji wspomagany jest przez generator jonów Plasmacluster, który wypuszcza do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony. Jony te napotykając na swojej drodze szkodliwe patogeny, takie jak wirusy, bakterie, alergeny czy zarodniki pleśni, niszczy je i unieszkodliwia, zachowując jednocześnie równowagę kationowo-anionową powietrza.

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

ZDROWY MIKROKLIMAT DZIĘKI SHARP KC-G50EUH

Urządzenia Sharp to jedne z najczęściej wybieranych oczyszczaczy powietrza, a do głównych powodów należą funkcja nawilżania i jonizacji. Ta pierwsza przydaje się szczególnie w okresie grzewczym, gdy powietrze w pomieszczeniach jest tak suche, że powoduje nawet problemy z drogami oddechowymi. Oczyszczacz na podstawie kompletu czujników ustala, jaki powinien być optymalny poziom nawilżenia powietrza w aktualnych warunkach i stara się go utrzymać. Jeśli wilgotność powietrza jest naturalnie zbyt wysoka, do gry wchodzi jonizator, który usuwa z pomieszczenia zarodniki pleśni i grzybów, powstrzymując je przed dalszym rozwojem. Takie połączenie nawilżania i jonizacji stwarza w pomieszczeniu zdrowy, przyjazny dla człowieka mikroklimat.

JAKIE FUNKCJE ZNAJDZIEMY W MODELU KC-G50EUH?

CZUJNIKI I TRYBY

Model Sharp KC-G50EUH monitoruje powietrze za pomocą kompletu aż siedmiu czujników - pyłów PM 2.5 (pokazuje on stężenie niebezpiecznych dla zdrowia każdego człowieka, drobnych pyłów będących najgroźniejszym elementem smogu), kurzu, wilgoci, temperatury, światła, ruchu i zapachu. Na ich podstawie w trybie automatycznym oczyszczacz samodzielnie dobiera prędkość wentylatora oraz intensywność nawilżania, dzięki czemu użytkownik może o nim praktycznie zapomnieć. Ponieważ reaguje na światło, automatycznie przełączy się w tryb sleep po zgaszeniu światła w pomieszczeniu.


TRYB AUTO ADVANCED

Znana już z poprzedniej serii funckja AutoAdvanced została włączona do trybu automatycznego. Jeśli wilotność w pomieszczeniu przekroczy odpowiedni dla zdrowia poziom (70-80%), oczyszczacz rozpocznie intensywną produkcję jonów. Pozwoli to szybko usunąć z powietrza zarodniki pleśni i grzybów, nie dopuszczając do ich rozwoju.

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

PLASMACLUSTER SPOT

Plasmacluster spot to rozwiązanie, które pozwala usunąć zapachy i bakterie z kłopotliwych w wyczyszczeniu tkanin (firany, garnitur), przedmiotów (buty narciarskie) i miejsc (garderoba). Przez dodatkowy wylot z przodu urządzenia wypuszczany jest intensywny, skupiony strumień jonów, którego kierunek możemy ustalić za pomocą ruchomej żaluzji.

WSKAŹNIKI JAKOŚCI POWIETRZA

Odpowiednio zaprojektowany wyświetlacz przedstawia nam kompletne informacje na temat poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu. Wskaźnik kolorystyczny ocenia ogólną jakość powietrza, a wyświetlacz numeryczny pokazuje dokładny poziom wilgotności i temperatury. Dodatkowe diody (kurzu, zapachu, PM2.5) podświetlają się w momencie, kiedy czujniki wychwycą konkretny rodzaj zanieczyszczenia.

< style="display: block; margin: 5px auto;" src="https://goodair.pl/img/uploads/Oczyszczacze_powietrza/Oczyszczacze_Sharp/kcg50euh_wyswietlacz.jpg" width="100%" alt="Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz" />

CZYM MODEL SHARP KC-G50EUH WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Sharp KC-G50EUH to nie tylko elegancki, skuteczny oczyszczacz powietrza, ale również nawilżacz i jonizator. W nowej wersji kolorystycznej będzie pasować do każdego wnętrza, a dzięki cichej i energooszczędnej pracy może działać w praktyce bez przerwy. Zaawansowany system czujników i tryb automatyczny pozwalają użytkownikowi zapomnieć o urządzeniu. Oczyszczacz dostosuje sposób pracy samodzielnie, a my będziemy mogli cieszyć się czystym i nawilżonym powietrzem w domu.


Funkcje dodatkowe Sharp KC-G50EUH

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie 6 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), zapachu, temperatury, wilgoci, ruchu i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz, pył PM 2.5 lub zapach)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz
Cena: 2499,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908