Najważniejsze informacje o produkcie
Poziom hałasu: 20 dB
Szacunkowy koszt energii: 11 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 3.1
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 26.03.2021

Opis

Parametry


Oczyszczacz AX60R5080WD to wyjątkowo wydajny i wyjątkowo cichy model. Trzykierunkowy przepływ powietrza na poziomie 467 m3/h gwarantuje wysoką skuteczność filtracji w pomieszczeniach nawet do 60 m2. Jednocześnie urządzenie posiada tryb nocny, który emituje jedynie 20 dB dźwięku - urządzenie doskonale sprawdzi się więc w sypialni i pokoju dziecka. W tym drugim przypadku przyda się również zainstalowana blokada rodzicielska, a zabiegani rodzice oraz pracownicy biurowi z pewnością docenią możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD to urządzenie idealne zarówno do domu, jak i biura.


FILTRACJA POWIETRZA W SAMSUNG AX60R5080WD

Samsung AX60R5080WD oczyszczacz

Model AX60R5080WD oczyszcza powietrze za pomocą kompletu trzech, skutecznych filtrów:

filtr wstępny zatrzymuje największe zanieczyszczenia, takie jak pyłki, włosy, kurz czy sierść zwierząt, aby odciążyć pozostałe filtry;

filtr węglowy wykorzystuje węgiel aktywny o wysokich właściwościach sorpcyjnych, który przechwytuje z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia gazowe: lotne związki organiczne (w tym lotne WWA), dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy;

filtr HEPA klasy H13 usuwa cząstki stałe o wielkości tak małej jak 0,3 ㎛ ze skutecznością 99,97%; pozbywa się składników smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), bakterii, roztoczy, pyłków i innych alergenów.


3 KIERUNKOWY PRZEPŁYW POWIETRZA W SAMSUNG AX60R5080WD

Samsung AX60R5080WD oczyszczacz

Wyjątkową cechą oczyszczaczy Samsung jest 3-kierunkowy przepływ powietrza. Duży wentylator wciąga powietrze przednim wlotem, a następnie rozprzestrzenia je w trzech różnych kierunkach. W ten sposób zanieczyszczenia wyłapywane są z najdalszych zakamarków pomieszczenia, a CADR (wskaźnik czystości dostarczanego powietrza) osiąga wartość aż 467 m3/h.

usmiechnieci ludzie5


Samsung AX60R5080WD oczyszczacz

PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ

Laserowy czujnik wykrywa pyły o wielkości mniejszej niż 1 ㎛ oraz zanieczyszczenia gazowe, a następnie informuje nas o jakości powietrza za pomocą intuicyjnego wyświetlacza. Ogólna jakość powietrza, poziom pyłów i gazów przedstawiane są za pomocą czterech różnych kolorów podświetlenia, a znajdujący się obok wskaźnik numeryczny pokazuje dokładny poziom zanieczyszczenia pyłami PM1.0, PM2.5 i PM10.


TRZY TRYBY PRACY

Sposób pracy oczyszczacza można dostosować do własnych potrzeb. W trybie manualnym samodzielnie wybieramy prędkość wentylatora, a w trybie automatycznym dostosowywana jest bez naszego udziału dzięki czujnikom, które kontrolują jakość powietrza wokół. Idąc spać wystarczy, że włączymy tryb nocny, aby urządzenie wyłączyło wyświetlacz i zredukowało poziom hałasu do jedynie 20 dB - dzięki temu możemy spać spokojnie przez całą noc.

Samsung AX60R5080WD oczyszczacz


WYSOKI KOMFORT UŻYTKOWANIA

Samsung AX60R5080WD oczyszczacz

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD został zaprojektowany z myślą o każdym szczególe. Producent wyposażył go w komplet funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie.

1. Kółeczka znacząco ułatwiają przemieszczanie oczyszczacza, a ponieważ zostały ukryte pod obudową, urządzenie zachowuje swój nowoczesny, elegancki design.

2. Smukły design tego modelu pozwala umieścić go niemal wszędzie w domu lub biurze. Ponieważ wlot powietrza znajduje się z przodu, można w prosty sposób wymienić filtry na nowe bez konieczności odsuwania oczyszczacza od ściany.

3. Nie musisz zastanawiać się, czy to odpowiedni moment na zakup nowych filtrów. Gdy nadejdzie pora wymiany, zaświeci się odpowiednia dioda informująca na urządzeniu.

4. Rodzice małego dziecka z pewnością docenią funkcję blokady rodzicielskiej, która nie pozwoli ciekawskiemu maluchowi na przypadkową zmianę ustawień.

5. Timer, czyli programator czasowy, pozwala ustalić dokładną godzinę automatycznego rozpoczęcia lub zakończenia pracy przez oczyszczacz.


APLIKACJA MOBILNA DLA SAMSUNG AX60R5080WD

Samsung AX60R5080WD oczyszczacz

Dla wiecznie zabieganych oraz tych, którzy lubią sprawować pełną kontrolę nad swoimi urządzeniami elektronicznymi, dedykowana jest aplikacja mobilna SmartThings. Dzięki niej możesz dbać o jakość powietrza w swoim domu lub biurze z każdego miejsca i o każdej porze. Za pomocą dotyku lub komend głosowych możesz sprawdzić poziom zanieczyszczenia, włączyć lub wyłączyć oczyszczacz, zmienić ustawienia i monitorować zużycie filtrów.

Aplikacja mobilna Smart Things jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1

aplikacja2


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

1. Filtr wstępny -jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go odkurzyć za pomocą końcówki z miękkiego włosia. Czynność powtarzać raz w miesiącu.

2. Filtr węglowy i HEPA - filtr 2 w 1. Jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy (oszacowanie na podstawie warunków klimatycznych polskich). Czujnik wymiany filtra poinformuje użytkownika o konieczności wymiany na nowy. Zaleca się regularne odkurzanie filtra raz na 1/1,5 miesiąca. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 250 zł.


Funkcje dodatkowe Samsung AX60R5080WD

 • 3 TRYBY PRACY

manualny, automatyczny i nocny

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

kontrolka powiadamia o potrzebie wymiany filtra

 • CZUJNIKI

gazu i pyłów

 • APLIKACJA MOBILNA

aplikacja SmartThings na iOS i Android

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa inormacja o jakości powietrza i wskaźnik numeryczny

 • BLOKADA RODZICIELSKA

uniemożliwia dzieciom zmianę trybu pracy

 • TIMER

automatyczne wyłączenie urządzenia za 1 do 12 godzin

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Jan,
   10.04.2020 napisał:
   Dość spory oczyszczacz Samsung AX60R5080wd jeżeli chodzi gabaryty - w końcu oczyszcza
   powierzchnię do 60 m2 ;) Na szczęście jest cichy i sprawny. Mniejsze pomieszczenia czy pokoje oczyszcza bardzo szybko ;) Dobry automatyczny tryb działania, czujniki i wskaźniki zanieczyszczeń.Bardzo wygodną rzeczą tutaj sa też kółeczka więc łatwo go przemieszczać po mieszkaniu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karol,
   18.02.2020 napisał:
   Mega w porządku oczyszczacz . Na pewno mogę stwierdzić, że SAMSUNG AX60R5080WD OCZYSZCZACZ ma tak : fajny kształt, pod względem wielkości w porzadku. Pasuje do każdego wystroju. poza tym, dobrze oczyszczone powietrze.
   Zalety:
   Timer, kółeczka, wydajność, blokada rodzicielska
   Ocena opinii: 0
  • -
   Adrian,
   27.01.2020 napisał:
   SAMSUNG AX60R5080WD OCZYSZCZACZ Posiadam ten oczyszczacz od dwóch tygodni. Pracuje w pomieszczeniu około 45 m2. Oprócz tego, że jest wydajny to duży plus za wygląd, ciekawe i czytelne podświetlenie wartości na wyświetlaczu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Weronika,
   07.01.2020 napisał:
   SAMSUNG AX60R5080WD super oczyszcza moje mieszkanie - dwa pokoje z kuchnią i łazienką.Ogromna zaleta, to to że obsługa oczyszczacza jest bardzo prosta. Można wydawac komendy głosowe co było serio dla mnie niespodzianką. Podoba mi się to sterowanie między innymi poprzez apliakcję mobilną. Dwa precyzyjne czujniki, które wskazuja nam jakość powietrza. Tam sa od tego kolory, I to jaki kolor nam sie wyświetli - to taką mamy jakość powietrza w naszym pomieszczeniu. Jest tutaj tez blokada rodzicielska, więc jak ktoś chce załączyć a w pobliżu ma maluchy niedaleko, to tez nie ma żadnego problemu z tym.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Maciek,
   04.01.2020 napisał:
   Dość duży oczyszczacz AX60R5080WD , ale cichy i sprawny. Mniejsze pomieszczenia oczyszcza dosyć szybko. Fajny automatyczny tryb działania, czujniki i wskaźniki zanieczyszczeń. Ma kółeczka, tak więc łatwo go przemieszczać po mieszkaniu.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   19.11.2019 napisał:
   Samsung AX60R5080WD idealnie nadaje się do mojego mieszkania 56 m2. Bardzo dobrze oczyszcza powietrze, świetnie również radzi sobie z dymem papierosowym jak mąż mi czasami zapali w domu.Jest cichy, mobilny- ma kółeczka. Jest też łączność z wi-fi ;)
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 60 m²
  Wydajność oczyszczania do: 467 m³/h
  Poziom hałasu: 20-50 dB
  Szacunkowy koszt energii 11 zł/mc
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 11.2 kg
  Wysokość: 78.3 cm
  Głębokość: 29.3 cm
  Szerokość: 36 cm
  Zużycie energii: 60 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 250 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 8806090021763
Samsung AX60R5080WD oczyszczacz powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1699,00zł 1899,00zł