Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 26 dB
Funkcja nawilżania: Tak
Współczynnik oczyszczania: 3.3
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1999,00zł
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
  Wydajność oczyszczania do: 330 m³/h
  Poziom hałasu: 26-55 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: tak
  Pojemność zbiornika: 2,5 l
  Waga urządzenia: 9.2 kg
  Wysokość: 54.8 cm
  Szerokość: 43.0 cm
  Głębokość: 27.5 cm
  Zużycie energii: 4-30 W
  Typ produktu: Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4019364890604

Model AP 35H to najnowszy oczyszczacz powietrza niemieckiej marki Ideal. To jedyne urządzenie tej firmy, które pełni jednocześnie trzy funkcje - oczyszczacza, jonizatora i nawilżacza powietrza. Posiada udoskonalony wyświetlacz i nowe tryby pracy. Każda funkcja posiada możliwość spersonalizowania, więc użytkownik posiada pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Dzięki dużej wydajności Ideal AP 35H może skutecznie nawilżać i filtrować powietrze w pomieszczeniu nawet do 40 m2.

FILTRACJA POWIETRZA W IDEAL AP 35H

Filtracja powietrza w modelu AP 35H odbywa się za pomocą zestawu 3 trzech filtrów, nawilżacza i jonizatora.

 1. Filtr wstępny, będący tylną częścią obudowy, wyłapuje włosy, kurz, sierść oraz inne większe zanieczyszczenia i przedłuża tym żywotność kolejnych filtrów. Wymaga czyszczenia co 2 tygodnie.
 2. Następny w kolejności jest filtr usuwający zapachy, złożony z węgla aktywnego dużej chłonności. Usuwa też z pomieszczenia niebezpieczne dla zdrowia gazy, takie jak lotne związki organiczne i dym papierosowy. Wymaga wymiany co ok. 12 miesięcy.
 3. Ostatnim filtrem oczyszczającym powietrze jest filtr HEPA, który wyłapuje wszystkie cząstki stałe, takie jak drobiny kurzu, alergeny, roztocza, bakterie oraz pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Wymaga wymiany mniej więcej co 12 miesięcy.
 4. Oczyszczone powietrze jest następnie nawilżane za pomocą maty ewaporacyjnej, która zatrzymuje osad i inne cząstki znajdujące się w wodzie. Filtr ten wymaga czyszczenia raz w tygodniu i wymiany co 4 miesiące.
 5. Cały proces wspiera jonizator, który za pomocą jonów ujemnych i dodatnich usuwa z pomieszczenia patogeny. Aby skuteczność oczyszczania była zawsze na wysokim poziomie, o konieczności wymiany filtrów poinformuje nas odpowiedni wskaźnik (wymiana następuje mniej więcej raz w roku).

ZDROWY MIKROKLIMAT

Model Ideal AP 35H to dużo więcej niż zwykły oczyszczacz powietrza - za pomocą jonizatora, nawilżacza i odpowiednich czujników utrzymuje w pomieszczeniu zdrowy mikroklimat, który wpływa na nasze samopoczucie i cały organizm.

NAWILŻANIE

Nawilżacz w tym urządzeniu wykorzystuje metodę ewaporacyjną - specjalna mata zanurza się w wodzie wypływającej ze zbiornika i nasiąka nią, a przepuszczane przez matę powietrze nabiera dzięki temu wilgotności. Jest to najzdrowszy sposób nawilżania w pomieszczeniach. Oczyszczacz posiada czujniki, dzięki którym w trybie automatycznym samodzielnie dostosowuje intensywność nawilżania do panujących aktualnie warunków.

JONIZACJA

Kolejną ważną funkcją modeli AP 35H jest jonizacja. Zamontowany w urządzeniu generator jonów PlasmaWave uwalnia do otoczenia dodatnio i ujemnie naładowane jony, które eliminują znajdujące się w powietrzu patogeny - bakterie, wirusy, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Jednocześnie utrzymuje istotną dla naszego samopoczucia równowagę kationowo-anionową. Poprawia w ten sposób naszą koncentrację oraz zmniejsza uczucie przemęczenia i częstotliwość bólów głowy.

PEŁNA KONTROLA NAD URZĄDZENIEM

Oczyszczacz AP 35H został wyposażony w szereg nowych funkcji i rozwiązań. Każda z nich może zostać spersonalizowana i dostosowana do potrzeb użytkownika. Możemy ustawić czułość czujników zanieczyszczeń, długość pracy w określonym trybie, poziom automatycznej jasności czy nawet przypomnienie o filtrach. Ponadto urządzenie umożliwia dopasowanie jego pracy zależnie od rozmiaru pomieszczenia, w którym się znajduje - za pomocą kilku kliknięć możemy ustawić wielkość pomieszczenia na małe, średnie lub duże.

Użytkownik sprawuje pełną kontrolę nad pracą oczyszczacza, a jeśli chce zablokować wybrane ustawienia przed zmianą (np. przez dziecko) może skorzystać z przycisku blokady rodzicielskiej.

NOWOŚCI W MODELU AP 35H

NAWILŻANIE

Niewiele oczyszczaczy marki Ideal może pochwalić się funkcją nawilżania, dlatego model AP 35H jest tak wyjątkowy. Zamontowana w środku mata ewaporacyjna zanurza się w wodzie, a przepuszczone przez nią powietrze nabiera odpowiedniej wilgotności. Ta metoda nawilżania, nazywana ewaporacyjną, jest w pełni bezpieczna nie tylko dla naszego zdrowia, ale również mebli, ścian i podłogi, ponieważ nie produkuje mgiełki, która mogłaby na nich osiadać i prowadzić do niszczenia.

NOWE TRYBY PRACY

Oczyszczacz wyposażony został w wiele nowych trybów, które pozwalają lepiej dostosować pracę urządzenia do aktualnych potrzeb. W trybie “SLEEP” oraz “BABY” wyświetlacz zostaje przygaszony a obroty zmniejszone do minimum. Pracując w “ENERGY SAVE” oczyszczacz reaguje na światło i dobiera obroty zależnie od tego, czy w pokoju jest jasno, czy ciemno. Tryb “INTERVAL” polega na pracy urządzenia w cyklach (praca na przemian z przerwami), w których to my wybieramy, jak długo ma pracować i ile czasu ma trwać przerwa w oczyszczaniu. Włączając “AUTO HUMIDIFY” możemy liczyć na to, że AP 35H samodzielnie dostosuje intensywność nawilżania do aktualnych warunków, a wybierając funkcję “STERILIZATION” włączymy produkcję jonów. Przydatne są również tryby takie jak “ROOM CARE”, “YELLOW DUST”, 12 godzinny timer oraz 30 minutowy tryb “TURBO”.

NOWY WYŚWIETLACZ

Udoskonalony wyświetlacz przekazuje nam wszystkie potrzebne informacje. Nie tylko dowiemy się z niego, w jakim trybie pracuje oczyszczacz, ale również sprawdzimy aktualną jakość powietrza oraz poziom nawilżenia. Wartość wyświetlana numerycznie jest zależna od wybranego trybu pracy - w trybie automatycznym wskazywana jest prędkość wentylatora lub wilgotność (zmieniają się co 5 sekund).

CZYM IDEAL AP 35H WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza Ideal AP 35H to jeden z nielicznych oczyszczaczy tej marki, który należy do urządzeń 3w1 - pełni funkcję oczyszczacza, nawilżacza i jonizatora. To również jeden z najbardziej energooszczędnych modeli na rynku (4-5 W w trybie niskim), nawet pomimo dużej wydajności na poziomie 300 m3/h. Posiada wiele opcji oraz trybów, które pozwalają dostosować jego pracę do naszych aktualnych potrzeb, ale jednocześnie pozostaje prosty i intuicyjny w obsłudze. Korzystanie z niego ułatwiają też rozwiązania takie jak wygodne kółeczka i czujnik wymiany filtra.


Funkcje dodatkowe

 • WSKAŹNIK CZYSTOŚCI POWIETRZA

Wskaźnik kolorystyczny i numeryczny

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

optymalizuje prace na podstawie czujników

 • TIMER

możliwość zaprogramowania czasu włączenia lub wyłączenia

 • KÓŁKA TRANSPORTOWE

ułatwiają przenoszenie, możliwość blokady

 • AUTOMATYCZNY WYŚWIETLACZ

automatyczne wyłączenie podświetlenia w nocy

 • WSKAŹNIK PYŁKÓW

Aircleanliness przedstawia ilość pyłków obecnych w powietrzu

 • BLOKADA RODZICIELSKA

możliwość zablokowania sterowania urządzeniem np. przed dziećmi

 • IKONA ZBIORNIKA WODY

informuje o braku wody w zbiorniku

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRÓW

przypomina o konieczności wymiany filtrów

 • CZUJNIK ŚWIATŁA

oczyszczacz dostosowuje pracę do oświetlenia (w trybie energy save)

 • 7 TRYBÓW AUTOMATYCZNYCH

auto, baby, sleep, room care, yellow dust, auto humidify, energy save

Ideal AP 35H oczyszczacz
Cena: 1999,00zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908