Najważniejsze informacje o produkcie
Poziom hałasu: 20 dB
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 3.1
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1399,00zł
Nowość
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Opinie

  • -
   Kasia,
   19.11.2019 napisał:
   Oczyszczacz spełnia swoje funkcje. Jest bardzo cichy, a w nocy nie słychac pracy urządzenia. Bardzo polecam też dla osób, które gdzieś tam mają problem z chorobami układu oddechowego czy alergiami, U mnie np skończyły sie poranne duszności.
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
  Wydajność oczyszczania do: 311 m³/h
  Poziom hałasu: 20-48 dB
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: nie
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 64 cm
  Szerokość: 35 cm
  Głębokość: 35 cm
  Zużycie energii: 40 W
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 8806090021756

Model AX40R3030WM to najmniejszy z oczyszczaczy powietrza firmy Samsung. Mimo to może pochwalić się bardzo dużą wydajnością na poziomie 311 m3/h (CADR), dzięki której sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 40 m2! Pracując w trybie nocnym urządzenie emituje jedynie 20 dB dźwięku - można to porównać do delikatnego szelestu liści. W ciągu dnia będzie praktycznie niesłyszalny. Takie parametry pozwalają korzystać z niego zarówno w dużej sypialni, salonie jak i biurze. Jeśli chcesz, żeby filtrował powietrze w różnych miejscach, bez problemu przeniesiesz za pomocą wygodnego uchwytu. Komfort użytkowania zwiększa też przedni wlot powietrza - nie musisz przesuwać urządzenia tylko po to, żeby wyczyścić lub zmienić filtry.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA W SAMSUNG AX40R3030WM

Skuteczne oczyszczanie powietrza umożliwia zestaw trzech wydajnych filtrów.

  1. Najpierw filtr wstępny w postaci gęstej siatki zatrzymuje większe zanieczyszczenia, takie jak pyłki, kurz czy sierść zwierząt.
  2. Kolejny jest filtr dezodoryzujący, który za pomocą węgla aktywnego unieszkodliwia toksyczne gazy, takie jak lotne związki organiczne. Pozbywa się też dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów. Wymianie podlega po około 12 miesiącach.
  3. Na koniec działa filtr HEPA klasy H13, przechwytujący ultradrobny pył ze skutecznością 99,97%. Usuwa z powietrza alergeny, bakterie, roztocza i mikroskopijne składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Wymianie podlega po około 12 miesiącach. Oba filtry wymieniane są za jednym razem, ponieważ znajdują się w jednej kasie filtrującej

WYGODNE TRYBY PRACY

Pracę urządzenia można z łatwością dostosować do swoich aktualnych potrzeb. W trybie automatycznym oczyszczacz samodzielnie wybiera prędkość pracy na podstawie jakości powietrza, badanej przez czujniki gazu i pyłu. W trybie nocnym wygasza wyświetlacz i zmniejsza obroty do minimum, generując jedynie 20 dB, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie. Jeśli chcesz, aby oczyszczacz pracował stale w wybranej przez Ciebie prędkości, wystarczy, że skorzystasz z trybu manualnego.

FUNKCJONALNY WYŚWIETLACZ

Oczyszczacz wyposażony został w czujniki gazu i pyłu, które pełnią dwie ważne funkcje: kontrolując poziom zanieczyszczenia dostosowują prędkość pracy urządzenia w trybie automatycznym oraz informują nas o aktualnej jakości powietrza za pomocą funkcjonalnego wyświetlacza. 4-kolorowy wskaźnik określa czystość powietrza, a z kolei Air Sensing Light ilustruje jego stan. Nie musisz znać norm zanieczyszczenia, żeby wiedzieć, czy powietrze w Twoim domu jest zdrowe i bezpieczne.

NAGRADZANY DESIGN 

Urządzenia Samsung słyną nie tylko z wysokiej jakości, ale również z funkcjonalnego i gustownego designu. Nie inaczej było w tym przypadku - oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM w 2017 r. otrzymał nagrodę IF Design Award. Doceniony został jego elegancki wygląd, wygodna rączka do przenoszenia oraz Air Sensing Light, który delikatnie oświetla pomieszczenie.


Funkcje dodatkowe Samsung AX40R3030WM

 • 3 TRYBY PRACY

manualny, automatyczny i nocny

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

kontrolka powiadamia o potrzebie wymiany filtra

 • CZUJNIKI

gazu i pyłów

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa inormacja o jakości powietrza

 • BLOKADA RODZICIELSKA

uniemożliwia dzieciom zmianę trybu pracy

 • TIMER

automatyczne wyłączenie urządzenia za 1 do 12 godzin

Samsung AX40R3030WM oczyszczacz
Cena: 1399,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908