Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 25 dB
Szacunkowy koszt energii: 12 zł/mc
Funkcja nawilżania: tak
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2299,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Julia,
   16.02.2022 napisał:
   Oczyszczacz zakupiony do mojego mieszkania 45m2. Powietrze jest super oczyszczone. Działa na pełnych obrotach głównie zimą, ze względu na działające kaloryfery, ale również wiosną latem, by oczyszczać powietrze z pyłków wpadające do domu.. Proste sterowanie, włącza czasami na program IonShower, ten godzinny program, gdzie jest pranie powietrza.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Martyna,
   23.12.2021 napisał:
   Mam ten oczyszczacz jak i kcd 40 euw. Ten drugi oczyszczacz jest w pokoju u dzieci a d60euw działa w salonie. Czuć ogromną różnicę, zwłaszcza taką, ze wreszcie nie budzę się z suchym gardłem czy kaszlem albo też zatkanym nosem.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Mouse,
   23.12.2021 napisał:
   Świetnie oczyszcza powietrze w moim domu od 4 lat ;) Jestem bardzo zadowolona z jakości oczyszczonego powietrza. Prosta obsługa a także konserwacja urządzenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Emilia,
   23.11.2021 napisał:
   Oczyszczan używany nieprzerwanie przeze mnie od 3 lat. Zwłaszcza w okresie jesienno zimowym. Aczkolwiek w trakcie pylenia czyli w okresie wiosennym też jest intensywnie załączany ze wzgledu na opcje oczyszczania z pyłków. Prosty panel w obsłudze, wszystko jest fajnie podswietlone. jest kontrola rodzicielska, timer itd. Działa u mnie w trybie turbo, w nocy w trybie silence. Raz dziennie załączam na program Ion Shower.Bardzo polecam !!
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nataszka,
   03.11.2021 napisał:
   Bardzo przydatne urządzenie Zwłaszcza w okresie zimowym. jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dobrze pochłania przykre zapachy. Zauważalna mniejsza ilość kurzu. Dość mocno słyszalny na najwyższych obrotach
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kia,
   20.08.2021 napisał:
   Ogromne doświadczenie. Bardzo duży asortyment. Ten oczyszczacz był pierwszym produktem, który został tutaj zakupiony. Obsługa bardzo miła i pomocna. Co do samego oczyszczacza, niezwykle prosty w obsłudze, w konserwacji.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maja,
   08.06.2021 napisał:
   Rewelacyjnie radzi sobie nie tylko w okresie zimowym, ale równiez w tym wiosenno-letnim kiedy strasznie pylą drzewa czy trawa na którą jestem mega uczulona. Oczyszczacz polecam bardzo.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Emilia,
   23.03.2021 napisał:
   Jak dla mnie dobra cena do tak dobrej jakości jak w przypadku tego oczyszczacza. Mega wydajny. prosty w obsłudze. Dobrze czyści powietrze.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Rafał,
   10.03.2021 napisał:
   Jestem bardzo zadowolony. Doradzono mi go jak dzwoniłem. profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb. Oczyszczacz bardzo cichy. jedynie głośniejszy na najwyższym trybie i w trybie Ion Shower.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Zosia,
   16.02.2021 napisał:
   Jest to mój drugi model z linii kcd ;) Mam d40 euw w pokoju u dzieci i ten w salonie ;) sprawdza się od 3 lat ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anastazja,
   11.02.2021 napisał:
   Ja myśle, że przede wszystkim mega wydajny. Oczywiście zależy to tez jakie mamy powietrze w domu. U mnie jak się tak już nawilży to potem wody spokojnie wystarcza w zbiorniku na całą noc w trybie silence. Załączam też tryb pracy IonShower.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ula,
   08.02.2021 napisał:
   Bardzo dobre urządzenie. Ma kółka więc spokojnie można nim przesuwać po podłodze. Oczywiście bez wody w zbiorniku. Super nawilża powietrze. Lepiej się śpi, nie ma zaschniętego gardła
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tacjana,
   10.07.2020 napisał:
   UWażam, że, pieniądze wydane na sharp kcd d60 euw to bardzo dobrze wydane pieniądze .Cicho pracuje na najniższym biegu. Bardzo dobry czujnik, dobrze wychwytuje zanieczyszczenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sylwia,
   07.07.2020 napisał:
   Oczyszczacz używam od dwóch lat. I z czystym sumieniem mogę polecić Sharpa kcd 60 euw. Prosty w użytkowaniu. Instrukcja bardzo przejrzyście i dobrze napisana. Z początku troszkę pływak mi się gdzieś tam zaciął, ale wystarczyło tylko troszke nim poruszać i działa bardzo dobrze wszystko. Raz na miesiąc przeprowadzam konserwacje. Według mnie nie zastąpiony jeśli chodzi o osoby mające astmę czy alergie wziewne.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marysia,
   25.06.2020 napisał:
   Sharp KCd 60 jest moim drugim oczyszczaczem tutaj zakupionym. Przede wszystkim pracuje cichow trybie silence, praktycznie jest niesłyszalny. Na wyższych trybach pracuje trochę głośniej, ale jest to do zniesienia. Jest bardzo prosty w obsłudze ( panel, nie ma nic skomplikowanego) i jest intuicyjny. Na razie nie mogę nic powiedzieć o filtrach i zużyciu energii. Nawilża w porządku, czuć różnicę praktycznie po kilku godzinach.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marek,
   07.04.2020 napisał:
   Oczyszczacz został zakupiony chyba w najbardziej odpowiednim momencie. Mam na myśli obecną sytuację jak pandemia. Czujemy sie bezpieczniej. Poza tym -Sharp KCD 60EUW jest bardzo cichy, bez problemu oczyszcza nam dwa przechodnie pokoje, dzięki temu i my jako rodzice oraz dzieci oddychamy oczyszczonym powietrzem. Bardzo dobre nawilżenie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Weronika,
   09.03.2020 napisał:
   Oczyszczacz powietrza sharp kcd 60 euw bardzo polecam. U mnie w domu oczyszcza pomieszczenia. Po pierwszym załączeniu czuć już było praktycznie poprawę, powietrze bardziej rzeźkie. Mąż będąc po przespanej nocy wcześniej miał zatkany nos i zaschnięte w gardle, teraz dzięki temu urządzeniu jest zupełnie inaczej.
   Ocena opinii: 1
  • -
   Iza,
   04.02.2020 napisał:
   Bardzo prosty w obsłudze oczyszczacz powietrza. Sharp KCD 60 EUW bardzo dobrze nawilża i oczyszcza powietrze. Ma bardzo dobry czujnik, wyłapuje bardzo dobrze zanieczyszczone powietrze z domu. Raz kontrolka bardzo wyraźnie pokazała się na czerwono po otesrciu okna więc wniosek taki, ze działa ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Zuzanna,
   05.01.2020 napisał:
   Jak dla mnie idealny oczyszczacz na mieszkanie 42 m2. No u mnie tutaj sharp kc d60 sprawdza sie rewelacyjnie. Powietrze oczyszczone, nawilżone. Ma bardzo prosty panel sterowania, zreszta tez jeszcze skorzystałam z filmiku na YT, który jest udostępniony przez ten / Wasz sklep Goodair.pl ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paweł,
   16.11.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW mega w porządku, fajnie działa, czasami słychac bulgotanie ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Dobrze oczyszcza i nawilża powietrze i jest bardzo ciche, więc ze spaniem przy najniższym trybie nie ma problemu. Generalnie to bedę sie z nim " przepraszał" że tak ujmę, nie było mnie w domu dluższy czas więc przyszedł czas na uruchomienie i konserwację ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marzena,
   01.10.2019 napisał:
   Sharp KC-D60EUW to super oczyszczacz. Dobry gabarytowo, ma kółka więc swobodnie mozna go sobie przestawić z jednego miejsca w drugie. Jest blokada rodzicielska, co przy moich ciekawskich dzieciach dobrze się to sprawdza. w nocy czasem słychac bulgotanie, choć mi to akurat nie przeszkadza, oczyszczacz jest bardzo cichy. Używam go tak na prawde już 3 sezon. Konserwacja - bardzo prosta, wystarczy stosowac do sie instrukcji obsługi ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Olga,
   13.08.2019 napisał:
   Zgrabny oczyszczacz powietrza. ma kółka więc można go przemieszczać do różnych pomieszczeń. Prosty w obsłudze, jasny i przejrzysty panel. Jest też blokada rodzicielska więc nie ma obaw by coś np dziecko popsuło. Powietrze po oczyszczeniu jest rzeźkie, dobrze nawilżone, bardzo dobrze to oddziałuje na mnie jako astmatyka. POLECAM Sharp KC-D60EUW !
   Ocena opinii: 0
  • -
   Pola,
   27.06.2019 napisał:
   Mam dwa oczyszczacze z tej serii, jeden to Sharp KC-D40EUW, który jest w pokoju u dzieci, a ten drugi czyli Sharp KC-D60EUW mam go w salonie. D60 jest bardzo dobrym oczyszczaczem, Zakupiony ze względu na większa powierzchnię. Prosty w konserwacji, w obsłudze. Nie ma nic skomplikowanego;) Czasami słychać takie bulgotanie, ale to normalne ;) Zachęcam również do używania go latem, trzeba oczyszczać powietrze tak na prawdę przez cały rok.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Zofia,
   21.05.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW wart swoje ceny. Prostu w obsłudze. Wiadomo, ze im bardziej suche powietrze w domu tym częściej trzeba uzupełniać wodę w zbiorniku do nawilżania ;) Konserwacja bardzo prosta. Wystarczy postępować uważnie zgodnie z instrukcją.
   Zalety:
   dobra jakość w stosunku do ceny
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ida,
   30.04.2019 napisał:
   Stoi w salonie ale oczyszcza mi to pomieszczenie i jeszcze dodatkowo jeden pokój( mam pokoje przechodnie) Dobrze się śpi. Poza tym urządzenie Sharp KC-D60EUW bardzo wydajne. Przy trybie nocnym wody w zbiorniku wystarcza na długo.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maya,
   23.04.2019 napisał:
   Powietrze rzeźkie, dobrze nawilżone. Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW bardzo cichy w trybie najwolniejszym. Puszczam go czasami w funkcji IonShower ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Lolek,
   22.03.2019 napisał:
   U nas idealnie się nadał do mieszkania 45m2. My głównie mieliśmy problem z bardzo suchym powietrzem, dzięki oczyszczaczowi Sharp KC-D60EUW jest znacznie lepsza jakość powietrza. Prosty w czyszczeniu oraz obsłudze. Wydajny.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Barbara,
   17.03.2019 napisał:
   Bardzo polecam, dla alergików, do walki ze smogiem. Sharp KC-D60EUW jest bardzo czuły na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, czy to te biegnące z dworu oknem czy też jak się zdejmie np misia z półki. Idealny również do mieszkania gdzie jest bardzo suche powietrze.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Teresa,
   12.02.2019 napisał:
   Oczyszczacz powietrza prosty w obsłudze, na kółkach. jest blokada rodzicielska więc wystarczy przycisnąć 3 razy przycisk na panelu i włączy się blokada ;) Jak jest nawilżanie to wtedy świecą się kropelki na zielono.Na chwilę obecna jest u mnie 46 % nawilżenia i działa na najwyższym trybie ;) Bardzo polecam oczyszczacz Sharp KC-D60EUW
   Zalety:
   świetnie nawilża i oczyszcza powietrze
   prostyw obsłudze
   łatwy w czyszczeniu
   Ocena opinii: 0
  • -
   Laura,
   14.01.2019 napisał:
   Oczyszczacz Sharp KC-D50EUW jest bardzo wydajny. Na początku zanim powietrze się nawilżyło musiałam często wodę napełniać. Jednak od drugiego dnia już dobrze powietrze było nawilżone i z 30% wilgotność wskoczyła 50% więc jest bardzo dobrze. Bardzo polecam dla osób, które mieszkają w dużym mieście, gdzie jest duże zanieczyszczenie powietrza oraz dla osób, które są alergikami.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anastazja,
   10.01.2019 napisał:
   Prosta obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW. Panel przejrzysty. Możliwość ustawienia timera jest dla mnie dużym udogodnieniem. Dzięki temu oczyszczaczowi nie mam kataru, zasuszonego gardła i nie mam ataków kaszlu. Czyszczenia urządzenia jest bardzo przejrzyscie wytłumaczone w dołączonej instrukcji i opisane jak odpowiednio postępować z urządzeniem by go nie uszkodzić ;)Sklep: gdyby była jeszcze jedna szóstka to wystawiłabym 6/6 ale wystawiam 5/5 .
   Zalety:
   prosta obsługa, timer, jakość, wydajność, skuteczność
   Wady:
   BRAK !
   Ocena opinii: 1
  • -
   wieszczkacukrowa ,
   19.12.2018 napisał:
   Po długim poszukiwaniu, w końcu zdecydowałam się na ten oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW . Powietrze jest szybko oczyszczone przede wszystkim zkurzu ( widać, ze na meblach jest to po prostu mniej). Córka lepiej śpi, nie budzi się z zatkanym nosem. Powietrze jest dobrze nawilżone. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Filtr węglowy mogę odkurzyć
   Ocena opinii: 0
  • -
   Katarzyna,
   18.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz bardzo prosty w obsłudze, fajnie podświetlony. Jak jest włączone oczyszczanie z nawilżaniem to świeci się taka ikonka na zielono, jak zabraknie wody wtedy miga na czerwono. łatwy sposób czyszczenia, filtr węglowy można odkurzać, co wg mnie jest duzym udogodnieniem. Ma kółka ;) I oczywiście kontrole rodzicielską, także jak ktoś ma jakieś niesforne maluchy to nie musi się martwić, ze ktos cos mu tam poprzestawia. jakos powietrza dzięki Sharp KC-D60EUW jest o niebo lepsza.
   Ocena opinii: 0
  • -
   klaudia.wolna,
   18.12.2018 napisał:
   Produkt Sharp KC-D60EUW bardzo dobrej jakości. Podoba mi się w jaki sposób został zaprojektowany. Urządzenie jest ciche- jeżeli powietrze nie jest tak bardzo zanieczyszczone i jeśli jest ustawione na niskie obroty. Jeśli mamy urządzenie na wyzszych obrotach, mamy złą jakość powietrza, wtedy oczyszczacz trochę słychać. Pojemnik na wodę jest w sam raz.
   Zalety:
   jakość, niezawodność, skuteczność w oczyszczaniu powietrza
   Wady:
   brak :)
   Ocena opinii: 0
  • -
   w-wronska,
   17.12.2018 napisał:
   oczyszczacz bardzo dobrze radzi sobie ze smogiem w mieszkaniu 45 m2 w moim cudownym Krakowie .Co mogę powiedzieć. Jestem uzytkownikiem urządzenia Sharp KC-D60EUW od 6 miesięcy. Główną zaletą urządzenia to przede wszystkim to ,ze jest ciche, skuteczne i wydajne. Czemu go kupiłam? Ze względu na moje dwie córki, które jak tylko poszly do przedszkola to wiecznie chorowały. Poza tym bardzo nam się przydała też funkcja nawilżania ze względu na bardzo suche powietrze w domu w okresie grzewczym w szczególności. Przed zakupem budziłam się z zaschniętym gardłem, które dodatkowo jeszcze pobolewało, zatkanym nosem. Urządzenie warte swojej ceny
   Ocena opinii: 0
  • -
   brygida.regina,
   15.12.2018 napisał:
   Witam. Więc tak: oczyszczacz Sharp KC-D60EUW mam od października zeszłego roku. Mogę smiało powiedzieć, że bardzo sie przydał, przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym. Alergikiem nie jestem co prawda, ale wiadomo ,ze kazdy chce miec oczyszczone powietrze z kurzu, pleśni i przy okazji mieć je nawilzone podczas pelnej pracy kaloryferów. Bardzo polecam oczyszczacz. Na pewno przyda sie tez osobom uczulony na pylki oraz osobom zamiekszujacych w większych miastach, gdzie to powietrze jest znacznie zanieczyszczone.

   Ocena opinii: 0
  • -
   Gigifonsi,
   13.12.2018 napisał:
   obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW jest dziecinnie prosta . Świetne rozwiazanie dla alergików oraz astmatykow. Urządzenie bardzo ciche
   Ocena opinii: 0
  • -
   haneczka9101,
   12.12.2018 napisał:
   Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW jest bardzo prosty w obsłudze. Bardzo duzym plusem jest rownież to ,ze jest zabezpieczenie przez dziećmi
   Ocena opinii: 0
  • -
   czerwonasukienka,
   10.12.2018 napisał:
   Dzięki urządzeniu Sharp KC-D60EUW o wiele lepiej oddycha się w mieszkaniu. Jestem uczulona na roztocza więc ten oczyszczacz zwłaszcza w okresie zimowym kiedy kaloryfery pracują pelną para okazał sie być trafiony w dziesiątkę. Pozdrawiam
   Ocena opinii: 0
  • -
   oktawia.dymarczyk,
   08.12.2018 napisał:
   Świetny oczyszczacz Sharp KC-D60EUW , bardzo prosty w obsludze .Polecam dla osob , które chca oczyścić powietrze w większej części mieszkania.Co do sklepu , to obsluga na najwyższym poziomie.
   Ocena opinii: 0
  • -
   agata.tomczyk,
   07.12.2018 napisał:
   Obsługa oczyszczacza Sharp KC-D60EUW jest bardzo , ale to bardzo prosta. Dla mnie bardzo dużym udogodnieniem jest blokada rodzicielska. wg mnie na tle innych oczyszczaczy wypada najlepiej, pod względem technicznym czyli np pod wzgledem wydajności oraz oszczędności energii.
   Zalety:
   blokada rodzicielska, wydajnosc, pobór energii
   Wady:
   nie ma
   Ocena opinii: 0
  • -
   matkapolka87 ,
   06.12.2018 napisał:
   Zdecydowanie lepszy design modelu Sharp KC-D60EUW niż w poprzedniej wersji. Blokada kółek to super rozwiązanie, przydaje się szczególnie jak w pobliżu bawi się małe dziecko.
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 48 m²
  Wydajność oczyszczania do: 396 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 660 ml/h
  Poziom hałasu: 25-55 dB
  Szacunkowy koszt energii 12 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 3 l
  Waga urządzenia: 8.6 kg
  Wysokość: 63.7 cm
  Głębokość: 24.2 cm
  Szerokość: 42 cm
  Zużycie energii: 5,5-80 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 48 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 190 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019914039

Opis

Sharp KC-D60EUW parametry


Gwarancja na 5 Sharp


SHARP KC-D60EUW - OCZYSZCZACZ DO 48M²

Sharp KC-D60EUW to najwydajniejszy reprezentant nowej generacji oczyszczaczy i nawilżaczy z jonizacją KC-D z rodziny Sharp. Za sprawą trybu Advanced Auto działa jeszcze bardziej samodzielnie od poprzedników. Za odpowiedni dobór programu pracy są odpowiedzialne następujące czujniki: czystości, nawilżenia, zapachu i temperatury. Klasyka marki, czyli Plasmacluster usuwa chorobotwórcze patogeny, bakterie oraz pleśni za pomocą dodatnio i ujemnie naładowanych jonów, dając możliwość cieszenia się świeżym i rześkim powietrzem. Powierzchnia pomieszczenia, w którym sprzęt jest skuteczny wynosi do 48 m2.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza


POWIETRZE BEZ SMOGU I ALERGENÓW

 • Filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia, m.in. włosy, kurz i alergeny, wspomagając w ten sposób pracę kolejnych, właściwych filtrów. Nie podlega wymianie.
 • Filtr węglowy - neutralizuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia, eliminuje lotne związki organiczne (w tym benzo(a)piren, benzen i formaldehyd) oraz dym papierosowy. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr HEPA H13 - zatrzymuje mikroskopijne cząstki stałe, w tym alergeny oraz pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10, ze skutecznością 99,97%. Żywotność 5-10 lat.
 • Filtr nawilżacza - mata ewaporacyjna nasiąka wodą i nawilża przepływające przez nią powietrze. Żywotność 5-10 lat.
 • Jonizator Plasmacluster - wydziela klastry jonów dodatnich i ujemnych, które neutralizują wirusy oraz cząstki o wielkości nawet 0,01 mikrona. Nie podlega wymianie.

Sharp KC-D60EUW


SPOKOJNY SEN BEZ NOCNEGO KASZLU

Zatkany nos i poranny katar to efekt przespanej nocy w pomieszczeniu o suchym powietrzu. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję nawilżania oraz zestaw czujników (higrometr, termometr), które pozwalają Sharpowi samodzielnie osiągnąć odpowiedni poziom wilgotności i go utrzymać. Pojemność zbiornika to aż 3 litry. Taka ilość wody zapewnia pracę urządzenia przez wiele godzin. Jest to bardzo istotne, jeśli chcemy, żeby nawilżacz działał przez całą noc i zapewniał nam zdrowy sen.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza z nawilżaczem


PLASMACLUSTER PRZECIW MIKROBOM

Generator Plasmacluster High Density 7000 to nowoczesny jonizator, który uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane klastry jonów. Jony eliminują napotkane wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. W ten sposób w domu powstaje bezpieczne i zdrowe otoczenie.

Klasa
generatora jonów
Oczyszczanie powietrza
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3

źródło: http://global.sharp/pci/en/effect/

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza z nawilżaczem


DOM PACHNĄCY CZYSTOŚCIĄ

Powietrze w domu pełne jest nie tylko zanieczyszczeń, ale także nieprzyjemnych zapachów. Dym papierosowy, opary z kuchni czy woń wilgoci potrafią skutecznie utrudnić relaks w domowym zaciszu. Jonizator Plasmacluster stanowi wsparcie dla filtra węglowego w usuwaniu wszystkich niepożądanych zapachów z pomieszczenia.

Klasa
generatora
jonów
Usuwanie zapachów
Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 41 m3 --

Sharp KC_D60EUW zbliżenie na oczyszczacz


MNIEJ KURZU, LEPSZE SAMOPOCZUCIE

Obowiązkowym elementem wyposażenia w każdym domu są sprzęty elektroniczne, które zaburzają równowagę kationowo-anionową powietrza. Wpływa to negatywnie na nasze samopoczucie, utrudnia koncentrację i może potęgować uczucie zmęczenia. Zwiększa się też elektryczność statyczna, a na meblach osiada mnóstwo kurzu. Od wszystkich tych problemów uwalnia nas jonizator Plasmacluster, który utrzymuje równowagę jonową w otoczeniu i zmniejsza elektrostatyczność.

Sharp KC-D60EUW uśmiechnięci ludzie


CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Sharp KC-D60EUW atest PZH

Sharp KC-D60EUW posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) Narodowego Instytutu Higieny, który potwierdza, że produkt spełnia aktualne normy higieniczne.

Sharp KC-D60EUW certfikat fundacji antyalergicznej

Oczyszczacz Sharpa to urządzenie przyjazne alergikom i może pochwalić się uzyskaniem certyfikatu British Allergy Foundation Seal of Approval.


PEŁNA WYGODA UŻYTKOWANIA

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW został zaprojektowany w taki sposób, żeby w jak największym stopniu pracował samodzielnie. Komplet czujników bada jakość powietrza w pomieszczeniu i reguluje parametry pracy urządzenia (prędkość oczyszczania i intensywność nawilżania). Jednocześnie informuje nas na bieżąco o poziomie zanieczyszczeń (wskaźnik kolorystyczny) i wilgotności (wskaźnik numeryczny). Dodatkowo komfort pracy zwiększają funkcje dodatkowe, takie jak timer czy blokada rodzicielska.

CZUJNIKI

 • czujnik kurzu
 • czujnik wilgotności
 • czujnik temperatury
 • czujnik zapachu

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik czyszczenia filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora
 • wskaźnik wilgotności

TRYBY PRACY

 • tryb manualny
 • tryb auto
 • tryb pyłki
 • tryb Clean Ion Shower
 • tryb Advanced Auto

Sharp KC_D60EUW panel sterownaia zbliżenie


PRZYDATNE NOWOŚCI

Sharp KC-D60EUW w salonie

ADVANCED AUTO

Seria KC-D to nowa jakość, a jej następstwem jest funkcja Advanced Auto, która jest odpowiedzialna za aktywację intensywnej jonizacji po przekroczeniu naturalnego poziomu wilgotności 70%. Hamuje to rozwój grzybów i bakterii.

Sharp KC-D60EUW panel zbliżenie

NOWY, SMUKŁY WYGLĄD

Już na pierwszy rzut oka da się zauważyć nowy wygląd sprzętu. Sharp zaprojektował urządzenia w minimalistycznej koncepcji. Kształty są bardziej ostre a fakt, że oczyszczacz jest wyższy powoduje, że wygląda jak chudsza wersja Sharp KC-A60EUW. Nowy srebrny wyświetlacz dostarcza teraz wszystkie informacje na temat pracy urządzenia.

Sharp KC-D60EUW na wprost

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Dołączono także funkcję automatycznego otwierania i zamykania wywiewu powietrza. Ta nowość pozwoli ochronić wnętrze urządzenia przed zabrudzeniem w czasie gdy jest wyłączone. Dla zaawansowanych użytkowników Sharp wprowadził możliwość ustalenia momentu włączenia i wyłączenia urządzenia (funkcja TIMER) i wyboru czułości czujników.


SHARP KC-D60EUW - DO BIURA I DUŻEGO SALONU

Sharp KC-D60EUW według wskazań producenta pracuje do 10 lat bez wymiany filtrów, co na tle innych dostępnych urządzeń czyni najtańszym w zakupie. Długa żywotność jest wynikiem wysokiej pojemności filtrów. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Sharp KC-D60EUW świetnie poradzi sobie z alergią, kurzem i smogiem. Równie dobrze oczyści powietrze w biurze i gabinecie. Najważniejsze zalety to niskie koszty eksploatacji ze względu na 10-letnią żywność filtrów oraz pobór prądu – tylko 5,5 W i wysoka wydajność (396 m3/h).

W linii oczyszczaczy Sharp KC-D znajduje się 5 modeli, różniących się od siebie kolorem obudowy i dedykowaną powierzchnią pracy:

 • Sharp KC-D40EUW w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUB w kolorze czarnym do 26 m2
 • Sharp KC-D40EUH w kolorze białym do 26 m2
 • Sharp KC-D50EUW w kolorze czarnym do 38 m2
 • Sharp KC-D60EUW w kolorze białym do 48 m2


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

Oczyszczacz powietrza pracuje praktycznie samodzielnie. Jednak aby działał skutecznie należy pamiętać o odpowiedniej konserwacji urządzenia. Każdy użytkownik powinien zadbać o cykliczną wymianę i regularne czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny - należy go odkurzać raz na 1/1,5 miesiąca. Najlepiej użyć delikatnej końcówki z włosia aby skutecznie oczyścić filtr z kurzu i innych zanieczyszczeń.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 48 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Do czasu jego wymiany należy odkurzać filtr co 1/1,5 miesiąca w zależności od częstotliwości pracy urządzenia.

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 48 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Filtr HEPA należy odkurzać co 1/1,5 miesiąca.

4. Mata ewaporacyjna - przy regularnym myciu producent szacuje jej żywotność aż do 10 lat. Matę ewaporacyjną można czyścić za pomocą roztworu z wody i kwasku cytrynowego raz na 1/1,5 miesiąca. Należy również pamiętać o regularnej wymianie wody w zbiorniku najlepiej co 2 lub 3 dni.

W oczyszczaczach Sharp raz na 720 godzin czasu pracy urządzenia, wskaźnik filtra zamontowany w urządzeniu informuje o konieczności konserwacji filtrów: wstępnego, Hepa, węglowego oraz maty ewaporacyjnej. Przykładowo, jeśli urządzenie pracuje 30 dni po 24 godziny na dobę to wskaźnik konserwacji filtra zaświeci się po miesiącu. Jeśli jednak urządzenie nie pracuje stale to wskaźnik zaświeci się po czasie kiedy praca urządzenia będzie wynosiła 720 godzin. Zazwyczaj jest to 1 lub 1,5 miesiąca.

Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o czas, w którym należy wyczyścić filtry - oczyszczacz poinformuje nas o konieczności konserwacji za pomocą zaświeconego wskaźnika filtra. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 190 zł.

Sharp KC_D60EUW konserwacja filtrów


Najważniejsze cechy Sharp KC-D60EUW

Sharp KC_D60EUW funkcje

 • 3 SZYBKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Silent (niski), Med (średni), Max (wysoki)

 • CZUJNIKI

pyłu, zapachu, temperatury i wilgoci, z możliwością zmiany czułości

 • ADVANCED AUTO

intensywniejsze zwalczanie zanieczyszczeń z funkcją Plasmacluster

  • ION SHOWER

  funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - 60 minutowy program "prania powietrza"

  • WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI POWIETRZA

  informuje o pracy nawilżacza i aktualnym poziomie nawilżenia


    Najczęstsze pytania


    Czy SHARP KC-D60EUW posiada czujnik pyłów PM 2.5 oraz PM 10.

    Nie, ten model nie posiada czujnika pyłów PM.25 i PM 10. Ma za to wbudowane czujniki kurzu, wilgotności i temperatury.

    Czy można zarządzać czasem pracy oczyszczacza SHARP KC-D60EUW?

    Urządzenie posiada timer, który daje możliwość zaprogramowania czasu włączenia i wyłączenia oczyszczacza powietrza.

    Czy oczyszczacz Sharp KC-D60EUW posiada opcję zarządzania przez Wifi?

    Nie ma takiej możliwości. Urządzenie nie posiada możliwości sterowania nim przez Wifi. Wszystkie opcje włącza i wyłącza się za pomocą panelu sterowania na urządzeniu.

    Zobacz pełny opis +

    Filtry i akcesoria

    Sharp KC-D60EUW oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
    Ocena klientów:
    Masz pytania?

    +48 574 003 908

    +48 574 003 908
    Cena: 2299,00zł
    Dodaj do koszyka