Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Tak
Poziom hałasu: 26 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 2.9
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1599,00zł
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
 • Finansowanie B2B

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • - napisał:
   Ideal ap 30 jest bardzo cichym urządzeniem. Śpię przy nim również. Bardzo dobrze eliminuje niezbyt przyjemne zapachy czy dobrze też usuwa dym tytoniowy. Powietrze jest świeże, czyste co zresztą czuć ;)
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Oczyszczacz Ideal Ap 30 jest zgodny z opisem. bardzo dobre udogodnienie w postaci pilota. Cichy oraz wydajny, dobrze oczyszczający powietrze.
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Według mnie dobrze oczyszcza powietrze. Sprawdza się dobrze w mieszkaniu mojej babci, gdzie niwelowany jest zapach takiej właśnie pleśni. Poza tym urządzenie ciche. Można bez problemu sterować zdalnie co mnie właśnie skusiło do zakupu oczyszczacza. Cena oczyszczacza Ideal AP 30 także jest jak najbardziej w porządku.
   Zalety:
   neutralizuje nieprzyjemne zapachy, jest skuteczny i cichy , posiada sterowanie zdalne
   Wady:
   brak
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Jest to drugi oczyszczacz powietrza tutaj kupiony. Urządzenie Ideal AP 30 ma bardzo dobry czujnik pyłów czy innych zanieczyszczeń. Bardzo wygodną opcja jest dla to, ze tutaj dołączony pilot;)
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Kupiłam mojej mamie oczyszczacz Ideal AP 30 na urodziny ze względu na jej alergie. ma oczyszczacz bez nawilżacza ze względu na bardzo dobrą wilgotność w jej mieszkaniu ;) Prosty w obsłudze, świetną opcja jest pilot do sterowania
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Elegancki oczyszczacz Ideal AP 30 dobrze pasujący do wnętrze, które urządzone jest w starym stylu. Powietrze jest dobrze oczyszczone z nieprzyjemnych zapachów oraz dymu
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Ideal AP 30 idealnie nadał sie do mojej 45-metrowej kawalerki. Wygląd w porządku. Pod względem technicznym dobrze oczyszcza powietrze. Używam w różnych trybach: albo turbo, albo średnio- za dnia. W nocy w trybie niskim. Podoba mi sie również to, ze jest tutaj pilot do włączania i wyłączania.
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Gabarytowo bardzo fajny oczyszczacz. Nie za duży nie za mały. Używany od miesiąca więc moge się wypowiedzieć co nieco na jego temat. Oczyszczacz Ideal AP 30 bardzo wydajny, cichy. Dobra jakośc wykonania
   Zalety:
   cichy, wydajny, dobra jakośc wykonania
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Oczyszczacz Ideal AP 30 sprawdza sie na piątkę! Czuć ogromna roznice jak wychodzi sie z domu na zadymione ulice wrocławia
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Dla mnie ogromnym udogodnieniem jest fakt, że mogłam go zamontować na ścianie.Tempo pracy przystosowuje do jakości powietrza. Pracę oczyszczacza Ideal AP 30 można ustawiać również manualnie w 4 trybach. W moim mieszkaniu 56m2 sprawdza się idealnie.
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 45 m²
  Wydajność oczyszczania do: 330 m³/h
  Poziom hałasu: 26-55 dB
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: nie
  Waga urządzenia: 7 kg
  Wysokość: 55.0 cm
  Głębokość: 22.0 cm
  Szerokość: 41.5 cm
  Zużycie energii: 4-60 W
  Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 115 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4019364890208

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 to niewielki produkt z linii AP marki IDEAL ważący tylko 7 kg. Jego przeznaczenie to użytek domowy. Idealny do zastosowania w pomieszczeniach o powierzchni do 45 m2. Urządzenie zapewnia niski pobór energii, a jego wydajność to 330 m3/h. W oczyszczaczu producent zastosował nowoczesną technologię AEON Blue filtrującą 99,97% niebezpiecznych zanieczyszczeń, tj.: wirusy, pleśnie, opary chemiczne, drobny pył, dym papierosowy, sierść zwierzęca, spaliny, kurz, zapachy, aerozole. Produkt został wyposażony w tryb pracy automatycznej dostosowujący ustawienia do obecnego stanu jakości powietrza. Do sprzętu dołączony jest pilot przeznaczony do włączania i wyłączania oraz wyboru ustawień.

Elegancki wygląd IDEAL AP 30

Urządzenie posiada nie tylko stylową obudowę, ale i prosty wyświetlacz. Świetnie wpasowuje się w nowoczesnych i tradycyjnych pomieszczeniach. Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 to produkt dedykowany zarówno do domu, jak i biura. Sprawdzi się dla osób z alergią, astmą oraz miłośników domowych zwierząt.

Ideal AP 30 oczyszczacz

6-stopniowa filtracja powietrza w Ideal AP 30

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 używa zintegrowany system filtracji. Produkt działa w oparciu o system AEON Blue®, będący nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem. Jego działanie opiera się on na 6-stopniowym systemie oczyszczania powietrza.

Ideal AP 30 oczyszczacz

 1. Jonizator PlasmaWave™ - wytwarza ujemnie naładowane jony, które usuwają abrdzo drobne cząsteczki, a także oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń bez emisji szkodliwego ozonu.
 2. Filtr wstępny – zatrzymuje większe zanieczyszczenia, takie jak sierść, kurz i włosy, wspomagając tym pracę kolejnych filtrów.
 3. Filtr HEPA - wychwytuje zanieczyszczenia o wymiarach do 0,3 mikrona, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, alergeny i bakterie.
 4. Filtr z węglem aktywnym – niweluje lotne związki organiczne, dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy i inne zanieczyszczenia gazowe.
 5. CleanCel™ - jest to powłoka antybakteryjna, zapobiegająca roznoszeniu się grzybów, pleśni i bakterii.
 6. OptiFlow – system niwelujący oddalone cząstki dymów i pyłów. Roztacza świeże powietrze w całym mieszkaniu.

Jakie funkcje posiada oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30?

Tryby pracy, czujniki i wskaźniki

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 wyposażony został w system czujników mierzących jakość powietrza, w tym poziom pyłów, gazów i zapachów. Ponadto posiada czujnik oświetlenia, dzięki któremu reaguje na intensywność światła w pomieszczeniu. Produkt może działać w trybie pracy automatycznej zapewniającej dostosowanie ustawień do obecnej jakości powietrza, ale posiada też możliwość samodzielnego wyboru jednej z czterech prędkości filtracji (niski, średni, wysoki i turbo). Posiada możliwość pracy w dwóch programach: samego oczyszczania albo oczyszczania i jonizacji. Urządzenie posiada czujnik wymiany filtra, który informuje o konieczności zamontowania nowej kasety przy użyciu sygnału dźwiękowego i świetlnego.

Ideal AP 30 oczyszczacz

Ideal AP 30 oczyszczacz

Wygoda użytkowania

Producent wyposażył oczyszczacz w pilot stosowany do włączania i wyłączania oraz wyboru ustawień. Oczyszczacz może być też obsługiwany za pomocą wyświetlacza (panel dotykowy). Wymiana filtrów jest łatwa ze względu na umieszczenie ich w specjalnej kasacie, a do wymiany zakupić możemy nową, pełną kasetę lub oddzielne filtry do zamontowania. Urządzenie pracuje cicho (26dB), więc może zostać zainstalowane w pokoju dziecięcym oraz sypialni. Oczyszczacz ma możliwość zamocowania na ścianie, po zakupie odpowiedniej podstawy.

Plasma Wave

Zastosowany w oczyszczaczu powietrza Ideal AP 30 nowoczesny jonizator powietrza Plasma Wave, dba o czyste i zdrowe powietrze w domu. W bezpieczny sposób pozbywa się wirusów, bakterii, zarodników pleśni i grzybów. Jego działanie opiera się na produkowaniu i wypuszczaniu do otoczenia niestabilnych jonów wodorotlenowych OH. Po zetknięciu z patogenem „kradną” cząsteczki wodoru, niszcząc w ten sposób jego ścianę komórkową. Dzięki temu powietrze, którym oddychamy jest zdrowe, a równowaga kationowo-anionowa wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Ideal AP 30 oczyszczacz

Współczynnik Oczyszczania WO

Parametr informujący o tym ile razy w ciągu godziny urządzenie jest w stanie wymienić/przefiltrować całe powietrze w pomieszczaniu. W celu zapewnienia optymalnej jakości filtracji sugerujemy wybór oczyszczacza powietrza z wydajnością pozwalającą co najmniej 3-krotne przefiltrowanie całego powietrza w pomieszczenia,dlatego Współczynnik Oczyszczania powinien być zbliżony do 3. Wyższy Współczynnik Oczyszczania oznacza, że urządzenie szybciej poradzi sobie z zanieczyszczeniami.

Model Ideal AP 30 Powierzchnia pomieszczenia [m²], przy wysokości 2,5 m
Wydajność 330 m³/h 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 70
WSPÓŁCZYNNIK WO 8.8 6.6 5.3 4.4 3.8 3.3 2.9 2.6 2.4 2.2 1.9

Czym oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników z filtrem działającym do 2 lat. Posiada zarówno elegancką obudowę, jak i stylowy wyświetlacz. Dobrze prezentuje się w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających dzieci oraz miłośników domowych zwierząt. IDEAL AP 30 to nowoczesny oczyszczacz powietrza i jonizator, z możliwością sterowania zdalnego. Posiada także certyfikat ECARF (doskonały dla alergików).


Funkcje dodatkowe Ideal AP 30

 • 4 PRĘDKOŚCI PRACY WENTYLATORA

Quiet (cichy), Med (średni), High (wysoki), Turbo

 • CleanCel™

powłoka antybakteryjna, hamuje rozwój bakterii

 • CZUJNIK WYMIANY FILTRA

dźwiękowo i świetlnie sygnalizuje wymianę filtra

 • CZUJNIK ŚWIATŁA

automatycznie wyłącza oświetlenie i pracuje w trybie cichym

 • MOŻLIWOŚC POWIESZENIA NA ŚCIANIE

możliwość dokupienia podstawy do wieszania na ścianie

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

w 3 kolorach informuje o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu

 • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

dostosowuje prędkość pracy w zależności od poziomu zanieczyszczenia

 • OPTI FLOW

usuwa oddalone cząstki pyłów, rozprowadza świeże powietrze

 • CZUJNIKI

kurzu, zapachu i gazu

 • ŁATWA OBSŁUGA

sterowanie przez pilot lub wyświetlacz dotykowy


Wideo

Ideal AP 30 oczyszczacz
Cena: 1599,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908