Najważniejsze informacje o produkcie
Poziom hałasu: 20 dB
Szacunkowy koszt energii: 10 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 14.12.2020

Opis

Parametry


Samsung AX40R3030WM to najmniejszy z oczyszczaczy powietrza firmy Samsung. Mimo to może pochwalić się bardzo dużą wydajnością na poziomie 311 m3/h (CADR), dzięki której sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 40 m2! Pracując w trybie nocnym urządzenie emituje jedynie 20 dB dźwięku - można to porównać do delikatnego szelestu liści. W ciągu dnia będzie praktycznie niesłyszalny. Takie parametry pozwalają korzystać z niego zarówno w dużej sypialni, salonie jak i biurze. Jeśli chcesz, żeby filtrował powietrze w różnych miejscach, bez problemu przeniesiesz za pomocą wygodnego uchwytu. Komfort użytkowania zwiększa też przedni wlot powietrza - nie musisz przesuwać urządzenia tylko po to, żeby wyczyścić lub zmienić filtry.


OCZYSZCZANIE POWIETRZA W SAMSUNG AX40R3030WM

Samsung AX40R3030WM oczyszczacz

Skuteczne oczyszczanie powietrza umożliwia zestaw trzech wydajnych filtrów.

1. Najpierw filtr wstępny w postaci gęstej siatki zatrzymuje większe zanieczyszczenia, takie jak pyłki, kurz czy sierść zwierząt.

2. Kolejny jest filtr dezodoryzujący, który za pomocą węgla aktywnego unieszkodliwia toksyczne gazy, takie jak lotne związki organiczne. Pozbywa się też dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów. Wymianie podlega po około 12 miesiącach.

3. Na koniec działa filtr HEPA klasy H13, przechwytujący ultradrobny pył ze skutecznością 99,97%. Usuwa z powietrza alergeny, bakterie, roztocza i mikroskopijne składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Wymianie podlega po około 12 miesiącach. Oba filtry wymieniane są za jednym razem, ponieważ znajdują się w jednej kasie filtrującej


Samsung AX40R3030WM oczyszczacz

WYGODNE TRYBY PRACY

Pracę urządzenia można z łatwością dostosować do swoich aktualnych potrzeb. W trybie automatycznym oczyszczacz samodzielnie wybiera prędkość pracy na podstawie jakości powietrza, badanej przez czujniki gazu i pyłu. W trybie nocnym wygasza wyświetlacz i zmniejsza obroty do minimum, generując jedynie 20 dB, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie. Jeśli chcesz, aby oczyszczacz pracował stale w wybranej przez Ciebie prędkości, wystarczy, że skorzystasz z trybu manualnego.

usmiechnieci ludzie5


FUNKCJONALNY WYŚWIETLACZ

Oczyszczacz wyposażony został w czujniki gazu i pyłu, które pełnią dwie ważne funkcje: kontrolując poziom zanieczyszczenia dostosowują prędkość pracy urządzenia w trybie automatycznym oraz informują nas o aktualnej jakości powietrza za pomocą funkcjonalnego wyświetlacza. 4-kolorowy wskaźnik określa czystość powietrza, a z kolei Air Sensing Light ilustruje jego stan. Nie musisz znać norm zanieczyszczenia, żeby wiedzieć, czy powietrze w Twoim domu jest zdrowe i bezpieczne.

Samsung AX40R3030WM oczyszczacz


Samsung AX40R3030WM oczyszczacz

NAGRADZANY DESIGN 

Urządzenia Samsung słyną nie tylko z wysokiej jakości, ale również z funkcjonalnego i gustownego designu. Nie inaczej było w tym przypadku - oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM w 2017 r. otrzymał nagrodę IF Design Award. Doceniony został jego elegancki wygląd, wygodna rączka do przenoszenia oraz Air Sensing Light, który delikatnie oświetla pomieszczenie.


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

1. Filtr wstępny - jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go odkurzyć za pomocą końcówki z miękkiego włosia. Czynność powtarzać raz w miesiącu.

2. Filtr dezodorujący i HEPA - filtr 2 w 1. Jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy (oszacowanie na podstawie warunków klimatycznych polskich). Czujnik wymiany filtra poinformuje użytkownika o konieczności wymiany na nowy. Zaleca się regularne odkurzanie filtra raz na 1/1,5 miesiąca. 

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 200 zł.


Funkcje dodatkowe Samsung AX40R3030WM

 • 3 TRYBY PRACY

manualny, automatyczny i nocny

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

kontrolka powiadamia o potrzebie wymiany filtra

 • CZUJNIKI

gazu i pyłów

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa informacja o jakości powietrza

 • BLOKADA RODZICIELSKA

uniemożliwia dzieciom zmianę trybu pracy

 • TIMER

automatyczne wyłączenie urządzenia za 1 do 12 godzin

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Paweł,
   07.01.2020 napisał:
   Samsung AX40R3030WM ma bardzo fajny wygląd to po pierwsze. po drugie. jest tez tutaj coś takiego jak dotykowe sterowanie. Jak ktos ma dzieci to nie ma sie czym za bardzo przejmowac bo jest tutaj coś. takiego jak blokada rodzicielska. Może spokojnie pracowac w nocy, jest bardzo cichy więc można bez prboelmu przy nim spać.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marcin,
   04.01.2020 napisał:
   Urządzenie jest w miarę skuteczne i bardzo ciche ,nastawiam głownie na noc i lepiej się oddycha ,a rano jestem wypoczęty. Dobrze też oczyszcza powietrze pyłków.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Klara,
   27.12.2019 napisał:
   Mam oczyszczacz samsung ax40r3030wm już od miesiąca.Bardzo dobrze radzi sobie w dużym salonie, który jest połączony z aneksem kuchennym. W nocy prawie nie słyszalny. Jakośc powietrza zdecydowanie odczuwalna Przede wszystkim skończyły się duszności poranne u córki,.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kasia,
   19.11.2019 napisał:
   Oczyszczacz Samsung AX40R3030WM spełnia swoje funkcje. Jest bardzo cichy, a w nocy nie słychac pracy urządzenia. Bardzo polecam też dla osób, które gdzieś tam mają problem z chorobami układu oddechowego czy alergiami, U mnie np skończyły sie poranne duszności.
   Zalety:
   wydajny, funkcjonalny panel, cichy tryb pracy, cena
   Wady:
   brak jonizacji i nawilżenia
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
  Wydajność oczyszczania do: 311 m³/h
  Poziom hałasu: 20-48 dB
  Szacunkowy koszt energii 10 zł/mc
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 64 cm
  Głębokość: 35 cm
  Szerokość: 35 cm
  Zużycie energii: 40 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 8806090021756
Samsung AX40R3030WM oczyszczacz powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1399,00zł