Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Poziom hałasu: 16 dB
Szacunkowy koszt energii: 14 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 5199,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 36 miesięcy (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

IDEAL AP 60 PRO parametry

Promocja Ideal


IDEAL AP 60 PRO oczyszczanie z wirusów


Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 PRO to profesjonalny produkt z linii AP marki IDEAL, w całości wyprodukowany w Niemczech. Nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale także do biur, przychodni czy sal konferencyjnych. Idealny do wykorzystania w pomieszczeniach o powierzchni do 80 m2. Urządzenie zapewnia niski pobór energii, a jego wydajność to 600 m3. Na podkreślenie zasługuje cicha praca (od 16 dB). Oczyszczacz posiada wszystkie możliwości technologiczne marki IDEAL. Do komunikacji z urządzeniem możemy użyć dedykowanej aplikacji IDEAL Air Pro, która ułatwia korzystanie i odsłania ukryte możliwości tego inteligentnego oczyszczacza. Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 PRO to idealne urządzenie, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

IDEAL AP 60 PRO oczyszczacz powietrza


Filtr 360° w Ideal AP 60 PRO

Filtr 360 składa się z pięciu warstw HEPA i węgla aktywnego. Został opracowany w koncepcji Depth Loading, co oznacza losowe ułożenie tkanin o wysokim stopniu porowatości. Drobne sieci cienkich włókien HEPA umożliwiają zrównoważone usuwanie stałych cząstek strumienia powietrza. Charakteryzuje się tym, że gdy strumień powietrza przepływa przez warstwę włókien, stałe cząstki muszą uderzyć we włókno, następnie przylgnąć do niego i na nim pozostać. Główną zaletą filtracji wgłębnej jest zdolność zatrzymywania cząstek w kanałach średnich, a nie tylko na powierzchni. Zjawisko to znacznie zwiększa zdolność filtracyjną, umożliwia usuwanie cząstek o różnych wielkościach matrycy oraz przedłuża żywotność filtra 360°, zapewniając tę samą skuteczność przez cały okres użytkowania filtra. Filtry 360° z najwyższej jakości materiału opracował światowy lider - firma Freudenberg. Te pięciowarstwowe filtry HEPA odpowiadające klasie H14 charakteryzują się bardzo niskimi oporami przepływu (na poziomie EPA12) i skutecznością na poziomie 99,997% (H14).

IDEAL AP 60 PRO filtr 360


Oczyszczacze Ideal Pro usuwają wirusy

Oczyszczacze powietrza Ideal z serii PRO wykorzystują okrągły filtr 360°, których najwyższą skuteczność potwierdziły badania laboratoryjne i kompleksowa certyfikacja higieny mikrobiologicznej. Badania te przeprowadził renomowany Instytut Schwarzkopfa we współpracy z Instytutem Higieny Mainfranken. Ze względu na specjalną, wielowarstwową budowę, odfiltrowują one do 99,99% cząstek MPPS (o najbardziej przenikliwej wielkości) o rozmiarach od 0,1 do 0,3 mikrometra. Jak zapewnia producent, wśród zatrzymywanych cząstek znajdują się nie tylko alergeny, pyłki, LZO i bakterie, ale również wirusy. Okrągła konstrukcja filtra 360° zapewnia optymalne wykorzystanie całej powierzchni filtra, a w związku z tym - dużą wydajność i skuteczne przechwytywanie wirusów.

IDEAL AP 60 PRO koło szarej ściany


Oczyszczanie powietrza w IDEAL AP 60 PRO

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 działa w oparciu o filtr 360. Jego działanie opiera się na 3-stopniowym systemie oczyszczania powietrza.

  1. Filtr wstępny (pre-filter) - usuwa duże zanieczyszczenia (tj. sierść, włosy) oraz wspomaga dynamikę działania filtru HEPA.

  2. Filtr HEPA - oczyszcza powietrze z alergenów, bakterii i zawieszonych pyłów, wychwytuje zanieczyszczenia o wymiarach do 0,3 mikrona (bardzo małe), jego skuteczność to 99,99%.

  3. Filtr z węglem aktywnym - charakteryzuje się dużą powierzchnią aktywną (1 340 000 m2), a do jego produkcji wykorzystano aż 670 g węgla, skutecznie filtruje zapachy, lotne związki organiczne oraz dym papierosowy.

Ideal AP 60 PRO uśmiechnięci ludzie


Funkcje w oczyszczaczu Ideal AP 60 PRO

Tryby pracy

Oczyszczacz IDEAL AP 60 PRO ma zainstalowany system czujników jakości powietrza, które dokonują pomiaru poziomu pyłów, gazów i zapachów. Urządzenie może pracować w czterech trybach: automatycznym, nocnym, ręcznym i turbo. Tryb automatyczny oparty jest na systemie czujników, które dopasowują poziom filtracji do zmieniających się warunków otoczenia. Tryb turbo pozwala na szybkie oczyszczanie powietrza. Tryb ręczny umożliwia ręczne regulowanie pracy urządzenia na trzech poziomach, a także ustawienie trybu nocnego (cichego).

Wskaźnik i czujniki

Oczyszczacz ma zainstalowany trójkolorowy wskaźnik jakości powietrza ułatwiający wybór właściwego tempa filtracji. Na wyświetlaczu prezentowany jest aktualny stan pracy. Produkt wyposażony w czujnik wymiany filtra (sygnalizacja świetlna - czerwony) oraz chip pamięci z historią filtra (wyśle do urządzenia informacje o jego zużyciu). Urządzenie posiada czujnik światła dziennego, który umożliwia automatyczne dostosowanie jasności wyświetlacza do stopnia oświetlenia pomieszczenia.

Zdalne sterowanie z aplikacją mobilną

Oczyszczacz w zestawie zawiera pilot zdalnego sterowania o zasięgu 6 metrów, może być także obsługiwany za pomocą aplikacji IDEAL Air Pro. Aplikacja umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak: zegar, blokada przed dziećmi, personalizacja trybu auto czy status filtra. Ponadto daje użytkownikowi możliwość konfiguracji biegu 2 i 3. Wentylator działa w pięciu trybach (nocny, niski, średni, wysoki, turbo), a dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość manualnej kalibracji ustawień programu 2 i 3 według swoich potrzeb.

Wygoda użytkowania

Producent wyposażył sprzęt w programator czasowy (timer), dzięki któremu można zaplanować włączenie lub wyłączenie filtracji po 1, 2, 4 albo 8 godzinach. Oczyszczacz posiada uchwyt umożliwiający zawieszenie na ścianie. Dostępny jest on osobno, jako opcja, w cenie 215 zł.

IDEAL AP 60 PRO w salonie


Zdalne sterowanie z aplikacją mobilną

Oczyszczacz w zestawie zawiera pilot zdalnego sterowania o zasięgu 6 metrów, może być także obsługiwany za pomocą aplikacji IDEAL Air Pro. Aplikacja umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak: zegar, blokada przed dziećmi, personalizacja trybu auto czy status filtra. Ponadto daje użytkownikowi możliwość konfiguracji biegu 2 i 3. Wentylator działa w pięciu trybach (nocny, niski, średni, wysoki, turbo), a dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość manualnej kalibracji ustawień programu 2 i 3 według swoich potrzeb.

aplikacja1

aplikacja2

IDEAL AP 60 PRO w biurze


Prosta konserwacja urządzenia

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny, węglowy i HEPA - filtr Combi 360. Jego żywotność wynosi do 24 miesięcy. Do tego czasu należy wymienić filtr - poinformuje nas o tym wskaźnik wymiany filtra. Raz w miesiącu zaleca się odkurzać filtr za pomocą końcówki z miękkim włosiem.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 425 zł.

IDEAL AP 60 PRO konserwacja filtra


Charakterystyka funkcji oczyszczacza powietrza IDEAL AP 60 PRO

IDEAL AP 60 PRO funkcje


Najczęstsze pytania


Jakie filtry posiada oczyszczacz Ideal AP 60 PRO?

Urządzenie wykorzystuje do pracy filtr wstępny, węglowy oraz wysoce jakościowy filtr HEPA. Dzięki takiemu zestawowi możesz mieć pewność, że powietrze w Twoim domu będzie wolne od zanieczyszczeń.

Czy można sterowac oczyszczaczem Ideal AP 60 PRO za pomocą aplikacji?

Tak, można sterować urządzeniem poprzez aplikację Ideal Air PRO, która jest dostepna na urządzenia iOS oraz Android.

Czy można zamontowac oczyszczacz Ideal AP 60 PRO na ścianie?

Mamy taką możliwość dzięki dodatkowemu uchwytowi dla oczyszczacza AP 60 PRO..

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Alicja,
   06.01.2020 napisał:
   Ideal Ap 60 pro bardzo polecam, ze wzgledu na to, ze bardzo dobrze oczyszcza powietrze. Czuć to po prostu. Poza tym ogromną jego zaletą jest chociażby tez to, ze przykre i nieprzyjemne zapachy eliminuje natychmiast. Panel sterowania bardzo prosty. I bardzo poręczny pilot do sterowania urządzeniem.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Marina,
   28.06.2019 napisał:
   Na mnie wrażenie zrobiła aplikacja mobilna. Nie rzuca się w oczy dzięki minimalistycznemu wyglądowi. Filtr HEPA 14 na duży plus, powietrze jest krystalicznie czyste. Polecam produkt Ideal AP 60 PRO
   Zalety:
   aplikacja mobilna, minimalistyczny wygląd, wydajny filtr HEPA
   Wady:
   BRAK
   Ocena opinii: 0
  • -
   Kinga,
   25.05.2019 napisał:
   Cichy i skuteczny. Wart swojej ceny. ogromny plus za aplikacje oraz filtr hepa 14 :) Ideal AP 60 PRO jest gondny polecenia.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Anna,
   15.12.2018 napisał:
   Wystawiam opinie po 7 dniach uzytkowania. Mam oczyszczacz Ideal AP 60 PRO na moje mieszkanie 60m2 więc sprawdza się swietnie. Jest połozony w salonie i oczyszcza przede wszystkim moje dwa przechodnie pokoje. U mnie działa głównie wtrybie automatycznym. Dostosowuje obroty do aktualnego stanu jakości powietrza jaka panuje wdanym pomieszczeniu. Na plus wygląd. Minusów jak narazie brak
   Zalety:
   duży zasięg, intuicyjny, dobra cena w stosunku do jakości i wydajności
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ida,
   16.11.2018 napisał:
   Świetny oczyszczacz Ideal AP 60 PRO, bardzo wydajny. Idealnie nadaje się na dość duże powierzchnie. Dobrze eliminuje kurz ( córka ma zmniejszone objawy alergii), a także dym papierosowy czy inne nieprzyjemne zapachy jeżeli znajdą się w domu ;)
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 80 m²
  Wydajność oczyszczania do: 600 m³/h
  Poziom hałasu: 16-57 dB
  Szacunkowy koszt energii 14 zł/mc
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 15 kg
  Wysokość: 27.5 cm
  Głębokość: 46.8 cm
  Szerokość: 66.8 cm
  Zużycie energii: 6-90 W
  Filtr HEPA H14
  Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 425 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 36 miesięcy (Door-to-door)
  SKU: 4019364987151
Ideal AP 60 PRO oczyszczacz powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 5199,00zł
Dodaj do koszyka