Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Nie
Poziom hałasu: 37 dB
Funkcja nawilżania: Nie
Współczynnik oczyszczania: 3
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 27.12.2021

Opis

Oczyszczacz powietrza Boneco P700 w salonie

Oczyszczacz powietrza Boneco P700 to model, który może pochwalić ogromnym przepływem powietrza. Wydajność oczyszczania na poziomie 720 m3/h (CADR) pozwala na efektywną pracę urządzenia w pomieszczeniach o powierzchni nawet 96 m2 (producent zaleca 72 m2)! Umożliwia to połączenie optymalnych gabarytów z podwójnym systemem filtracji - powietrze zaciągana jest z dwóch stron urządzenia i przechodzi przez dwa zestawy filtrów.

FILTRACJA POWIETRZA W BONECO P700

Filtracja powietrza w modelu P700 odbywa się wielostopniowo. Przede wszystkim powietrze zaciągane jest z dwóch stron oczyszczacza (po bokach) i przechodzi przez dwa zestawy filtrów, składające się z siatkowego filtra wstępnego oraz filtra zintegrowanego HYBRID. Takie działanie zapewnia ogromną wydajność i wysoką skuteczność w przechwytywaniu zanieczyszczeń.

  • Filtr wstępny w formie drobnej siateczki zatrzymuje kurz, sierść, włosy i inne duże cząstki, ułatwiając w ten sposób pracę filtra hybrydowego.
  • Filtr HYBRID to połączenie filtra HEPA z węglem aktywnym, które zatrzymuje zarówno cząstki stałe, jak i substancje gazowe. W ten sposób z powietrza usuwany jest zarówno smog (pyły zawieszone) i alergeny, jak również LZO (lotne związki organiczne), dym papierosowy a nawet nieprzyjemne zapachy.

Filtr zintegrowany należy regularnie wymieniać na nowy, o czym przypomina specjalny wskaźnik na wyświetlaczu. O żywotności filtrów decyduje stopień zabrudzenia powietrza i związana z tym moc wentylatora; oczyszczacz uwzględnia te parametry podczas określania stopnia zużycia filtra. Przybliżony czas użytkowania filtrów wynosi 2 lata.

Oczyszczacz powietrza Boneco P700

JAKIE FUNKCJE ZNAJDZIEMY W MODELU BONECO P700?

TRYBY PRACY

Boneco P700 to urządzenie inteligentne, które bada jakość powietrza wokół i samodzielnie dostosowuje parametry pracy do aktualnej sytuacji. Wystarczy włączyć go w tryb AUTO, a następnie można o nim zapomnieć i cieszyć się korzyściami z czystego powietrza w domu. Jeśli jednak chcemy mieć pełną kontrolę nad pracą oczyszcza, możemy korzystać z trybu manualnego, który oferuje aż 6 prędkości wentylatora do wyboru. Czas pracy urządzenia możemy ustawić za pomocą programatora czasowego (timer 1-12 godz.).

CZUJNIKI I WSKAŹNIKI

Oczyszczacz od Boneco korzysta z precyzyjnego, laserowego czujnika zanieczyszczeń, który reguluje jego pracę w trybie AUTO. Dokładna informacja o stężeniu pyłów PM2.5 [ µg/m3] znajduje się na wyświetlaczu numerycznym. Wiedza na temat ilości zanieczyszczeń w pomieszczeniu pozwala nam kontrolować jakość filtracji.

Czujnik zanieczyszczeń to nie wszystko - specjalny sensor światła sprawia, że Boneco P700 dostosowuje jasność wyświetlacza do oświetlenia otoczenia. Na przykład, gdy gasimy wieczorem światło w sypialni, oczyszczacz również zgasi wyświetlacz, aby nie przeszkadzać nam w trakcie snu. Ponadto, gdy urządzenie nie jest obsługiwane, oczyszczacz sam po minucie wyłącza wszelkie kontrolki. Wystarczy dotknąć ponownie panelu kontrolnego, aby wszystko zostało ponownie podświetlone.

FUNKCJE DODATKOWE

Oczyszczacz Boneco P700 wyposażono w kilka funkcji dodatkowych, które zwiększają komfort użytkowania urządzenia. Jednym z nich jest wspomniany wcześniej timer, który pozwala na ustawienie automatycznego włączenia/wyłączenia oczyszczacza za określoną ilość godzin (od 1 do 12). Wyposażono go również w pomocne uchwyty i rolki do transportu oraz blokadę rodzicielską, którą docenią szczególnie rodzice najmniejszych pociech. Nie można nie wspomnieć też znów o wskaźniku wymiany filtrów, który daje nam pewność, że powietrze oczyszczane jest zawsze z niezmienną jakością.

Oczyszczacz powietrza Boneco P700 w salonie

CZYM BONECO P700 WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCYJNYCH PRODUKTÓW?

Oczyszczacz powietrza Boneco P700 wyróżnia się przede wszystkim niesamowicie dużym przepływem powietrza. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w sali szkolnej lub dużym biurze typu open-space. Podwójny zestaw filtrów pozwala zachować wysoką skuteczność oczyszczania nawet na powierzchni 96 m2, a funkcje dodatkowe, takie jak timer czy wskaźnik wymiany filtrów, gwarantują maksymalny komfort użytkowania.


Funkcje dodatkowe Boneco P700

  • INTELIGENTNY TRYB AUTOMATYCZNY

dostosowuje prędkość pracy w zależności od poziomu zanieczyszczenia

  • TRYB MANUALNY

6 prędkości pracy wentylatora

  • CZUJNIK WYMIANY FILTRA

sygnalizuje wymianę filtra

  • CZUJNIK ŚWIATŁA

automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza

  • WSKAŹNIK PYŁÓW PM2.5

numeryczny wskaźnik stężenia

  • CZUJNIK ZANIECZYSZCZEŃ

precyzyjny, laserowy czujnik PM2.5

  • ŁATWA OBSŁUGA

sterowanie przez wyświetlacz dotykowy

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Boneco P700 oczyszczacz
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 4500,00zł