Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Poziom hałasu: 22 dB
Szacunkowy koszt energii: 10 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Współczynnik oczyszczania: 2.8

gofygify

Cena: 2299,00zł

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 5 lat

Opis

Parametry


Oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S to urządzenie, które pomimo bardzo małych rozmiarów posiada bardzo dużą wydajność. Zastosowanie dwóch wentylatorów i dwóch kompletów filtrów gwarantuje przepływ powietrza na poziomie do 490 m³/h, dzięki czemu sprawdzi się w pomieszczeniach nawet do 70 m²! Niezwykle cicha praca w trybie nocnym (22 dB) pozwala na korzystanie z oczyszczacza w sypialni, a produkowany przez urządzenie tzw. “biały szum” odpręża i znacznie ułatwia zasypianie. Ponadto model AIRMEGA 300S może pochwalić się energooszczędnością, posiadając tylko 6,5 W mocy w trybie niskim.


OCZYSZCZANIE POWIETRZA - DUAL POWER W COWAY AIRMEGA 300S

AIRMEGA 300S działa w systemie Dual Power, czyli podwójnej filtracji powietrza. Z obu stron oczyszczacza znajdują się wentylatory, które zasysają powietrze. Rozwiązanie powoduje, że urządzenie nie musi być odsunięte od ściany, aby realizować swoje zadanie. Jest to przydatne zwłaszcza w pomieszczeniach o mniejszych wymiarach lub takich, gdzie każdy m² jest na wagę złota (biura lub przedszkola).

Coway Airmega 300S oczyszczacz

Coway Airmega 300S oczyszczacz filtracja

Do filtracji wykorzystywane dwa komplety, które składa się z:

 • filtra wstępnego, który zatrzymuje większe cząstki zanieczyszczeń;

 • filtra Max2, czyli kasety filtracyjnej składającej się z węgla aktywnego oraz Green True HEPA H13.

Takie połączenie usuwa blisko 100% zanieczyszczeń, takich jak pyły zawieszone, cząsteczki kurzu,dym papierosowy,pleśń, lotne związki organiczne, zapachy, szkodliwe gazy i alergeny. Dzięki zastosowaniu aż dwóch kompletów filtrów możliwe jest szybkie i efektywne oczyszczania z zachowaniem niedużej obudowy.


Oczyszczacze powietrza Coway usuwają wirusy

Badania przeprowadzone na zlecenie producenta przez Uniwersytet Medyczny w Seulu w 2017 r. jednoznacznie potwierdziły, że filtry HEPA zastosowane w oczyszczaczach powietrza Coway skutecznie usuwają wirusy z otoczenia. Dzięki specjalnej budowie na filtrze HEPA przechwytywane są wszelkie drobne cząstki, w tym również drobnoustroje i inne patogeny, a wypuszczane z urządzenia powietrze jest czyste w 99,9%. Wystarczy zaledwie godzina, aby zatrzymane w filtrze HEPA wirusy uległy dezaktywacji w 82,1% i przestały stwarzać zagrożenie dla naszego zdrowia.

usmiechnieci ludzie2


ECO OCZYSZCZACZ POWIETRZA

Urządzenie może pochwalić się trybem pracy ECO, dzięki któremu zużywa mniej energii i nie musimy się martwić o rachunki za prąd. Miesięczny koszt energii zużytej przez urządzenie szacuje się na 10 zł za miesiąc - jest to kwota, która z pewnością nie obciąży domowego budżetu.

Dodatkowo tryb ECO jest na tyle inteligentny, że sam się włącza i wyłącza. Jeśli ustawisz urządzenie na prace w trybie ECO to oczyszczacz będzie pracował kiedy wykryje zanieczyszczenie. W momencie gdy przez 10 minut powietrze w pomieszczeniu będzie oczyszczone to urządzenie automatycznie wejdzie w stan spoczynku.

Parametry


KOMFORTOWA OBSŁUGA COWAY AIRMEGA 300S

Urządzenie może pracować w trybie manualnym, w którym to użytkownik decyduje o parametrach pracy. Konkretny tryb wybieramy za pomocą przycisku na obudowie oczyszczacza lub poprzez aplikację mobilną. Wybierając ustawienia manualnie, do wyboru mamy cztery prędkości: LOW (niski), MEDIUM (średni), HIGH (wysoki) oraz tryb nocny, czyli SLEEP. Urządzenie może również pracować w inteligentnym trybie SMART, samodzielnie dobierając prędkość wentylatora do poziomu zanieczyszczenia.

Coway Airmega 300S oczyszczacz


APLIKACJA MOBILNA IOCARE DLA COWAY AIRMEGA 300S

W celu zapewnienia jak największej wygody użytkowania, oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S posiada możliwość połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną IOCare za pomocą Wi-Fi. Dzięki niej możemy sterować urządzeniem oraz kontrolować jakość powietrza w swoim domu nawet będąc poza nim. Aplikacja Coway IOCare jest dostępna na iOS oraz Android.

aplikacja1aplikacja2

Coway Airmega 300S oczyszczacz


COWAY AIRMEGA 300S - ODETCHNIJ GŁĘBOKO

Wyjątkową cechą modelu AIRMEGA 300S jest system DUAL POWER, który wykorzystuje aż dwa wentylatory i dwa komplety filtrów. Dzięki temu pomimo niewielkich rozmiarów może pochwalić się dużą wydajnością i wysoką skutecznością filtracji powietrza. Urządzenie jest też bardzo ciche, a wytwarzany przez nie tzw. “biały szum” relaksuje, obniża tętno i ułatwia zasypianie. Nie bez znaczenia jest też ciekawy, nowoczesny design, który sprawdzi się w każdym współczesnym wnętrzu. Oczyszczacz powietrza Coway AIRMEGA 300S posiada silnik i wentylator koreańskiej firmy SPG, co gwarantuje wysoką jakość urządzenia.

Coway Airmega 300S oczyszczacz


PROSTA KONSERWACJA URZĄDZENIA

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które pracuje praktycznie samodzielnie i nie jest problematyczne w konserwacji. Jedyne, o czym należy pamiętać to cykliczna wymiana i czyszczenie filtrów:

1. Filtry wstępne - filtry wstępne należy czyścić najlepiej za pomocą odkurzacza z miękkim włosiem wtedy kiedy wskaźnik czyszczenia filtra się zaświeci co około 2 tygodnie (przy założeniu codziennego użytkowania przez 8 godzin przy maksymalnej prędkości). 

2. Filtr węglowy - jego żywotność szacuje się do 18 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

3. Filtr HEPA - jego żywotność szacuje się do 18 miesięcy (oszacowanie przy warunkach klimatycznych polskich). Zaleca się odkurzanie filtra przy pomocy końcówki z miękkim włosiem raz na 1/1,5 miesiąca. 

O konieczności wymiany filtra poinformuje nas odpowiedni wskaźnik wymiany filtrów. Czas zapalenia się wskaźnika jest zależny od częstotliwości, intensywności i środowiska pracy oczyszczacza.

Szacowany roczny koszt filtrów wynosi jedynie 200 zł.


Funkcje dodatkowe Coway Airmega 300S

 • 4 POZIOMY PRĘDKOŚCI PRACY MANUALNEJ

nocny, niski, średni i wysoki

 • Smart ECO

zmniejsza zużycie energii

 • Smart AUTO

praca automatyczna na podstawie jakości powietrza

 • CZUJNIK CZĄSTEK STAŁYCH

z możliwością regulowania czułości

 • WSKAŹNIK KONSERWACJI FILTRÓW

przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, aby wydłużyć żywotność

 • WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA

4 kolorowa informacja o jakości powietrza

 • SYSTEM DUAL POWER

dwa wentylatory i zestawy filtrów po obu stronach

 • APIKACJA MOBILNA

możliwość sterowania przez Wi-Fi

 • WSKAŹNIK WYMIANY FILTRA

informuje o zużyciu filtrów

 • ODPINANA KLAPA GÓRNEGO WYLOTU

pozwala na dokładniejsza konserwację


Najczęstsze pytania


Jak nazywa się aplikacja do oczyszczacza Coway Airmega?

Aplikacja, dzięki której możemy zdalnie sterować urządzenie nazywa się IOCare. Aplikacja Coway IOCare jest dostępna na iOS oraz Android.

Czy można otworzyć klapę górnego wylotu?

Tak, urządzenie ma możliwość odpinania górnej klapy wlotu. Dzięki temu konserwacja urządzenia jest łatwiejsza i dokładniejsza.

Czy oczyszczacz Coway Airmega jest cichy?

Poziom hałasu w urządzeniu mieści się pomiędzy 22 a 50 dB. W trybie nocnym praca oczyszczacza jest niezwykle cicha - 22dB. Dodatkowo urządzenie produkuje biały szum, który ułatwia zasypianie i odpręża.


Wideo

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Daniela,
   16.07.2020 napisał:
   Jak dla mnie Coway był zakupem na prawdę trafionym w dziesiątkę. Bardzo podoba mi się wyposażenie w laserowy czujnik który z powodzeniem bada PM2,5. Fajnie pokazują stopnie zanieczyszczenia oznaczone ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Sebastian,
   03.02.2020 napisał:
   W używaniu oczyszczacza głównie używam funkcji smart. Działa w trybie auto..jest wydajny, ekonomiczny,
   Ocena opinii: 0
  • -
   Paula,
   27.01.2020 napisał:
   Bardzo dobrze oczyszcza powietrze w moim mieszkaniu 65 m2. Bardzo wydajne i kompaktowe urządzenie pracuje na tyle cicho, że szum usypia małe niemowlę
   Ocena opinii: 0
  • -
   Karla,
   07.01.2020 napisał:
   Dla mnie ogromnym zaskoczeniem w Coway 300s było to, że oczyszczacz jest bardzo wydajny. ma dwa wentylatory do zasysania powietrza. Poza tym super, ze jest aplikacja mobila do sterowania IO Care. Można też w ten sposób sterować programować pracę urządzenia z dowolnego miejsca dostępem do Wi-Fi lub sieci komórkowej.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patryk,
   04.01.2020 napisał:
   Używam urządzenie od dwóch tygodni. To co jak na razie moge powiedzieć, to to że jestem bardzo zadowolona z działania, COWAY jest bardzo energoszczędnym oczyszczaczem. Działa bardzo cicho, nawet w najwyższym trybie ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Tatiana,
   27.12.2019 napisał:
   Jest to dla mnie to świetny produkt. Skuteczny w oczyszczaniu. Cieszy mnie , ze jest tutaj możliwość kontrolowania go z aplikacji i zobaczenia wpływu, jaki ma na jakość powietrza, Poza tym energoszczędny .nadaje się na duże mieszkanie ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Ramona,
   07.10.2019 napisał:
   Używam od kilku dni. Po złożeniu zamówienia, urządzenie bardzo szybko do mnie trafiło. Natychmiast pod odpakowaniu oddałam go do użytku. Po wieczornym użytkowaniu, moje gardło nuż nie było takie. Powietrze w pomieszczeniu było czyste i odświeżone. Jakby okno było otwarte.
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 70 m²
  Wydajność oczyszczania do: 490 m³/h
  Poziom hałasu: 22-50 dB
  Szacunkowy koszt energii 10 zł/mc
  Funkcja jonizacji: nie
  Funkcja nawilżania: nie
  Lampa UV-C: nie
  Waga urządzenia: 9.7 kg
  Wysokość: 53.2 cm
  Głębokość: 34.5 cm
  Szerokość: 34.5 cm
  Zużycie energii: 6.2-57 W
  Filtr HEPA H13
  Szacowana żywotność filtrów: 18 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 220-240 V / 50/60 Hz
  Gwarancja 5 lat
  SKU: 8809239759817
Coway Airmega 300S oczyszczacz powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2299,00zł
Dodaj do koszyka