Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 19 dB
Funkcja nawilżania: Tak
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2499,00zł

Wybierz dodatkowo:

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Opis

Oczyszczacze powietrza Sharp przedłużona gwarancja

Cieszący się ogromną popularnością SHARP KC-G50EUW teraz dostępny jest w nowej odsłonie. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUH w czarnym, matowym kolorze jest jeszcze bardziej uniwersalny od swojego poprzednika. Sprawdzi się zarówno w bardzo eleganckich jak i współczesnych wnętrzach. Przepływ powietrza na poziomie 306 m3/h pozwala korzystać z urządzenia w pomieszczeniach o powierzchni do 38 m2, niezależnie od tego, czy to salon, sypialnia, czy pokój dziecięcy - na najniższych obrotach emituje jedynie 19 dB, nie zakłóci więc snu domowników. Za pomocą zestawu filtrów i jonizatora, model Sharp KC-G50EUH zadba o to, żeby powietrze w pomieszczeniu było czyste i nawilżone.

MAŁA CZARNA SHARP KC-G50EUH

Wąska, zgrabna obudowa, pokryta matowym, czarnym lakierem - to odpowiedź marki Sharp na prośby i potrzeby konsumentów. Jej kolor jest bardziej uniwersalny od białego i sprawdzi się we wnętrzach o różnym wystroju. Minimalistyczna forma i srebrne, metalowe wstawki to połączenie nowoczesności z elegancją, dzięki którym oczyszczacz stanowi ciekawy element wnętrza.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA Z SHARP KC-G50EUH

Oczyszczacz Sharp to nie tylko gustowny wygląd, ale przede wszystkim wysoka skuteczność. Model KC-G50EUH filtruje powietrze szybciej i dokładniej niż wiele innych dostępnych na rynku oczyszczaczy, a robi to z pomocą zestawu filtrów (w tym również filtra nawilżacza) i jonizatora Plasmacluster.

  1. W pierwszej kolejności zassane powietrze przechodzi przez filtr wstępny, który przechwytuje z niego największe zanieczyszczenia (powyżej 240 mikrometrów) - kurz, włosy, sierść i pyłki.
  2. Zaraz za filtrem wstępnym znajduje się filtr węgla aktywnego, nazywany również deodoryzującym, ponieważ jedną z jego funkcji jest usuwanie zapachów. Poza nimi pozbywa się również z otoczenia szkodliwych gazów, takich jak dym papierosowy i lotne związki organiczne. Wzbogacony o powłokę krzemionkową robi to z jeszcze większą dokładnością niż zwykłe filtry węglowe, ponadto potrafi też przechwytywać tlenki siarki i azotu.
  3. Następnie powietrze przechodzi przez filtr HEPA H13, który ze skutecznością 99,97% wyłapuje najbardziej niebezpieczne związki - pyły zawieszone PM10 i PM2.5, alergeny, roztocza, bakterie i inne cząstki stałe o wielkości powyżej 0,3 mikrometra.
  4. Na koniec oczyszczone powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, nabiera odpowiedniej wilgotności i wraca do pomieszczenia, tworząc w nim zdrowy mikroklimat.
  5. Jonizator Plasmacluster pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz - filtr wstępny

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz - filtracja powietrza

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

ZDROWY MIKROKLIMAT DZIĘKI SHARP KC-G50EUH

Urządzenia Sharp to jedne z najczęściej wybieranych oczyszczaczy powietrza, a do głównych powodów należą funkcja nawilżania i jonizacji. Ta pierwsza przydaje się szczególnie w okresie grzewczym, gdy powietrze w pomieszczeniach jest tak suche, że powoduje nawet problemy z drogami oddechowymi. Oczyszczacz na podstawie kompletu czujników ustala, jaki powinien być optymalny poziom nawilżenia powietrza w aktualnych warunkach i stara się go utrzymać. Jeśli wilgotność powietrza jest naturalnie zbyt wysoka, do gry wchodzi jonizator, który usuwa z pomieszczenia zarodniki pleśni i grzybów, powstrzymując je przed dalszym rozwojem. Takie połączenie nawilżania i jonizacji stwarza w pomieszczeniu zdrowy, przyjazny dla człowieka mikroklimat.

Skuteczna technologia Plasmacluster

Oczyszczacz Sharp KC-G50EUH wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Poniższa tabelka przedstawia skuteczność generatora jonów Plasmacluster na poszczególne patogeny. Tabelka wykonana na podstawie danych producenta.

Klasa generatora jonówOczyszczanie powietrzaRedukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachówEfekt
nawilżonej
skóry
Usuwanie unoszących się Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

JAKIE FUNKCJE ZNAJDZIEMY W MODELU KC-G50EUH?

CZUJNIKI I TRYBY

Model Sharp KC-G50EUH monitoruje powietrze za pomocą kompletu aż siedmiu czujników - pyłów PM 2.5 (pokazuje on stężenie niebezpiecznych dla zdrowia każdego człowieka, drobnych pyłów będących najgroźniejszym elementem smogu), kurzu, wilgoci, temperatury, światła, ruchu i zapachu. Na ich podstawie w trybie automatycznym oczyszczacz samodzielnie dobiera prędkość wentylatora oraz intensywność nawilżania, dzięki czemu użytkownik może o nim praktycznie zapomnieć. Ponieważ reaguje na światło, automatycznie przełączy się w tryb sleep po zgaszeniu światła w pomieszczeniu.


TRYB AUTO ADVANCED

Znana już z poprzedniej serii funckja AutoAdvanced została włączona do trybu automatycznego. Jeśli wilotność w pomieszczeniu przekroczy odpowiedni dla zdrowia poziom (70-80%), oczyszczacz rozpocznie intensywną produkcję jonów. Pozwoli to szybko usunąć z powietrza zarodniki pleśni i grzybów, nie dopuszczając do ich rozwoju.

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

PLASMACLUSTER SPOT

Plasmacluster spot to rozwiązanie, które pozwala usunąć zapachy i bakterie z kłopotliwych w wyczyszczeniu tkanin (firany, garnitur), przedmiotów (buty narciarskie) i miejsc (garderoba). Przez dodatkowy wylot z przodu urządzenia wypuszczany jest intensywny, skupiony strumień jonów, którego kierunek możemy ustalić za pomocą ruchomej żaluzji.

WSKAŹNIKI JAKOŚCI POWIETRZA

Odpowiednio zaprojektowany wyświetlacz przedstawia nam kompletne informacje na temat poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu. Wskaźnik kolorystyczny ocenia ogólną jakość powietrza, a wyświetlacz numeryczny pokazuje dokładny poziom wilgotności i temperatury. Dodatkowe diody (kurzu, zapachu, PM2.5) podświetlają się w momencie, kiedy czujniki wychwycą konkretny rodzaj zanieczyszczenia.

Sharp KC-G50EUH oczyszczacz i nawilżacz

CZYM MODEL SHARP KC-G50EUH WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Sharp KC-G50EUH to nie tylko elegancki, skuteczny oczyszczacz powietrza, ale również nawilżacz i jonizator. W nowej wersji kolorystycznej będzie pasować do każdego wnętrza, a dzięki cichej i energooszczędnej pracy może działać w praktyce bez przerwy. Zaawansowany system czujników i tryb automatyczny pozwalają użytkownikowi zapomnieć o urządzeniu. Oczyszczacz dostosuje sposób pracy samodzielnie, a my będziemy mogli cieszyć się czystym i nawilżonym powietrzem w domu.

Oczyszczacze powietrza Sharp przedłużona gwarancja


Funkcje dodatkowe Sharp KC-G50EUH

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

7-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • PLASMACLUSTER SPOT

umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie 6 czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • NUMERYCZNE WSKAŹNIKI

wskaźniki aktualnej temperatury, wilgotności i zużycia energii

 • CZUJNIKI

kurzu (PM 2.5), zapachu, temperatury, wilgoci, ruchu i światła, z możliwością dostosowania czułości

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • TRYB SLEEP

cicha praca z wyłączonym oświetleniem oraz automatyczną prędkością wentylatora

 • WSKAŹNIK KONTROLNY

monitorowanie niskiego poziomu wilgotności i temperatury

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Low (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB CLEAN ION SHOWER

intensywny 60 minutowy program oczyszczania i jonizacji powietrza

 • TRYB PYŁKI

automatyczny program z najwyższą czułością czujnika kurzu

 • PRZYDATNE WSKAŹNIKI

informuje jakie zanieczyszczenie zostało wykryte (kurz, pył PM 2.5 lub zapach)

 • AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE WYWIEWU

chroni przed wpadaniem kurzu do wewnątrz urządzenia

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • SYGNAŁ DŹWIĘKOWY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • AUTO RESTART

po odłączeniu prądu urządzenie uruchamia się ponownie

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Alicja,
   15.02.2020 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC G50 EUH wart swojej ceny. Bardzo polecam dla astmatyków, osób mających suche powietrze czy też dla alergików. Miła obsługa sklepu
   Ocena opinii: 0
  • -
   Norbert,
   10.02.2020 napisał:
   Według mnie Sharp KC g50 EUH
   jest najlepszy w swojej klasie, spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Dobrze oczyszcza i nawilża powietrze. Poza tym miła obsługa sklepowa.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karolina,
   26.01.2020 napisał:
   Po rozpakowaniu urządzenia sharp kc g50 euh i załączeniu- różnice w powietrzu czułam już tak na prawdę po godzinie czasu. Bardzo dobrze oczyszcza. Poza tym świetny i elegancki wygląd. Konserwacja jak i codzienne użytkowanie jest bardzo proste.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Melania,
   05.01.2020 napisał:
   Jak tylko zobaczyłam tutaj na sklepie oczyszczacz sharp-kc-g50euh, to stwierdziłam, ze go kupuję :D oczywiście, jeszcze najpierw musiałam przecyztać parametry czy odpowiada itd. Trafiłam tez tutaj na promocję z przedłużeniem gwarancji, co było znowu dodatkowym plusem. Samo urządzenie bardzo polecam raz, ze ze względu na parametry, mega dobrze oczyszcza powietrze i je nawilża. Córce, która ma astmę lepiej się śpi i oddycha.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marianna,
   17.11.2019 napisał:
   po raz chyba trzeci robiłam zakupy w tym sklepie :) Bardzo dobra obsługa, miła pomocna. co do urządzenia Sharp KC-G50EUH to ogromną zaleta jest nawilżanie oraz głośność pracy. Poza tym bardzo dobrze pochłania zapachy z tkanin i otoczenia
   Zalety:
   jakość, wydajność, cichość pracy
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 38 m²
  Wydajność oczyszczania do: 306 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 450 ml/h
  Poziom hałasu: 19-52 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 63.1 cm
  Głębokość: 26.2 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6,5 - 33 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 175 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019116419
Sharp KC-G50EUH oczyszczacz z nawilżaczem
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2499,00zł
Dodaj do koszyka