Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Poziom hałasu: 21 dB
Szacunkowy koszt energii: 10 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 2.8
Cena: 1799,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Opis

Coway Storm parametry


Oczyszczacz powietrza Coway Storm to wyjątkowe urządzenie o dużej mocy z system dynamicznej dystrybucji powietrza. W połączeniu z dużą wydajnością na poziomie 492 m³/h doskonale sprawdzi się w nawet bardzo dużych pomieszczeniach do 70 m². Pomimo tak dużej mocy w dalszym ciągu jest to urządzenie ciche i energooszczędne, które w trybie niskim emituje tylko 22 dB dźwięku i posiada 5 W mocy - tyle co energooszczędna żarówka!

Coway Storm oczyszczacz powietrza


4-STOPNIOWA FILTRACJA POWIETRZA W COWAY STORM

Filtracja powietrza w oczyszczaczu Coway Storm odbywa się przy pomocy czterech filtrów:

 • Filtr wstępny - zatrzymuje największe zanieczyszczenia, takie jak kurz czy sierść;

 • Filtr drobnego pyłu  - wyłapuje drobne cząstki takie jak pyłki czy pleśnie;

 • Filtr węgla aktywnego - pozbywa się nieprzyjemnych zapachów oraz zanieczyszczeń gazowych, takich jak lotne związki organiczne;

 • Filtr HEPA H12 - doskonale radzi sobie nawet z najmniejszymi cząstkami (do 0,03 mikrona), takimi jak pyły zawieszone, bakterie, roztocza i alergeny.

Zastosowanie kilku wysokiej jakości filtrów pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie powietrza z wszelkich zanieczyszczeń. Dotyczy to nie tylko składników smogu (pyły zawieszone) ale również wszelkich alergenów, dlatego oczyszczacz doskonale sprawdzi się w domu alergika.

Coway Storm i niebieskie refleksy


OCZYSZCZACZE POWIETRZA COWAY USUWAJĄ WIRUSY

Badania przeprowadzone na zlecenie producenta przez Uniwersytet Medyczny w Seulu w 2017 r. jednoznacznie potwierdziły, że filtry HEPA zastosowane w oczyszczaczach powietrza Coway skutecznie usuwają wirusy z otoczenia. Dzięki specjalnej budowie na filtrze HEPA przechwytywane są wszelkie drobne cząstki, w tym również drobnoustroje i inne patogeny, a wypuszczane z urządzenia powietrze jest czyste w 99,9%. Wystarczy zaledwie godzina, aby zatrzymane w filtrze HEPA wirusy uległy dezaktywacji w 82,1% i przestały stwarzać zagrożenie dla naszego zdrowia.

Coway Storm i bawiące się dzieci


PEŁNA KONTROLA NAD URZĄDZENIEM

Wyjątkową cechą modelu Storm jest zastosowanie aż dwóch wylotów powietrza: górnego oraz z przodu urządzenia. Dzięki temu możemy wybierać pomiędzy czterema różnymi sposobami cyrkulacji powietrza:

 • obieg standardowy (normalny przepływ), wydmuchuje powietrze górnym wylotem; jest to najczęściej spotykany w innych urządzeniach sposób przepływu powietrza,

 • obieg intensywnej cyrkulacji (przepływ skupiony) , który przednim wylotem wydmuchuje skupiony strumień powietrza;
 • obieg zróżnicowany (przepływ wielokierunkowy), który jest połączeniem poprzednich dwóch trybów i wyrzuca powietrze jednocześnie górnym i przednim wylotem;
 • obieg bardzo mocny (szybkie oczyszczanie) jest to 10 minutowy program, który automatycznie przełącza się pomiędzy przepływem normalnym, skupionym i wielokierunkowym, działając przy tym na najwyższych obrotach.

Dzięki temu możemy lepiej dostosować pracę oczyszczacza do własnych, aktualnych potrzeb oraz wielkości pomieszczenia.

Coway Storm na tle białej ściany i logo po prawej


MANUALNY WYBÓR PRĘDKOŚCI

Osoby, które chcą mieć pełną kontrolę nad pracą oczyszczacza, mogą korzystać z urządzenia w trybie manualnym i wybrać jedną z trzech prędkości wentylatora: LOW (niski), MEDIUM (średni) lub HIGH (wysoki). Tryby te działają zarówno przy standardowym, intensywnym jak i zróżnicowanym przepływie powietrza. Wyjątek stanowi obieg bardzo mocny, czyli tryb szybkiego oczyszczania QUICK, który działa zawsze z największą mocą.

Coway Storm i kobieta z dzieckiem na kanapie


INTELIGENTNY OCZYSZCZACZ

Dla tych, którzy nie lubią zawracać sobie głowy dodatkowymi obowiązkami, oczyszczacz został wyposażony w funkcję pracy automatycznej. Samodzielnie dostosowuje wtedy prędkość wentylatora do jakości powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz może pracować automatycznie w następujących trybach:

 • auto - oczyszczacz samodzielnie przełącza się pomiędzy prędkością low, medium oraz high;
 • silent  - przez większość czasu pracuje cicho i zużywa mniej energi
 • haze - urządzenie maksymalizuje poziom oczyszczania,
 • sleep - włącza się samoistnie przy pracy w trybie “auto”, jeśli w pomieszczeniu jest ciemno przez co najmniej trzy minuty; redukuje poziom hałasu i zużycie energii do minimum.

Coway Storm w salonie i logo po prawej


PRZEJRZYSTY PANEL

Na panelu sterującym oczyszczacza powietrza Coway Storm znajdują się wszystkie potrzebne do obsługi przyciski i wskaźniki informujące, ustawione w przejrzysty i wygodny sposób. Dzięki temu obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta! Odpowiednie diody wskazują nam, jaką prędkość wentylatora wybraliśmy oraz który tryb cyrkulacji powietrza aktualnie działa. W prosty sposób możemy też ustawić programator czasowy (timer), który włączy urządzenie w wybranej przez nas porze, ustawić oświetlenie. O poziomie zanieczyszczenia powietrza informuje nas duży, kolorowy wskaźnik z przodu urządzenia.

1. Przycisk zasilania

Urządzenie uruchamia się w ostatnim wybranym trybie.

2. Przycisk zmiany trybu pracy

Przyciśnij, aby zmienić tryb urządzenia. Auto, cichy, tryb mgiełki.

3. Przycisk zmiany przepływu powietrza

Przyciśnij, aby zmienić tryb przepływu powietrza. Tryb skupiony lub tryb wielokierunkowy.

4. Przycisk prędkość wentylatora

Za pomocą tego przycisku zmień prędkość wentylatora niski, średni lub wysoki.

5. Tryb szybkiego czyszczenia

Przyciśnij, aby wprowadzić urządzenie w tryb szybkiego czyszczenia.

6. Przycisk wskaźniki świetlne

Dotknij tego przycisku, aby włączyć lub wyłączyć podświetlenie lub wskaźnik jakości powietrza.

7. Sensor światła

Za pomocą tego czujnika sterowana jest prędkość wentylatora oraz podświetlenie w trybie nocnym.

8. Wskaźnik jakości powietrza

Wskaźnik LED za pomocą kolorów wskazuje aktualny poziom zanieczyszczenia w Twoim wnętrzu.

Coway Storm panel sterowania


COWAY STORM - PODMUCH CZYSTEGO POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza Coway STORM to wyjątkowy model, który jako jeden z nielicznych na rynku pozwala dostosować do własnych potrzeb sposób cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. Ponadto daje wybór pomiędzy całkowicie zautomatyzowaną pracą lub manualnym ustawieniem prędkości wentylatora. Producent umożliwił nam więc pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Model Storm cechuje się też wyjątkowym designem, a duży, okrągły wskaźnik zanieczyszczenia, który zmienia swoje kolory, nadaje mu wyjątkowy charakter. Taki sprzęt doda nieco nowoczesności do każdego wnętrza i będzie stanowić ciekawy element wystroju. A to wszystko przy zaskakująco niskiej cenie.

Coway Storm uśmiechnięci ludzie


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny - jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go odkurzyć najlepiej za pomocą odkurzacza z miękkim włosiem. Polecamy co 2-4 tygodnie odkurzać filtr aby skutecznie pracował.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 24 miesięcy.  Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy.  Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr drobnego pyłu - jego żywotność szacuje się do 4 miesięcy. Filtr nie podlega odkurzaniu ani myciu.

Po określonych wyżej czasach pracy poszczególnych filtrów (w oparciu o użytkowanie przez 24h przy niskim poziomie oczyszczania powietrza), wskaźnik wymiany filtra poinformuje nas o konieczności ich wymiany. Każdy cykl wymiany filtra jest zależny od środowiska, w którym pracuje oczyszczacz.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 220 zł.

Coway Storm i filtry


FUNKCJE DODATKOWE COWAY STORM

  Coway Storm zbliżenie


  Najczęstsze pytania


  Czy oczyszczacz Coway Storm pokazuje poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniu?

  Tak, urządzenie posiada wskaźnik jakości powietrza. Za pomocą kolorów wskazuje aktualny poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

  Czy oczyszczacz Coway Storm posiada timer?

  Tak, jest wyposażony w timer, dzięki któremu możemy ustawić czas pracy urządzenie. Dostępny zakres godzinowy to godzina, 4 godziny lub 8 godzin.

  Jakie tryby pracy posiada oczyszczacz Coway Storm?

  Urządzenie może pracować w 4 trybach. Tryb automatyczny, tryb silent (cichy), haze (intensywne oczyszczanie), tryb sleep (nocny).


  WIDEO

  Zobacz pełny opis +

  Filtry i akcesoria

  • Leasing

  • Instrukcja obsługi

  • Opinie

   • -
    Anna,
    23.03.2021 napisał:
    Bardzo fajny design, super cichy i wydajny w porównaniu do innych bardzo dobra cena ;) Ogromna zaleta jest między innymi głośność pracy i to, że jest wydajny.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Lilianna,
    18.08.2020 napisał:
    ogromną zaletą tego oczyszczacza Coway Storm jest oczywiście jakość powietrza jaka zostaje oczyszczona. U mnie działał już w kilka trybach. najczęściej jest to albo standardowy obieg albo obieg bardzo mocny. Póki co brak zastrzeżeń.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Edyta,
    10.04.2020 napisał:
    Przejrzysty panel sterowania w oczyszczaczu Coway Storm. Uzywam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. jeżeli chodzi o tryb prędkości, to wybieram sobie manualnie.. U mnie dziala za dnia trybie medium lub high a w nocy w trybie low
    Ocena opinii: 0
   • -
    Maniek,
    18.02.2020 napisał:
    Moim zdaniem oczyszczacz Coway Storm, został bardzo dobrze zaprojektowany . Fajnie, ze ma kilka trybów oczyszczania. działa u mnie w dwóch trybach- auto albo sleep. Dobra wydajność oraz bardzo dobra jakość powietrza oczyszczanego.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Teresa,
    03.02.2020 napisał:
    U mnie głównie coway storm, w trybie eko. Powietrze wtedy dość dobrze oczyszczone. Fajnie, ze jest też wskaźnik jakości powietrza, przynjamniej wiem kiedy powietrze jest zanieczyszczone
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marina,
    27.01.2020 napisał:
    Coway Storm zaciekawił mnie swoją wydajnością CADR, Steruje się poprzez panel w urządzeniu. Ma 4 tryby. Przeze mnie jest zwykle używany w trybie AUTO albo w trybie Sleep.. ma bogate wyposażenie jeśli chodzi o przyciski ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Karolina,
    07.01.2020 napisał:
    Bardzo dobrze dopasowuje się do panującego wystroju wnętrza w danym pomieszczeniu czy to w salonie, biurze czy tez w pokoju dziecka. Coway Storm ma to do siebie, ze jest wydajny, ma 4 tryby cyrkulacji. Mozna oczyszczac powietrze w trybie manualnym bądź w trybie auto.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Marysia,
    04.01.2020 napisał:
    Sprzet COWAY STORM jest bardzo fajnym, cichym urządzeniem. Ładnie wtapia się w otoczenie, poprzez wygląd.
    Ma coś takiego jak certyfikat ECARF i filtr dla alergików są bardzo wazne :) Ogromnym też plusem jest 5 lat gwarancji
    Ocena opinii: 1
   • -
    Tatiana,
    27.12.2019 napisał:
    oczyszczacz Coway Storm bardzo cichy, nawet jak działa w trybie max. Podczas smażenia frytek i schabowego od razu dioda zmieniła kolor, czyli działa :) poza tym jest w prosty w obsłudze. Dobry dla alergików
    Ocena opinii: 1
   • -
    Asia,
    16.11.2019 napisał:
    Za ta cene taki oczyszczacz jak Coway Storm jak najbardziej okay. Samo urządzenie bardzo ciche i wydajne. Dobrze oczyszcza mi powietrze w mieszkaniu 65 m2
    Zalety:
    cena, wydajność, cichość
    Ocena opinii: 2
   • -
    Błażej,
    07.10.2019 napisał:
    Coway Storm w zasadzie jest to drugi oczyszczacz powietrza kupiony tutaj. idealnie nadaje sie do mojego mieszkania, które ma 100m2. Bardzo dobrze oczyszcza powietrze. Jest cichy co równiez dla mnie było ważne. Działa w 4 trybach. U mnie działa głównie w trybie auto oraz sleep;)
    Zalety:
    cichy, 4 tryby pracy, solidnie wykonany
    Ocena opinii: 2
   Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
  • Zapytaj o produkt

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Poleć produkt

  • Dane techniczne

   Powierzchnia oczyszczania: 70 m²
   Wydajność oczyszczania do: 492 m³/h
   Poziom hałasu: 21-44 dB
   Szacunkowy koszt energii 10 zł/mc
   Funkcja jonizacji: nie
   Funkcja nawilżania: Nie
   Lampa UV-C: nie
   Waga urządzenia: 12 kg
   Wysokość: 76.5 cm
   Głębokość: 24 cm
   Szerokość: 41 cm
   Zużycie energii: 5-65 W
   Filtr HEPA E12
   Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
   Szacowany roczny koszt filtrów: 220 zł
   Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
   Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
   Gwarancja 5 lat
   SKU: 880923975984
  Coway Storm oczyszczacz powietrza
  Ocena klientów:
  Masz pytania?

  +48 574 003 908

  +48 574 003 908
  Cena: 1799,00zł
  Dodaj do koszyka