Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 28 dB
Szacunkowy koszt energii: 14 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Cena: 8055,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 7 dni roboczych
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Opis

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC parametry


Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM3S PC to model wolnostojący, wyposażony w dodatkowy czujnik zanieczyszczeń i numeryczny wskaźnik pyłów PM2.5 i PM10. Dzięki tej funkcji pozwala nam kontrolować jakość filtracji powietrza. Zanieczyszczenia usuwa za pomocą filtra HEPA, węgla aktywnego i jonizatora PlasmaTrue™. Duża wydajność (374 m3/h) umożliwia mu skuteczną pracę na powierzchni nawet 65 m2, a niewielki rozmiar sprawia, że zajmuje bardzo mało miejsca. Oczyszczacz przeszedł testy, które wykazały jego skuteczność w usuwaniu koronawirusa i wirusa grypy. Ponadto oczyszczacz może pochwalić się wysoką trwałością i aż 5-letnią gwarancją.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC oczyszczacz powietrza promocja


FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC W WALCE Z SARS-COV-2

W odpowiedzi na aktualne potrzeby konsumentów, producent zlecił przeprowadzenie badań w komorze testowej, które wykazały skuteczność modelu AeraMax Pro AM4 PC w usuwaniu koronawirusa i wirusa grypy. Podczas badań skuteczność Fellowes AeraMax Pro testowano na stężonym aerozolu ludzkiego koronawirusa 229E, który został użyty jako surogat wirusa SARS-CoV-2. Po zaledwie godzinie pracy osiągnięto redukcję wirusa na poziomie 99,99%. Oczyszczacz otrzymał również certyfikat Airmid Healthgroup, który potwierdza jego skuteczność w usuwaniu wirusa grypy H1N1.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC oczyszczacz powietrza z jonizatorem


ODETCHNIJ POWIETRZEM BEZ ZANIECZYSZCZEŃ

 • Filtr wstępny - zatrzymuje duże zanieczyszczenia, takie jak kurz, sierść i włosy. W ten sposób odciąża kolejne, “właściwe” filtry. Żywotność 6 miesięcy.
 • Filtr węglowy - usuwa zanieczyszczenia gazowe, w tym lotne związki organiczne (LZO/VOC), dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Żywotność 6 miesięcy.
 • Filtr True HEPA - przechwytuje cząstki stałe, takie jak smog (pyły PM2.5), alergeny i drobnoustroje. Filtr wzbogacono w powłokę antybakteryjną AeraSafe™ i dopasowane uszczelki. Żywotność 12 miesięcy.
 • Jonizator PlasmaTrue™ - generator jonizuje powietrze, unieszkodliwiając patogeny już na poziomie molekularnym. Zwalcza bakterie, wirusy, alergeny, pleśń i grzyby.

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC - filtracja powietrza

Nie musisz zapamiętywać dat i zastanawiać się, czy już czas na nowe filtry. Oczyszczacz poinformuje cię o stopniu zużycia filtrów i przypomni o konieczności ich wymiany. Podczas zakupu nowego zestawu możesz zdecydować się na klasyczny wariant lub jedną z alternatyw: hybrydową kasetę HEPA + węgiel lub podwójny filtr węglowy (lepiej pochłania zapachy). Dopasuj sposób filtracji do własnych potrzeb!


INTELIGENTNA PRACA BEZOBSŁUGOWA

Dobry oczyszczacz to taki, o którym można zapomnieć. AM3S PC wyposażony został w technologię EnviroSmart™, która umożliwia urządzeniu samodzielną pracę. Korzysta ze wskazań czujników i dopasowując prędkość wentylatora do aktualnych warunków. Pozwala to łączyć wysoką jakość filtracji z niskim poborem energii.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S enviro smart


OCHRONA PRZED WIRUSAMI

Technologia jonizacji PlasmaTrue™ wspomaga proces oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń. Specjalny generator produkuje i uwalnia jony, które działają na poziomie molekularnym, eliminując bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów oraz inne szkodliwe patogeny unoszące się w powietrzu. Oczyszczacze z jonizacją są szczególnie zalecane dla alergików, dzieci i osób z obniżoną odpornością.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC


JAKOŚĆ FILTRACJI POD KONTROLĄ

W modelu Pro AM4 PC pojawiła się nowa funkcja - PureView™. Jest to przejrzysty wyświetlacz numeryczny, który wskazuje poziom wykrytych pyłów zawieszonych PM2.5 i PM10. Wyjątkowość tej technologii polega na zastosowaniu aż dwóch czujników cząstek (na wlocie i wylocie), dzięki którym możemy kontrolować jakość filtracji i skuteczność oczyszczacza. Obok informacji numerycznej znajduje się też 3-stopnia skala kolorystyczna, informująca w sposób ogólny o poziomie zanieczyszczenia powietrza.


JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC certyfikat dla alergików

Alergicy mogą spać spokojnie, ponieważ korzystanie z Pro AM3S PC jest dla nich w pełni bezpieczne. Ponadto urządzenie usuwa obecne w powietrzu alergeny. Dzięki tym cechom oczyszczacz otrzymał certyfikat British Allergy Foundation Seal of approval.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC atest PZH

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny (PZH) wydał atest higieniczny dla oczyszczacza Fellowes AeraMax Pro AM3S PC.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC certyfikat AHAM

Skuteczność oczyszczacza została przetestowana na każdy sposób. Przebadanie pod kątem współczynnika CADR (zgodnie z normą ANSI-/AHAM-AC-1) potwierdza otrzymany certyfikat AHAM.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC atest energy star

W trybie niskim oczyszczacz Pro AM3S PC zużywa wyłącznie 5 W mocy. Z tego względu wyróżniono go znakiem ekologicznym Energy Star, potwierdzającym jego energooszczędność.


RÓŻNE TRYBY NA RÓŻNE WARUNKI PRACY

Fellowes AM3S PC to oczyszczacz, który dostosowuje sposób pracy do aktualnych warunków otoczenia. Włączając go w tryb automatyczny możemy zapomnieć o nim na cały dzień, ponieważ prędkość wentylatora będzie dobierał samodzielnie na podstawie wskazań czujników. W trybie normalnym po wykryciu zanieczyszczeń lub zapachu AeraMax włączy szybką filtrację. W trybie cichym zrobi to tylko pod warunkiem, że nikogo nie będzie w pomieszczeniu. Jeśli wolimy posiadać pełną kontrolę nad oczyszczaczem, możemy włączyć tryb ręczny i do woli zmieniać prędkość wentylatora.

Inteligentna praca automatyczna jest możliwa dzięki czterem czujnikom, które ponadto informują nas o jakości powietrza w otoczeniu. Pro AM3S PC posiada wskaźnik kolorystyczny z 3-stopniową skalą, która wskazuje ogólny poziom zanieczyszczenia powietrza oraz wskaźnik numeryczny (PureView) pyłów PM2.5 i PM10.

CZUJNIKI

 • czujnik ruchu
 • czujnik dźwięku
 • 2 czujniki zanieczyszczeń

WSKAŹNIKI

 • wskaźnik numeryczny PM2.5
 • wskaźnik jakości powietrza
 • wskaźnik wymiany filtrów
 • wskaźnik prędkości wentylatora

TRYBY PRACY

 • tryb normalny (auto)
 • tryb cichy (auto)
 • tryb manualny

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC uśmiechnięci ludzie


URZĄDZENIE BEZ WAD

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC w biurze

SKUTECZNY

AM3S PC posiada ogromną wydajność, szczelne, wysokiej klasy filtry i nowoczesny jonizator PlasmaTrue. Dzięki nim może skutecznie usuwać zanieczyszczenia nawet w bardzo dużej kubaturze, np. w biurach open-space.

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC w domu

BEZPIECZNY

Zamykany panel kontrolny zapobiega zmianom ustawień przez dzieci, a cicha praca nie przeszkadza im w nauce czy odpoczynku. Trwała obudowa zniesienia zarysowania i uszkodzenia.

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC koło krzesła

ESTETYCZNY

Wygląd to nie wszystko, ale nie można pomijać jego roli w odbiorze otoczenia. AM3S PC prezentuje się świetnie i sprawdzi się w każdym nowoczesnym biurze, eleganckiej galerii czy hotelowej recepcji. Stanie się kolejnym elementem wystroju wnętrza.


OCZYSZCZACZ, KTÓRY ZNIESIE WSZYSTKO

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach. Mocna obudowa z tworzywa ABS jest odporna na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV, a zabezpieczenie termiczne chroni silnik bezszczotkowy przed przegrzaniem i przeciążeniem. Nawet filtry zostały zaprojektowane w odpowiedni sposób - specjalne uszczelki i skompresowane mechanicznie krawędzie eliminują uciekające powietrze. To wszystko poskutkowało udzieleniem przez producenta aż 5 lat gwarancji na oczyszczacz.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC z rodziną


FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC - NAJLEPSZE POŁĄCZENIE

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM3S PC jest połączeniem obu wariantów modelu AM3 - nie wymaga montażu na ścianie i posiada funkcję PureView™, która pozwala kontrolować skuteczność filtracji. Duża wydajność (374 m3/h) i silniki z zabezpieczeniem termicznym pozwalają na ciągłą, intensywną pracę. Urządzenie jest tak wytrzymałe, że producent postanowił udzielić na niego aż 5 lat gwarancji. Oczyszczanie odbywa się za pomocą filtra węglowego i HEPA, które posiadają różne warianty, oraz jonizatora PlasmaTrue™. Przeprowadzone badania potwierdziły skuteczność modelu AM3S PC w usuwaniu koronawirusa i wirusa grypy. Fellowes AeraMax Pro AM3S PC to urządzenie doskonałe do domu, biura, przychodni, urzędu i przedszkola.

AM3S PC to wolnostojący i wzbogacony w funkcję PureView wariant modelu AM3. Dla osób, które chcą pozostać przy opcji wiszącej stworzono model AM3 PC, a dla tych, którzy szukają wolnostojącego modelu z funkcjonalnością klasycznego AM3, dedykowany jest model AM3S.

Pro AM3

wiszący

Pro AM3 PC

wiszący + PureView

Pro AM3S

stojący

Pro AM3S PC

stojący + PureView


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny - jego żywotność wynosi do 6 miesięcy. Po tym czasie należy wymienić filtr na nowy.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 6 miesięcy.  O konieczności wymiany poinformuje nas wskaźnik wymiany filtra węglowego . Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem średnio co 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). O konieczności wymiany poinformuje nas wskaźnik wymiany filtra HEPA. Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem średnio co 1/1,5 miesiąca w zależności od częstotliwości i środowiska pracy urządzenia.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi 600 zł.

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC konserwacja filtrów


Funkcje Fellowes AeraMax Pro AM3S PC

FELLOWES AERAMAX PRO AM3S PC funkcje

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Paweł,
   06.10.2021 napisał:
   Oczyszczacz Aeramax miałem okazję testować przez tydzień w moim biurze. Taki rodzaj zastosowania wymusza inne kryteria oceny, niż użytek domowy i ile nie zdecydowałbym się na zakup tego urządzenia do domu, to w pracy sprawdza się na piątkę. Po krótkim czasie pracy przestałem wyczuwać charakterystyczny zapach pochodzący z magazynu. Myślałem, że zapachy musza towarzyszyć nam w pracy, ale jak widać jest skuteczne rozwiązanie. Czujniki zainstalowane w urządzeniu bardzo często reagowały na zanieczyszczenia co w konsekwencji wymuszało szybsza pracę oczyszczacza. Bardzo podoba mi się pomysł wyświetlacza, który pokazuje różnice w jakości powietrza na wlocie i wylocie.
   Zalety:
   - Duża wydajność
   - Szybkość działania
   - Automatyczny tryb powoduje, że oczyszczacz jest całkowicie bezobsługowy.
   Wady:
   - Bardzo ograniczona instrukcja obsługi. Informacje o urządzeniu trzeba doczytywać w internecie
   - Stosunkowo głośny (spać nie dałbym przy nim rady, ale w pracy nie przeszkadza.
   - Dość duży gabaryt i "techniczny" design
   Ocena opinii: 0
  • -
   Dariusz z Semavo,
   23.09.2021 napisał:
   Oczyszczacz powietrza testowałem przez tydzień w biurze. Znajdował się on w głównym pomieszczeniu, do którego często docierają zapachy z firmowej kuchni. Dlatego neutralizacja zapachów podczas podgrzewania jedzenia była dla mnie ważna. Urządzenie jak najbardziej spełniało swoje zadanie, niemalże natychmiast reagowało na zapachy i dość szybko pozbywało się ich z pomieszczenia. Ze względu na duża ilość sprzętu elektrycznego w naszym biurze zależało mi też na funkcji jonizacji powietrza, która na szczęście działała bez zarzutu.
   Zalety:
   - szybko sobie radzi z zapachami
   - wyświetlacz pokazujący numerycznie jakość powietrza zamiast diód
   - jest cichy( ale to pojęcie względne), gdzieś przeczytałem, że jest głośny ale dla mnie był ok
   Wady:
   - brak pilota
   Ocena opinii: 1
  • -
   Dorota,
   23.09.2021 napisał:
   Oczyszczacz działał bez zarzutu w domowym biurze. Błyskawicznie reagował na zanieczyszczenia - otwarte okno czy kuchenne opary. Jakość powietrza znacznie się poprawiła, szczególnie zauważalne było to rano - spało się bardzo dobrze, wcześniej często budziłam się z zatkanym nosem - ten problem zniknął. Obawiałam się o głośność jego pracy - niepotrzebnie, działa cicho i spokojnie da się przy nim spać. Jest dość duży, dla mnie trochę za duży do małego biura w mieszkaniu, ale do większych powierzchni biurowych jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.
   Zalety:
   -Cicha praca
   -czyste powietrze
   -poprawa jakości snu
   Wady:
   -gabaryty, oczyszczacz jest bardzo duży, jak dla mnie trochę za duży do małych pomieszczeń
   -cena
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 65 m²
  Wydajność oczyszczania do: 374 m³/h
  Poziom hałasu: 28-67 dB
  Szacunkowy koszt energii 14 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 11.34 kg
  Wysokość: 52.8 cm
  Głębokość: 27 cm
  Szerokość: 57.7 cm
  Zużycie energii: 5-100 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 600 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 5 lat
  SKU: 0043859722242
Fellowes AeraMax Pro AM3S PC oczyszczacz z jonizatorem powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 8055,00zł
Dodaj do koszyka