Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Poziom hałasu: 22 dB
Szacunkowy koszt energii: 6 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Cena: 1299,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Coway Classic parametry

Promocja Coway


Coway Classic to domowy oczyszczacz powietrza, klasyczny pod każdym względem - zarówno pod kątem działania jak i wyglądu urządzenia. Ze względu na przepływ powietrza równy 300 m³/h przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości do 40 m², co oznacza, że sprawdzi się w praktycznie każdym domu. Do oczyszczania wykorzystuje węgiel aktywny i filtr HEPA, usuwając składniki smogu i alergeny. Jest przy tym bardzo energooszczędny i cichy, dlatego nie będzie przeszkadzać domownikom podczas odpoczynku. Ponadto jego smukła, elegancka sylwetka wpasuje się w każde wnętrze, a zasysanie powietrza z przodu pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu.

Coway Classic oczyszczacz powietrza


3-STOPNIOWA FILTRACJA POWIETRZA W COWAY CLASSIC

Urządzenie wykorzystuje zestaw trzech filtrów, dzięki którym z powietrza usuwane jest 99,5% nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Są to:

Filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, sierść czy włosy;

Filtr węgla aktywnego, który pozbywa się nieprzyjemnych zapachów i innych związków w postaci gazowej, takich jak lotne związki organiczne;

Filtr HEPA H12, zatrzymujący najmniejsze cząstki, takie jak składniki smogu (pyły zawieszone), bakterie i alergeny (pyłki, roztocza).

Coway Classic niebieskie refleksy


Coway Classic - ECO oczyszczacz

Oczyszczacz Coway Classic może pochwalić się jednym ze swoich trybów - trybem ECO. Dzięki niemu użytkownik nie musi się martwić o wysokie rachunki za prąd, ponieważ miesięczny szacunkowy miesięczny koszt za energię przy użytkowaniu urządzenia wynosi jedynie 6 zł. Jest to model energooszczędny ale też bardzo wydajny.

Jeśli uruchomimy tryb ECO to urządzenie będzie automatycznie włączało oczyszczanie powietrze kiedy wykryje jakiekolwiek zanieczyszczenia. Jeżeli powietrze będzie czyste to urządzenie wejdzie w stan spoczynku.

Coway Classic w salonei z logo po prawej


Coway Classic uśmiechnięci ludzie


Oczyszczacze powietrza Coway usuwają wirusy

Badania przeprowadzone na zlecenie producenta przez Uniwersytet Medyczny w Seulu w 2017 r. jednoznacznie potwierdziły, że filtry HEPA zastosowane w oczyszczaczach powietrza Coway skutecznie usuwają wirusy z otoczenia. Dzięki specjalnej budowie na filtrze HEPA przechwytywane są wszelkie drobne cząstki, w tym również drobnoustroje i inne patogeny, a wypuszczane z urządzenia powietrze jest czyste w 99,9%. Wystarczy zaledwie godzina, aby zatrzymane w filtrze HEPA wirusy uległy dezaktywacji w 82,1% i przestały stwarzać zagrożenie dla naszego zdrowia.

Coway Classic z ciemnym tłem


WYGODNA OBSŁUGA COWAY CLASSIC

KONTROLA NAD PRĘDKOŚCIĄ

Korzystając z oczyszczacza Coway Classic użytkownik może zdecydować, czy chce samodzielnie regulować prędkość wentylatora w trybie manualnym czy woli włączyć urządzenie w tryb automatyczny i nie przejmować się jego pracą. W tym pierwszym wariancie będzie miał do wyboru cztery poziomy prędkości: 1, 2, 3 oraz Turbo. Aby uchronić oczyszczacz przed zmianą wybranych ustawień przez małe dziecko, wystarczy przytrzymać trzy sekundy odpowiedni przycisk i włączyć blokadę rodzicielską.

WŁĄCZ I ZAPOMNIJ

Jeśli chcemy, żeby urządzenie działało bez naszej pomocy, możemy wybrać jeden z dwóch trybów automatycznych:

AUTO - zależnie od poziomu zanieczyszczenia wykrytego przez czujnik, oczyszczacz będzie samodzielnie przełączać się pomiędzy prędkościami 1, 2 i 3;

ECO - działa na takiej zasadzie jak tryb auto, ale wyłącza się w momencie, kiedy jakość powietrza będzie dobra przez co najmniej 10 min (jeśli poziom zanieczyszczenia wzrośnie automatycznie się włącza).

CZYTELNE WSKAŹNIKI

Oczyszczacz obsługiwany jest za pomocą panelu kontrolnego w górnej części obudowy. Znajdują się na nim nie tylko wszystkie potrzebne przyciski, ale również kontrolki informujące o aktualnym trybie pracy, wskaźnik wymiany filtra oraz czujnik światła. Z przodu urządzenia znajduje się duży, okrągły wskaźnik jakości powietrza, który zmieniając kolory informuje nas o poziomie zanieczyszczenia w pomieszczeniu.

Coway Classic panel sterowania


COWAY CLASSIC - KLASYKA GATUNKU

Oczyszczacz powietrza Coway Classic został stworzony z myślą o tych, którzy chcą urządzenia skutecznego i prostego w obsłudze. Zastosowane filtry usuwają z pomieszczenia nawet 99,5% zanieczyszczeń, zapewniając zdrowe i czyste powietrze. Tryb manualny umożliwia dopasowanie prędkości do własnych potrzeb, a tryb automatyczny pozwala włączyć oczyszczacz i zapomnieć o nim na cały dzień. Dzięki blokadzie rodzicielskiej doskonale sprawdzi się w domach z małym dzieckiem, a klasyczny, prosty wygląd urządzenia sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Coway Classic w pokoju dziecka


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtr wstępny - jeśli chcesz oczyścić z niego wszelkie zanieczyszczenia należy go odkurzyć. Polecamy raz na 2-4 tygodnie powtarzać czynność oczyszczania filtra.

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 24 miesięcy. Wskaźnik wymiany filtra poinformuje użytkownika o konieczności wymiany.  Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 12 miesięcy. Wskaźnik wymiany filtra poinformuje użytkownika o konieczności wymiany.  Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

Wskaźnik wymiany filtra zakłada powyższe czasy w oparciu o użytkowanie przez 24 godziny przy niskiej prędkości powietrza. Cykl wymiany filtra jest zalecanym cyklem i może mocno zależeć od środowiska,
 w jakim osuszacz jest użytkowany

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 150 zł.

Coway Classic i filtry


Funkcje dodatkowe Coway Classic

  Coway Classic w salonie z logo po prawej


  Najczęstsze pytania


  Jakie tryby posiada oczyszczacz Coway Classic?

  Urządzenie posiada tryb automatyczny oraz ECO, który polega na automatycznym wyłączaniu się urządzenie kiedy jakość powietrza będzie dobra przez przez co najmniej 10 minut.

  Kiedy wymienić filtry w oczyszczaczu Coway Classic?

  Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik wymienny filtrów, który komunikuje użytkownikowi o konieczności ich wymiany . Dzięki temu nie musimy się martwić i pamiętać o wymianie filtrów - urządzenie zrobi to za nas.

  Jakie czujniki posiada oczyszczacz Coway Classic?

  Urządzenie posiada 2 bardzo pomocne czujniki - jakości powietrza i światła. Dzięki nim urządzenie pokazuje nam stopień zanieczyszczeń w pomieszczeniu oraz może działac samodzielnie w trybie automatycznym.


  WIDEO

  Zobacz pełny opis +

  Filtry i akcesoria

  • Leasing

  • Instrukcja obsługi

  • Opinie

   • -
    Maja,
    03.11.2021 napisał:
    Ogromna poprawa jeśli chodzi o czystość powietrza. Polecam tez ze względu na wygląd oraz skuteczność.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Roman,
    21.08.2021 napisał:
    Jestem zadowolony. Uważam, że to był dobry zakup. Na najcichszym programie oczyszczacz jest niesłyszalny. Oczyszczacz ładny, fajnie dopasowuje się do reszty wnętrza. Łatwa, intuicyjna obsługa. Oczyszczacz ma rączkę do przenoszenia.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Beata,
    20.08.2021 napisał:
    Zgrabny oczyszczacz. U mnie zazwyczaj dziala w trybie eco. Optymalna prędkość pracy. Dobrze działające czujniki :)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Olek,
    10.04.2020 napisał:
    Jest cichym i wydajnym oczyszczaczem w fajnej cenie. Kupilismy jeden do salonu a po miesiacu drugi do pokoju dziecka by nie bylo potrzeby go przenosic. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Krzysztof,
    18.02.2020 napisał:
    U mnie działa ten oczyszczacz głównie w trybie Auto. jak wykryje jakies zanieczyszczenie to wtedy podkręca moc ;) Czasem właczam na tryb Turbo jednak robię to dosyć rzadko. Zaskoczył mnie tym, ze jest taki cichy podczas swojej pracy.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Patryk,
    03.02.2020 napisał:
    Mam oczyszczacz od października. Super się sprawdza, czy to w trybie Auto, turbo czy tez nocnym. Bardzo dobry czujnik jakości powietrza.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Natalia,
    27.01.2020 napisał:
    Jestem pod wrażeniem, ze względu na cene oczyszczacza. jest bardzo wydajny, przy tym elegancki. Działanie urządzenia jest z godne z opisem ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Karol,
    07.01.2020 napisał:
    No jak na moja kawalerkę 39 m2. Nadaje sie w sam raz :D bardzo dobrze oczyszcza z kurzu, dobrze eliminuje zapachy. ma intelignetny czujnik kurzu. Przyciągnął mnie tez swoim wyglądem, bo dopasuje sie moim zdaniem do każdego rodzaju wnętrza. Łatwo też się go obsługuje, ma prosty panel sterowania.
    Ocena opinii: 0
   • -
    Norbert,
    04.01.2020 napisał:
    W porządku urządzenie , które jest ciche i wydajne. Poza tym fajnie, że jest całkiem długi kabel i łatwy w przenoszeniu. Pokazuje kiedy zmienić filtry, które nie są drogie ;)
    Ocena opinii: 0
   • -
    Monika,
    27.12.2019 napisał:
    Oczyszcza skutecznie, Ma bardzo czułe czujniki, reagują na każde poruszenie firankami czy np strzepaniem koca bądź ubrań z wieszadła. Poza tym urządzenie bardzo ciche Szum niczym szum liści. Dzieci- zdecydowanie lepiej śpią
    Ocena opinii: 0
   • -
    Martyna,
    01.10.2019 napisał:
    Dla mnie nowość z tego sklepu, kupowałam tutaj dwa lata temu inne urządzenie, tzn tez oczyszczacz ale był z nawilżaczem, a ten kupiłam do domu mojej mamy. jak na razie jest zadowolona z pracy oczyszczacza. Super, ze tutaj jest tez ten filtr z węglem aktywnym. Cichy, no czuć różnice w powietrzu,a dla mnie jako astmatyka jest to bardzo ważne.
    Ocena opinii: 1

   Dodaj opinię

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Zapytaj o produkt

   Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
  • Poleć produkt

  • Dane techniczne

   Powierzchnia oczyszczania: 40 m²
   Wydajność oczyszczania do: 300 m³/h
   Poziom hałasu: 22-44 dB
   Szacunkowy koszt energii 6 zł/mc
   Funkcja jonizacji: nie
   Funkcja nawilżania: Nie
   Lampa UV-C: nie
   Waga urządzenia: 7.25 kg
   Wysokość: 64.1 cm
   Głębokość: 18.3 cm
   Szerokość: 37.6 cm
   Zużycie energii: 4-38 W
   Filtr HEPA E12
   Szacowana żywotność filtrów: 24 m-cy
   Szacowany roczny koszt filtrów: 150 zł
   Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
   Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
   Gwarancja 5 lat
   SKU: 880923975985
  Coway Classic oczyszczacz powietrza
  Ocena klientów:
  Masz pytania?

  +48 574 003 908

  +48 574 003 908
  Cena: 1299,00zł
  Dodaj do koszyka