Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Filtr HEPA H13 FZ-F30HFE jest kompatybilny z oczyszczaczami: 

Jest odpowiedzialny za usuwanie do 99,97% najdrobniejszych cząstek o wielkości do 0.3 µm oraz wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, włosów, kurzu, zapachu oraz alergenów. Żywotność filtra według informacji producenta to 2 lata, natomiast może on się różnić w zależności od panującego w pomieszczeniu powietrza, intensywności wykorzystywania i lokacji urządzenia. Rekomendujemy wymieniać filtr częściej zwłaszcza podczas sezonu smogowego (jesienią i zimą). Zużyty filtr należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami.  

Parametry


Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW charakteryzuje się połączeniem potrójnej metody filtracji, innowacyjnej technologii Plasmacluster oraz nawilżaniem wypuszczanego powietrza. Dzięki temu pomaga usunąć zarówno cząsteczki zanieczyszczeń, zarazki, jak i nieprzyjemne zapachy a powietrze zyskuje odpowiednią wilgotność. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW wykazuje również bardzo wysoką skuteczność w oczyszczaniu pomieszczeń z pyłu, nawet tego o drobnych cząsteczkach. Urządzenie, według wytycznych producenta jest zalecane do oczyszczania pomieszczeń o powierzchni do 21 m2.

Kilkustopniowe oczyszczanie powietrza w Sharp KC-F32EUW

Oczyszczanie powietrza w modelu Sharp KC-F32EUW odbywa się kilkustopniowo, za pomocą szeregu filtrów, nawilżacza i jonizatora.

 1. Filtr wstępny - wyłapuje większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść, aby odciążyć pozostałe filtry.
 2. Filtr z węglem aktywnym - usuwa zapachy, lotne związki organiczne i dym papierosowy. Żywotność 2 lata.
 3. Filtr HEPA H13 - wyłapuje bardzo małe cząstki ze skutecznością 99,97% przy wielkości 0,3 um. Doskonale usuwa alergeny, bakterie, roztocza i składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM2.5 i PM10. Żywotność 2 lata.
 4. Filtr nawilżający - dba o odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniu. Żywotność 3-5 lat.
 5. Technologia Plasmacluster - pozwala na usunięcie z powietrza bakterii, wirusów oraz zarodników pleśni. Zmniejsza też elektrostatyczność i utrzymuje równowagę jonową otoczenia.

Sharp KC-F32EUW oczyszczacz i nawilżacz

Funkcje Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW oczyszczacz i nawilżacz

Wygoda obsługi

Oczyszczacz powietrza jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada również intuicyjne menu. Urządzenie może działać automatycznie, gdyż poprzez wbudowane czujniki stale monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu i samo dostosowuje intensywność oczyszczania i nawilżania do panujących warunków. Możliwe jest również samodzielnie ustawienie żądanego czasu pracy urządzenia. Dostępne są trzy tryby pracy, najintensywniejszy przetwarza 180 m3 na godzinę. Na wbudowanym ekranie możemy na bieżąco śledzić parametry, takie jak wilgotność i stopień zanieczyszczenia powietrza oraz temperatura. Jasność wyświetlacza podlega regulacji, można ją zmniejszać lub zwiększać w zależności od pory dnia i preferencji. Urządzenie nie posiada zabezpieczenia przed dziećmi. Dzięki funkcji TIMER można również zaplanować czas pracy, po którym nastąpi automatyczne wyłączenie.

Jonizator Plasmacluster

Funkcja jonizacji powietrza jest coraz bardziej pożądaną cechą oczyszczaczy powietrza. Jej działanie wpływa pozytywnie zarówno na nasze zdrowie, jak i kondycję psychiczną. Firma Sharp, w swoim modelu KC-F32EUW wykorzystała nowoczesną technologię Plasmacluster, , która w celu oczyszczenia powietrza z drobnoustrojów, produkuje i wypuszcza do otoczenia ujemnie naładowane jony wodorotlenowe OH. Po zetknięciu z cząstką zanieczyszczenia, np. wirusem lub zarodnikiem pleśni, następują reakcje chemiczne, które ostatecznie prowadzą do zniszczenia ściany komórkowej i eliminacji szkodliwego drobnoustroju. Jony ujemne pomagają również utrzymać równowagę kationowo-anionową w pomieszczeniu, co bardzo pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Sharp KC-F32EUW oczyszczacz i nawilżacz

Optymalne nawilżanie

Zastosowany w modelu Sharp KC-F32EUW nawilżacz powietrza zadba o odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniu. Działanie filtra nawilżacza opiera się na metodzie ewaporacyjnej - chłonna mata pobiera wodę ze zbiornika, a przepuszczony przez nią strumień powietrza nabiera wilgotności i wraca do pomieszczenia. Dzięki odpowiednim czujnikom, intensywność nawilżania dobierana jest do panującej aktualnie temperatury, a 2 litrowy zbiornik na wodę wystarczy na kilka godzin pracy.

Skuteczna technologia Plasmacluster

Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW wyposażony jest w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Poniższa tabelka przedstawia skuteczność generatora jonów Plasmacluster na poszczególne patogeny. Tabelka wykonana na podstawie danych producenta,

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów Efekt
nawilżonej
skóry
Usuwanie unoszących się Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Czym Sharp KC-F32EUW wyróżnia się na tle konkurencji?

Model Sharp KC-F32EUW cechuje się optymalnym stosunkiem jakości do ceny urządzenia. Dzięki zastosowaniu kilku stopni filtracji możliwe jest usuwanie z powietrza cząsteczek pyłu o bardzo małej średnicy. Są one w stanie oczyszczać powietrze z cząsteczek pyłów zawieszonych PM 10, a także PM 2,5, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Uważa się je za przyczynę chorób dróg oddechowych, chorób układu krążenia i nowotworów. Ze względu na wysoki stopień możliwości dopasowania ustawień, korzystanie z oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW jest bardzo proste i komfortowe. Urządzenie nie jest też uciążliwe, gdyż charakteryzuje się cichą pracą - 21 dB. Atutem są również niewielkie wymiary oraz długi kabel zasilający, które sprawiają, że ustawienie oczyszczacza w pomieszczeniu nie jest kłopotliwe.


Funkcje dodatkowe Sharp KC-F32EUW

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Silent (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • TRYB AUTOMATYCZNY

urządzenie samodzielnie dostosowuje wydajność pracy

 • AUTO RESTART

W przypadku przerwy w zasilaniu lub odłączenia urządzenia od sieci elektrycznej, po przywróceniu zasilania oczyszczacz wznowi pracę z ostatnio wybranymi ustawieniami

 • CZUJNIKI

pyłu, temperatury i wilgoci

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

pokazuje aktualny stan powietrza w 3 kolorach

 • ION SHOWER

funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - 60 minutowy program "prania powietrza"

 • PRZYDATNY WYŚWIETLACZ

pokazuje aktualny poziom nawilżenia lub temperatury, możliwość przyciemniania

 • WYŁĄCZNIK CZASOWY

możliwość ustawienia czasu wyłączenia (1h, 2h, 4h, 8h)

Filtr węgla aktywnego FZ-F30DFE do oczyszczaczy powietrza:

Filtr węgla aktywnego cechuje duża możliwość pochłaniania zapachów oraz lotnych związków (benzen, formaldehyd, benzo(a)piren) i dymu tytoniowego.

Filtr nawilżacza FZ-F30MFE do oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW.

Filtr nawilżający, pełni funkcję maty ewaporacyjnej, która zatrzymuje osad znajdujący się w wodze. 

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Paweł,
   10.03.2023 napisał:
   Filtr wysokiej jakości :) polecam!
   Ocena opinii: 0
  • -
   Michał,
   27.09.2020 napisał:
   Oczyszczacz mniej toporny w wyglądzie nic KCD-40EUW. Cichy w pracy. Dobrze nawilża, choć mam wrażenie, że czujnik nawilżania trochę zawyża odczyt (np. 78 proc. bez wody w nawilżaczu). Brakuje mi jedynie timera do włączania i timera do wyłączania powyżej 8h, ale to akurat standard w wszystkich Sharpach.
   Zalety:
   ładny wygląd
   cicha praca
   wygodny system nalewania wody
   możliwość wyłączenia oświetlenia w trybie nocnym
   Wady:
   brak timera włączania
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rafał,
   10.07.2020 napisał:
   Sharp kc d 32euw jest bardzo cichy, lekki, czuły, nie pobiera dużo energii, filtry są całkiem w dobrych cenach. Powietrze w pokoju dużo przyjemniejsze i nawilżone,Nie ma efektu zatkanego nosa przynajmniej.Poza tym szybko reaguje i sobie radzi z wszelkimi zapachami. .
   Ocena opinii: 0
  • -
   Adrian,
   09.03.2020 napisał:
   Oczyszczacz sharp kc f32 euw- jest bardzo prostym oczyszczaczem. U mnie pracuje w trybie niskim oraz w trybie wysokim . Znacznie czuć jakość
   powietrza, ze jest oczyszczone.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Bartek,
   15.02.2020 napisał:
   Bardzo polecam polecam ze wzgledu na gabaryty. Sharp KC F32 euw jest poręczny. Ogromną zaletą to bardzo dobra jakośc pracy, czuć różnicę w oczyszczonym powietrzu jak i również cicha praca i wydajność.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   06.01.2020 napisał:
   Oczyszczacz Sharp Kc f32 Euw bardzo polecam Również jako nawilżacz spisuje się świetnie Wilgotność regulowana automatycznie wg czujników wilgotności i temperatury. Oczyszczanie polega wyłącznie na czujniku kurzu (brak czujnika PM) .Trzeba wspomagać się danymi podawanymi w internecie i dostosować prędkość manualnie. Tryb nocny bardzo cichy ,nie przeszkadza noworodkowi ani dorosłemu.. Można odkurzać filtry (trzeba) co dla mnie było dodatkowym atutem. oczywiscie konserwację robi sie przy zaświeceniu kontrolki.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kacper,
   18.11.2019 napisał:
   Sharp KC-F32EUW to bardzo cichy oczyszczacz powietrza z nawilzaczem do malych pomieszczen. Ladny design . Nadaje sie do sypialni albo pokoju dzieciecego gdzie liczy sie cicha praca w nocy.
   Zalety:
   cichy, ładny wygląd, dobra cena w stosunku do jakości
   Ocena opinii: 0
  • -
   PaulinaM,
   07.10.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW jest prosty w obsłudze, cichy, wydajny i idealnie nadaje się dla dziecka z alergia na sierść zwierząt i kurzu,na czym najbardziej mi zależało. Ma również funkcję nawilżania. Polecam ten produkt a dużo czytałam na temat oczyszczaczy zanim zdecydowałam się na zakup. Dla mnie super :)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paulina,
   13.08.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharo KC-F32EUW kupiony w stosunkowo niskiej cenie, a ma praktycznie wszystko: oczyszczacz oraz nawilżacz- co było dla mnie niezmiernie ważne. U mnie stoi w sypialni i działa niemal cały czas- no może z małymi przerwami. Jest bardzo cichy, więc nie ma problemu ze spaniem przy włączonym urządzeniu na najwolniejszym trybie. Co do sklepu- obsługa w porządku, urządzenie szybko dostarczone.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Natalia,
   29.06.2019 napisał:
   Sharp KC-F32EUW - super produkt. Jestem bardzo zadowolona. Powietrze w domu jest naprawdę świeże. Szczególnie przydatny przy częstych infekcjach. Sklep godny polecenia, pomocna i fachowa obsługa, bardzo duży wybór towarów, a w dodatku w konkurencyjnych cenach.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Martin,
   23.05.2019 napisał:
   Według mnie jest o wiele mniej kurzu. Zbiornik wody w zupełności wystarcza na cały dzień pracy w trybie auto. Pracuje w głównie w pokoju u dzieci o metrażu 18m2. Moim zdaniem oczyszczacz Sharp KC-F32EUW sprawdza się dobrze.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Krystian,
   15.01.2019 napisał:
   Oczyszczacz wydajny,woda w zbiorniku wystarcza na długo. Intuicyjne menu, urządzenie Sharp KC-F32EUW proste w obsłudze oraz konserwacji
   Ocena opinii: 0
  • -
   huntingme ,
   17.12.2018 napisał:
   W sypialni 21 m2 oraz w pokoju dziecka, urządzenie Sharp KC-F32EUW dobrze oczyszcza powietrze. Powietrze jest szybko nawilżone a czujniki są bardzo czułe:)

   Ocena opinii: 0
  • -
   reason56 ,
   15.12.2018 napisał:
   Mam dwa takie oczyszczacze. Jeden jest w salonie, a drugi jest w pokoju u dziecka. Bardzo dobrze działa w trybie nocnym tzn jest bardzo cichy w związku z czym moze pracować w nocy w pokoju u dziecka. Następnym plusem jest to, ze bardzo szybko nawilża powietrze w pomieszczeniu i dobrze dostosowuje się do temperatury jaka panuje w pomieszczeniu. poza tym pochłania nieprzyjemne zapachy. Jak dla mnie oczyszczacz Sharp KC-F32EUW jest idealny.

   Zalety:
   szybkość działania, cichy podczas pracy, bardzo dobra jakość
   Wady:
   nie mogę się do niczego przyczepić
   Ocena opinii: 0
  • -
   patrycja.rybarczyk,
   13.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW posiada świetny wygląd, w trybie nocnym właściwie wogóle go nie słychać.Timer pozwala na wyłączenie urządzenia po określonym czasie oraz zaprogramować włączenie urządzenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   justyna.sledz,
   12.12.2018 napisał:
   Bardzo dobra opcja dla osób,które chcą sobie oczyścić powietrze i nawilżyć w jednym pomieszczeniu ( czyt. w pokoju ). Ja mam dwa takie oczyszczacze-jeden mam w pokoju u dziecka , drugi mam w pokoju gościnnym. Co mogę powiedzieć o oczyszczaczu Sharp KC-F32EUW ? przede wszystkim urządzenie ciche, wydajne. I faktycznie nie czuje się tego kurzu, który gdzieś tam się unosi w powietrzu. Sklep w skali od 1 do 5 oceniam na 5 z plusem. Wysyłka szybka, a obsługa miła
   Ocena opinii: 0
  • -
   sebiwicka,
   10.12.2018 napisał:
   Bardzo polecam urządzenie Sharp KC-F32EUW, widzę różnicę pomiedzy tym jakie to powietrze w pokoju było a jakie jest teraz ;) urządzenie działa cicho, wydajne
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ada556,
   08.12.2018 napisał:
   Dla mnie urządzenie Sharp KC-F32EUW jest wystarczająco dobre by je kupić . Bardzo dobre do pokoju dziecka czy sypialni
   Ocena opinii: 0
  • -
   k.stukus,
   07.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW pełni swoją funkcje tzn oczyszcza powietrze szybko i sprawnie. Na trybie „noc” jest praktycznie bez szelestny, można spokojnie spać. Czujnik wykrywania zanieczyszczeń działa bardzo sprawnie, po 10 sec z otwartym oknem w Krakowie, z zielonego zapala się pomarańczowy kolor ( zanieczyszczenie ) i oczyszczacz w trybie auto zaczyna szybciej działać.
   Zalety:
   -cichy
   -sprawny czujnik
   -skuteczny
   Wady:
   -nawilżacz mógł by być trochę wydajniejszy, w pokoju 12m2 z 20% wilgotności zajmuje mu ponad 1,5h żeby dobić do 50% a dalej idzie bardzo pomału.
   – zbiornik na wodę mógł by być trochę większy, przy suchym powietrzu nie wytrzymuje nocy.
   Ocena opinii: 1
  • -
   huntingme ,
   06.12.2018 napisał:
   W sypialni 21 m2 oraz w pokoju dziecka, urządzenie Sharp KC-F32EUW dobrze oczyszcza powietrze. Powietrze jest szybko nawilżone a czujniki są bardzo czułe:)
   Zalety:
   ciche,
   małe
   Wady:
   brak blokady rodzicielskiej
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Sharp KC-F32EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
  Powierzchnia oczyszczania: 21 m²
  Wydajność oczyszczania do: 180 m³/h
  Poziom hałasu: 21-48 dB
  Szacunkowy koszt energii 5 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 1,8 l
  Waga urządzenia: 7.2 kg
  Wysokość: 57 cm
  Głębokość: 38 cm
  Szerokość: 19.7 cm
  Zużycie energii: 4,1 - 27 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 185 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019928807
  Sharp FZ-F30HFE filtr HEPA H13 do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019848754
  Szacowana żywotność: 24 m-cy
  Sharp FZ-F30DFE filtr węgla aktywnego do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  Szacowana żywotność: 24 m-cy
  Sharp FZ-F30MFE filtr nawilżacza do oczyszczaczy Sharp
  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące
Sharp KC-F32EUW oczyszczacz powietrza + komplet oryginalnych filtrów
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1713,02zł