O firmie

W Polsce co roku z powodu smogu umiera przedwcześnie 44 tys. osób. Chcieliśmy to zmienić. W 2017 roku założyliśmy sklep internetowy GoodAIR.pl. Naszą misją stało się zwiększenie świadomości Polek i Polaków na temat zanieczyszczenia powietrza. Uważamy, że jest to jeden z najbardziej palących problemów społecznych, zdrowotnych i gospodarczych, który ma niebagatelny wpływ na zdrowie i życie wielu ludzi.

GoodAir - o firmie
sklep specjalistyczny z oczyszczaczami

Specjaliści

Jako sklep specjalistyczny działamy na rzecz poprawy jakości wdychanego powietrza w domu oraz poza nim. Z tego powodu doradzamy rozwiązania sprawdzone i efektywne, z których sami korzystamy.

sprawdź wszytskie oczyszczacze powietrza
sprawdź wszystkie maski antysmogowe

Doradzamy

Mając świadomość, że obszerne spisy danych technicznych nie ułatwiają wyboru pozostajemy do Twojej dyspozycji. Każdy zainteresowany może liczyć na nasze pełne wsparcie, zarówno na etapie poszukiwania odpowiedniego urządzenia jak i po jego zakupie. Pomagamy dobrać oczyszczacz lub maskę, które są idealne do potrzeb klienta. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie związane z eksploatacją, serwisem. Kupując produkt w naszym sklepie zawsze możesz liczyć na co najmniej 24-miesięczną gwarancję razem z serwisem door-to-door.Wspieramy również inicjatywy mające na celu edukację w zakresie zanieczyszczenia powietrza.

Polecają nas

OTWARCI NA WSPÓŁPRACĘ

Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z listem referencyjnym od MAMApożycza.pl potwierdzającym pozytywny przebieg, stworzonej z firmą GoodAir kampanii dotyczącej oczyszczaczy powietrza. Kampania trwała od 15 marca do 11 maja 2018 roku, miała na celu zapoznać Mamy z działaniem oczyszczaczy powietrza oraz ich wpływem na zdrowie i samopoczucie domowników. Akcją zainteresowało się ponad 20 tyś matek i ojców! Oczyszczacze firmy GoodAir trafiły do 24 domów! Firma GoodAir z przyjemnością uczestniczyła w tej akcji, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z NASZYCH OCZYSZCZACZY KORZYSTAJĄ TAKŻE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI

Wszystkich naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z listem referencyjnym od Urzędu Miejskiego w Nysie, który zakupił od firmy GoodAir oczyszczacze powietrza dla wszystkich publicznych przedszkoli i żłobków w Nysie. Oczyszczacze na co dzień dbają o czyste powietrze i zdrowie ponad 1800 dzieci. Firma GoodAir dostarczyła i zamontowała zamówione oczyszczacze. Dodatkowo przeszkoliliśmy personel każdej placówki z obsługi urządzeń.


» przeczytaj wszystkie opinie

Sklep internetowy:

Goodair Sp. z o.o.
ul. Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

Infolinia, statusy zamówień:

+48 574 003 908

bok@goodair.pl

Formularz kontaktowy:

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.