Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Poziom hałasu: 25 dB
Szacunkowy koszt energii: 11 zł/mc
Funkcja nawilżania: nie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 12.11.2019

Opis

Parametry


Oczyszczacz powietrza Boneco P340

Boneco P340 to nowoczesny oczyszczacz powietrza, który działa w oparciu o filtr HEPA i filtr węglowy, a także jonizator wytwarzający korzystne dla naszego zdrowia jony ujemne. Niezawodne urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o użytku domowym. Jego obsługa nie wymaga wiele zaangażowania, gdyż jest w dużym stopniu zautomatyzowana. Co więcej Boneco P340 samodzielnie ocenia jakość powietrza w danym pomieszczeniu i dostosowuje do niego tryb swojej pracy. Jest on w stanie usunąć większość pyłów, w tym również PM10 i PM2.5, które wchodzą w skład smogu. Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho, co jest równie istotne dla zdrowia jak usuwanie zanieczyszczeń. Niezwykle ważne ze względu na jego wielogodzinne użytkowanie jest to, że oczyszczacz pobiera niewiele prądu. Dodatkowo inteligentny system poinformuje nas o konieczności wymiany filtra. Boneco P340 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 21m2.


Oczyszczanie powietrza przy pomocy Boneco P340

Dokładne oczyszczanie powietrza jest w przypadku Boneco P340 możliwe jest dzięki wykorzystaniu aż dwóch filtrów i jonizatora. Za sprawą filtra HEPA urządzenie zatrzymuje nawet bardzo drobne zanieczyszczenia takie jak pyły PM2.5, bakterie, wirusy, a także roztocza, które są częstą przyczyną alergii. Inne zadanie pełni filtr węglowy, niezastąpiony w wychwytywaniu większych cząsteczek unoszących się w naszym domowym powietrzu. Za jego sprawą pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów, toksycznych substancji, takich jak benzen formaldehyd, czy ksylen. Duże znaczenie ma także jonizator powietrza, który dzięki wytwarzaniu jonów ujemnych będzie szczególnie pomocny w pozbywaniu się grzybów, wirusów i różnego rodzaju alergenów.


Dodatkowe funkcje Boneco P340

Docenianą funkcją urządzenia jest Tryb Auto - inteligentny oczyszczacz samodzielnie ocenia jakość powietrza w naszym mieszkaniu i dostosowuje do niej tempo swojej pracy. Jest to ważne, gdyż zwalnia nas z konieczności ręcznego zmieniania ustawień. Innym udogodnieniem dla użytkowników jest wskaźnik wymiany filtra, który pozwoli nam cieszyć się czystym powietrzem przez cały czas. Kiedy używany filtr będzie na tyle zanieczyszczony, że przestanie spełniać swoją funkcję, Boneco P340 poinformuje nas o tym. Wszystkie informacje pokaże nam przejrzysty wyświetlacz. Oczyszczacz jest wyposażony w timer. Został on zaprojektowany w taki sposób, żeby użytkownik miał możliwość ustawienia czasu działania urządzenia – możliwości są tu cztery: 1, 2, 4 lub 8 godzin.

usmiechnieci ludzie5


Czym Boneco P340 wyróżnia się na tle konkurencji?

Innowacyjny oczyszczacz powietrza Boneco P340 łączy w sobie najwyższą jakość i bardzo atrakcyjną cenę, co zdecydowanie wyróżnia go na tle wielu konkurencyjnych produktów. Jest on przyjazny dla ekologicznego domu ze względu na niski pobór prądu, a także cichą pracę. Dodatkowym bonusem jest tu minimalistyczna, a jednocześnie niezwykle elegancka estetyka urządzenia, która pozwala dopasować je do niemal każdego pomieszczenia. Funkcjonalny oczyszczacz powietrza to produkt poprawiający jakość naszego życia. Z tego względu o jego zakupie powinna pomyśleć każda osoba dbająca o zdrowie swoje i swojej rodziny. Jest on szczególnie polecany alergikom, a także rodzicom małych dzieci. Jego cicha praca będzie dla nas praktycznie niezauważalna – na najniższych obrotach głośność urządzenia to 25 dB, na najwyższych 57 dB.


Charakterystyka funkcji Boneco P340:

Tryby Pracy Boneco P340: 

1. 3 biegi pracy wentylatora: Low/Medium/High

2. tryb automatycznej pracy wentylatora: stopień pracy wentylatora ustawia się automatycznie w zależności od jakości powietrza. Po pierwszym uruchomieniu urządzenia wentylator przez pierwsze pięć minut będzie pracował na najniższym stopniu „L”

Wskaźniki i czujniki Boneco P340: 

1. wskaźnik czystości powietrza: powiadamia o jakości powietrza

2. wskaźnik zużycia filtra: Gdy wskazanie „Filter” świeci się na kolor czerwony, należy dokonać wymiany filtra. Filtr należy teraz wymienić, aby zapewnić dalsze optymalne oczyszczanie powierza

3. czujnik kurzu: wskaże stan czystości powietrza w 5 poziomach koloru (od zielonego do czerwonego)

Dodatkowe opcje Boneco P340: 

1. sterowanie: manualne na wyświetlaczu LED

2. TIMER: Za pomocą funkcji timera można określić, jak długo oczyszczacz BONECO P340 ma działać, zanim wyłączy się automatycznie (timer OFF).

Sposób oczyszczania powietrza Boneco P340:

filtr wstępny: usuwa większe zanieczyszczenia takie jak: włosy, kurz, alergeny roślinne i zwierzęce

filtr A341: filtr kombinacyjny wychwytujący pyły, alergeny, wirusy, bakterie

jonizator: usuwa do 99,9% patogenów

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Kasia,
   29.06.2019 napisał:
   Bardzo dobrej jakości sprzęt. Boneco P340 idealnie się sprawdza w pomieszczeniach ok. 25m, dużym jego atutem jest połączenie filtrów węglowego i HEPA, co powoduje że sposób filtracji jest naprawdę skuteczny. Jestem zadowolona z zakupu, sklep ma szeroką ofertę klimatyzatorów, ale wybór padł na ten i nie żałuję.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Daria,
   25.05.2019 napisał:
   Boneco P340 poprawia jakoś powietrza. Właściwie różnicę można już odczuć po kilkunastu minutach użytkowania. Dobrze reaguje na dym i zapylone powietrze.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Powierzchnia oczyszczania: 26 m²
  Wydajność oczyszczania do: 210 m³/h
  Poziom hałasu: 25-57 dB
  Szacunkowy koszt energii 11 zł/mc
  Funkcja jonizacji: tak
  Funkcja nawilżania: Nie
  Lampa UV-C: nie
  Wysokość: 52.7 cm
  Głębokość: 33.6 cm
  Szerokość: 20.6 cm
  Zużycie energii: 1-50 W
  Filtr HEPA EPA11
  Szacowana żywotność filtrów: 12 m-cy
  Szacowany roczny koszt filtrów: 220 zł
  Typ produktu: Oczyszczacz powietrza
  Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 7611408016055
Boneco P340 oczyszczacz powietrza
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1290,00zł