Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 42 dB
Szacunkowy koszt energii: 25 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Cena: 11314,00zł

W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 7 dni roboczych
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Opis

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC parametry


Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM4S PC to najbardziej zaawansowany model z tej serii. Jest to urządzenie wolnostojące i wyposażone w technologię PureView, łączy więc w sobie cechy dwóch wariantów modelu AM4. Dzięki czujnikom umieszczonym na wlocie i wylocie powietrza, mierzy poziom zanieczyszczeń zarówno przed filtracją, jak i po niej, a uzyskane informację przedstawia nam numerycznym wyświetlaczu pyłów PM2.5 i PM10. To profesjonalne urządzenie o ogromnej wydajności, przeznaczony do placówek publicznych, pomieszczeń biurowych i urzędowych. Ze skutecznością 99,97% usuwa smog, alergeny i LZO, a certyfikat Airmid Healthgroup potwierdza jego skuteczność w usuwaniu koronawirusów i wirusa grypy. AeraMax Pro AM4S PC to wytrzymały, wydajny i inteligentny model, który zapewnia doskonale czyste powietrze na powierzchni nawet 130 m2.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC oczyszczacz powietrza


FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC ZWALCZA KORONAWIRUSA

Niezależne placówki laboratoryjne przeprowadziły badania w komorze testowej, a otrzymane wyniki jednoznacznie wskazują na skuteczność modelu AM4S PC w usuwaniu koronawirusa i wirusa grypy H1N1. Potwierdza to otrzymany przez oczyszczacz certyfikat Airmid Healthgroup.

Test przeprowadzono na stężonym aerozolu ludzkiego koronawirusa 229E, który został użyty jako surogat wirusa SARS-CoV-2. Po zaledwie godzinie pracy osiągnięto redukcję wirusa na poziomie 99,99%.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC oczyszczacz powietrza z jonizatorem


POWIETRZE BEZ SMOGU, ALERGENÓW I WIRUSÓW

 • Filtry wstępne 2 szt. - zatrzymują największe zanieczyszczenia, takie jak kurz, włosy i sierść, wspomagając w ten sposób pracę kolejnych filtrów. Żywotność 6 miesięcy.
 • Filtry węglowe 2 szt. - usuwają z powietrza zanieczyszczenia gazowe, takie jak lotne związki organiczne, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Żywotność 6 miesięcy.
 • Filtry True HEPA 2 szt. - odpowiadają za przechwytywanie zanieczyszczeń mechanicznych, w tym składników smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), alergenów oraz drobnoustrojów. Ich skuteczność sięga 99,97%. Filtry wzbogacono w powłokę AeraSafe™ o właściwościach antybakteryjnych i uszczelki o wysokiej skuteczności w zatrzymywaniu uciekającego powietrza. Żywotność filtrów wynosi 12 miesięcy.
 • Jonizator PlasmaTrue™ - wspomaga proces oczyszczania powietrza poprzez unieszkodliwianie obecnych w powietrzu patogenów oraz zmniejszanie elektryczności statycznej.

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC - filtracja powietrza

Oczyszczacz informuje użytkownika o poziomie zużycia filtrów oraz konieczności zainstalowania nowych. Podczas wymiany możemy zakupić standardowy zestaw filtrów lub zdecydować się na inny wariant, lepiej dostosowany do naszych potrzeb. Zamiast zwykłego węgla aktywnego możemy zdecydować się na węgiel podwójny, który jeszcze lepiej pochłania zapachy. Przyda się to szczególnie w restauracjach i hotelach. Ponadto nie musimy instalować oddzielnego filtra HEPA. Równie dobrze możemy zdecydować się na filtr hybrydowy, który łączy HEPA z węglem w jednej kasecie.


SAMODZIELNE DZIAŁANIE

AeraMax to jedno z tych urządzeń, które mogą pracować praktycznie samodzielnie. Technologia EnviroSmart™ dostosowuje prędkość wentylatora do aktualnych warunków, a informacje na temat otoczenia zbiera za pomocą czujników zanieczyszczeń, ruchu i dźwięku. Dzięki pracy automatycznej możliwe jest połączenie wysokiej jakości filtracji z niskim zużyciem energii. W modelu AM4S PC zastosowano aż dwa laserowe czujniki zanieczyszczeń - na wlocie i wylocie powietrza z urządzenia.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC enviro smart


TECHNOLOGIA USUWAJĄCA WIRUSY

Jednym z etapów oczyszczania powietrza jest technologia jonizacji. Generator PlasmaTrue uwalnia do otoczenia jony, które eliminują bakterie, wirusy i inne patogeny już na poziomie molekularnym. Dzięki tym właściwościom, AM4S PC z funkcją jonizacji jest szczególnie polecany alergikom i osobom z obniżoną odpornością.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC w biurze zbliżenie


WSZYSTKIE INFORMACJE POD RĘKĄ

W odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, Fellowes wyposażył oczyszczacz AM4S PC w technologię PureView™. Pozwala ona kontrolować skuteczność filtracji powietrza dzięki dwóm czujnikom zanieczyszczeń, umieszczonym na wlocie i wylocie z urządzenia. Poziom wykrytych pyłów zawieszonych PM2.5 i PM10 przestawiany jest na przejrzystym wyświetlaczu numerycznym oraz 3-stopniowej skali kolorystycznej.


CERTYFIKATY POTWIERDZAJĄCE SKUTECZNOŚĆ

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC certyfikat dla alergików

AeraMax Pro AM4S PC jest produktem bezpiecznym dla alergików i usuwa obecne w powietrzu alergeny, co potwierdza certyfikat British Allergy Foundation Seal of approval.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC atest PZH

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (PZH).

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC certyfikat AHAM

Oczyszczacz Fellowes został zbadany pod kątem współczynnika CADR w niezależnym laboratorium i zgodnie z normą ANSI-/AHAM-AC-1. Potwierdza to certyfikat AHAM.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC atest energy star

AM4S PC to produkt energooszczędny, który w trybie niskim zużywa tylko 8 W mocy. Z tego względu został wyróżniony znakiem ekologicznym Energy Star.


DZIECINNIE PROSTA OBSŁUGA

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM4S PC łączy w sobie wszystkie najlepsze funkcje pozostałych modeli z tej serii. Jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Posiada dwa tryby automatyczne (normalny i cichy) oraz tryb ręczny. W tym drugim do dyspozycji mamy aż 5 prędkości wentylatora, które wybieramy wedle własnego uznania. Podczas pracy automatycznej to oczyszczacz decyduje za nas. W trybie normalnym uruchamia intensywne oczyszczanie zawsze, gdy wykryje zanieczyszczenia lub nieprzyjemny zapach. W trybie cichym robi to tylko wtedy, gdy nikt nie przebywa w pomieszczeniu.

W trybie automatycznym oczyszczacz korzysta ze wskazań czujników. Te same czujniki informują nas o jakości powietrza za pomocą wyświetlacza kolorystycznego oraz numerycznego wskaźnika pyłów PM2.5 i PM10.

CZUJNIKI

 • czujnik ruchu
 • czujnik dźwięku
 • 2 czujniki zanieczyszczeń

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik numeryczny PM2.5
 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik wymiany filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora

TRYBY PRACY

 • tryb normalny (auto)
 • tryb cichy (auto)
 • tryb manualny

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC uśmiechnięci ludzie


OCZYSZCZACZ DOSKONAŁY

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC w miejscu publicznym

ŚWIETNIE WYGLĄDA

Model AM4S PC zaprojektowano z myślą o uniwersalności. Nowoczesny design sprawdzi się w każdym wnętrzu i nie będzie zaburzać wystroju. Prosta forma i stonowane barwy sprawiają, że urządzenie dosłownie wtapia się w otoczenie.

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC w biurze

NICZEGO NIE WYMAGA

AM4S PC jest gotowy do użycia od razu po zakupie. Rozpakuj filtry, włącz jeden z trybów automatycznych i ciesz się czystym powietrzem od pierwszej chwili. Oczyszczacz pracuje samodzielnie - na resztę dnia możesz zupełnie o nim zapomnieć!

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC rozmowa między ludźmi

ZNOSI KAŻDE WARUNKI

Oczyszczacz Fellowes sprawdzi się w każdych warunkach. Zabezpieczenie termiczne chroni silniki, obudowa z ABS wytrzymuje uszkodzenia, a zamykany panel kontrolny chroni urządzenie przed dziećmi i innymi osobami nieupoważnionymi.


JAKOŚĆ POTWIERDZONA 5-LETNIĄ GWARANCJĄ

Precyzyjne wykonanie, wysoka jakość komponentów i przemyślane rozwiązania - to wszystko sprawia, że Fellowes AeraMax Pro AM4S PC może pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Dwa silniki bezszczotkowe z zabezpieczeniem termicznym pracują cicho i wydajnie całymi godzinami, a obudowa z ABS zniesie działanie promieniowania UV i uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na tak dobre parametry, producent postanowił udzielić na urządzenie aż 5 lat gwarancji.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC w pokoju dziecka


FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC - ŁĄCZY NAJLEPSZE

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM4S PC to połączenie wygody, funkcjonalności i nowoczesnego designu. To wolnostojące urządzenie nie wymaga kłopotliwego montażu i może być z łatwością przenoszone między pomieszczeniami. Jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca, nawet pomimo tego, że korzysta z 2 silników i oferuje ogromny przepływ powietrza. Podwójny zestaw filtrów (wstępne, węglowe i HEPA) umożliwia oczyszczanie powietrza na najwyższym poziomie, a ze wsparciem jonizatora PlasmaTrue, oczyszczacz AM4S PC radzi sobie nawet z koronawirusem i wirusem grypy.

Modele PC z serii Pro od Fellowsa to prawdopodobnie jedyne oczyszczacze na rynku, które posiadają aż dwa czujniki zanieczyszczeń i badają jakość powietrza na wlocie i wylocie z urządzenia. Wskazania czujników przedstawiane są zarówno numerycznie jak i kolorystycznie dzięki technologii PureView. W ten sposób użytkownik może sam skontrolować skuteczność oczyszczacza. Wygodną obsługę umożliwia opatentowana technologia EnviroSmart (automatyczna praca dzięki czujnikom ruchu, dźwięku i zanieczyszczeń), a wysoką wytrzymałość urządzenia potwierdza 5-letnia gwarancja od producenta.

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC to połączenie cech z różnych wariantów klasycznego modelu AM4. Posiada wyświetlacz PureView tak jak wiszący AM4 PC oraz nie wymaga montażu na ścianie, tak jak wolnostojący AM4S.

Pro AM4

wiszący

Pro AM4S

stojący

Pro AM4 PC

wiszący + PureView

Pro AM4S PC

stojący + PureView


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana filtrów, aby zachować skuteczność oczyszczania powietrza:

1. Filtr wstępny - jego żywotność wynosi do 6 miesięcy. Po tym czasie należy wymienić filtr na nowy.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 6 miesięcy. O konieczności wymiany poinformuje nas wskaźnik wymiany filtra węglowego . Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem średnio co 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). O konieczności wymiany poinformuje nas wskaźnik wymiany filtra HEPA. Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem średnio co 1/1,5 miesiąca w zależności od częstotliwości i środowiska pracy urządzenia.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 1200 zł.

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC konserwacja filtrów


Funkcje Fellowes AeraMax Pro AM4S PC

FELLOWES AERAMAX PRO AM4S PC funkcje

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Fellowes AeraMax Pro AM4S PC oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 11314,00zł
Dodaj do koszyka