Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Nie
Poziom hałasu: 22 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 2.8
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 2299,00zł 2499,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów

Promocja
Nowość
Bestseller
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 3 + 2 lata (Door-to-door)

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

 • Finansowanie B2B

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • - napisał:
   W używaniu oczyszczacza Coway Airmega 300 głównie używam funkcji smart. Działa w trybie auto..jest wydajny, ekonomiczny,
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Coway airmega 300s bardzo dobrze oczyszcza powietrze w moim mieszkaniu 65 m2. Bardzo wydajne i kompaktowe urządzenie pracuje na tyle cicho, że szum usypia małe niemowle
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Dla mnie ogromnym zaskoczeniem w Coway Airmega 300s było to, że oczyszczacz jest bardzo wydajny. ma dwa wentylatory do zasysania powietrza. Poza tym super, ze jest aplikacja mobila do sterowania IO Care.Mozna też w ten sposób sterować programować pracę urządzenia z dowolnego miejsca dostępem do Wi-Fi lub sieci komórkowej.
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Używam urządzenie od dwóch tygodni. To co jak na razie moge powiedzieć, to to że jestem bardzo zadowolona z działania, COWAY AIRMEGA 300S jest bardzo energoszczędnym oczyszczaczem. Działa bardzo cicho, nawet w najwyższym trybie ;)
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Coway Airmega 300S jak dla mnie to świetny produkt.Skuteczny w oczyszczaniu. Cieszy mnie , ze jest tutaj możliwość kontrolowania go z aplikacji i zobaczenia wpływu, jaki ma na jakość powietrza, Poza tym energoszczędny .nadaje się na duże mieszkanie ;)
   Ocena opinii: 0
  • - napisał:
   Używam Coway Airmega 300S od kilku dni.. Po złożeniu zamówienia, urządzenie bardzo szybko do mnie trafiło. Natychmiast pod odpakowaniu oddałam go do użytku. Po wieczornym użytkowaniu, moje gardło nuż nie było takie. Powietrze w pomieszczeniu było czyste i odświeżone. Jakby okno było otwarte.
   Ocena opinii: 0
  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 70 m²
  Wydajność oczyszczania do: 490 m³/h
  Poziom hałasu: 22-50 dB
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: nie
  Waga urządzenia: 9.7 kg
  Wysokość: 53.2 cm
  Głębokość: 34.5 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6.2-57 W
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja: 3 + 2 lata (Door-to-door)
  SKU: 8809239759817

Oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S to urządzenie, które pomimo bardzo małych rozmiarów posiada bardzo dużą wydajność. Zastosowanie dwóch wentylatorów i dwóch kompletów filtrów gwarantuje przepływ powietrza na poziomie do 490 m³/h, dzięki czemu sprawdzi się w pomieszczeniach nawet do 70 m²! Niezwykle cicha praca w trybie nocnym (22 dB) pozwala na korzystanie z oczyszczacza w sypialni, a produkowany przez urządzenie tzw. “biały szum” odpręża i znacznie ułatwia zasypianie. Ponadto model AIRMEGA 300S może pochwalić się energooszczędnością, posiadając tylko 6,5 W mocy w trybie niskim.

Oczyszczacze Coway usuwają wirusy

OCZYSZCZANIE POWIETRZA - DUAL POWER W COWAY AIRMEGA 300S

AIRMEGA 300S działa w systemie Dual Power, czyli podwójnej filtracji powietrza. Z obu stron oczyszczacza znajdują się wentylatory, które zasysają powietrze. Rozwiązanie powoduje, że urządzenie nie musi być odsunięte od ściany, aby realizować swoje zadanie. Jest to przydatne zwłaszcza w pomieszczeniach o mniejszych wymiarach lub takich, gdzie każdy m² jest na wagę złota (biura lub przedszkola).

Coway Airmega 300S oczyszczacz

Coway Airmega 300S oczyszczacz

Do filtracji wykorzystywane dwa komplety, które składa się z:

 • filtra wstępnego, który zatrzymuje większe cząstki zanieczyszczeń;
 • filtra Max2, czyli kasety filtracyjnej składającej się z węgla aktywnego oraz Green True HEPA H13.

Takie połączenie usuwa blisko 100% zanieczyszczeń, takich jak pyły zawieszone, cząsteczki kurzu,dym papierosowy,pleśń, lotne związki organiczne, zapachy, szkodliwe gazy i alergeny. Dzięki zastosowaniu aż dwóch kompletów filtrów możliwe jest szybkie i efektywne oczyszczania z zachowaniem niedużej obudowy.

Oczyszczacze powietrza Coway usuwają wirusy

Badania przeprowadzone na zlecenie producenta przez Uniwersytet Medyczny w Seulu w 2017 r. jednoznacznie potwierdziły, że filtry HEPA zastosowane w oczyszczaczach powietrza Coway skutecznie usuwają wirusy z otoczenia. Dzięki specjalnej budowie na filtrze HEPA przechwytywane są wszelkie drobne cząstki, w tym również drobnoustroje i inne patogeny, a wypuszczane z urządzenia powietrze jest czyste w 99,9%. Wystarczy zaledwie godzina, aby zatrzymane w filtrze HEPA wirusy uległy dezaktywacji w 82,1% i przestały stwarzać zagrożenie dla naszego zdrowia.

KOMFORTOWA OBSŁUGA COWAY AIRMEGA 300S

TRYBY PRACY

Urządzenie może pracować w trybie manualnym, w którym to użytkownik decyduje o parametrach pracy. Konkretny tryb wybieramy za pomocą przycisku na obudowie oczyszczacza lub poprzez aplikację mobilną. Wybierając ustawienia manualnie, do wyboru mamy cztery prędkości: LOW (niski), MEDIUM (średni), HIGH (wysoki) oraz tryb nocny, czyli SLEEP. Urządzenie może również pracować w inteligentnym trybie SMART, samodzielnie dobierając prędkość wentylatora do poziomu zanieczyszczenia.

Coway Airmega 300S oczyszczacz

Coway Airmega 300S oczyszczacz

W trybie SMART oczyszczacz może pracować w dwóch wariantach:

 • smart-auto - po włączeniu urządzenie domyślnie startuje właśnie w tym trybie, po czym samodzielnie dobiera prędkość wentylatora w zależności od jakości powietrza,
 • smart-ECO - w celu zaoszczędzenia energii wentylator samodzielnie zatrzyma się, gdy jakość powietrza będzie dobra przez dłużej niż 10 min; po wykryciu zanieczyszczenia ponownie zostanie uruchomiony.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Potrzebne do obsługi przyciski i wskaźniki znajdują się w górnej części urządzenia. Znajdziemy tam m.in. diody, które wskazują odpowiedni moment wyczyszczenia bądź wymiany filtra, wskaźnik prędkości wentylatora oraz lampkę. Wyjątkiem jest wskaźnik jakości powietrza w formie świecącego okręgu, który znajduje się z przodu obudowy oraz informuje nas o poziomie zanieczyszczenia powietrza poprzez zmianę koloru

Coway Airmega 300S oczyszczacz

Coway Airmega oczyszczacz zakres pyłów dla kolorów

APLIKACJA MOBILNA IOCARE DLA COWAY AIRMEGA 300S

W celu zapewnienia jak największej wygody użytkowania, oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S posiada możliwość połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną IOCare za pomocą Wi-Fi. Dzięki niej możemy sterować urządzeniem oraz kontrolować jakość powietrza w swoim domu nawet będąc poza nim.

Aplikacja Coway IOCare jest dostępna na iOS oraz Android. Pobierz aplikację:

Coway Airmega 300S oczyszczacz Coway Airmega 300S oczyszczacz

Coway Airmega 300S oczyszczacz

COWAY AIRMEGA 300S - ODETCHNIJ GŁĘBOKO

Wyjątkową cechą modelu AIRMEGA 300S jest system DUAL POWER, który wykorzystuje aż dwa wentylatory i dwa komplety filtrów. Dzięki temu pomimo niewielkich rozmiarów może pochwalić się dużą wydajnością i wysoką skutecznością filtracji powietrza. Urządzenie jest też bardzo ciche, a wytwarzany przez nie tzw. “biały szum” relaksuje, obniża tętno i ułatwia zasypianie. Nie bez znaczenia jest też ciekawy, nowoczesny design, który sprawdzi się w każdym współczesnym wnętrzu. Oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S posiada silnik i wentylator koreańskiej firmy SPG, co gwarantuje wysoką jakość urządzenia.

Coway Airmega 300S oczyszczacz


Funkcje dodatkowe Coway Airmega 300S

 • 4 POZIOMY PRĘDKOŚCI PRACY MANUALNEJ

nocny, niski, średni i wysoki

 • Smart ECO

zmniejsza zużycie energii

 • Smart AUTO

praca automatyczna na podstawie jakości powietrza

 • CZUJNIK CZĄSTEK STAŁYCH

z możliwością regulowania czułości

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa inormacja o jakości powietrza

 • SYSTEM DUAL POWER

dwa wentylatory i zestawy filtrów po obu stronach

 • APIKACJA MOBILNA

możliwość sterowania przez Wi-Fi

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

informuje o zużyciu filtrów

 • ODPINANA KLAPA GÓRNEGO WYLOTU

pozwala na dokładniejsza konserwcję


Wideo

Coway Airmega 300S oczyszczacz
Cena: 2299,00zł 2499,00zł
Ocena klientów:
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908