Oczyszczacz Powietrza Wrocław

oczyszczacze powietrza
oczyszczacze powietrza do 2000 zł
oczyszczacze powietrza do 3000 zł

Według kalkulatora smogowego, niepalący mieszkaniec Wrocławia, oddychając miejskim powietrzem „wypala” w ciągu roku 1080 papierosów. Rocznie z powodu smogu umiera przedwcześnie 44 tys. Polaków a we Wrocławiu ponad 1000. Chcieliśmy to zmienić. W 2017 roku we Wrocławiu założyliśmy sklep internetowy GoodAIR.pl z oczyszczaczami powietrza. Oczyszczacze powietrza Wrocław pomagają w utrzymaniu zdrowego, świeżego powietrza. Usuwają kurz, pył, dym, nieprzyjemne zapachy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni. Ułatwiają nam utrzymać dobrą jakość snu (pracując w nocy, nawilżają i oczyszczają powietrze, a my budzimy się wypoczęci i bez efektu “zatkanego nosa”). W naszym sklepie możesz sprawdzić najpopularniejsze oczyszczacze powietrza Wrocław. Sprawdź czy pracują odpowiednio cicho oraz czy ich obsługa jest wygodna i prosta. Większość modeli w GoodAir.pl nie przekracza na najniższym trybie 25 dB, co jest bardzo niską wartością. Cisza w domu osiąga około 30 dB. Wiele urządzeń jest wyposażona w specjalnie czujniki, który zwiększą bądź zmniejszą obroty oczyszczacza w zależności od jakości powietrza we Wrocławiu. Rozwiązaniem na zanieczyszczone powietrza we Wrocławiu są oczyszczacze powietrza. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego z oczyszczaczami we Wrocławiu! Sprawdź oczyszczacze Sharp, Ideal, Samsung, Coway oraz Toshiba i wybierz doskonałą jakość powietrza w swoim domu! 

Oczyszczacze powietrza od GoodAir

Sklep z oczyszczaczami powietrza Wrocław

GoodAir.pl to specjalistyczny i autoryzowany sklep z oczyszczaczami powietrza we Wrocławiu. Pomysł na sklep z oczyszczaczami powietrza wynika z naszego zaniepokojenia o stan powietrza we Wrocławiu i jego wpływu na zdrowie i życie Wrocławian. W sklepie zadbaliśmy o jak najszerszą ofertę, która jednak nie jest przypadkowa. Marki, które oferujemy są wynikiem szeregu analiz, testów i sprawdzania, czy dany produkt możemy z czystym sercem polecać naszym klientom. W naszymi sklepie stacjonarnym we Wrocławiu masz możliwość zobaczenia większości oczyszczaczy oferowanych w ofercie internetowej. Znamy każdy szczegół oferowanych produktów i zdajemy sobie sprawę, że nie ma produktu idealnego dla każdego. W sklepie stacjonarnym we Wrocławiu jesteśmy w stanie wspólnie wybrać ten idealny dla Ciebie. Z chęcią również odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania. Sklep z oczyszczaczami powietrza jest zlokalizowany bardzo blisko centrum Wrocławia, co zapewnia łatwy dojazd. W naszym sklepie stacjonarny możesz zasięgnąć rady, kupić oczyszczacz od ręki, jak również zamówić go z dostawą do domu bez dodatkowych kosztów. W sklepie we Wrocławiu masz możliwość zapłacenia gotówką lub kartą.

Oczyszczacz Powietrza Wrocław

Jakość powietrza Wrocław

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. To piękne miasto uchodzi nieformalnie za Wenecję Północy. Jest głównie znany z bardzo starego i urokliwego Rynku, który plasuje się w czołówce największych w Europie. W 2016 roku został uznany za Europejską Stolicę Kultury. Będąc we Wrocławiu nie można nie odwiedzić Opery, Hali Stulecia czy Panoramy Racławskiej. W trakcie zwiedzania odwiedzający może liczyć na spotkanie z krasnalami, o których w mieście krąży legenda „Jak krasnale Wrocław od złego uratowały”.

Niestety zwiedzając Wrocław poczujemy również smog, za którego sprawą nie jednokrotnie miasto było plasowane na najwyższych miejscach rankingu na miasto z najgorszą jakością powietrza. Jakość powietrza we Wrocławiu jest zła. Miasto bardzo często jest zanieczyszczone pyłami PM 10 i PM 2.5. Głównymi źródłami smogu są domowe piece, w których pali się nie tylko węglem niskiej jakości, ale także odpadami. Swoją cegiełkę do złej jakości powietrza we Wrocławiu dorzuca również transport samochodowy, który powoduje wydzielania się do powietrza produktów ubocznych ścierania się klocków hamulcowych. Dodatkowo Wrocław jest dość zakorkowany. Jednym z powodów jest rosnąca liczba samochodów Wrocławian, ale także Studentów. Sprawy nie ułatwiają także ciągłe remonty dróg we Wrocławiu. We Wrocławiu jest kilka stacji pomiaru jakości powietrza znajdujących się przy ulicy Bartniczej, Na Grobli, Wybrzeżu J. Conrada-Korzeniowskiego, Orzechowej oraz na skrzyżowaniu alei Wiśniowej i ulicy Powstań Śląskich. Rekordowy poziom smogu we Wrocławiu odnotowano kilkukrotnie. Przykładowo 15 lutego 2017 roku stężenie PM 10 wynosiło 367 µg/m3, przy dopuszczalnej normie dobowej 50 µg/m3. Z kolei 4 marca 2017 roku poziom drobnego pyłu PM 2,5 wynosił 145 µg/m3, co oznacza pięciokrotne przekroczenie dopuszczalnej normy.

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza w GoodAir.pl?

sprawdź wszystkie oczyszczacze powietrza

SPOKOJNY I ZDROWY SEN

Dzięki zastosowaniu oczyszczacza powietrza w nocy, podnosisz jakość swojego snu, a rano budzisz się wypoczęty i pełen energii. Przygotuj się na wspaniałe poranki!

DOM WOLNY OD ZANIECZYSZCZEŃ

Oczyszczacz uwalnia powietrze w Twoim domu od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i szkodliwych związków, mających duży wpływ na Twoje zdrowie.

ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA

Oczyszczacze utrzymują odpowiednią jakość nawilżenia powietrza, co jest istotne dla naszego zdrowia. Natomiast latem, możemy wykorzystać tę funkcję do obniżenia temperatury w domu.

BRAK PLEŚNI I BAKTERII

Filtrując powietrze, oczyszczacze od GoodAir pozbywają się z Twojego domu kurzu, bakterii oraz wirusów, nie dopuszczając do ponownego ich namnażania się.

Wrocław - Gdzie znajduje się sklep stacjonarny GoodAir?

Sklep stacjonarny:

Wrocław - GoodAir
ul. Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

Dostępność produktów:

+48 574 003 908

bok@goodair.pl

Pon. 10:30 - 18:30

Wt.-Czw. 8:30 - 18:30

Pt. 8:30 - 16:30