Oczyszczacze powietrza Sharp KC-D

Sharp wprowadza na rynek długo wyczekiwaną nową serię produktów KC-D. Linia KC-D to przede wszystkim odpowiedź producenta na oczekiwania klientów i poszerzenie oferty oczyszcaczy powietrza. Nowa seria KC D jest lżejsza, ma nowe funkcje i wygląd. Uchylając rąbka tajemnicy w nowej linii oczyszczaczy powietrza Sharp znajdzie się możliwość ustawienia momentu włączenia i wyłączenia urządzenia a także nowy wariant kolorystyczny jednego z modeli. 

Nowe modele to:

Nowe funkcje w oczyszczaczach powietrza Sharp KC D:

  • Automatyczne otwieranie i zamykanie żaluzji powietrznych - w starszej serii wywiew powietrza nie był zabezpieczony, co mogło powodować, że w spoczynku we wnętrzu urządzenia i na filtrze osiadał kurz. Dlatego też w nowych urządzeniach żaluzje otwierają się tylko, gdy oczyszczacz pracuje a zamykają się kiedy nie jest używany.
żaluzje powietrzne KC-D
  • Funkcja TIMER - w urządzeniach nowej serii KC-D można od teraz ustwić moment włączenia i wyłączenie urządzenia. Włącznik czasowy : 2/4/6/8/10/12/14 godzin. Wyłącznik czasowy: 1/2/4/8 godzin.
Timer sierra KC D
  • Tryb Advanced Auto - urządzenie pracuje na wyższych obrotach niż w trybie automatycznym, a dodatkowo w przypadku przekroczenia wilgotności powyżej 70%, urządzenie aktywuje jonizację, by ograniczać rozwój pleśni. 
Funkcja Advanced Auto
  • Blokada kółek - w celu zapewnienia bezpieczeństwa w serii KC-D dodano blokadę kółek, która uniemożliwia nieplanowe ruchy urządzenia. Dzięki temu relokacja oczyszczacza powietrza będzie jeszcze prostsza.
Blokada kółek

Zmiany w nowej serii Sharp KC D

  • Nowy zbiornik na wodę - został skonstruowany tak, aby jego czyszczenie i uzupełnianie nie stanowiło większych problemów. Natomiast wygodna rączka ułatwia przenoszenie go. Dolna część zbiornika jest płaska, co pozwala utrzymać mu się w pionie i nie przewrócić gdy stawiamy go na ziemi by konserwować urządzenie. Projektanci pomyśleli o wszystkim, zwiększony został również otwór na wodę, dzięki czemu latem łatwiej można korzystać z funkcji klimatyzera, wrzucając kostki lodu. Większy otwór dodatkowo ułatwia czyszczenie zbiornika.
Zbiornik na wodę
  • Nowy wyświetlacz - w oczyszczaczach Sharp nowej serii znajdziemy czytelny wyświetlacz z informacjami o czystości powietrza, zapachu, poziomie wilgotności i poziomie wody w zbiorniku.
  • Zaawansowany filtr węgla aktywnego - dołączane do serii KC-D filtry dezodoryzujące od teraz nie wymagają mycia. Jedyne co należy robić to go wytrzeć. Oczyszczacze ze starszej serii wyposażone są w zmywalny filtr z węglem aktywnym o żywotności do 10 lat. Żeby maksymalizować żywotność filtra należy myć go w sytuacji, gdy na urządzeniu zapali się odpowiednia kontrolka. Po umyciu filtr należy osuszyć, co wydłuża konserwację urządzenia. Jeżeli nie zostanie on do końca wysuszony może to spowodować jego uszkodzenie i znajującego się obok filtra HEPA.  Jeżeli tak się stanie, użytkownik podczas pracy oczyszczacza może wyczuwać nieprzyjemną woń. W nowym urządzeniu to potencjalne ryzyko zostało wyeliminowane.
  • Nowy minimalistyczny design - twórcy nowej linii postanowili zawalczyć o klientów, którzy oprócz skutecznych rozwiązań cenią sobie również wygląd samego urządzenia. Dlatego też oczyszczacze powietrza Sharp nowej linii KC-D zostały odchudzone zarówno stylistycznie, jak i wagowo. Dzięki odcięciu kilku centymetrów w głębokości i długości sprzęt przybrał sylwetkę bardziej slim. Front urządzenia również doczekał się sporych zmian. Panel kontrolny jest koloru czarnego, co sprawia, że urządzenie może aspirować do miana klasy premium.
Nowy Design
  • Nowy kolor - prawdziwą nowością jest wariant czarny oczyszczacza Sharp KC D40EUB. To ukłon w stronę klientów, którzy dość często na przestni ostatnich 4 lat, w których obowiązywałą linia KC-A pytali o taką kolorystykę. Wersja Black jest dostępna już od 1999 zł.
Sharp KC D40EUB

Oczyszczacze powietrza Sharp KC D

Oczyszczacze powietrza Sharp od zawsze wyróżniały się dużą liczbą etapów filtracji, jakością zastosowanych w filtrach materiałów, funckją nawilżania oraz technologią Plasmacluster, z którą do dziś innym producentom trudno jest konkurować. Nowe funkcje odzwierciedlają podejście marki Sharp do informacji, które docierają do niej bezpośrednio od klientów. Praca nad komfortem użytkowania oraz funkcjonalnością świadczy o tym, że producent wsłuchuje się w rynek i odpowiada na jego potrzeby. Dzięki temu możemy spodziewać się, że oczyszczacze z serii KC-D wzmocnią pozycję Sharpa na rynku i na długie lata zagości on na fotelu lidera. 

Jeśli podobał Ci się ten wpis - proszę dziel się nim w mediach społecznościowych przy pomocy tych przycisków:

logo goodair

Możesz też napisać nam co myślisz w komentarzu (pod propozycjami innych artykułów z bloga). Twoje wpisy są dla nas ważne!


Przeczytaj koniecznie o...

Odpowiedz

GOODAIR Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP: 8971834947

Doradztwo techniczne i statusy zamówień

tel: +48 574 003 908
mail: bok@goodair.pl

Odbiór osobisty i sprawdzenie dostępności produktu w Magnolia Park

mail: magnolia@goodair.pl
tel: +48 505 968 789

Gwarancja i zwrot, ekspresowa, darmowa wysyłka, bezpieczne zakupy
Bestsellery