Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 26 dB
Szacunkowy koszt energii: 5 zł/mc
Funkcja nawilżania: tak
Współczynnik oczyszczania: 3.3

gofygify

Cena: 1849,00zł 1999,00zł

Promocja trwa do 30.06.2023 00:00:00

Wyprzedaż
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Opis

Parametry


Model AP 35H to najnowszy oczyszczacz powietrza niemieckiej marki Ideal. To jedyne urządzenie tej firmy, które pełni jednocześnie trzy funkcje - oczyszczacza, jonizatora i nawilżacza powietrza. Posiada udoskonalony wyświetlacz i nowe tryby pracy. Każda funkcja posiada możliwość spersonalizowania, więc użytkownik posiada pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Dzięki dużej wydajności Ideal AP 35H może skutecznie nawilżać i filtrować powietrze w pomieszczeniu nawet do 40 m2.


FILTRACJA POWIETRZA W IDEAL AP 35H

Filtracja powietrza w modelu AP 35H odbywa się za pomocą zestawu 3 trzech filtrów, nawilżacza i jonizatora.

 • Filtr wstępny, będący tylną częścią obudowy, wyłapuje włosy, kurz, sierść oraz inne większe zanieczyszczenia i przedłuża tym żywotność kolejnych filtrów. Wymaga czyszczenia co 2 tygodnie.

 • Następny w kolejności jest filtr usuwający zapachy, złożony z węgla aktywnego dużej chłonności. Usuwa też z pomieszczenia niebezpieczne dla zdrowia gazy, takie jak lotne związki organiczne i dym papierosowy. Wymaga wymiany co ok. 12-24 miesięcy.

 • Ostatnim filtrem oczyszczającym powietrze jest filtr HEPA, który wyłapuje wszystkie cząstki stałe, takie jak drobiny kurzu, alergeny, roztocza, bakterie oraz pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Wymaga wymiany mniej więcej co 12-24 miesięcy.

Oczyszczone powietrze jest następnie nawilżane za pomocą maty ewaporacyjnej, która zatrzymuje osad i inne cząstki znajdujące się w wodzie. Filtr ten wymaga czyszczenia raz w tygodniu i wymiany co ok. 12-24 miesięcy.

Cały proces wspiera jonizator, który za pomocą jonów ujemnych i dodatnich usuwa z pomieszczenia patogeny. Aby skuteczność oczyszczania była zawsze na wysokim poziomie, o konieczności wymiany filtrów poinformuje nas odpowiedni wskaźnik (wymiana następuje mniej więcej raz w roku).

Ideal AP 35H oczyszczacz i nawilżacz


ZDROWY MIKROKLIMAT DZIĘKI IDEAL AP 35H

Model Ideal AP 35H to dużo więcej niż zwykły oczyszczacz powietrza - za pomocą jonizatora, nawilżacza i odpowiednich czujników utrzymuje w pomieszczeniu zdrowy mikroklimat, który wpływa na nasze samopoczucie i cały organizm.

Ideal AP 35H oczyszczacz i nawilżacz

NAWILŻANIE

Nawilżacz w tym urządzeniu wykorzystuje metodę ewaporacyjną - specjalna mata zanurza się w wodzie wypływającej ze zbiornika i nasiąka nią, a przepuszczane przez matę powietrze nabiera dzięki temu wilgotności. Jest to najzdrowszy sposób nawilżania w pomieszczeniach. Oczyszczacz posiada czujniki, dzięki którym w trybie automatycznym samodzielnie dostosowuje intensywność nawilżania do panujących aktualnie warunków.

JONIZACJA

Kolejną ważną funkcją modeli AP 35H jest jonizacja. Zamontowany w urządzeniu generator jonów PlasmaWave uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, które eliminują znajdujące się w powietrzu patogeny - bakterie, wirusy, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Jednocześnie utrzymuje istotną dla naszego samopoczucia równowagę kationowo-anionową. Poprawia w ten sposób naszą koncentrację oraz zmniejsza uczucie przemęczenia i częstotliwość bólów głowy.


PEŁNA KONTROLA NAD URZĄDZENIEM IDEAL AP 35H

Oczyszczacz AP 35H został wyposażony w szereg nowych funkcji i rozwiązań. Każda z nich może zostać spersonalizowana i dostosowana do potrzeb użytkownika. Możemy ustawić czułość czujników zanieczyszczeń, długość pracy w określonym trybie, poziom automatycznej jasności czy nawet przypomnienie o filtrach. Ponadto urządzenie umożliwia dopasowanie jego pracy zależnie od rozmiaru pomieszczenia, w którym się znajduje - za pomocą kilku kliknięć możemy ustawić wielkość pomieszczenia na małe, średnie lub duże.

Użytkownik sprawuje pełną kontrolę nad pracą oczyszczacza, a jeśli chce zablokować wybrane ustawienia przed zmianą (np. przez dziecko) może skorzystać z przycisku blokady rodzicielskiej.

usmiechnieci ludzie2


NOWOŚCI W MODELU AP 35H

NAWILŻANIE

Niewiele oczyszczaczy marki Ideal może pochwalić się funkcją nawilżania, dlatego model AP 35H jest tak wyjątkowy. Zamontowana w środku mata ewaporacyjna zanurza się w wodzie, a przepuszczone przez nią powietrze nabiera odpowiedniej wilgotności. Ta metoda nawilżania, nazywana ewaporacyjną, jest w pełni bezpieczna nie tylko dla naszego zdrowia, ale również mebli, ścian i podłogi, ponieważ nie produkuje mgiełki, która mogłaby na nich osiadać i prowadzić do niszczenia.

NOWE TRYBY PRACY

Oczyszczacz wyposażony został w wiele nowych trybów, które pozwalają lepiej dostosować pracę urządzenia do aktualnych potrzeb. W trybie “SLEEP” oraz “BABY” wyświetlacz zostaje przygaszony a obroty zmniejszone do minimum. Pracując w “ENERGY SAVE” oczyszczacz reaguje na światło i dobiera obroty zależnie od tego, czy w pokoju jest jasno, czy ciemno. Tryb “INTERVAL” polega na pracy urządzenia w cyklach (praca na przemian z przerwami), w których to my wybieramy, jak długo ma pracować i ile czasu ma trwać przerwa w oczyszczaniu. Włączając “AUTO HUMIDIFY” możemy liczyć na to, że AP 35H samodzielnie dostosuje intensywność nawilżania do aktualnych warunków, a wybierając funkcję “STERILIZATION” włączymy produkcję jonów. Przydatne są również tryby takie jak “ROOM CARE”, “YELLOW DUST”, 12 godzinny timer oraz 30 minutowy tryb “TURBO”.

Ideal AP 35H oczyszczacz i nawilżacz


CZYM IDEAL AP 35H WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza Ideal AP 35H to jeden z nielicznych oczyszczaczy tej marki, który należy do urządzeń 3w1 - pełni funkcję oczyszczacza, nawilżacza i jonizatora. To również jeden z najbardziej energooszczędnych modeli na rynku (4-5 W w trybie niskim), nawet pomimo dużej wydajności na poziomie 300 m3/h. Posiada wiele opcji oraz trybów, które pozwalają dostosować jego pracę do naszych aktualnych potrzeb, ale jednocześnie pozostaje prosty i intuicyjny w obsłudze. Korzystanie z niego ułatwiają też rozwiązania takie jak wygodne kółeczka i czujnik wymiany filtra.


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów.

1. Filtr wstępny - jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go umyć pod bieżącą wodą. Polecamy przynajmniej co dwa tygodnie czyścić filtr wstępny. Po umyciu zostawić do całkowitego wyschnięcia.

2. Filtr węglowy i HEPA - filtr do oczyszczacza 2 w 1. Jego żywotność szacuje się do 24 miesięcy. O konieczności wymiany poinformuje nas wskaźnik wymiany filtra.

4. Mata ewaporacyjna - przy regularnym myciu producent szacuje jej żywotność od 12 do 24 miesięcy. Matę ewaporacyjną można czyścić za pomocą roztworu z wody i kwasku cytrynowego co tydzień-2 tygodnie.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 125 zł.


Funkcje dodatkowe Ideal AP 35H

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

Wskaźnik kolorystyczny i numeryczny

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

optymalizuje pracę na podstawie czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • WSKAŹNIK PYŁKÓW

Aircleanliness przedstawia ilość pyłków obecnych w powietrzu

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRÓW

przypomina o konieczności wymiany filtrów

 • CZUJNIK ŚWIATŁA

oczyszczacz dostosowuje pracę do oświetlenia (w trybie energy save)

 • 7 TRYBÓW AUTOMATYCZNYCH

auto, baby, sleep, room care, yellow dust, auto humidify, energy save

 • IKONA ZBIORNIKA WODY

informuje o braku wody w zbiorniku


Najczęstsze pytania


Czy mata ewaporacyjna w oczyszczaczu Ideal AP 35H jest wymienna?

Matę ewaporacyjną w urządzeniu powinno się wymieniać maksymalnie po upływie 24 miesięcy. Dodatkowo należy regularnie myć matę ewaporacyjną np. roztworem z wody i kwasku cytrynowego.

Jakie tryby pracy posiada oczyszczacz Ideal AP 35H?

Ten model może wyróżnić się wieloma trybami pracy. Możemy zedecydować czy urządzenie ma pracować w trybie auto, baby, sleep, room care, yellow dust, humidify lub energy save.

Kiedy należy nalać wody do zbiornika w oczyszczaczu Ideal AP 35H?

O dolaniu wody do zbiornika informuje nas ikona znajdująca się na panelu sterowania. Dzięki niej nie musimy pamiętac o tym kiedy dokładnie zabrkanie wody w zbiorniku.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Marta,
   02.07.2020 napisał:
   Super oczyszczacz za bardzo dobrą cenę. Ideal ap 35h dobrze oczyszcza powietrze z kurzu czy sierści. trzeba pamietać tylko regularnym wymianu filtrów.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karla,
   10.04.2020 napisał:
   Ideal Ap 35h bardzo dobrze oczyszcza pokój i kuchnie. bardzo dobrze eliminuje nieprzyjemne zapachy, czy jakies zapachy z kuchni. Powietrze tez jest dobrze nawilżone.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tomek,
   11.02.2020 napisał:
   Bardzo prosty jak nawet nie najprostszy z oczyszczaczy, nie ma wodotrysków. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po włączeniu Ideal Ap 35h czuć różnicę w powietrzu, w trybie turbo chodzi trochę głośno, ale szybko oczyszcza pokój i to jest najważniejsze ;)
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
  Wydajność oczyszczania do: 330 m³/h
  Wydajność nawilżania do: 300 ml/h
  Poziom hałasu: 26-55 dB
  Szacunkowy koszt energii 5 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Lampa UV-C: nie
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 54.8 cm
  Głębokość: 27.5 cm
  Szerokość: 43.0 cm
  Zużycie energii: 4-30 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 125 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4019364890604
Ideal AP 35H oczyszczacz z nawilżaczem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1849,00zł 1999,00zł
Dodaj do koszyka