Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 25 dB
Szacunkowy koszt energii: 16 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 3.2
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 05.07.2022

Opis

Parametry


LG AS95GDWV0 to nowy model na rynku oczyszczaczy powietrza z jonizacją. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem, jednak nie tylko design stanowi o jego wyjątkowości. LG AS95 wykorzystuje aż dwa okrągłe filtry 360° oraz specjalną technikę cyrkulacji powietrza. Według producenta oczyszczacz poradzi sobie nawet z tak dużą powierzchnią jak 91 m2! Sprawdzi się więc zarówno w domu, sali konferencyjnej, szkolnej i biurze typu open space. Oczyszczacz posiada opcję zdalnego sterowania (pilot i aplikacja).


CLEAN BOOSTER OD LG

Model AS95GDWV0 od LG to nie jest zwykły oczyszczacz powietrza. Wyposażony został w innowacyjną funkcję Clean Booster - specjalna tarcza z wentylatorem podnosi się i obraca, aby dostarczyć czyste powietrze do wszystkich zakamarków pomieszczenia. Odległość, na którą wyrzucane jest powietrze z oczyszczacza, wynosi w tym trybie aż 7,5 m! Kierunek nawiewu można regulować, więc użytkownik posiada pełną kontrolę nad pracą urządzenia.

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0


FILTRACJA POWIETRZA W LG AS95GDWV0

Oczyszczacz powietrza LG składa się z dwóch segmentów - dolnego i górnego. Każdy z nich zawiera własny filtr 360° oraz osobną cyrkulację powietrza. Dzięki temu czyste powietrze rozprowadzane jest w całym pomieszczeniu, na każdej wysokości - również blisko podłogi, gdzie najwięcej czasu spędzają małe dzieci. Każdy z filtrów 360° składa się z następujących elementów:

1. filtr drobnego pyłu, czyli wstępny, zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń, takie jak kurz, sierść i włosy;

2. filtr alergenów odpowiada za przechwytywanie najmniejszych pyłków, roztoczy, zarodników pleśni oraz składników smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5) ze skutecznością 99%;

3. filtr dezodoryzujący usuwa z powietrza zanieczyszczenia gazowe, takie jak LZO, tlenki siarki i azotu (składniki smogu) oraz nieprzyjemne zapachy.

Cały proces wspomaga funkcja jonizacji powietrza. Oczyszczacz produkuje i wypuszcza do otoczenia ujemnie naładowane jony, które unieszkodliwiają obecne w otoczeniu patogeny - wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i grzybów oraz alergeny.

Ten przemyślany system filtracji gwarantuje czyste powietrze w każdym zakamarku pomieszczenia niezależnie od tego, gdzie dokładnie umieścimy oczyszczacz.

<hr/ >

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 filtracja powietrza


JAKIE FUNKCJE ZNAJDZIEMY W MODELU LG AS95GDWV0?

TRYBY PRACY

Oczyszczacz LG AS95GDWV0 oferuje nam kilka różnorodnych trybów pracy. W trybie automatycznym urządzenie samodzielnie steruje prędkością nawiewu, dostosowując ją do aktualnego stężenia zanieczyszczeń w otoczeniu. Tryb manualny pozwala użytkownikowi na samodzielną zmianę prędkości wentylatora. Do wyboru mamy prędkość: niską, średnią, wysoką i turbo. To jeszcze nie wszystko. Sterować możemy nie tylko intensywnością nawiewu, ale również samym sposobem cyrkulacji powietrza, wybierając jeden z czterech trybów.

Single - powietrze filtrowane jest wyłącznie przy użyciu dolnego segmentu oczyszczacza.

Dual - jednocześnie pracuje górny i dolny segment oczyszczacza, czyli dwa filtry.

Booster Clean - jest to dodatkowa górna tarcza z wentylatorem, która podnosi się i obraca, zwiększając przepływ powietrza na dużą odległość i wspomagając oczyszczanie.

Smart - sposób cyrkulacji powietrza oraz prędkość nawiewu dobierane są automatycznie przez urządzenia, w oparciu o poziom jakości powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 filtracja powietrza funkcje

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 filtracja powietrza czujniki

CZUJNIKI I WSKAŹNIKI

Oczyszczacz PuriCare™ od LG wyposażony został w dwa czujniki, które badają jakość powietrza - sensor pyłów PM1 oraz sensor gazu. Dzięki nim urządzenie może pracować w trybie automatycznym oraz informować nas o aktualnym poziomie zanieczyszczeń. Na urządzeniu znajduje się wyświetlacz ze wskaźnikiem kolorystycznym oraz numerycznym. Pierwszy z nich wskazuje ogólną jakość powietrza, a drugi przedstawia dokładne stężenie poszczególnych pyłów zawieszonych (PM10, PM2.5 i PM1). Model LG AS95GDWV0 posiada również wskaźnik wymiany filtrów, który poinformuje nas o konieczności zamontowania nowego filtra 360.

FUNKCJE DODATKOWE

Producent nie zapomniał o funkcjach dodatkowych, które podnoszą komfort korzystania z oczyszczacza. Pilot zdalnego sterowania oraz aplikacja mobilna pozwalają kontrolować pracę urządzenia na odległość, a funkcja Sleep Timer przydaje się, kiedy chcemy, aby oczyszczacz samodzielnie wyłączył się po upływie żądanego czasu (2/4/8/12 godzin). Rodzice z małymi dziećmi na pewno docenią opcję blokady panelu sterowania. Dzięki niej nasza pociecha nie zmieni wybranych przez nas ustawień oczyszczacza.

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 filtracja powietrza opcje dodatkowe


APLIKACJA LG THINQ

Aplikacja mobilna ThinQ od LG zapewnia łatwy, wygodny dostęp do wszystkich funkcji sterowania urządzeń z dowolnego miejsca. Nawet będąc poza domem możemy kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym pracuje oczyszczacz, oraz zmieniać jego tryby pracy. ThinkQ przedstawia nam również aktualne zużycie filtrów i informuje o konieczności ich wymiany. Aplikacja LG ThinQ jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1

aplikacja2

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 filtracja powietrza aplikacja ThinQ


CZYM LG AS95GDWV0 WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza LG AS95GDWV0 to przemyślane w każdym calu urządzenie, które dzięki wydajnym filtrom oraz funkcji jonizacji gwarantuje wysoką skuteczność w pozbywaniu się zanieczyszczeń z otoczenia, nawet w bardzo dużych pomieszczeniach. Producent zastosował w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, szczególnie w zakresie sposobu cyrkulacji powietrza. Jest to też jedno z niewielu urządzeń na rynku, które posiada jednocześnie możliwość sterowania pilotem oraz aplikacją mobilną.


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

1. Filtr 360 - filtr 3 w 1 posiadający filtrację drobnego pyłu, alergenów i dezodorujący. Jego żywotność szacuje się na 18 miesięcy. Zaleca się odkurzać filtr raz na 1/1,5 miesiąca w zależności od częstotliwości pracy i środowiska, w którym oczyszczacz pracuje.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 650 zł.


Funkcje dodatkowe LG AS95GDWV0

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

3-kolorowa skala informuje o stanie powietrza

 • TRYB INTELIGENTNY

optymalizuje prace na podstawie czujnika pyłów

 • CZUJNIKI

pyłów PM1 i gazów

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRÓW

przypomina o konieczności wymiany filtra 360°

 • PILOT

pozwala na sterowanie zdalne

 • 4 TRYBY MANUALNE

niski, średni, wysoki, turbo

 • SLEEP TIMER

możliwość zaprogramowania czasu wyłączenia urządzenia

 • 4 TRYBY CYRKULACJI

single, dual, clean booster, smart

 • APLIKACJA MOBILNA

ThinQ pozwala na zdalne sterowanie oczyszczaczem

 • BLOKADA RODZICIELSKA

blokada panelu sterowania

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Olga,
   24.03.2021 napisał:
   Mega czuły oczyszczacz powietrza. Idealnie sprawdza sie w moim mieszkaniu 110m2. Bardzo wygodna opcją jest też opcja zdalnego sterowania za pomocą pilota i aplikacji
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 91 m²
  Wydajność oczyszczania do: 730 m³/h
  Poziom hałasu: 25-52 dB
  Szacunkowy koszt energii 16 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 19 kg
  Wysokość: 107.3 cm
  Głębokość: 37.6 cm
  Szerokość: 37.6 cm
  Zużycie energii: 75 W
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 650 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
LG AS95GDWV0 oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 4899,00zł