Najważniejsze informacje o produkcie
Poziom hałasu: 20 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 3.1
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 05.06.2020

Opis

Oczyszczacz AX90R7080WD to największy i najwydajniejszy spośród wszystkich modeli marki Samsung. Trzy wyloty powietrza gwarantują intensywną cyrkulację o przepływie 701 m3/h (CADR), która pozwala na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń z pomieszczenia o powierzchni do 90 m2. Pomimo tak dużej mocy sprawdzi się nawet w niewielkiej sypialni, ponieważ w trybie nocnym emitowane przez niego dźwięki nie przekraczają 20 dB. Ogromną zaletą oczyszczacza AX90 jest możliwość sterowania i ustalania harmonogramów pracy przy pomocy aplikacji mobilnej SmartThings.

PODWÓJNA FILTRACJA POWIETRZA W SAMSUNG AX90R7080WD

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

Ze względu na dużą wydajność oraz wysoką obudowę, model AX90R7080WD oczyszcza powietrze za pomocą 2 kompletów filtrów, umieszczonych pionowo nad sobą. Każdy komplet składa się z trzech, następujących filtrów:

 1. filtr wstępny odciąża kolejne filtry zatrzymując największe zanieczyszczenia, takie jak pyłki, włosy, kurz czy sierść zwierząt;
 2. filtr węglowy wykorzystuje węgiel aktywny o wysokich właściwościach sorpcyjnych, który przechwytuje z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia gazowe: lotne związki organiczne (w tym lotne WWA), dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy;
 3. filtr HEPA klasy H13 usuwa cząstki stałe o wielkości tak małej jak 0,3 ㎛ ze skutecznością 99,97%; pozbywa się składników smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), bakterii, roztoczy, pyłków i innych alergenów.w.

3 KIERUNKOWY PRZEPŁYW POWIETRZA SAMSUNG AX90R7080WD

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

Powietrze w oczyszczaczu AX90 zaciągane jest przednim panelem, a wypuszczane jest górą oraz dwoma wylotami bocznymi. Dzięki takiej kombinacji z powietrza wyłapywane są nawet najbardziej oddalone cząstki zanieczyszczeń, a ponadto nie musimy zbytnio przejmować się odpowiednim ustawieniem oczyszczacza względem ściany (powietrze ani nie wylatuje, ani nie jest zaciągane tyłem, więc może stać bezpośrednio przy niej). Umieszczenie filtra wstępnego w przedniej części obudowy ułatwia też proces wymiany filtrów.

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ

Jakość powietrza w otoczeniu mierzona jest za pomocą czujnika gazów oraz laserowego czujnika pyłów, który wyłapuje cząstki o wielkości mniejszej niż 1 ㎛. Wyniki przedstawiane są na przejrzystym wyświetlaczu za pomocą kilku wskaźników:

 • wskaźnik ogólnej jakości powietrza informuje nas o poziomie zanieczyszczeń za pomocą czterech kolorów podświetlenia,
 • diody pyłu i gazu informują nas o wykryciu zanieczyszczeń również przy pomocy kolorów,
 • wskaźnik numeryczny pokazuje dokładny poziom zanieczyszczenia pyłami PM1.0, PM2.5 i PM10.

TRZY TRYBY PRACY

Zależnie od aktualnych potrzeb, możemy wybrać jeden z trzech trybów pracy oczyszczacza. W trybie automatycznym urządzenie samodzielnie dobiera prędkość wentylatora zgodnie z aktualną jakością powietrza. Jeśli to my chcemy wybrać intensywność filtracji, możemy skorzystać z trybu manualnego. Przed snem wystarczy, że włączymy tryb nocny, aby urządzenie wyłączyło wyświetlacz i zredukowało poziom hałasu do jedynie 20 dB - dzięki temu możemy spać spokojnie przez całą noc.

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

WYSOKI KOMFORT UŻYTKOWANIA SAMSUNG AX90R7080WD

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

Model AX90 został dopracowany w każdym szczególe, a wszystkie elementy mają zwiększać komfort użytkowania.

 1. Kółeczka ułatwiają przemieszczanie oczyszczacza między pokojami, a ponieważ zostały ukryte pod obudową, urządzenie zachowuje swój nowoczesny, elegancki design.
 2. Smukły design tego modelu pozwala umieścić go niemal wszędzie w domu lub biurze. Dzięki temu, że obudowa otwiera się z przodu, wymieniając filtry nie musimy odsuwać oczyszczacza od ściany.
 3. Na panelu znajduje się wskaźnik wymiany filtra, który informuje nas o właściwym momencie na założenie nowego kompletu.
 4. Korzystając z oczyszczacza w pokoju dziecięcym, możemy skorzystać z blokady rodzicielskiej, aby uniemożliwić ciekawskiemu maluchowi zmianę wybranych przez nas ustawień.
 5. Aby ustawić moment włączenia lub wyłączenia oczyszczacza bez konieczności korzystania z aplikacji, wystarczy użyć timera na panelu sterowania.

APLIKACJA MOBILNA DLA SAMSUNG AX90R7080WD

Samsung AX90R7080WD oczyszczacz

Bardzo ciekawą i przydatną funkcją w oczyszczaczu powietrza AX90R7080WD jest możliwość sterowania aplikacją mobilną SmartThings. Za pomocą dotyku lub komend głosowych możesz sprawdzić poziom zanieczyszczenia, włączyć lub wyłączyć oczyszczacz, zmienić ustawienia i monitorować zużycie filtrów. Ponadto możliwe jest tworzenie całych harmonogramów pracy oczyszczacza i scenariuszy, które mają uruchamiać się w określonych sytuacjach, np. gdy wracając z pracy będziemy już blisko domu (oczyszczacz reaguje na lokalizację w telefonie). Aplikacja dostępna jest na system Android i iOS.


Funkcje dodatkowe Samsung AX90R7080WD

 • 3 TRYBY PRACY

manualny, automatyczny i nocny

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

kontrolka powiadamia o potrzebie wymiany filtra

 • CZUJNIKI

gazu i pyłów

 • APLIKACJA MOBILNA

aplikacja SmartThings na iOS i Android

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa inormacja o jakości powietrza i wskaźnik numeryczny

 • BLOKADA RODZICIELSKA

uniemożliwia dzieciom zmianę trybu pracy

 • TIMER

automatyczne wyłączenie urządzenia za 1 do 12 godzin

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Paulina,
   07.01.2020 napisał:
   SAMSUNG AX90R7080WD ma wszystko to co powinno mieć takie urządzenie. Ma 3 stopniową filtracje .Fajna sprawą jest to, ze można sterować albo przez panel dotykowy albo poprzez aplikacje Smartthings. Zadziwiającym dla mnie tutaj było tez to, ze mozna wydawac komendy głosowe w wielu językach :D Poza tym tani w eksploatacji.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Asia,
   04.01.2020 napisał:
   W końcu Samsung coś wypuścił fajnego. Samsung ax90r7080wd mnie osobiście zaskoczył bardzo pozytywnie ogromną mocą i bardzo przystępną ceną . Idealnie nadał się do mojego mieszkania 80m2. Super, że jest też mozliwość sterowania przy aplikacji mobilnej ;)
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 90 m²
  Wydajność oczyszczania do: 701 m³/h
  Poziom hałasu: 20-54 dB
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 15 kg
  Wysokość: 105.4 cm
  Głębokość: 28.4 cm
  Szerokość: 36 cm
  Zużycie energii: 90 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 400 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 8806090018640
Samsung AX90R7080WD oczyszczacz
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2899,00zł